Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quantum Break

XONE Remedy

222 odpowiedzi na ten temat

#211 Hellmans Napisany 11 kwiecień 2016 - 10:47

Hellmans

The biggest dick pic of all

• Forumowicze
  • 6983 Postów:

Heh, czytałem dzisiaj opinie ziomka na innym forum, która jest o 180 stopni odmienna od tego napisał Hellmans, ale tak kropka w kropke dosłownie wszystko na opak czyli graficzka cudo i że jakby nie powiedzili DF, że 720p to by nie wiedział, że audio to wręcz poziom DICE, że historia wyje.bana i gra lepsza niż Alan Wake a serial wybija z rytmu. 

:lol2:

Jeżeli znasz tego człowieka dobrze, zerwij znajomość.

• 0

#212 Jedyn Napisany 11 kwiecień 2016 - 10:48

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19795 Postów:
No ale pisać że grafa słaba?
  • 0

#213 Hellmans Napisany 11 kwiecień 2016 - 10:52

Hellmans

• Forumowicze
  • 6983 Postów:

Na obrazkach jeszcze to jakoś wygląda, ale w ruchu wychodzi kilka nieprzyjemnych spraw, a to na drzewach wyrastają liście z odległości 10 metrów, a to jakaś tekstura zapomni się wyostrzyć, niektóre ruchome obiekty, w tym postacie, pozostawiają za sobą smugę, oświetlenie w niektórych lokacjach jest bardzo low-res, nawet promienie słońca czasem mają widoczne, wielgachne kratki. Na co komu ekskluzyw, który wygląda gorzej niż Rise of the Tomb Raider :(

• 0

#214 Iras Napisany 11 kwiecień 2016 - 22:01

Iras

Dante

• Forumowicze
  • 1564 Postów:

Rozdzielczość niektórych efektów to jest ciekawe zagadnienie. Tutaj na przykład nie wiem w ogóle co oni chcieli przedstawić:

ead2d2a0260d15c0604f453da7689879.png

Zastanawiam się również ile Nissan zapłacił za taki product placement:

wed_apr_6_22-58-44_utwlunb.png

:hihi:

• 0

#215 bartezoo Napisany 12 kwiecień 2016 - 09:10

bartezoo

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1802 Postów:

ale generalnie gra wyglada lepiej niż życie

dAP1IE8.png

4ZEUTzg.jpg

• 0

#216 Schrodinger Napisany 12 kwiecień 2016 - 09:16

Schrodinger

• Reformatorzy
  • 50344 Postów:

chyba Twoje :cf:

tam gra Littlefinger? to muszę obadać! 

• 0

#217 Hellmans Napisany 12 kwiecień 2016 - 10:11

Hellmans

• Forumowicze
  • 6983 Postów:

Littlefinger by uratował nawet Klan, Halo czy inne Pokemony i wmówił widzowi/graczowi, że to tru srs fabuła o honorze, miłości i śmierci.

• 0

#218 Spuczan Napisany 27 kwiecień 2016 - 11:50

Spuczan

Demigod

• Forumowicze
  • 8929 Postów:

Spoiler

Również ograłem. Właśnie kończę drugi raz z innymi wyborami bo skasowałem sobie save'a.

Strzelanie w połączeniu z umiejętnościami to mega frajda. No bo nikt mi nie powie, że szybkie podbiegnięcie do przeciwnika, odrzucenie go i strzelenie z kilkunastu centymetrów w głowę nie jest fajowe. Albo kilkusekundowe zamrożenie jednego adwersarza by zająć się jego kolegą, zestackowanie kilkunastu kul i pierdzielnięcie takim ładunkiem w przeciwnika, włączenie tarczy gdy nie ma osłony i swobodne strzelanie do wrogów lub rzucenie "bańką czasu". To wszystko jest widowiskowe i zajebiste. Bronie są spoko a plecaczki z nieskończoną amunicją gęsto rozłożone :hihi:  Radar to nic nowego ale w połączeniu z mocami bohatera naprawdę ciężko jest zginąć. Dlatego właśnie save pointy nie były dla mnie upierdliwe.

Sekwencje "zagadkowe" to rzeczywiście najsłabszy element gry a jego połączenie ze skakaniem i unikaniem śmiercionośnych rzeczy doprowadzał mnie do szewskiej pasji. To były główne powody mojej śmierci. Lokacja na moście będzie mi się śniła do końca życia.

Poruszanie się po zamrożonych lokacjach nie było dla mnie uciążliwe. Miło było popatrzeć na te wszystkie sceny i ludzi którzy zastygli w bezruchu.  Chociaż powolność bohatera także mi dała się we znaki. Dlatego korzystałem kiedy tylko mogłem z szybszego poruszania.

Spoiler

Fabuła to zdecydowany plus. Nie jest zbierałem szczęki z podłogi po każdym rozdziale ale całość trzyma się kupy. Nic nie jest wciskane z siłę.

Część serialowa też daję radę. Miły dodatek który mnie nie nudził i nie zniechęcał. Pozwalał lepiej poznać bohaterów i wypełniał luki między rozdziałami. 

Nie będę się znęcał nad grafiką. Każdy kto napisze, że gra jest brzydka i niedopracowana w tej kwestii ma rację. To nie jest gra która ma pokazuje moc Xboxa lub posłuży w walkach nad wyższością Xboxa. No chyba, że jako przysłowiowy strzał w kolano. Na obrazkach gra może wygląda ładnie ale w ruchu wszystkie niedociągnięcia wychodzą na wierzch. Dla mnie grafika nigdy nie była ważna dlatego łatwo przełknąłem to potknięcie.

To jedynie dobra gra ale na pewno nie perełka z Golda. Warto poczekać na obniżkę.

• 2

#219 Pawlik Napisany 01 czerwiec 2016 - 08:37

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 10960 Postów:

jestem po pierwszym epku i jest zajebiście :) Gra wygląda ekstra, nałożony jakiś blur czy coś co powoduje zmiękczenie obrazu przez co gra wygląda bardzo plastycznie, mnie się to podoba. Tak samo jak efekty cząsteczkowe czy gra świateł. Jak się nie przygląda detalom to jest ekstra, gorzej jak jak tak, to ten sa efekt co w Alan Wake, gdzie gra wyglądała super do momentu jak się zwracało się uwagi na detale,

Fabuła wciąga, choć strasznie dość infantylna, mimo  to jak na standardy giereczek to się wyróżnia.

Co do samego gameplay'u to ciężko coś stwierdzić bo przez połowę odcinka głównie rozmawiałem i zwiedzałem - takie uroki prologu nie będącym filmikiem, oprócz tego, że strzela się rewelacyjnie (wiadomo Remedy :king: ) a używanie mocy daje masę frajdy. 

Obejrzałem też pierwszy odc serialu, nie jest to nic wybitnego, ale też nie miałem ochoty skipować, od przyzwoite kino akcji. Jedyny minus to moje słabe łącze internetowe, przez co nie zdąrzyłem pobrać serialu z netu i musiałem streamować, przez co jakość była słaba.

Generalnie jest dobrze i nie wiem jak po QB będzie mi się strzelało w U4 :)

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 01 czerwiec 2016 - 10:30

• 3

#220 vagrant3 Napisany 01 czerwiec 2016 - 15:03

vagrant3

złoty członek

• Forumowicze
  • 9814 Postów:

Pawlik, dzięki za opinię

8bD0lAj.gif

może sobie kupię kiedyś te gierkę.

• 1

#221 Pawlik Napisany 10 czerwiec 2016 - 10:40

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 10960 Postów:
No i skończyłem. To nie jest poziom Alana czy Maxa, niestety.

Pomysł z serialem uważam jednak za nietrafiony. Dla mnie to poziom przeciętnej produkcji z axn, czyli jakby leciało w tv to bym tylko mignął przez niego jak zmieniam kanały. Nie jest żenująco słaby, ale taki bez wyrazu. Jak dla mnie to wolałbym aby przedstawione tam wydarzenia były częścią gry, rozmowy jako cutscenes, a walki jako gameplay. Mnie taki sztuczny podział na grę i serial wybijał z rytmu. No i mieszkam na wsi, przez co ściąganie serialu pewnie trwałoby do dziś ( choć duża tu zasługa mojego xboxa, albo xbl, bo wszystko co ściągam przez ten syf idzie jak krew z nosa a neta muli mi niemiłosiernie :/ na ps4 wszystko śmiga jak burza). Zmuszany byłem na stream, przez coś jakość kuła w oczy.

Sama gra jest bardzo spoko, super się strzela, korzystanie z mocy daje dużo frajdy, generalnie jeżeli miałbym oceniać grę tylko za jej serce czyli walki to śmiało dostaje 9, rajcujące sprawa. Niestety cała reszta to już tylko przeciętny poziom. Grafika jest ładna, czasami nawet bardzo. Nie podoba mi się za to animacja głównego bohatera, cały czas chodzi lekko pochylony i lekko skrzywiony, wyglada to głupio.
Żadne level jakoś specjalnie nie zapadł mi w pamięć, pomysły były fajne, ale wykonanie już bardzo trywialne.

Strasznie irytująca jest tez finałowa walka, przy żadnym soulsie tak nie kląłem, imo fatalnie zaprojektowana lokacja do walki, a i sam pomysł na nią słaby. Ja to jednak z lubię walczyć z bossem a nie z setka przydupasów, tylko po to by potem można było przez chwile mieć lukę na strzelenie do typa który jest poza naszym zasięgiem normalnie. Imo takie walki są niesatysfakcjonujące. No i do tej pory nie czaję jak ta fala uderzeniowa się rozprzestrzeniała :/

No i fabuła, z czasem robi się tak zagmatwana, że zwyczajnie przestałem się interesować wydarzeniami, do tego by w pełni ja poznać to trzeba czytać pełno maili i innego syfu, co wybija z rytmu, bo zamiast skupiać się na samej grze go latałem i szukałem odpalonych laptopów. Imo w grach które silą się na filmowość, to takie znajdzki nie mają racji bytu. Nie zrozumiała jest dla mnie też przemiana głównego złego, nie kupuje tego.

Jako całość to dla mnie 7/10.

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 10 czerwiec 2016 - 10:41

• 2

#222 Jedyn Napisany 10 czerwiec 2016 - 11:52

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19795 Postów:

Bylo do przewidzenia. Alan nie kleknie.

Az ciary mialem jak muza poleciala w tym trailerze :(

• 0

#223 gruby Napisany 21 lipiec 2017 - 19:05

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4416 Postów:

Zacząłem grać - ewidentnie czuć, że gra nie jest mega dopracowana pod względem technicznym, doczytujące się tekstury, jakiś clipping ogólnie grafa mocno nierówna - chwilami cudeńko i piękne efekty czasami oświetlenie jak z psx. Ale już sam klimat i gameplay mi akurat mocno siadły. Oczywiście jestem na samym poczatku i jestem zjebem lekkiego sci-fi i zabaw w czasie w szczególności. Mam nadzieję, że nie będzie przynudzać. 

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 21 lipiec 2017 - 19:06

• 0

Dodaj odpowiedź

Inne z tagami: