Skocz do zawartości

Zdjęcie

rogue squadron 2 & 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 funditto Napisany 12 maja 2013 - 20:17

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Naoglądałem się ostatnio Star Warsów i naszła mnie chęć na ogranie czegoś w tym uniwersum, a że Gamecube to moja ulubiona konsola stacjonarna pomyślałem, że warto wreszcie nadrobić Rogue Squadrony (grałem tylko w 1 i Battle For Naboo lata temu). Powiedzcie czy jest sens kupować oba czy wystarczy 3kę ? Pytanie pozornie głupie, tym bardziej, że Rogue Leader ma lepsze oceny, ale wiem, że jest on jako cooperative w Rebel Strike. Chciałem się tylko dowiedzieć czy są jakieś zmiany i warto jednak pograć w oryginał samemu i jeszcze jedno pytanie: można cooperative przejść samemu (z podpiętym drugim padem, ale bez drugiego gracza) ?


  • 0

#2 cwany-lis Napisany 12 maja 2013 - 22:27

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

dwójka to idealne rozwinięcie jedynki, trójka z kolei dodaje sekcje chodzone - mocno nietrafione bo silnik gry nie radzi sobie z "ludzikami" i wygląda to komicznie - ja bym sprawdził obie jak można je tanio kupić ale ja to fan w pewnych kręgach otoczony legendą :ftopa: z coopem to nie wiem


  • 0

#3 funditto Napisany 12 maja 2013 - 23:28

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Wiem, że trójkę krytykowano za misje chodzone, ale rozumiem, że misje latane dalej są świetne ? W obu misje są tylko ze starej trylogii ?

 

ja to fan w pewnych kręgach otoczony legendą :ftopa:

 

Fan uniwersum czy fan Rogue Squadronów?

 

 

 


  • 0

#4 cwany-lis Napisany 13 maja 2013 - 07:37

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

uniwersum oczywiście :sir: a w trójce misje latane są prima sort - chociaż nie gwarantuję, że seria przeszła próbę czasu - ja grałem z 10 lat temu ....


  • 0