Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox One - Pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3679 odpowiedzi na ten temat

#121 Kradziej Napisany 22 maja 2013 - 06:41

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ból dupy u niektórych jest wręcz wspaniały. Najpierw panikujecie/bulwersujecie się, dopiero potem myślicie. To niezdrowe, lepiej robić na odwrót.


Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 22 maja 2013 - 06:42

  • 1

#122 KoBik Napisany 22 maja 2013 - 06:52

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:

MEH


  • 0

#123 Texz Napisany 22 maja 2013 - 07:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dobra, walić tą konsolę która każdego nikogo. Zamknąć ten dział, zaorać i wstawić jakieś zdjęcia z ładnymi paniami. Tyle.
  • 0

#124 twilitekid Napisany 22 maja 2013 - 07:37

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Harrison wyjaśnił wszystko tak, że ja dalej nie wiem, czy, kiedy i ile trzeba będzie dopłacić za skorzystanie z tej samej fizycznej kopii gry na innym koncie/konsoli.

 

"So, think about how you use a disc that you own of an Xbox 360 game," he began. "If I buy the disc from a store, I use that disc in my machine, I can give that disc to my son and he can play it on his 360 in his room. We both can't play at the same time, but the disc is the key to playing. I can go round to your house and give you that disc and you can play on that game as well.

 

"What we're doing with the digital permissions that we have for Xbox One is no different to that. If I am playing on that disc, which is installed to the hard drive on my Xbox One, everybody in my household who has permission to use my Xbox One can use that piece of content. [So] I can give that piece of content to my son and he can play it on the same system."

 

"I can come to your house and I can put the disc into your machine and I can sign in as me and we can play the game," he explained.

 

"The bits are on your hard drive. At the end of the play session, when I take my disc home - or even if I leave it with you - if you want to continue to play that game [on your profile] then you have to pay for it. The bits are already on your hard drive, so it's just a question of going to our [online] store and buying the game, and then it's instantly available to play.

 

"The bits that are on the disc, I can give to anybody else, but if we both want to play it at the same time, we both have to own it. That's no different to how discs operate today."

 

"We will have a system where you can take that digital content and trade a previously played game at a retail store,"

 

"We're not announcing the details of that today, but we will have announced in due course."

 

"Our goal is to make it really customer-centric, really simple and really understandable and we will announce those details in due course."

 

 

 

 

http://www.eurogamer...ine-in-xbox-one

 

 


Ten post był edytowany przez twilitekid dnia: 22 maja 2013 - 07:38

  • 0

#125 MaxVarEmreis Napisany 22 maja 2013 - 07:43

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Dla mnie wszystko jasne, po za tym stwierdzeniem:

"We will have a system where you can take that digital content and trade a previously played game at a retail store"

Czyli będzie można się jakoś pozbyć/przenieść na kogoś "własność" gry, odsprzedać ją jakoś??


  • 0

#126 KoBik Napisany 22 maja 2013 - 07:56

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:

W tej chwili to PS4 mnie ma w swoich szponach. Spodziewałem się takiego boom jak to było przy 360tce a tu nic :/


  • 0

#127 twilitekid Napisany 22 maja 2013 - 08:12

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Dla mnie wszystko jasne, po za tym stwierdzeniem:

"We will have a system where you can take that digital content and trade a previously played game at a retail store"

Czyli będzie można się jakoś pozbyć/przenieść na kogoś "własność" gry, odsprzedać ją jakoś??

 

No ja właśnie tego nie rozumiem do końca. Bo wygląda to tak, jak dzisiaj z grami na XBL - właściciel gry musi być zalogowany na konsoli, wtedy pójdzie, a na "pierwszej" konsoli każdy może grać (sytuacja ojciec-syn z wywiadu). Ale niby jakaś opcja odsprzedaży będzie. Koleś z Eurogamera spekuluje, że być może MS podpisze jakieś umowy z jakąś sieciówką, gdzie będzie można odsprzedać grę i tym samym "uwolnić" licencję.


  • 0

#128 Stan Napisany 22 maja 2013 - 08:17

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

 Także mam swojego nextGENA - WiiU ... tylko teraz trzeba zacząć na nim grać.

 

:clown: primo to nie next gen secudno w co grać? 

 

 

w currentach pierwszego miałem żydoboksa360, teraz zapewne na start zakupie ps4. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 22 maja 2013 - 08:19

  • 0

#129 Malutki Napisany 22 maja 2013 - 08:27

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Regularne połączenie z siecią jednak konieczne 

Można się naśmiewać ze złotych ust Michaela Pachtera, ale jego prognozy co do next-genowej konsoli Microsoftu okazały się trafne. Wiemy już, że Xbox One utrudni nam znacznie odpalanie używek. Niestety wiąże się to z pewnymi online'owymi wymogami...

Wczoraj pisaliśmy, że nowy Xbox nie będzie wymagał połączenia z Siecią w trakcie grania. I teoretycznie jest to prawda. Trzeba jednak uzupełnić tę informację: Xbox One nakłada na nas wymóg jednokrotnego połączenia się z Xbox Live w okresie 24-godzin. Przed graniem, po graniu - nie ważne kiedy. Istotne jest nawiązanie jednego połączenia w trakcie dnia lub nocy.

Rzecz została już potwierdzona w rozmowie redakcji Kotaku i Eurogamera z wiceprezesem Microsoftu Philem Harrisonem.

Kotaku: W przypadku gry gram w produkcje opartą o kampanię singleplayer, jak często będę musiał łączyć się z serwerami Microsoftu?

Harrison: Z tego co wiem, raz na 24 godziny.

Kotaku: Czyli muszę łączyć się przynajmniej raz dziennie?

Harrison: Zgadza się.


Treść o podobnym znaczeniu znajdziemy na oficjalnej stronie Xbox One:

Xbox One nie musi być permanentnie połączony z Internetem, jednakże konsola wymaga do działania kontaktów z Siecią. (...) Projektujemy Xbox One w ten sposób, by pozwalał na granie i oglądanie filmów Blu-ray oraz TV nawet w przypadku tymczasowego utracenia połączenia internetowego.

http://www.ppe.pl/ne..._konieczne.html


  • 0

#130 Freeman Napisany 22 maja 2013 - 08:30

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

http://www.gamespot....le/xbox-vs-ps4/

 

W tej chwili 88% do 12% dla PS4 w głosowaniu twitterowym.

 

Dopóki będzie opłata za używki nie kupię Xboxa, a to jego planowałem wybrać w następnej generacji. 

Przy spektakularnej klapie Xbox One Microsoft pewnie utnie następnego.


  • 0

#131 Ney Napisany 22 maja 2013 - 08:30

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ale tam burdel mają :fp:
Harrison mówi, że grając w "single player game" trzeba przynajmniej raz na 24h być on-line , że jak kumplowi pożyczysz gierke to on musi ją i tak kupić, teraz MS wydaje oświadczenie, że póki co nic takiego ustalonego nie ma i bądź tu mądry...Mogli wczoraj wszystko ładnie sprecyzować, nawet zakładając, że oberwało by się im za to mocno od graczy to do E3 pewnie by się troche uspokoiło i tam mogliby już na spokojnie grami odzyskać pozytywny feedback, a tak nikt nic nie wie jak ostatecznie ma być i tylko się spekuluje/plotkuje i MS na pewno przez to traci...
Mi tam "always on-line" nie przeszkadza bo X360 czy PS3 ani razu przez całą generacje nie miałem offiline, tylko, że zdarzało mi się przerwanie połączenia (np na X "signed off from xbox live") i jeśli takie coś miało by mi przerywać sesje single playera i wywalać do menu to byłaby katastrofa, ale jak rozumiem nic takiego na pewno nie będzie mieć miejsca.
Z używkami to troche szkoda jak się sprawdzi czarny scenariusz, na pewno przez to rzadziej będe sprawdzał gry na "7", które się kupowało jak zeszły do 50 pln, no chyba, że trafią do Plusa ;)
Ogólnie oceniam pokaz XOne za słabiutki, skierowany do ludzi co ogładają seriale i sport nagminnie...Trudno się mówi, oby na E3 już poszli na całość z grami.
  • 0

#132 Freeman Napisany 22 maja 2013 - 08:34

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:


Harrison mówi, że grając w "single player game" trzeba przynajmniej raz na 24h być on-line , że jak kumplowi pożyczysz gierke to on musi ją i tak kupić, teraz MS wydaje oświadczenie, że póki co nic takiego ustalonego nie ma i bądź tu mądry...

 

Może się obsrali po reakcji graczy i próbują coś wymyślić.


  • 0

#133 Dutch Napisany 22 maja 2013 - 08:34

Dutch

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 037 Postów:

Było coś o kompatybilności z 360? Nie dosłuchałem do końca konferencji(na cod-zie wyłączyłem). 


  • 0

#134 Freeman Napisany 22 maja 2013 - 08:35

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Było coś o kompatybilności z 360? Nie dosłuchałem do końca konferencji(na cod-zie wyłączyłem). 

 

Brak jakiejkolwiek.


  • 0

#135 Dutch Napisany 22 maja 2013 - 08:38

Dutch

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 037 Postów:

Szkoda, z największych niewiadomych sprzętowych pozostała karta graficzna?(sony chyba też nie ujawniło jeszcze).

 

z13957412Q.jpg

 

Takie zdjęcie konsoli znalazłem w porannym przeglądzie blogowym, widać będzie hdmi in.


Ten post był edytowany przez Dutch dnia: 22 maja 2013 - 08:42

  • 0

#136 Pawlik Napisany 22 maja 2013 - 08:49

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

musi być skoro będzie możliwość podłączenia dekoderów kablowych/cyfrowych.


  • 0

#137 Ryan Napisany 22 maja 2013 - 09:21

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Fajny poziom hejtu. Niskie oczekiwania, będzie się można jedynie być pozytywnie oczarowanym. ;P
  • 0

#138 burnstein Napisany 22 maja 2013 - 09:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

nie bardzo, czego by teraz nie zrobili, smród i niesmak zostaną


  • 0

#139 Dutch Napisany 22 maja 2013 - 09:39

Dutch

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 037 Postów:

Dwa zdjęcia środka:

box_04.jpg

box_05.jpg

 

Jak były już podawane w temacie to można usunąć wypowiedź :D.


  • 0

#140 lukaszSA Napisany 22 maja 2013 - 09:51

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Ale wielki wiatrak


  • 0

#141 Ryan Napisany 22 maja 2013 - 10:06

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dzięki temu może być wolniejszy i cichszy. PS3 też miał giganta, jeśli dobrze pamiętam.
  • 0

#142 Tawotnica Napisany 22 maja 2013 - 10:35

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:


pad znowu na paluszki AA,

Przecież na prezentacji była wyraźne wspomniane, że pad ma wbudowany akumulatorek.

The controller still takes AA batteries


http://www.wired.com...s/?viewall=true

^sugerowałem się tym, na zdjęciach tył wygląda jakby miał klapkę na baterie nie akumulatorek.
  • 0

#143 vagrant3 Napisany 22 maja 2013 - 10:43

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Pierwszy Xbox był nazywany pecetem

był nazywany pecetem zupełnie niesłusznie, bo okazał się przecież normalną i bardzo fajną konsolką.

co do xbox one, to póki co podoba mi się oczywiście pad... a poza tym info jest tak nieprecyzyjne, że nie podejmuje się jakiejkolwiek oceny. jeśli będą na to ciekawe gry, to pomyślę nad kupnem. to samo z ps4, bo o sprzęcie sony też w sumie niewiele pewnego wiadomo. natomiast co do blokady uzywek to szoku nie ma (tylko niesmak), bo już od kilku lat widać było, że się cała brażna czai na użytkowników z takimi zapędami. zobaczymy jak to się rozwinie i jak to faktycznie będzie działać i jakie będą tego konsekwencje...
  • 0

#144 wrog Napisany 22 maja 2013 - 10:51

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

 


pad znowu na paluszki AA,

Przecież na prezentacji była wyraźne wspomniane, że pad ma wbudowany akumulatorek.

The controller still takes AA batteries


http://www.wired.com...s/?viewall=true

^sugerowałem się tym, na zdjęciach tył wygląda jakby miał klapkę na baterie nie akumulatorek.

 

 


Są baterie, jak teraz. Na prezentacji chodziło o to, że nie odstaje już ten slot na nie tylko jest wbudowany (płaski spód).


  • 0

#145 ACZ Napisany 22 maja 2013 - 10:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
wiadomo cos o zasilaczu? wew czy zew?
  • 0

#146 Wezyr Napisany 22 maja 2013 - 10:57

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Jeśli pojadę na wakacje do babci, gdzie nie mam internetu to nie będę mógł grać na żydbox1?


  • 0

#147 Pawlik Napisany 22 maja 2013 - 10:58

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

patrząc po wnętrzu konsoli, nie widać w nim zasilacza. Będzie zewnętrzny. 


  • 0

#148 fingus Napisany 22 maja 2013 - 10:59

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
A ta cegła pod twardym dyskiem to nie zasilacz?
  • 0

#149 Schrodinger Napisany 22 maja 2013 - 11:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
zewnetrzny zasilacz i bedzie 2x tak duzy jak nowy kinkiet
  • 0

#150 vagrant3 Napisany 22 maja 2013 - 11:02

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

A ta cegła pod twardym dyskiem to nie zasilacz?

być może.
  • 0