Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tomb Raider : Anniversary


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
275 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 30 maja 2006 - 10:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
jak dla mnie to news miesiaca!!

http://www.gameonly.pl/newsy/9134

Bedzie remake Tomb Raidera! niewiadomo jeszcze kiedy, niewiadomo na co ale wiadomo ze bedzie! cieszmy sie i radujmy bo oto nadchodzi gra roku!
  • 0

#2 Danteusz Napisany 30 maja 2006 - 10:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
O___o

Wspaniała wiadomość, nikt nie będzie narzekał że gra nie ma klimatu pierwszej części :)
  • 0

#3 xell Napisany 30 maja 2006 - 10:33

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 306 Postów:
Tak jak napisałem w komentarzu pod newsem, super wiadomość i oby tylko na next-geny. :ninja:
  • 0

#4 mleko2099 Napisany 30 maja 2006 - 10:41

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Nareszcie ! Najlepszy i najklimatyczniejszy TR w nowych szatach. To jedna z najlepszych wiadomości ostatnich tygodni.
Choć z drugiej strony mam pewne obawy, bo z tymi remake'ami różnie bywa. Ale jestem dobrej myśli :)
  • 0

#5 White Templar Napisany 30 maja 2006 - 10:52

White Templar

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
TR1 remake?
Ja sie pytam po co to komu?
Uwielbiam tą grę(w maju przeszedłem ją ponownie) jak i całą serię, ale już bym wolał remake FFVII lub pierwszego Silent Hilla.
Fajnie było by zobaczyć jedynkę w odświeżonej oprawie, z nowymi lepszymi filmikami itd.
Jednak jestem za nowymi przygodami.
Część pierwsza może stracić swój klimat po przesiadce na next geny.

NEMA(czytajcie od tyłu)
  • 0

#6 nicun Napisany 30 maja 2006 - 10:52

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:
Pierwszy Tomb Raider na nowo? Mam nadzieję że jeszcze na PS2.
TR (osobiście) uważam za najlepszą część, więc ta wiadomość raduje mnie bardziej, niż jakiś TB XXIX - Lost Microsoft Word
  • 0

#7 raf Napisany 30 maja 2006 - 10:55

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
O nie. Czyli co? Dwa Tomb Raidery w roku? Bo pakiet misji do Legend-albo lepiej ostatniego Tomba nazwać "prologiem"-powinien się ukazać już niedługo :trup: . Jeśli ktoś jest wielkim fanem Lary to ok. rozumiem go poniekąd, bo chętnie sam bym pograł w remake takiego ffVII. Ale co za dużo, to i świnia nie zje.
  • 0

#8 xell Napisany 30 maja 2006 - 10:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 306 Postów:
Jak dla mnie pisanie remake'u na current-geny to zły pomysł, bo lepiej od razu zrobić go w rewelacyjnej grafice, a wersja na PS2 ostro pociągnęłaby ją w dół.

Ale ale, widzieliście tego newsa gdzieś indziej poza gameonly? Bo na razie mi to pachnie plotką :hmmm:
  • 0

#9 mleko2099 Napisany 30 maja 2006 - 11:03

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Ale ale, widzieliście tego newsa gdzieś indziej poza gameonly? Bo na razie mi to pachnie plotką


No właśnie. Jak narazie na żadnym serwisie nie widze podobnej informacji. Ale sam news co by nie powiedzieć jest bardzo ciekawy ;]
  • 0

#10 Texz Napisany 30 maja 2006 - 11:42

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kul, mam nadzieję że zostawią pannę Croft w postaci z 96. (chodzi mi o wielkość biustu)
Bo taki remake TR3 miałby podtytuł: "Revenge of Big Boobies"
  • 0

#11 MaxVarEmreis Napisany 30 maja 2006 - 12:50

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Ja mam mieszane uczucia.
Z jednej strony sie ciesze, bo TR to genialna gra i przypominają mi sie czasy kiedy grałem w nia na Saturnie.
Jednak boje sie, że ten remake zepsuje moje wyobrażenie o tej grze. W pamięcie mam same pozytywne odczucia i nie chciał bym ich stracic w konfrontacji z rzeczywistościa.
  • 0

#12 Grz3chu Napisany 30 maja 2006 - 13:41

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Precz z remake'ami !!
TR1 do dzisiaj jest grą wartą zapznania się. Jeśli mieliby zrobić tą samą grę z lepszą grafiką, to ja podziękuję. A grając w nową wersję starej gry nie czuję się tego sentymentu.
  • 0

#13 Gość__* Napisany 30 maja 2006 - 14:40

Gość__*
  • Goście
Ja rowniez traktuje ta informacje obojetnie, Tomb Raider byl swietna gra, ale watpie aby zwykly remake tego tytulu na next - geny byl jakis wielkim wydarzeniem, po prostu seria juz sie wielu graczom przejadla, sama postac Lary rowniez, a nawet jesli docelewa grupa graczy, dla których tytul ten mial by byc kierowany beda ludzie, którzy nie grali w pierwsza czesc gry - watpie aby czysty remake bylby w stanie przyciagnac ich masowo. Popieram to co pisze Grek - zmiana samej grafiki nie wystarczy aby przyciagnac wielu graczy, ta gra musialaby roznic sie znacznie bardziej niz tylko odswiezona oprawa audiowizualna, zwlaszcza jesli powstalaby tylko na next-geny.
  • 0

#14 Yoori Napisany 30 maja 2006 - 16:48

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Jeżeli to jest prawda i ten remake da rade to czeka nas prawdziwa parada remak'ów :niepewny: Dla niektórych gier może się to źle skończyć.
  • 0

#15 ACZ Napisany 17 czerwca 2006 - 15:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 139 Postów:
Plotki się potwierdziły.
Tomb Raider : Anniversary Edition zostanie wydany na PS2, PSP i PC. Niech moderator przeniesie temat, bo do tego działu nie pasuje, na nextgeny nie wyjdzie.
http://www.skizo.org...id=1435&sys=psp
http://www.eurogamer...rticle_id=65555
2 minutowy trailer z wersji na PSP:


___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#16 Texz Napisany 17 czerwca 2006 - 15:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Oj graficznie nieco odstaje od wersji 96, ale reszta... sterowanie Panną (?) Croft przypomina to co pamiętam z wersji na PSX'a. Niby jest jakiś skok jakościowy, lecz oprócz kilku nowych ruchów z TR:Legends, brakuje conieco. Boję się że może się to skończyć syndromem TR w kwesti poruszania się co do piksela przy skakaniu z platformy na platformę.
No i poznałem bodajże 4 zagadki, które pamiętam z orginalnego TR. :/
  • 0

#17 syon Napisany 17 czerwca 2006 - 16:44

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Temat, więc leci do działu PS2. Natomiast jeśli ktoś chce może założyć oddzielny topic w dziale PSP :]
  • 0

#18 Gość__* Napisany 17 czerwca 2006 - 22:37

Gość__*
  • Goście
Ja jestem, jak najbardziej za! Chociaż remake nie ma prawa przyciągnąć tylu graczy, co za pierwszym razem, to jako właściciel sprzęetu schodzącego na drugi plan (PS2, NGC) będę bardzo zadowolony z tego tytułu. Z drugiej strony aby tylko producenci nie zniszczyli legendy, jaką jest TR1 :x
  • 0

#19 Gość__* Napisany 01 listopada 2006 - 12:26

Gość__*
  • Goście
Premierowy screen xD ( jak to brzmi :P )
http://gry.wp.pl/cor... ... 40,31463,0
  • 0

#20 Gość__* Napisany 01 listopada 2006 - 16:19

Gość__*
  • Goście
gra bedzie na x360 i psp z tego co wiem wiec dziwi mnie screen tu :P
  • 0

#21 Danteusz Napisany 01 listopada 2006 - 16:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
A nie przypadkiem PS2 i PSP? Gdzieś widziałem że wyjdzie tylko na tych platformach.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 01 listopada 2006 - 17:43

Gość__*
  • Goście
Bedzie na PS2 , PSP i PC ;)
  • 0

#23 Texz Napisany 01 listopada 2006 - 17:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
No nie. Miał być powrót do korzeni, czyli katakumby i ganianie w spoconych koszulkach rodem ze szklanej pułapki. i Co? Deweloper najwyraźniej wziął to na poważnie i zafunduje nam odgrzewanego kotleta. Bueee... Miał tworzyć coś nowego, co połączy stare z nowym, a bierze się za reinkarnację najbardziej nieskażonej komercją części serii. Co z tupet!
  • 0

#24 Gość__* Napisany 04 listopada 2006 - 19:40

Gość__*
  • Goście
Ja się ciesze. Nie ma to jak pograć w starą gre w nowej oprawie. Pozatym pierwszego tomb raidera nie miałem okazji przejść, tylko niech nie zmieniają nic poza grafiką i scenkami przerywnikowymi.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 27 listopada 2006 - 09:23

Gość__*
  • Goście
Pierwszy screen z wersji PS2
http://www.playsyde....ws_3843_en.html
  • 0

#26 Gość__* Napisany 04 grudnia 2006 - 14:21

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#27 Scorpio Napisany 04 grudnia 2006 - 14:28

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
a) podwójny post (i to jeszcze objętościowy)
b) wczoraj w końcu usiadłem do Legends. Gra na półce już swoje odleżała czekając w kolejce, a nawet ustępując nowym tytułom. W końcu Creativy podpinam, odpalam pierwszą planszę i ... w diabły poszły wszystkie opinie wtłaczane w pismach a do pamięci wróciły wspaniałe chwile spędzone z pierwszymi 3 częściami (dalej nie grałem). Muzyka, klimat, styl gry ... jak piekielnie Tomb Raider wciągał.

Jeżeli to będzie AŻ doskonały remake, to biorę. Zabawa (a tak, naprawdę człowiek się bawi przy grze!) przednia :ninjadance:

Hmmm drugi screen ostry, Dużo ruchomych elementów ... ICO mi się przypomniało :)
  • 0

#28 xell Napisany 06 grudnia 2006 - 18:16

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 306 Postów:
Nie mogę się doczekać remake'u, mam nadzieję, że design leveli pozostawią stary (bo już nie pamiętam wszystkich do końca).

Ale czegos nie rozumiem - remake jest na silniku Legend, więc czemu nie zrobią go też na 360, gdzie już zrobili grę na tym silniku? Przecież dobra sprzedaż byłaby gwarantowana, a ja też wolałbym pograć z lepszą grafa niz sie kisic na PS2.

Scorpio - dla mnie TR Legend był dosyć kiepskawy. Niektore levele były nawet dobre, ale ogólnie bez polotu :hmmm: Jedynka i dwójka były najlepsze, zwłaszcza ta pierwsza.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 06 grudnia 2006 - 19:23

Gość__*
  • Goście
A gdzie wersje na XBOX, X360 czy nawet GameCube? .... TRemake jedzie na silniku Legendy, ktora to jest na tych systemach, wiec w czym problem? Lenistwo? Glupota wydawcy? .... :hmmm: :cojest:
  • 0

#30 cwany-lis Napisany 06 grudnia 2006 - 22:42

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
Jako mały włóczykij urzeczony ową panną grałem w demo każdej z III pierwszych części [wtedy to CDA mama kupowała :lol:] i nigdy nie mogłem sobie poradzic ze sterowaniem :trup: JAk troche starszy śmigałem kilka razy w trójkę i chronicles bodajże i old school w taki wydaniu przypadł mi do gustu.
Tak więc możliwośc zagrania w poprawioną graficznie [bo starej wersji bym już chyba nie zniósł mimo że na grafike łasy nie jestem] kultowa jedynkę na ps'dwójce uważam za fajna sprawę :^^:
  • 0