Skocz do zawartości

Zdjęcie

Murdered: Soul Suspect

Airtight Games Square Enix PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
71 odpowiedzi na ten temat

#31 Kaxi Napisany 05 lutego 2014 - 09:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Potwierdzono także wersję na PS4.

 

 

Czyli wszystko zgodnie z planem :)


  • 0

#32 fingus Napisany 05 lutego 2014 - 10:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Trailer chyba z wersji na ps2.
  • 0

#33 BeSOS Napisany 05 lutego 2014 - 11:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tez tak pomyślałem:) jak to dobrze ze wyjdzie tez na next geny. Poczujemy ich moc :cf: :hihi:
  • 0

#34 Kaxi Napisany 05 lutego 2014 - 11:48

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Wygląda good enough :)  Bez szału, ale mi wystarczy, że nie jest brzydko, a artstyle mi pasuje. Oby tylko gra zbugowana nie była. Nie każda gra musi iść w graficzne fajerwerki.

 

Pewnie rozważę nawet kupno wersji ps3 zamiast ps4 jeśli różnica w cenie będzie duża, bo akurat w ten tytuł nie zagram dla oprawy :)


  • 0

#35 Pawlik Napisany 05 lutego 2014 - 14:37

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

wygląda jak z PS3, to też kupię na PS3. O ile będzie tak miodna jak się zapowiada. 


  • 0

#36 Tawotnica Napisany 05 marca 2014 - 10:13

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:
http://gamingeveryth...rope-on-june-6/

06.06. wychodzi w Europie.

wygląda jak z PS3, to też kupię na PS3. O ile będzie tak miodna jak się zapowiada.

ja z kolei wolę chyba nachomikować sobie tych cross-genowych gier na next-geny, żeby mieć jakiśtam backlog do ogrania, jeżeli w końcu coś mnie popchnie do kupna PS4.
  • 0

#37 nole Napisany 07 kwietnia 2014 - 16:54

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

http://gamingeveryth...rope-on-june-6/

06.06. wychodzi w Europie.

wygląda jak z PS3, to też kupię na PS3. O ile będzie tak miodna jak się zapowiada.

ja z kolei wolę chyba nachomikować sobie tych cross-genowych gier na next-geny, żeby mieć jakiśtam backlog do ogrania, jeżeli w końcu coś mnie popchnie do kupna PS4.

 

Pojawiają się pierwsze "hands-ony" z wersji na PS4

 

http://www.pushsquar...ing_case_on_ps4

 

... i faktycznie poza podbiciem rozdziałki niczym praktycznie od lastgen się nie różni. W sumie to było do przewidzenia, ale jak ktoś to będzie po InFamousie odpalał to żeby się odrobinę nie zdziwił.  :doge:


  • 0

#38 Inuki Napisany 03 czerwca 2014 - 17:43

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Wyszedł średniak; ja i tak zagram (kiedyś tam), bo zwyczajnie lubię takie klimaty

 

kotaku.com - no

escapistmagazine.com - 5/10

computerandvideogames.com - 5/10

ign.com - 5.5/10

xboxachievements.com - 6/10

shacknews.com - 6/10

joystiq.com - 7/10

venturebeat.com - 8.9/10

onlysp.com - 9/10

 

http://hatak.pl/arty...szanymi-ocenami


Ten post był edytowany przez Inuki dnia: 03 czerwca 2014 - 17:43

  • 0

#39 Kaxi Napisany 03 czerwca 2014 - 17:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Szkoda, wielka szkoda. Bo projekt mnie od początku fascynował. Ale pewnie też kiedyś sprawdzę, ceny szybciutko spadną.


  • 0

#40 ACZ Napisany 03 czerwca 2014 - 17:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

dlugie loadingi i powtarzalnosc to "atuty" tej pozycji.


  • 0

#41 BeSOS Napisany 03 czerwca 2014 - 19:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dobry kandydat na perelke z plusa imo. Mysle ze jak ktos zlapie klimat to i na ograniczenia przymknie oko, ja czekam na plusiwo :)
  • 0

#42 Inuki Napisany 03 czerwca 2014 - 21:18

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Dobry kandydat na perelke z plusa imo. Mysle ze jak ktos zlapie klimat to i na ograniczenia przymknie oko, ja czekam na plusiwo :)

 

a nie było kiedyś mówione, że w Plusie będą znajdowały się gry z minimum jakąś tam średnią? no chyba, że to już nie aktualne :-)


  • 0

#43 ACZ Napisany 04 czerwca 2014 - 00:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

no chyba cos sony raz gdzies tak gadalo, ze wrzucają tylko dobrze oceniane gry, wiec murdered nie ma szans, aby pojawil sie plusie, za niskie noty.


  • 0

#44 BeSOS Napisany 04 czerwca 2014 - 06:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyli na psn szybko bedzie do kupienia za 30 zyla.
Mi sie podobala recka EG gdzie koles pisze ze daje jej mocne 6, bedxie milo wspominal bo bardzo fajna bra nieststy technicznie niedopracowana.
  • 0

#45 ACZ Napisany 02 lipca 2014 - 14:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

upadło studio odpowiedzialne za grę:

http://nikogoforum.p...87#entry1579939


  • 0

#46 Schrodinger Napisany 02 lipca 2014 - 14:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
ostatnio klucze na steama był po 30 zł :reggie: taki to hit, a myslalem ze bedzie dobra gierka
  • 0

#47 Kurzy Napisany 02 stycznia 2015 - 03:00

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Pograłem 1,5h i gra mi sie bardzo podoba - grafika przyjemna, fabuła ciekawa, klimat super. Gra wciąga i zaciekawia.

Dla osób co lubią HR i B:TS to pozycja obowiazkowa - teraz jest za 75 zł na PS Store w promocji.

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 02 stycznia 2015 - 03:01

  • 0

#48 burnstein Napisany 02 stycznia 2015 - 10:22

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

A jak ktoś kupi tego crapa to zwrócisz mu te 75 zł jak już zobaczy, że to crap?


  • 0

#49 Kurzy Napisany 02 stycznia 2015 - 10:35

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

A jak ktoś kupi tego crapa to zwrócisz mu te 75 zł jak już zobaczy, że to crap?

 

Nie bo wydałem ostatnie 75 zł i dla mnie to musi być mesjasz i nadaje się na perełkę z plusa.

 

Możecie poczekać jeszcze 2 dni bo może 1,5h ciekawe a później zawieje nudą.

 

Ps. Za 75 zł dodatkowo trofiki wpadają jak szalone :tak:
 


  • 0

#50 Schrodinger Napisany 02 stycznia 2015 - 10:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

szalenie wpadające trofiki by się ostatnio przydały :fa:


  • 0

#51 Kurzy Napisany 02 stycznia 2015 - 10:55

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

szalenie wpadające trofiki by się ostatnio przydały :fa:

 

Grałem 1,5h i wpadło 11 :fa: Sprawdziłem platynę i jest łatwa - wtedy mój zakup jeszcze bardziej się zracjonalizował :olo:
 


  • 0

#52 Kurzy Napisany 03 stycznia 2015 - 21:15

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Jestem już po kilku godzinach gry więc za prośbą Taikuna i innych napiszę kilka zdań.

 

Zacznę od tego że...jak widzę średnią na metacritic 5.9 to nie rozumiem recenzentów bo oceny 5-5.5 są przesadzone w dół i nieuczciwe imo. Ocena userów jest już inna - 6.8. W pełni się z nią zgadzam. Według mnie ta gra, w zależności od preferencji to solidne 6,5-7,5.

 

Przed premierą interesowałem się trochę grą a jak zobaczyłem oceny marne to olałem i przestałem o niej myśleć. Teraz jak zobaczyłem promocję na PSN to znów wrócił temat i przeczytałem 2 recenzje które mnie nie zniechęciły żeby wydać te 70 zł i nie żałuję.

 

Główne wady według recenzji:

- brak konsekwencji złych wyborów/wniosków przy śledztwach - No nie ma ich, robisz do skutku, gra Ci coś podpowie jak źle coś zrobisz. Fabuła nie ma wielu zakończeń więc co byłoby lepsze? Jest ok, frajdę sprawia domyślanie się i chwila zastanowienia zanim coś oznaczysz itp.

 

- słabe zagadki - Nie są wymagające ale trzymają się kupy i wciągają tak jak historia, a eksploracja terenów, zbieranie wskazówek i reszty znajdziek których jest wiele daję zabawę + klimat bo znajdźki mają tekst/foto/film który jest wokół fabuły, bohatera lub miasta Salem - http://pl.wikipedia....(Massachusetts)

 

- grafika - Nie ma next gena, nie ma fajerwerków, ale jest na przyzwoitym poziomie. Jedyne co mnie denerwuje to zbyt mała ilość wykonanych postaci npc na potrzeby gry. To jest słabe.

 

- walka z demonami - Jest jej mało, są jakimś tam urozmaiceniem i nie ma sytuacji, że ma się ich dosyć. Ale mogłoby być bardziej różnorodnie z walką z nimi i wtedy byłoby o wiele ciekawiej. A tak walki czasem są żeby były.

 

Co do słabych zagadek to w ogóle się tego nie dostrzega - Fabuła i cała otoczka jest naprawdę przynajmniej bardzo dobra, bohater jest ciekawy, znajdzki których jest bardzo dużo odkrywają przed nami informacje o życiu głównego bohatera, jego małżeństwie itp. Są też historie miasta i filmy wycięte z kontekstu fabuły ale całkiem fajnie zrealizowane (jak w jednej miejscówce znajdziesz wszystkie jej charakterystyczne znajdzki). Akcja jest ciekawie prowadzona, nie ma chwili na nudę, fabuła wciąga, zagadki łatwe? Tu nie o to chodzi więc nie wiem po co się czepiać. Dodatkowo miejscówki są fajne i klimatyczne - na razie kamienica, miasto, kościół, cmentarz, teraz szpital psychiatryczny. Dodatkowo fajnie jest być umarłym chwilę wcześniej i posłuchać rozmów o Tobie itp. :)

 

Dla mnie to mega zakup i jestem bardzo wciągniety w grę. Jak ktoś lubi Heavy Rain, Beyond: 2 Souls to myślę że mu się spodoba - ale gra jest oczywiście trochę inna. Polecam :cf:

 

 


  • 5

#53 Schrodinger Napisany 03 stycznia 2015 - 21:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
nie wiem co mnie dziwi bardziej że gra całkiem ok czy że kurzy napisał długiego posta, który trzyma się kupy :D
  • 0

#54 BeSOS Napisany 04 stycznia 2015 - 00:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skoncz i napisz co sadzisz bo takie wrazenia to pisal mm77 przy okazji Evil Within po pierwszych kilku godzinach a wiadomo jak to sie skonczylo :hihi:

Tego typu gierki przeważnie zaczynaja nuzyc w polowie bo wkrada sie powtarzalność i brak pomyslow.
  • 0

#55 Schrodinger Napisany 04 stycznia 2015 - 00:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
nie to co w Destiny nie ? :cf:
  • 0

#56 Kurzy Napisany 04 stycznia 2015 - 02:14

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Skoncz i napisz co sadzisz bo takie wrazenia to pisal mm77 przy okazji Evil Within po pierwszych kilku godzinach a wiadomo jak to sie skonczylo :hihi:

Tego typu gierki przeważnie zaczynaja nuzyc w polowie bo wkrada sie powtarzalność i brak pomyslow.

Skończyłem. Końcówka fabularnie, zwroty akcji, mylenie gracza :kult:


Dostrzegłem jeszcze 2 trochę głupie rzeczy ale zdania nie zmieniam - nie nuży, bo fabuła jest dobra i jest dobrze prowadzona. Zadowolony jestem ale niestety nie znalazłem wszystkich collectibles i łatwa platynka przeszła obok nosa...na koniec jest moment, że można jeszcze wszystko dozbierać, ale olałem bo myślałem, że jest ok, bo lizałem ściany.

 

Polecam, tak jak MM The Evil Within :yao:


  • 0

#57 Schrodinger Napisany 04 stycznia 2015 - 02:16

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
chyba powinę, ale poczekałbym aż sony da te 10% i pokaże kolejne gierki ale te chyba wtedy znikną :/

a no i ile h nabite?

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 04 stycznia 2015 - 02:17

  • 0

#58 Kurzy Napisany 04 stycznia 2015 - 02:23

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

chyba powinę, ale poczekałbym aż sony da te 10% i pokaże kolejne gierki ale te chyba wtedy znikną :/

a no i ile h nabite?

 

Ja lizałem ściany to pewnie było 10-12h. Dzisiaj cały dzień grałem, wcześniej 1,5h w czwartek w nocy;]

 

No możesz poczekać, jak jeszcze odejmiesz 10% to będzie jeszcze lepsza cena. Następnie kupisz i pewnie doszukasz się błędów logicznych jak w Heavy Rain (podobno jakiś jest szczegół).

 

Nie no, naprawdę mi się podobało, jeżeli chodzi o to żeby gierki nie rozbierać na 100 części i je oceniać to bawiłem się świetnie (ale i ostatnio miałem ochotę na jakąś dojrzalszą gierkę) ale jestem ciekawy jakby ktoś inny ocenił.


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 04 stycznia 2015 - 02:25

  • 0

#59 Schrodinger Napisany 04 stycznia 2015 - 02:42

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
W heavy rain to nie był szczegół tylko główną część fabuły :D
  • 0

#60 BeSOS Napisany 04 stycznia 2015 - 08:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyli perelka z plusa :cf:
  • 0



Inne z tagami: