Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Crew

Ivory Tower Ubisoft Reflections Ubisoft XONE X360 PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
90 odpowiedzi na ten temat

#61 torq314 Napisany 07 listopada 2014 - 12:29

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
ja się nie złapałem na kod i jestem zawiedziony tym co piszecie.

to już druga kolejna ścigałka która nie wypada w tej generacji :(
  • 0

#62 michalmarek77 Napisany 07 listopada 2014 - 12:32

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Mam kod, nagram filmik i powrzucam zdjecia skoro marudzcym się nie chciało...Jest szansa, ze mi sie spodoba /jak wiekszosc rzeczy :)/

Skądinąd , tak to teraz prosto to zrobić, ze az dziwne , ze niemal nikt z tego nie korzysta :fp:


  • 0

#63 Pawlik Napisany 07 listopada 2014 - 12:36

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Wyglada paskudnie, jak średniak z past genów, czyli w sumie poziom watch dogs, całe ubi.

Ale za to jeździ się całkiem przyjemnie, fabuła choć początek sztampowy to jednak podoba mi sie, klimat też spoko. Muzyka zapowiada się swietnie (bo jak by mogło być inaczej jak jeździ sie przy arctic monkeys).

No ale wyglada strasznie :reggie:
  • 0

#64 michalmarek77 Napisany 07 listopada 2014 - 16:20

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Pierwsze wrażenie samochodówkowego noob'a

 

1. Gra sprawaia wrażenie jakby była GTA V ograniczonym do poruszania się wyłącznie autem...

2. Graficznie gra nie jest najbrzydszą grą, aczkolwiek gdyby mi to ktoś pokazał i powiedział , że gram na X360, uwierzyłbym. Chyba...

3. Jeśli to faktycznie dzieje się w całym USA to szoker...Detroit w becie jest olbrzymie /mapa/ a i tak nie ma sie dostepu do calej okolicy.

4. Model jazdy, hmn, jestem tak kiepski w wyścigach, że się nie wypowiem, aczkolwiek najprzyjemniej jeździ mi się z widokiem kokpitu...

5. Zdjęcia może wrzucę do skrinszotów póxniej, a może ktoś inny by się podjął?

6. Filmiki ponizej, cholera wie, czy Ubi ich zaraz nie zablokuje, w koncu beta...

 

 


  • 1

#65 michalmarek77 Napisany 25 listopada 2014 - 18:39

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Beta otwarta dla wszystkich dostepna na PS4 - wystarczy sciagnac ja ze sklepu...

Na Xbone chyba tez


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 25 listopada 2014 - 18:40

  • 0

#66 torq314 Napisany 25 listopada 2014 - 18:42

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
łupsa, w końcu zagram. na tamtą betę się nie załapałem, bo trzeba było komuś swojego maila podawać.
  • 0

#67 torq314 Napisany 25 listopada 2014 - 23:16

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
Kierunek - piec, po trzykroć.

Plusy:
- model jazdy jest arcadeowy do bólu i trywialny w opanowaniu, minus jest taki że jest mało wiarygodny, nawet jak na arcade. Need for speed to przy tym symulator
- framerate jest ok, wygląda na 60

Minusy:
- fabuła, matko Jedyna, why? Jak tani film z lat 80-tych. Być może to celowy pastisz ale ja nie kupuję
- mapa - mała, niestety, z Detroit do NY jest na oko 5 minut jazdy, ale nawe tam nie dojechałem, bo ...
- ... próbowałem chamsko zignorować kolejne zadanie jakie mi wyznaczyli (jedź gdzieśtam) i urwać się do NY i w 3/4 drogi, czyli po jakichś 3 minutach gra mnie spokojnie zatrzymała i przerzuciła w pobliże checkpointu
- loading. Tu się wiecznie coś wczytuje. Chciałbym jednak więce swobody niż takie za rączkę: scenka, 2 minuty jazdy, scenka, itd.
- grafika. Choina, starożytne Midnight Club było ładniejsze. To wygląda na późne ps2, serio :(

Po paru wyścigach, odpuściłem, to nie dla mnie. Niech jakiś Most Wanted 2 wyjdzie niedługo, please...
  • 0

#68 fingus Napisany 26 listopada 2014 - 00:53

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Krytycy nie dostaną wcześniej giereczki do recenzji, zatem będzie 7.6/10:
http://www.vg247.com...e-says-ubisoft/
  • 0

#69 lukaszSA Napisany 26 listopada 2014 - 07:05

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 919 Postów:

- mapa - mała, niestety, z Detroit do NY jest na oko 5 minut jazdy, ale nawe tam nie dojechałem, bo ...
- ... próbowałem chamsko zignorować kolejne zadanie jakie mi wyznaczyli (jedź gdzieśtam) i urwać się do NY i w 3/4 drogi, czyli po jakichś 3 minutach gra mnie spokojnie zatrzymała i przerzuciła w pobliże checkpointu

 

Ja przez to rzuciłem w cholerę tę wcześniejszą betę.

 

Karwa, to miała być gra o jeżdżeniu autem po dużej mapie, a nie jakieś gówno z jeszcze gorszą historią :why:


  • 0

#70 Raikoh Napisany 26 listopada 2014 - 09:20

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Mialem kupowac, bo takich wyscigow jestem glodny, a od czasu Split/Second nic co by dorownalo grze od BlackRock nie wyszlo. Tutaj kazdy narzeka, wiec czekam na recki. Chociaz wyczuwam crapa :(


  • 0

#71 Kurzy Napisany 26 listopada 2014 - 09:28

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Chce mi sie arcade wyścigów wiec pójdę za rada Sylvana i ogram NFS: Rivals :yes:
  • 0

#72 michalmarek77 Napisany 26 listopada 2014 - 09:35

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Mialem kupowac, bo takich wyscigow jestem glodny, a od czasu Split/Second nic co by dorownalo grze od BlackRock nie wyszlo. Tutaj kazdy narzeka, wiec czekam na recki. Chociaz wyczuwam crapa :(

A sam sprawdzić bety nie potrafisz ? Co za problem sciagnac i samemu sie przekonac ?


  • 0

#73 Raikoh Napisany 26 listopada 2014 - 09:41

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Mam zasade. Nie gram w alphy czy bety - nigdy. IMO to nie ma sensu, bo w finalnej wersji zawsze i tak sporo sie zmienia. 


  • 0

#74 DanteTDH Napisany 27 listopada 2014 - 12:18

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:

Pograłem wczoraj w Betkę. Ściągnąłem ją i usiadłem do ogarnia tylko po to, by móc po raz kolejny pohejcić na Ubi. Jakoś nie jest to ostatnio mój ulubiony wydawca. Po wyśmianiu fabuły oraz naprawdę nie do końca dobrej grafiki zdecydowałem się przejechać. Widok z pulpitu, jadę. Jest dobrze. Powoli sobie ogarniam - oczywiście tylko po to, by móc się do czegoś przyczepić. Nie daje rady, ponieważ okazuje się, że multum zadań oraz ich rozplanowanie łechce w dziwny sposób mojego wewnętrznego drajwera. W ostateczności przerzucam się na kamerę znad maski. Kończę granie o 1 w nocy, a dziś od 10 do tej pory testuję ją dalej, by znaleźć tego haka. I go nie znajduję. 

 

Słowem - może to tylko ja, ale wydaje mi się, że to będzie BARDZO dobry tytuł, poziomem ogarnięcia zadań stawiany na równi z Far Cry. Daje po prostu jakąś dziwną, uzależniającą przyjemność z wykonywania tych wszystkich zadań.

 

Co do komenta lukaszSA - też się wkurzyłem, kiedy gra teleportowała mnie z powrotem do miejsca, z którego rozpocząć się miała kolejna misja, jednak dzieje się tak jedynie w prologowej fazie gry - później już jest pełna wolność. Odkryłem dziś takie landmarki, że mucha nie siada:)


  • 1

#75 torq314 Napisany 05 grudnia 2014 - 19:52

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
No i?

Już dawno po premierze a tu cisza ...
  • 0

#76 Druciak Napisany 05 grudnia 2014 - 19:58

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

No to co? Gra jest słaba to nikt nie gra.


  • 0

#77 Raikoh Napisany 06 grudnia 2014 - 00:36

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Nie jest podobno slaba. Beta ssala, takie byly kometki, a full pisza, ze swietny.


  • 0

#78 fingus Napisany 06 grudnia 2014 - 00:44

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Pierwsze recki nie powalają:
http://www.metacriti.../critic-reviews
Ale mogą być niemiarodajne, bo podobno ostatnio recenzenci uczepili się czegóś Ubisoftu i celowo zaniżają noty. :gwizdek:
  • 0

#79 Druciak Napisany 06 grudnia 2014 - 01:00

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Nie jest podobno slaba. Beta ssala, takie byly kometki, a full pisza, ze swietny.

 

I co? Myślisz, że od czasu bety coś się zmieniło? :yao:
 


  • 0

#80 Aleks Napisany 06 grudnia 2014 - 01:02

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

na 100% usunęli napis "beta"  :lol:

 

gierkę może będę miał tak btw. pozwiedzałbym sobie hamerykę  :ph34r:


  • 0

#81 Raikoh Napisany 06 grudnia 2014 - 01:15

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Nie wiem, bo nie gram w bety. Pisali tak na jednym forum, a ja sam nie wiem jak jest. Poczekam na recki, chociaz w sumie i tak tytul odpuszczam, bo wezme UFC, NBA2k15, FIFA15 i The Wolf among Us. 


  • 0

#82 fingus Napisany 06 grudnia 2014 - 01:18

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Lord Soulsów będzie odpalał takie giereczki dla każuali? :doge:
  • 0

#83 Schrodinger Napisany 06 grudnia 2014 - 02:16

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
no i w lords of fallen nie gra
  • 0

#84 Raikoh Napisany 06 grudnia 2014 - 03:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Nie gra, bo psioczylem w grupie juz na kilka rzeczy. To nie jest do konca cos dla mnie. 


  • 0

#85 nole Napisany 25 marca 2015 - 15:08

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:
Na PS4 i XO pojawił się do wypróbowania trial pełnej wersji. Co ciekawe można pograć aż 2 godziny!
  • 0

#86 torq314 Napisany 25 marca 2015 - 22:45

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
Co za desperacja :(
  • 0

#87 lukaszSA Napisany 26 marca 2015 - 06:52

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 919 Postów:

Kiedy będzie w plusie?


  • 0

#88 DanteTDH Napisany 07 lipca 2016 - 09:52

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Panowie, nienawidzę Ubi, ale po przetestowaniu triala uznałem, że podczas freeroamu bawiłem się wybornie. Planuję zakupić giereczkę w celu takiego relaksującego się szwędania właśnie, może czasami coś tam pchnę progress w tej beznadziejnej fabułę. I pytanie: gra w to ktoś w taki właśnie sposób? Warto dla openworldowego USA brać podstawkę poszerzoną o DLC? Nie ukrywam, że kiedy niechcący wjechałem do miasteczka z Dnia Świstaka to cieszyłem się jak dziecko:)
  • 0

#89 keogh Napisany 12 listopada 2017 - 20:31

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

poroaminguje online

 

Brawa dla ubi za ambicje i jeśli człowiek przetrwa te pierwsze, strasznie konfudujące cztery godziny, to tytuł zaczyna mocno wciągać.

Mam nadzieje, że sekłelowy opus magnum ubi zadziała i w tym przypadku.


Ten post był edytowany przez keogh dnia: 12 listopada 2017 - 20:34

  • 0

#90 Chewie Napisany 12 listopada 2017 - 20:44

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Tak sie sklada ze tez gralem. Jezdzenie bardzo arkadowe jak z jakiego automatu i mapka wydaje sie duza bo tyle ameryki wsadzili ale jedno miasto to sa dwie ulice na krzyz, na pewno taki euro trak ma wieksza mapke. Oby druga czesc byla bardziej realistyczna.


  • 0



Inne z tagami: