Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warframe

Digital Extremes PS4 XONE PC Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
112 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 23 czerwca 2012 - 00:01

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Pamiętacie kozacki trailer Dark Sector, zanim wydawca zdecydował, że sci-fi się nie sprzeda, gra musi być osadzona w czasach obecnych i mieć cool emo bruneta z supermocami za protagonistę? Nie? Oto on:



Świat przerodził się w free-to-play szutera grupowego na PC. Grę robi oczywiście Digital Extremes i nazywa się obecnie Warframe. Oto wywiad na temat gry, która wkracza w betę:
http://uk.ign.com/ar...e-co-op-shooter

Najważniejszy fragment:

IGN: What is the pricing structure like? What will you be able to buy, and what will be available for purchase with in-game funds?

Steve Sinclair: It's all pay-to-win. You start off as a skinless pile of meat until you max your credit card. Then you send us your used jewelry and gold teeth. At that point we give you a BFG, but it only has one shot. Each time you want to reload, you must fill out your verified by Visa form, which is actually a texture with normal maps in every level to make micro-trans as smooth as possible.

Wchodzę w to. :^^:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 listopada 2018 - 01:14

  • 0

#2 Danteusz Napisany 24 czerwca 2012 - 08:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Digital Extremes... Meh, robią gry w porywach dobre, nic ponad to
  • 0

#3 Ryan Napisany 24 czerwca 2012 - 10:09

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
DGCC
Pracowali z Epic nad Urealem, UT1/2003/2004, Portowali pierwszego Bioshocka na PS3 i współtworzyli drugiego. Jedyna ich gra na obecne generacje konsol to właśnie Dark Sector, który jak widać różni się znacznie od tego, co chcieli zrobić. Podziękować można wydawcy. :/ Star Trek zapowiada się całkiem dobrze a Warframe jest ziszczeniem pierwotnej koncepcji Dark Sectora. Me gusta. :gusta:
  • 0

#4 Danteusz Napisany 24 czerwca 2012 - 10:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Nie wierzę, znam jakieś studio dev lepiej niż Ty. Zrobili jeszcze gorsze od pierwszej części Darkness 2, wcześniej jeszcze na pierwszego Xboxa slłabiutkie Pariah
  • 0

#5 Ryan Napisany 24 czerwca 2012 - 10:51

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Faktycznie Darkness też wyszło w tej generacji, gdzie ja miałem głowę pisząc o dS. :fp: Ale gierka ma mieszane recenzje, a nie złe. Wrogowi się podobało, a jemu ufam, więc GTFO. ;P Pariah było dobre - średnie miało IIRC 70-80/100, a mówimy o czasach, kiedy nie szastano tak 9 i 10 w ocenach. Mnie się zresztą podobała (po kilkunastu minutach na PC, jasne, ale podobała się :>).
  • 0

#6 Danteusz Napisany 24 czerwca 2012 - 12:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Ale na PC odpalane natywnie, czy przy użyciu technologii "YouTube"? :cf:
  • 0

#7 Ryan Napisany 24 czerwca 2012 - 13:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Natywnie. :P To był chyba pierwszy FPS w jaki grałem, który miał zintegrowany z początkiem pierwszej misji tutorial. A przynajmniej tak to zapamiętałem. ;) No i graficznie Pariah dawał radę jak na mój gust. :]
  • 0

#8 117 Napisany 24 czerwca 2012 - 14:17

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Dark sector byl ok bez podniety... Mial ciulowe achv za multi. A ze gra na pc to nikogo
  • 0

#9 Ryan Napisany 05 lipca 2012 - 21:23

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wywiad z kilkoma interesującymi informacjami. Beta zacznie się pod koniec wakacji. :)

http://multiplayerbl...-with-warframe/
  • 0

#10 Ryan Napisany 10 sierpnia 2012 - 21:34

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nowy trailerek.


  • 0

#11 Ryan Napisany 11 sierpnia 2012 - 23:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Na stronie pojawił się też oczywisty hint, który pozwala rozwiązać ukrytą tam od dawna zagadnę. Która odsłania kolejną zagadkę. ;)
  • 0

#12 ACZ Napisany 12 sierpnia 2012 - 09:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
wyglada to w ruchu świetnie.
  • 0

#13 Ryan Napisany 13 sierpnia 2012 - 02:57

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nom, bardzo dynamicznie się to prezentuje. Należy też pamiętać, że miejscówki i wyzwania są generowane losowo (z prefabów, ale i tak). Biorąc to pod uwagę wydaje się, że mają szansę uzyskać ciekawą rzecz. :)
  • 0

#14 Ryan Napisany 24 października 2012 - 22:23

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Rozpoczęła się zamknięta beta. Część posiadaczy kont VIP dostała dzisiaj wjazd. Mam konto VIP, ale wjazdu jeszcze nie dostałem. :'(

https://www.warframe...elcome-warframe
  • 0

#15 Danteusz Napisany 25 października 2012 - 07:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Zapomniałeś zacząć od "mój kochany blogasku" :P
  • 0

#16 Travis Napisany 30 października 2012 - 14:13

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:
Macie juz kody, gracie? Napiszcie cos wiecej o tym tytule.
  • 0

#17 iluck85 Napisany 20 maja 2013 - 19:48

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Kolejna "darmowa" gra ;)

https://warframe.com/

 

Ktos gra z forum? Ja nie instaluje, bo nie ogarniam tego co mam. Ale moze ktos....

 

Takie strzelanie w klimatach Girsow w innym klimacie.

 

 

Gameplay-1 lepszy link.

 


Ten post był edytowany przez iluck85 dnia: 20 maja 2013 - 19:49

  • 0

#18 Ryan Napisany 20 maja 2013 - 20:23

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
iluck odkrył Warframe. :^^:
  • 0

#19 iluck85 Napisany 20 maja 2013 - 22:24

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Nie spr str wcześniej-2012 :cf:

Taaa, widziałem ost u kumpla. Myślałem, ze to nowa produkcja olo.
  • 0

#20 ACZ Napisany 05 czerwca 2013 - 16:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
gra free-to-play od Digital Extremes.
 
Steve Sinclair:
 

Warframe przypadło do gustu Sony, przez co zostaliśmy zapytani: "hej, co myślicie o przeniesieniu tej gry na PlayStation 4?". Byliśmy tym bardzo zaskoczeni.
Nie musieliśmy iść do łóżka z wydawcą i sprzedawać naszych pomysłów lub porzucać naszą kreatywną wizję tej produkcji.
Kiedy pokazaliśmy Warframe po raz pierwszy, każdy zbierał szczękę z podłogi widząc, jak płynnie i pięknie to wygląda, działając w rozdzielczości 1080p.

 
trailer:

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 21 sierpnia 2014 - 18:05

  • 0

#21 ACZ Napisany 06 czerwca 2013 - 14:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:

nowy trailer:


  • 0

#22 ACZ Napisany 12 czerwca 2013 - 17:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:

czysty gameplay.


  • 0

#23 ACZ Napisany 15 lipca 2013 - 17:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:

Dave Cook w rozmowie z serwisem VG247 zdradził, że to Sony wystąpiło do nich z propozycją przeniesienia gry na PS4 i było bardzo pomocne w tej kwestii.

 

"To Sony pierwsze odezwało się do nas. Myślę, że było to jakoś 4 miesiące temu. Mieliśmy otwartą betę, która podbijała rankingi popularności na Steamie i wtedy ktoś z Sony skontaktował się z Jamesem, który jest właścicielem. Pytanie było proste - "Hej, co powiecie na to, by przenieść Warframe na naszą konsolę nowej generacji?

Porozmawialiśmy o tym nie wiem, może 30 sekund. Wtedy Sony zobligowało się do wysłania nam tylu devkitów, ile będziemy potrzebować do prac. I tak oto, 3 miesiące później wylądowaliśmy na E3 z grywalną wersją, która powstała od zera."

 


  • 0

#24 fingus Napisany 21 sierpnia 2014 - 18:07

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nie to, aby jakieś F2P kogoś, ale wśród platform widzę XONE, zatem przenoszę do dział. :ziewa:
  • 0

#25 Aleks Napisany 04 września 2014 - 20:47

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

na XO jest chyba już od wczoraj, ale strasznie zabugowane i FPSy często klatkują.

 

jesli chodzi o rozgrywkę, to jest to takie Desitny w trybie TPP dla ubogich


  • 0

#26 nole Napisany 27 października 2014 - 16:32

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 729 Postów:

Twórcy chwalą się że WarFrame to “the most downloaded game on the PlayStation 4″ :doge:. W każdym razie dają jakiś pokaźny update, a w nim :

Archwing – Take Warframe’s high-energy, skilled ninja combat into the depths of space in the new game mode that puts the ‘space’ into space ninjas! Archwing technology allowing for space combat sans spacecraft, contains unique new weapons and abilities to unleash against the enemy.

New Quests – Two new quests expand the Warframe universe. Unlock the new Archwing technology along with the new Warframe in a set of interlinked missions.


New Reputation System – Represent one of six Syndicates to unique rewards as your reputation increases! Wear your Syndicate’s Sigil with pride in missions to earn reputation and proclaim your loyalty.


New Warframe – Bring honor to the Solar System with a magician-like Warframe whose hat wields exceptional powers including displacing enemies into other dimensions and more.


New Weapons – Devastate opponents with the OPTICOR, a powerful new laser cannon. Bludgeon enemies with the HALIKAR, a jet-powered throwing mace that always returns to its master.


New Tileset – Explore the Corpus Ice Planet!


New Customizations – Adorn your Warframe with intricate body art with all-new Sigils. Customize your Archwing with Mods and colors. Give your Soma a new look with the Huntsman Soma Weapon Skin!


New Enemies – New types of enemies equipped to fly in space present new challenges in Archwing combat. The Grineer have also emerged with a new enemy to tame your pet Kubrow.


  • 0

#27 Schrodinger Napisany 27 października 2014 - 16:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
to nie Destiny :sir: do pieca
  • 0

#28 Ryan Napisany 27 października 2014 - 17:20

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie spamuj, bo ban!
  • 0

#29 Ryan Napisany 09 listopada 2017 - 16:32

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Przenieść do dział!

PoE wychodzi na kąsole niebawem. Szkoda, że nie-PC-Mater-Race musiało czekać na tak dobry dodatek. :cf:
  • 0

#30 Schrodinger Napisany 09 listopada 2017 - 16:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
o jebany żyje
  • 0



Inne z tagami: