Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kirby Super Star

SNES WiiU Virtual Console HAL

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 23 maja 2013 - 09:15

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:
Kirby_Super_Star_Coverart.png
Kirby Super Star to kolejna gra ze SNESa, którą spokojnie mogę uznać za jedną z najlepszych platformówek wszechczasów.
Co-op miażdży jaja, ponieważ P2 przejmując rolę helpera może grać jednym z przeciwników Kirbiego. To jedna z tych nielicznych gier, gdzie każdy chce być drugim graczem. Do tego Super Star jest dopakowane po brzegi grywalnością.
Oprócz standardowego Dream Landu, trybu boss-rush, i paru mini-gierek, które można uznać za 'fillery' posiada trzy dopakowane sekcje, które stanowią imo szczyt kariery Kirbiego. Great Cave Offensive polega na szukaniu skarbów i ma lekko Metroidvaniowy wajb. Revenge of Meta Knight definiuje się przez fabułę i limit czasowy, a w Milky Way, najbardziej rozbudowanym trybie, Kirby nie kopiuje umiejętności po zasysaniu, tylko zdobywa je znajdując coś co wygląda jak trofiki ze Smash Bros.

Gra wydana w Europie pod nazwą Kirby’s Fun Pak trafia dzisiaj w amerykańskiej wersji 60Hz na WiiU Virtual Console i do 30.05 będzie w promocji za piątaka (€), jeśli posiada się na VC Kirby’s Adventure.

Polecam też wszystkim remake na DSa, który został wzbogacony m.in. o grywalną postać Meta Knighta.
  • 0

#2 Kaz Napisany 23 maja 2013 - 15:17

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

What to w tym tygodniu wyszedł jakiś platformer? Jak ostatnio oglądałem zapowiedzi i zgooglowalem tytul kirbyego to mi pokazalo jakis golf... a tu proszę jakiśsnesowy platformer. Z chęcią się skuszę po promocyjniej cenie. Ostatnio trochę plaszczyłem nesowego kirbyego i miło się zaskoczyłem. Gra jest bardzo fajna, w czasach nesa to musiała być miazga - niestety w moim mieście ruscy jakoś nigdy nie importowali żółtych dyskietek z gramie ze stajni nintendo - takie hity jak mario 2,3, kirby, zelda, metroid byly niedostepne na bazarach :( wszystkie capcomowe, konaminowe itd spokojnie byly dostepne.

 

Przyznam się szczerze że nawet nie wiedziałem że Kirby był już dostępny na nesie... fajnie im wyszedł.


  • 0

#3 Tawotnica Napisany 23 maja 2013 - 17:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:

Ten Kirby Adventure taki niezauważany jest, bo jak wychodził to NES nikogo, bo już dawno Super Nintendo było na rynku. Swoją drogą to najlepsza wersja jest dostępna na 3DSie jako 3D Classic - stereoskopowy trójwymiar i 60Hz.


  • 0



Inne z tagami: