Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tomb Raider : Anniversary


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
275 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 06 grudnia 2006 - 23:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Siudym, jaka głupota wydawcy?
Xbox i Gacek już dawno leżą w grobie. Wyszli o rok później niż PS2 i swój żywot skończyli rok wcześniej niż PS2 ;]
PS2 znają od podszewki, więc na niego tylko robią. Widać nie opłaca im się inwestować w bardzo ładną wersję na X360.
  • 0

#32 cwany-lis Napisany 06 grudnia 2006 - 23:07

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
no Czysio dobrze prawi, ps2 jeszcze jakoś ciągnie a na GC nintendo ma nakichane a starego x boxa torpeduje nawet rodzimy microsoft by nie odciągac mainstreamu od 360 :ninja: natomiast trochę dziwi mnie brak next-genowej wersji właśnie - czyżby remake był zwykłą budżetówką dla maniaków ?
  • 0

#33 Gość__* Napisany 07 grudnia 2006 - 01:54

Gość__*
  • Goście
Widac, ze TAK...

PS2 znaja od podszewki? Przeciez ta gra jest na silniku LEGEND, wiec czego maja sie nauczyc jeszcze? Kodu od podstaw pisac nie musza: Lenistwo i glupota.

Szkoda, bo zagralbym w nia na XBOXie, na ktorym LEGEND smiga w 60fps i wyglada ladniej (wiem bo gralem w obydwie wersje X/PS2, na ps2 30fps). No nic, pogram na PS2 lub na PC ;)
  • 0

#34 xell Napisany 07 grudnia 2006 - 17:29

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Robią wersję na PC i nie robią na 360, na którą to platformę gra na 120% sprzedałaby się lepiej? W Eidosie pracują samobójcy. o_O
  • 0

#35 cwany-lis Napisany 07 grudnia 2006 - 19:30

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
z tym, że remake gry sprzed 10 lat siłą rzeczy będzie w tyle jeżeli chodzi o trendy - tak więc pozostaje kopalnia budżetówek pecetem zwana i ps2 gdzie wygłodniali gracze nie mający niextgena łykną wszytko jak dzikie rexy :ninja: i szybki port na psp ;)
  • 0

#36 Scorpio Napisany 07 grudnia 2006 - 19:36

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

z tym, że remake gry sprzed 10 lat siłą rzeczy będzie w tyle jeżeli chodzi o trendy - tak więc pozosotaje kopalnia budżetówek pecetem zwana i ps2 gdzie wygłodniali gracze nie majacy niextgena łykna wszytko jak dzikie rexy

Tak czekałem aż tak to się obróci :P

Ja tam czekam. Może trendy nie jest, ale pierwszy Tomb Raider dawał w cholerę i trochę zabawy oraz satysfakcji ... plus odkrywanie starych świątyń, miast, etc. Wystarczy nawet dziś odpalić pierwsza plansze w TR 2, i o ile grafika przeraża, tak design i architektura oraz pomysły poziomu bije na głowę wiele dzisiejszych gierek.

Ponadto lubię Larę :kocha:
  • 0

#37 Gość__* Napisany 08 grudnia 2006 - 15:24

Gość__*
  • Goście

i szybki port na psp ;)

Widzialem kilka takich "szybkich portow" i w niektore ciezko grac....

Ja tez lubie Lare ;) I sam ukonczylem wszystkie czesci TR po kilka razy (poza TR5, TR6 i LEGEND - te tylko raz, TR1 3x, TR4 4x, TR2 2x, TR3 2x)
  • 0

#38 Şichărescu Napisany 08 grudnia 2006 - 15:35

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:
Czekam, czekam.
Po jedyneczce żaden TR mnie nie wciągnął. Nawet piersi w kształcie piersi nie pomogły.
TRL nie jeszcze głębiej nie sprawdziłem, ale (bo) odrzuca mnie uczucie, że steruje Jakiem albo Ratchetem, a nie Larą. Remake'u pewnie to nie ominie, ale TR, to TR. :]
  • 0

#39 Gość__* Napisany 22 grudnia 2006 - 15:54

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek

i masa screenow :

http://www.jeux-fran... ... epare.html

Dodany obrazek
  • 0

#40 Gość__* Napisany 22 grudnia 2006 - 16:08

Gość__*
  • Goście
Fajnie to wygląda :D
  • 0

#41 Shinigami Napisany 22 grudnia 2006 - 16:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Od kiedy Lara chodzi w bluzeczce z materiału? Zawsze był latex :cry:
  • 0

#42 Scorpio Napisany 22 grudnia 2006 - 16:21

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wiesz, po wyjściu z wody ta z materiału fajniej przylega ...
  • 0

#43 Shinigami Napisany 22 grudnia 2006 - 16:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Wiesz, po wyjściu z wody ta z materiału fajniej przylega ...

Ale tamta fajnie przylega zawsze.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 22 grudnia 2006 - 21:54

Gość__*
  • Goście
Nowy trailer

http://www.gametrail...age.php?id=3799
  • 0

#45 phsx Napisany 23 grudnia 2006 - 11:12

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

Wiesz, po wyjściu z wody ta z materiału fajniej przylega ...

Ale tamta fajnie przylega zawsze.


ta nowa jest lepsza :)
fajny ten trailer, czyzby elementy bullet time'u?
  • 0

#46 cwany-lis Napisany 23 grudnia 2006 - 12:40

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
sweter z owczej wełny :ninja: przebiegnij w takim sto metrów - niedość, że spocisz się jak świnia a i naturalna bawełna gryzie w plecy jak **** widać Lara lubi takie zabawy
  • 0

#47 Aras Napisany 23 grudnia 2006 - 13:01

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
dupa tma owcza wełna, lateks w paski ma xD :ninjadance:

podoba mi się to że w Legends i remake'u zrobiono liftnig twarzy, naprawdę, mam chrapkę na tą gierkę coś trudnego-przygodówkowego to będzie na koniec życia PS2 piekny prezent (ale najpierw musze sobie skołować coś przygodówkowo łatwego- czyli TR:L :D )
  • 0

#48 phsx Napisany 23 grudnia 2006 - 18:52

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja tez jeszcze nie mam za soba Legendy :P
  • 0

#49 Gość__* Napisany 23 grudnia 2006 - 21:42

Gość__*
  • Goście
Trailer do bani i na bank taka gra bedzie ...
  • 0

#50 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 21:10

Gość__*
  • Goście
trailer nie jest taki zły, a gra będzie bardzo dobra :jeee:
  • 0

#51 Gość__* Napisany 02 stycznia 2007 - 00:13

Gość__*
  • Goście
Mi pomysł się bardzo podoba i szykuje się bardzo dobry tytuł. Tym bardziej że na sprawdzonym silniku TR:L. Miło będzie po tylu latach zobaczyć część pierwszą, która jest jedną z lepszych,w całkiem nowych szatach. Tym bardziej że klimat również nic nie straci.
Uwielbiam tę serię.
Może jeszcze dojdzie do reaktywacji kolejnych części :hmmm:
  • 0

#52 f5k Napisany 02 stycznia 2007 - 10:15

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Sam pomysł jest świetny, ponieważ TR1 jest najlepszy w całej seri choć ja osobiście grałem tylko w TR3, TR4 i TR5 wiec dla takich graczy jak ja to będzie świetny tytuł. Mam nadzieje że tytuł nie zawiedzie jak będzie ok to sobie zagram.
  • 0

#53 Gość__* Napisany 02 stycznia 2007 - 22:57

Gość__*
  • Goście
Reaktywacja wszytskich części chyba nie jest najlepszym pomysłem. Raczej niech będzie coś nowego, a ja mam jeszcze przed sobą TR:L.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 06 stycznia 2007 - 19:12

Gość__*
  • Goście
Screeny
http://www.jeux-fran... ... forme.html
  • 0

#55 cwany-lis Napisany 07 stycznia 2007 - 12:38

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Poczytałem sobie zapowiedź w CDA - oj to nie będzie czysty remake - gra zostanie skrócona i bardziej przystępna tzn. więcej półek, linek, paltform itp. Dodana zostanie fabuła i cut-scenki bo pierwowzór pod względem historii był szczątkowy. Duży plus, warkocz lary z jedynki sięgający jej do pupy zostaje hi,hi, dostaniemy znaną z Legendy linkę ale towarzyszy do rozmów z codeca Lary już nie będzie. I dobrze !

Ja jestem zainteresowany :ninja:
  • 0

#56 Gość__* Napisany 10 stycznia 2007 - 09:37

Gość__*
  • Goście
Mam nadzieje, ze tworcy nie wpadna na genialny pomysl, aby ulatwic gre "graczom mniej zdolnym" i wrzucic save co 5 min (albo save w kazdym momencie). IMO pierwsza czesc tomba byla hardcorowa (zly skok = smierc) i mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni w tym przypadku.
  • 0

#57 oranje Napisany 21 stycznia 2007 - 15:31

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Co za geniusz wpadł na pomysł, aby Tomba skrocic i ułatwic?! Tak nie może byc. Sam pamietam jak dobrych kilka lat temu sie z nią meczyłem. To było coś. Obawiam sie, że ponowne spotkanie z Larą z jedynki może troche zniszczyc legende tej cześci. Mimo to czekam z niecierpliwością.
  • 0

#58 Gość__* Napisany 21 stycznia 2007 - 15:47

Gość__*
  • Goście

gra zostanie skrócona i bardziej przystępna tzn. więcej półek, linek, paltform itp.

Pogięło ich. Dużym plusem pierwszego Tomb Raidera jest właśnie wysoki poziom trudności.

Mam nadzieje, ze tworcy nie wpadna na genialny pomysl, aby ulatwic gre "graczom mniej zdolnym" i wrzucic save co 5 min (albo save w kazdym momencie).


Wtedy gra straci dużo
  • 0

#59 xell Napisany 21 stycznia 2007 - 15:50

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Pogięło ich. Dużym plusem pierwszego Tomb Raidera jest właśnie wysoki poziom trudności.

Dodanie obsługi analogów już by znacznie uprościło grę, nie wiem, po co oni ingerują w design poziomów.
Ja grałem w TR z sejwem w każdym momencie i nie psuło mi to zabawy. :hmmm:
  • 0

#60 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 20:13

Gość__*
  • Goście
Siedem skanów. :)

http://videogamerx.g... ... s&no=13303
  • 0