Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo 5: Guardians

XONE Halo 343 Industries

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
253 odpowiedzi na ten temat

#181 Schrodinger Napisany 17 października 2015 - 11:20

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

cwany czasami po zaoraniu lepiej nic nie pisać niż yebać takie marniutkie posty!


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 17 października 2015 - 11:21

  • 0

#182 Shinigami Napisany 17 października 2015 - 16:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Xbox był już i po 699. Halałke chętnie sobie kupię jak nie będzie nic innego do grania.
  • 0

#183 fingus Napisany 18 października 2015 - 10:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Xbox był już i po 699.

Forum pamięta. :hihi:
  • 0

#184 Schrodinger Napisany 18 października 2015 - 10:23

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Taaa ....


  • 0

#185 lukaszSA Napisany 19 października 2015 - 16:52

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Soundtrack

https://soundcloud.c...game-soundtrack

 

:notbad:


  • 0

#186 Ney Napisany 23 października 2015 - 09:23

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Gdzieś trafiłem na taki komentarz: 

Pisałem w tej sprawie do MS Polska. Na płycie będzie wiele wersji językowych, ale przełączenie na eng będzie wymagało zmiany języka w menu konsoli. Wyboru z poziomu gry nie będzie.

 

Czyli jest spoko, jeszcze tylko cztery dni  :raikoh:​ 


  • 0

#187 BeSOS Napisany 23 października 2015 - 09:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

4 dni do zawodu :cf:


  • 0

#188 Schrodinger Napisany 23 października 2015 - 09:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
4 dni do powiedzenia sobie w myślach "Destiny zrobiło to lepiej ... rok temu", strzelanie to tutaj jest sztywne jak w borderach, a kontrola postaci na poziomie patyka w pongu! wspomnisz moje słowa
  • 0

#189 Starh Napisany 23 października 2015 - 09:46

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Podejrzewam, że jak zbierze się ekipa to nieważne w jaką grę zamierza grać zabawa i tak będzie przednia.


  • 0

#190 Schrodinger Napisany 23 października 2015 - 09:48

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Podejrzewam, że jak zbierze się ekipa to nieważne w jaką grę zamierza grać zabawa i tak będzie przednia.


Jasne, pełna zgoda ... ale nie codziennie przez rok od premiery ;)
  • 0

#191 filip Napisany 23 października 2015 - 10:17

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Tyle, że w Destiny multi jest słabsze niż swego czasu było w H2, H3 o H:CE nie wspominając. W multi H4 nie grałem więc nie wiem jak 343 sobie radzi, ale to jest płaszczyzna, na której H5 może dostarczyć coś, czego nie dostarczyło D.


  • 0

#192 Schrodinger Napisany 23 października 2015 - 10:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
w D przynajmniej dla mnie ważniejszy był fakt że było strzelanie PvE, bo nigdy jakimś fanem PvP nie byłem i dalej się to specjalnie nie zmieniło
  • 0

#193 Ney Napisany 23 października 2015 - 10:44

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Kampanie w Halo zawsze wymiatają. Czasem bardzo (Reach), czasem mniej (Halo4), ale jest przygoda :) Gameplay wcale nie odstaje aż tak od D, grałem ostatnio w H1 i było zajebiście, brakuje co prawda podwójnego skoku, ale co zrobić? :dunno:

 

W zasadzie nie obejrzałem żadnego materiału promocyjnego, nic nie wiem i liczę na pierdolnięcie :king:


  • 0

#194 Starh Napisany 25 października 2015 - 19:58

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Będzie do co-opa jakąś forumowa ekipa?
  • 0

#195 Ney Napisany 27 października 2015 - 14:15

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Widzę, że po premierze temat wrze ;)

Nikt nie pisze więc ja zapełnie trochę miejsca.

 

Dzisiaj kupiłem H5, pierwsze moje Halo kupowane bez limitowanej edycji, kupowane bez spoconych rąk, odpalane bez gigantycznych oczekiwań...Zaznaczę, że od 2001 roku kiedy zobaczyłem po raz pierwszy tą reckę; 

stałem się totalnym Halo zjebiszczem. Przebyłem z tą serię wiele, od studenckiego ciułania pieniędzy na xboxa, wielotygodniowych poszukiwań angielskiej wersji jedynki, kupowania dema za 50 pln na allegro (cały level silent cartographer :banderas: ), które skończyłem 500 razy, tysiąca co-opowych  kanapowych sesji przy piwie, miliona godzin w multi, czytania książek z uniwersum aż po kupowanie figurek Cortany ;)

Po co to piszę? Bo czuje się dziwnie, że premiera Halo już nie jest dla mnie takim nerdowskim świętem jak kiedyś :(

 

Ok, do rzeczy. Gierka rusza się i wygląda absolutnie obłędnie, screeny czy inne youtuby nie oddadzą tego nawet w 1/100. IMO w tej generacji czegoś takiego jeszcze nie było :king:  Do tego sterowanie jest idealne, czuć ciężar postaci, są fajne nowe ruchy, świetne wspinanie, no bajka jak to wszystko ładnie zgrali. W strzelaniu dodali ADS, nie wiem po co, takie chyba czasy, że musi być, trudno. Ważne że wprowadzili to przyzwoicie, a przeciwników zabija się świetne jak to w tej serii jest tradycją.

Jestem teraz na trzecim levelu, mam nadzieję, że jeszcze dużo przede mną i z rzeczy, które mi się nie podobają to oczywiście Lock. Kto to k***a jest i po co? Dobrze, że zawsze obok niego jest Buck aka Nathan Filion bo ten koleś nigdy nie zawodzi :) Levele są póki co mocno liniowe, ale jednocześnie szerokie przez co aż tak się tego nie odczuwa, jest w nich też sporo ukrytych przejść itp. Mam nadzieję, że pod tym względem jednak gierka się jeszcze poprawi bo bez wielkich, otwartych poziomów to będzie lipa...

Muzycznie zawód, niby wracają momentami stare kawałki, ale bez O'Donella to już nigdy nie będzie takie samo. Jest zbyt, no nie wiem, zwyczajnie? Przewidywalnie? Martin to koleś, który swoimi nutami dał tej serii magię, gdzie obok genialnego main theme

 

mogą być też takie cuda:

 

nie wspominając o prawdziwych arcydziełach:

 

https://www.youtube.com/watch?v=F-Q04VwH8cs

 

Fabularnie to jak ktoś nie orientuje się o co chodzi to niech nawet nie rusza, 343 nawet nie próbuje minuty poświęcić na jakieś "story so far". 

No nic, póki co taka ściana tekstu ode mnie, mieszane uczucia, ale tu jeszcze wrócę i się poprodukuję  ;)

 


  • 9

#196 ACZ Napisany 27 października 2015 - 14:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

technikalia DF

Halo 5 Guardians: The Price Of 60fps

 


  • 0

#197 bartezoo Napisany 27 października 2015 - 14:24

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Coś czuje, że to będzie najsłabiej sprzedające się numerowane Halo w historii, nie wierze, że microsoft tak zbombił z tym xboxem, prawie jak sony i ps3 hehe
  • 0

#198 Schrodinger Napisany 27 października 2015 - 14:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

neyek warto kupic konsole dla ogrania poprzednich halo i piatki ?


  • 0

#199 Wezyr Napisany 27 października 2015 - 14:33

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:

Coś czuje, że to będzie najsłabiej sprzedające się numerowane Halo w historii, nie wierze, że microsoft tak zbombił z tym xboxem, prawie jak sony i ps3 hehe

 

Jest szansa. Obecną sytuację Xbox zawdzięcza gł. Mattrickowi i Kinectowi. Cóż, mają za swoje, ale paradoksalnie najlepiej na drugim miejscu Xboxa zyskają tylko gracze, rozpieszczani tytułami 1st party. 


  • 0

#200 Ney Napisany 27 października 2015 - 14:34

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Dzięki Czychu za przysłonięcie mojej ściany, wiedziałeś kiedy uderzyć :(

 

Jeszcze takie spostrzeżenie, różnica w filozofii Bungie, a 343. Ci pierwsi mieli podejście typu "ok musimy zrobić offline coopa i wielkie przestrzenie z setką przeciwników więc robimy 30 klatek i trochę słabszą grafę", a dla tych drugich "musimy wymieść graficznie więc zmniejszymy poziomy i likwidujemy offline coopa"...

 

Szrot, co do piątki się jeszcze nie wypowiem, ale dla kolekcji jak się nie jest/nie było fanem Halo to moim zdaniem nie warto. Ja sobie nie wyobrażam nie móc w każdej chwili odpalić ulubionej misji więc MCC to spełnienie snów, ale jak dla kogoś H to tylko kolejna, po prostu dobra giereczka to nie.


  • 1

#201 Schrodinger Napisany 27 października 2015 - 14:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

grałem i skończyłem jedynie Reach i uważam to za jedną z najlepszych gierek w jakie grałem z zajebistym zakończeniem, grałem w ODST ale gdzieś w połowie odpadłem bo konsole chyba sprzedawałęm i w jedynkę trochę


  • 0

#202 bartezoo Napisany 27 października 2015 - 14:41

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Szczerze to nie widzę rozpieszczania tymi tytułami 1st party bo od 2012 sytuacja nie zmieniła się nic a nic.
Wtedy na 360 wyszło Halo 4 i Forza Horizon nastepnie w 2013 Gearsy od polaków, Forza 5 potem rok pózniej wyszedł Horizon 2, kolekcja Halo i jeden rodzynek Sunset Overdrive żeby w 2015 znów dać nową Forze, Halo oraz remaster Gearsów xD jedynie podkupienie TR dało im lekki powiew świeżości. Licze na ten 2016 QB, Scalebound no i Crackdown 3 powodują, że chętnie kupie magnetowid.
  • 0

#203 filip Napisany 27 października 2015 - 14:42

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Ney, niby Twój post to w znacznej mierze wspomnienia ale aż ma się ochotę i tą Piątkę teraz ograć (a może bardziej MCC?) :king:  to już prawie 15 lat...

 

A nie wiem czy Ney pamiętasz, ale sprowadziłeś mi kiedyś z jakiegoś zagranicznego sklepu trylogię książek Halo  :u2:  to se ne vrati...


  • 0

#204 bartezoo Napisany 27 października 2015 - 14:46

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

grałem i skończyłem jedynie Reach i uważam to za jedną z najlepszych gierek w jakie grałem z zajebistym zakończeniem, grałem w ODST ale gdzieś w połowie odpadłem bo konsole chyba sprzedawałęm i w jedynkę trochę


Ja fanem Halo nie jestem, podobała mi się jedynka oraz reach, ale już 2,3,4 są dla mnie średnio-słabe w singlu, trzeba przymknąć oko na debilne projekty przeciwników i jak już kupowac konsole to sądze dla trybu multi i z tego co mówią ziomeczki to Warzone daje radę, ale skoro masz Destiny to pewnie nie widzisz sensu w graniu w dwie zbliżone gry naraz, które w multi mają jednak odmienne filozofie (chociaż ten warzone ponoć daje radę dla tych którzy nie przepadają za PvP).
  • 0

#205 vagrant3 Napisany 27 października 2015 - 14:50

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

Jest szansa. Obecną sytuację Xbox zawdzięcza gł. Mattrickowi i Kinectowi.




tu ładnie spencer o tym opowiada, o błędach i o tym, że nie wygrają z sony.
  • 0

#206 Wezyr Napisany 27 października 2015 - 15:02

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:

Szczerze to nie widzę rozpieszczania tymi tytułami 1st party bo od 2012 sytuacja nie zmieniła się nic a nic.
Wtedy na 360 wyszło Halo 4 i Forza Horizon nastepnie w 2013 Gearsy od polaków, Forza 5 potem rok pózniej wyszedł Horizon 2, kolekcja Halo i jeden rodzynek Sunset Overdrive żeby w 2015 znów dać nową Forze, Halo oraz remaster Gearsów xD jedynie podkupienie TR dało im lekki powiew świeżości. Licze na ten 2016 QB, Scalebound no i Crackdown 3 powodują, że chętnie kupie magnetowid.

 

Brak nowych IP jest problemem, ale szczerze mówiąc marginalnym. Nawet jeśli MS inwestuje mocno w Forzę i Halo to są to tytuły, które w momencie wyjścia zawsze są skrajnie dopieszczonymi i bogatymi w content tytułami triple A. Często nastawionym na sieciowe multi.


  • 0

#207 Ney Napisany 27 października 2015 - 15:02

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Kurde Filip kompletnie nie pamiętam, że akurat Tobie te książki załatwiałem :) Fall of Reach jest zajebiste :king:

 

Ja z kolekcji póki co tylko jedynkę skończyłem i grało się świetnie, ale teraz przez piątkę mam ochotę wrócić do reszty :) Muszą jeszcze Reach niedługo dorzucić albo chociaż jako wsteczną kompatybilność to dodać...


  • 0

#208 bartezoo Napisany 27 października 2015 - 15:05

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Są ploty, że dla każdego kto kupi H5 dadzą za free Reacha w wstecznej.

@wezyr wiesz nie każdemu wsmak grać w te same tytuły od 8 lat, ty z tego co pamietam to miałeś ps3 więc dla ciebie to dość nowe doświadczenie a to ile ja gyrosy czy halo w multi się nagrałem to wiesz
  • 0

#209 Schrodinger Napisany 27 października 2015 - 15:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

to by było zajebiste, po tym jak rok zmarnowałem na Destiny mam ciśnienie żeby poznać dzieło Bungie z czasów gdy im się acti tak nie wpyerdalało w robotę :D


  • 0

#210 burnstein Napisany 27 października 2015 - 15:10

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

To kup sobie Mytha na laptopka.


  • 0



Inne z tagami: