Skocz do zawartości

Zdjęcie

State of Decay

X360 XONE PC Zombie

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

#1 burnstein Napisany 07 czerwca 2013 - 08:15

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
zombie apocalypse done right
 
zakładam bo chłopaki chcą, ale chyba się wstydzą

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 31 sierpnia 2014 - 10:48

  • 0

#2 Ney Napisany 07 czerwca 2013 - 08:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dzięki :)
Mam jaja żeby w gierce w środku nocy zrobić rekonesans jakiegoś magazynu otoczonego hordami zombie, ale już żeby założyć temat na publicznym forum to... :nie:

Nawet nie wiedziałem, że State of Decay liczy real timeowy czas i jak duże ma to znaczenie o_O Włączam gierke i na następny dzień mam raport co w tym czasie się działo, co zbudowali, ile surowców zostało przejedzonych, kto się jak czuje itp.
Mysłałem, że tu się liczą growe dni, a jednak nie. Bomba :)
  • 0

#3 Texz Napisany 07 czerwca 2013 - 08:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kiedy na PC?
  • 0

#4 Eldarion Napisany 07 czerwca 2013 - 09:58

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 113 Postów:

nie ma jeszcze daty ale też czekam, zombie zawsze na propsie


  • 0

#5 Jedah Napisany 07 czerwca 2013 - 11:01

Jedah

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 564 Postów:

Wczoraj miałem chwilę wytchnienia, więc pojechałem do drugiego dużego miasta - jakieś 5 minut samochodem. Spodziewałem się copy paste, a tutaj powitał mnie zupełnie inny klimat. Chciałbym móc tutaj założyć HQ, ale pewno jeszcze nie mogę. Z fabularnych akcji, to mam za sobą zadanie z Jacobem

Spoiler

 

Czy ktoś już obadał, jak przypodobać się sąsiadom? Potrzebują często jakieś materiały, ale chyba samemu z siebie nie można im po prostu ich dać. Zapewne trzeba czekać na questa. Tak samo z relacjami w grupie.

 

zz44.jpg

Z przykrością zawiadamiam, że wczoraj również pożegnałem jednego z członków mojej ekipy [*]. Biedaczek uciekając przed zed-ami nadział się na Ferala. Stwór powalił go, pogryzł, a następnie podniósł do góry i rozerwał na pół :(

 

Z ciekawych informacji:

 

Jest już pierwsza łatka LINK

Naprawili przede wszystkim NPCów. Wczoraj musiałem jednego eskortować z elektrowni do obozu. Przeciskając go przez każdy obiekt na naszej trasie - godzina z życia.

 

Jest już OST z gry LINK. Warto wiedzieć, że przy ścieżce dźwiękowej maczał palce Jasper Kyd (między innymi Hitman, Freedom Fighters, MDK, Borderlands, Darksiders 2)


Ten post był edytowany przez Jedah dnia: 07 czerwca 2013 - 11:02

  • 0

#6 wrog Napisany 07 czerwca 2013 - 11:23

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Czy ktoś już obadał, jak przypodobać się sąsiadom? Potrzebują często jakieś materiały, ale chyba samemu z siebie nie można im po prostu ich dać. Zapewne trzeba czekać na questa. Tak samo z relacjami w grupie.

Tak, chyba tylko questy. Ostatnio pomagałem sąsiadce przynieść żarcie, za co dostałem połowę łupów.

 

Mnie wczoraj grubas podczas walki zabił jakąś babkę z obozu. Nie pierdzielił się tylko ją od razu złapał i porwał :)


  • 0

#7 MaxVarEmreis Napisany 07 czerwca 2013 - 11:25

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Przenieść Wasze posty z tematu ogólnego o giereczkach digital??


  • 0

#8 Jedah Napisany 07 czerwca 2013 - 11:44

Jedah

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 564 Postów:

Lista miejsc, gdzie można założyć bazę:

Church of the Ascension
County Court House
Kirkman Residence
McReady's Farmhouse
Savini Residence
The Alamo
Snyder Trucking Warehouse - ponoć najlepsze i ma najwięcej slotów na rozbudowę. Dzisiaj się tu przenoszę.

Budynek jest dokładnie w tym miejscu


  • 0

#9 Ney Napisany 07 czerwca 2013 - 13:04

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja się właśnie tam przeniosłem, widać dobrze trafiłem. Ale i tak nie ma miejsca żeby wszystko zbudować, trzeba wybierać np pomiędzy ogrodem a biblioteką :)
  • 0

#10 Kradziej Napisany 07 czerwca 2013 - 23:12

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Obczaiłem Quick Look na Giant Bomb - gra wygląda bardzo intrygująco. Wcześniej jej tytuł obijał mi się o oczy w różnych newsach, ale teraz wiem, że muszę ją obserwować i czekać na premierę wersji PC.


  • 0

#11 xell Napisany 08 czerwca 2013 - 10:36

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Też czekam na wersję PC, wszędzie słyszę superpozytywne opinie.


  • 0

#12 MaxVarEmreis Napisany 08 czerwca 2013 - 11:52

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

W ciągu 2 dni poszło ponad 270 tys egzemplarzy. Druga (po Maincraft) najszybciej sprzedająca się gra na XBLA.


  • 0

#13 Kradziej Napisany 08 czerwca 2013 - 12:57

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

“We are still working on the PC version, and I don’t have a really good estimate for completion. Too much depends on third parties. It isn’t going to be soon by any meaningful use of the word ‘soon’.”

 

:(

 

Ja akurat większość - znaczną - zombie-gier z boomu, którym odznaczyły się ostatnie cztery lata ominąłem, więc tematyka mi się jeszcze nie przejadła, a gra brzmi bardzo smakowicie.


Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 08 czerwca 2013 - 12:58

  • 0

#14 Ney Napisany 09 czerwca 2013 - 07:56

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Skończyłem. IMO za szybko się gierka kończy, robi się różne misje które nie wskazują, że zaraz będzie koniec a tu wyskakuje The End :(
To mogli twórcy rozegrać dużo lepiej, ale gierka ma tyle innych plusów, że walić to.
Niech oleją wersje na PC i już sequel z większym budżetem szykują na Xone skoro tak dobrze się SoD sprzedaje :)
  • 0

#15 BeSOS Napisany 09 czerwca 2013 - 09:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mowil developer ze jak sie SoD dobrze sprzeda to robia gre multiplayerowa z otwartym swiatem :hihi: oby nie bo SoD idealnie wylapuje esencje Walking Dead (serial) i zapodaje to w formie bardzo grywalnej do tego. Powinni zrobic wyjebanegonsingla z filmikami i lepszabgrafaba do tego ewentualnie jakis coop etc czy mozliwosc odwiedzania swiata znajomych.
  • 0

#16 MaxVarEmreis Napisany 09 czerwca 2013 - 11:45

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mowil developer ze jak sie SoD dobrze sprzeda to robia gre multiplayerowa z otwartym swiatem :hihi: oby nie bo SoD idealnie wylapuje esencje Walking Dead (serial) i zapodaje to w formie bardzo grywalnej do tego.

To już postanowione. SoD to Class3. Class4 ma być MMO. 


  • 0

#17 BeSOS Napisany 09 czerwca 2013 - 15:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Class3?
  • 0

#18 Ney Napisany 09 czerwca 2013 - 15:34

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Max się wymądrza, to był jakiś "codename" dla SoD chyba :)
Beznadziejnie jak się teraz wezmą za tytuł multi, patrzać jak im się gra waliła w wersji single (słaba grafa, tearing, framerate, pop-up, A.I kompanów, bugi itd) gdzie wszystko mieli pod kontrolą to brać się za MMO... :fp:
Zamiast tego powinni zrobić normalny sequel z poprawionym wszystkim, takie AAA z prawdziwego zdarzenia...

Ten post był edytowany przez Ney dnia: 09 czerwca 2013 - 15:34

  • 0

#19 wrog Napisany 09 czerwca 2013 - 16:54

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Q: What is Class3, and what is Class4?

A: Class3 was the code name for the single player XBLA/PC game we're building, where you must attempt to survive the zombie apocalypse. There's a storyline, but the main part of the game is a sandbox. It is now known as State of Decay. Class4 is way, way bigger - a massively multiplayer sandbox world. We will be using your feedback on State of Decay's mechanics and systems to make Class4.

Dla Jedynki.


  • 0

#20 BeSOS Napisany 09 czerwca 2013 - 17:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

MMO to najgorszy gatunek imo, piec to mało powiedziane.


  • 3

#21 Jedah Napisany 10 czerwca 2013 - 07:52

Jedah

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 564 Postów:

Wczoraj ukończyłem State of Decay. Trochę szkoda, że w trzeciej sekcji (wesołe miasteczko) jest tak mało questów. W sumie w świecie gry spędziłem sporo czasu, więc w żadnym razie nie żałuje wydanych pieniędzy. Powiem więcej, gdybym kupił ten tytuł w normalnej cenie pudełkowej (179-199zł) zapewne też byłbym usatysfakcjonowany.

 

Wyspecjalizowałem sobie Marcusa w broni ciężkiej, Maye w karabinach wyborowych, zaś Caleba w broni białej. Fajne nowe ciosy pojawiają się, gdy postać zacznie być w czymś wyspecjalizowana. Marcus potrafił rozwalić dwóch zedów na raz, a Caleb ucinał nogi. W czasie swojej gry straciłem trzech bohaterów z czego jednego poświęciłem dla osiągnięcia :) Do wycalakowania brakuje mi tylko jednego aczika, ale będę musiał zacząć grę raz jeszcze, aby go zdobyć.

Pierwsze miasteczko wyczyściłem całkowicie. Marshal w 1/3. Wesołego Miasteczka nawet nie liznąłem, bo zawsze kiedy tam byłem, panowała noc i się bałem :(

 

Zastanawiam się nad jedną rzeczą. W nagrodach dla awatarów została mi jedna rzecz do odblokowania. Chodzi o jakieś domki przy jeziorku. Sęk w tym, że wszystkie wyczyściłem, więc nie wiem o co chodzi. Ktoś pomoże?

 

PS. Wrogu jest 1000 zed killsów za mną :D Mięczak.


Ten post był edytowany przez Jedah dnia: 10 czerwca 2013 - 08:08

  • 0

#22 wrog Napisany 10 czerwca 2013 - 12:43

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

PS. Wrogu jest 1000 zed killsów za mną :D Mięczak.

Nie straciłem ani jednego bohatera, a do tego zrobiłem calaka już. I kto jest mięczak? Pewnie żeś hordy rozjeżdżał i nabijał kille :gwizdek:


Ten post był edytowany przez wrog dnia: 10 czerwca 2013 - 12:43

  • 0

#23 Jedah Napisany 10 czerwca 2013 - 14:28

Jedah

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 564 Postów:

Nie kręć! Do calaka musisz poświęcić 2-3 osoby.

Mercy Shot

Torn Apart

Ya Always Were An A-Hole Gorman

 

tumblr_m9rpkjC2Dy1r4hpxbo1_250.gif

 

Hordy natomiast zabijam z gracją i stylem :raikoh:

 


  • 0

#24 wrog Napisany 10 czerwca 2013 - 15:27

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Torn i Gormana zrobiłem już po zakończeniu gry, wgrywając sejwa :hejka: Mercy shot się nie liczy, bo to ja zabiłem, a nie mnie hihi


  • 0

#25 Kradziej Napisany 10 czerwca 2013 - 19:26

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

MMO to najgorszy gatunek imo, piec to mało powiedziane.

To forum nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać tym, jak bardzo prostackie wypowiedzi można na nim znaleźć :olo:

 

Eve macha rączką:  :hejka:


  • 0

#26 MaxVarEmreis Napisany 19 lipca 2013 - 09:59

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Na PC powinna się pojawić w tym roku. Fajno :)

http://www.vg247.com...ox-mode-teased/


  • 0

#27 Kradziej Napisany 19 lipca 2013 - 10:02

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Wolałbym "w tym miesiącu" :(


  • 0

#28 Aleks Napisany 30 sierpnia 2014 - 16:21

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

State of Decay zagości na Xboksie One


  • 0

#29 fingus Napisany 31 sierpnia 2014 - 10:48

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
No to przenosimy. :)
  • 0

#30 nole Napisany 20 stycznia 2015 - 16:26

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:
Dopasiona edycja (1080p, płynniej, jeszcze więcej gore, wszystkie DLC) wychodzi 1 maja. Dla posiadaczy oryginału będzie 33% zniżki, a normalna cena to 20 dolców.

Dla mnie to ekstra wiadomość, bo nawet przy premierze tej gry chciałem wyciągnąć X360, ale niestey utknął mi gdzieś na dnie wielkiej szafy :sciana:  i jakbym go ruszył, to tak jak w filmach, całą zawartość szafy miałbym na głowie.  :-D

Ten post był edytowany przez nole dnia: 20 stycznia 2015 - 21:19

  • 0



Inne z tagami: