Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tom Clancy's The Division

Massive Ubisoft PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
572 odpowiedzi na ten temat

#541 burnstein Napisany 11 grudnia 2017 - 23:54

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Cieszy mnie, że ogarniają, czekam z niecierpliwościa na dwójeczkę i mam nadzieję, że nie sp*erdolą tematu jak Bungo.


  • 1

#542 Schrodinger Napisany 11 grudnia 2017 - 23:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
W dwójce pewnie wszystko zjebią, ale czekam mocno i gierka wleci na premierę bo jedyneczka zapewniła mi 100h rozrywki na najwyższym poziomie (najlepsze strzelanie tpp ever) i pewnie grałbym więcej gdyby było z kim i nie był zjebany endgame.
  • 1

#543 logan Napisany 06 stycznia 2018 - 11:07

logan

  • Forumowicze
  • 2 354 Postów:


  • 0

#544 logan Napisany 01 marca 2018 - 17:59

logan

  • Forumowicze
  • 2 354 Postów:

20 milionow osob zagralo w The Division

 

DXN59RIV4AAk6gr.jpg

 

 


  • 1

#545 Zeus-Nelson Napisany 01 marca 2018 - 19:03

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Gdyby nie to że ekipa mi się wykruszyła to chętnie porządnie ograłbym nowości z ostatnich aktualizacji (a jest tego sporo  :uff:  )...strzelanie z randomami zabiera jednak większość frajdy. 


Ten post był edytowany przez Zeus-Nelson dnia: 01 marca 2018 - 19:04

  • 1

#546 117 Napisany 01 marca 2018 - 19:26

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

Ja bardzo bym chcial miec czas na The Division. Inne gry maja jedna wyzszy priorytet.


  • 1

#547 Schrodinger Napisany 01 marca 2018 - 19:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

j.w. + zjeby z Destiny nie lubiły Division :(


  • 1

#548 117 Napisany 01 marca 2018 - 20:05

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

tzn. ja mam calaka i 400+ godzin. Po prostu obecnie nie mam czasu.


  • 1

#549 Schrodinger Napisany 02 marca 2018 - 00:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

ja mam platynke i 100h ale po prostu nie było ekipy a samemu mi sie nie chcialo, a te nightfalle czy jak to sie nazywalo byly calkiem trudne, raz z kims z forumka na dłuuugo tam utkneliśmy :D Hellmans? 


  • 1

#550 logan Napisany 09 marca 2018 - 22:24

logan

  • Forumowicze
  • 2 354 Postów:

tak samo. tylko paczyk na koksa niech wyjdzie.

 

patch ma byc w kwietniu


  • 0

#551 Daddy Napisany 23 lipca 2018 - 22:51

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

*
POPULARNY POST!

Ja z przysłowiowego głupa ściągnąłem jakiś miesiąc temu Division w GP na X. Nawet nie wiem po co, nawet jakoś zapowiedź D2 (która, jak liczę - nie okaże się dwójką :dad: ) mnie specjalnie do tego nie popchnęła. Ot, zobaczyłem grę na liście i postanowiłem sobie przypomnieć chwilę o co chodziło - przeszedłem grę na premierę na PS4 i bardzo miło wspominam Nowy York i strzelanie w nim.

Kierwa, wpadłem jak przy swoim dziecku i przeorałem całą grę jeszcze raz, mając z niej większą frajdę niż za pierwszym razem :uff:

Po pierwsze - miałem szczęście zagrać na X po ostatnim patchu, który robi wersję XBox X Enchanced. Mam nadzieję, że jest odpowiednik tego na PS4 PRO, bo gra jest zauważalnie ładniejsza :gusta: Możliwe, że nie pamiętam dokładnie jak było 2 lata temu, ale jestem praktycznie pewien, że takie rzeczy jak nawałnica śnieżna czy cząsteczki latające w powietrzu zostały dodane. Oświetlenie? Już w podstawce było ok, ale jak to ujrzałem jako w zasadzie pierwszą grę na moim nowym monitorze 4k, to mimo, że nie mam HDRa, to oświetlenie rozpierdalało. Jeśli na HDR jest jeszcze lepiej, to trudno mi sobie tę zajebistość wyobrazić...

uGkuWWu.jpg

Qbstn8R.jpg


Ta sama miejscówka w dzień przy słońcu, a nocą w zamieci to 2 zupełnie inne miejsca; niby widać coś takiego było w innych grach, ale tu te warunki pogodowe naprawdę robią wrażenie, i to nie tylko jak deszcz w Driveclubie do jarania się na fotach, tylko wrażenia, jakie to robi w grze, jak pomykasz w Dark Zone i nic nie widzisz na dalej niż 2 metry w grze...

hCfbEA0.jpg


NY w D to jedna z najlepszych miejscówek, jakie według mnie zrobiono w grach. Tak realistyczne oddane miasto - w nadal realistycznych, ale na szczęście jeszcze nie dziejących się warunkach - to jest coś, co sprawiało, że na non-stopie chciało mi się przykładać zwiniętą pięść do ust, o tak - :banderas: Liczba i stopień detali rozpierdala cyce całkowicie. Chciałbym powrzucać z 80 zdjęć z rzeczami, które mnie urzekały, ale net Czycha by posta nie udźwignął, więc mam tylko kilka...

SBdb5TS.jpg

Zx7Nsnl.jpg

G13UHvI.jpg

8ADjydm.jpg

DAGKWtv.jpg


Tu np. nie widać na zdjęciu, ale to małe wiszące lusterko to prawdziwe wypukłe lustro, odwzorowuje dokładnie otocznie...

FKGJoMc.jpg


Hola! - pewnie (nie) pomyśleliście - Ale przecież lustra są w innych grach!

Tak - odpowiem Wam - ale np. w takim Destiny czy Fallout 4 w lunecie nie odbijało się otoczenie, tylko była obrotowa tekstura jakoś specjalnie nie zmieniająca się w zależności od obszaru. To tylko kolejny dowód jak na tak gigantyczny teren - przypominam, to dość spory otwarty świat (gdzie dzielnice się widocznie różnią od siebie, ale naturalnie się łączą w jedną całość) w zasadzie bez loadingów - chyba, że wybieramy misję albo szybką podróż - detali jest taki ogrom, że :bowdown: przed lolkami, którym się chciało to wszystko oddać...

To chyba moje ulubione zdjęcie, była gruba biba na autobusie, zaliczyłbym tam zgona :dad:

9JEso1h.jpg

W parku też nie próżnowano...

8gu9f8e.jpg


Jeśli ktoś jeszcze nie grał, to gorąco namawiam, dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji i absolutny mesjasz gunplayu w TPP.

Patche naprawiły wszystkie błędy, dzięki którym np. fingus olał jakoś na początku, bo np. był zjebany matchmaking. Teraz tego nie ma, losowało mi lolków na podobnym poziomie i w zasadzie nie było problemów, może oprócz tego, że gra dość często wywalała mi połączenie z netem i tym samym się do menu, i niekoniecznie to musiała być wina mojego połączenia ze światem. Po drugie, endgame jest teraz pełen rzeczy do robienia, ale mnie szybko odrzuciło od dalszej regularnej gry (ale to może i dobrze, bo mam czas na coś innego, bo przez 3-4 tygodnie grałem praktycznie tylko w to D), bo jak wbiłem na lvl 30, to z jakiejś paczki miałem bronie i pancerze na wysokim "lighcie" (nie pamiętam jak to się nazywa u nich, olo) i grałem bez problemu na World Tier 5 i nie było dla mnie wyzwań jak goniłem po świecie i robiłem proste misje, a tych trudnych - jak Incursion - nie grałem, bo tu potrzeba zgrania w drużynie, a z randomami tego jakoś nie słyszę :reggie:

Nie pamiętam jaką ocenę dałem za pierwszym razem, ale na luzaku daję 9.7/10 :olo: za tę chyba codzienną dozę doskonałych doznań danych mi dzięki uprzejmości Ubisoft®

Ubisoft®
Nie tylko raki.

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 24 lipca 2018 - 00:47

  • 10

#552 Hellmans Napisany 24 lipca 2018 - 10:50

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Z tym gearem na 30lv faktycznie przesadzili, bo na wt5 się gra bez problemu, a na wt1 właściwie wszystko z tych pukawek pada na strzała. Tak czy siak również spędziłem z tym rakiem przyjemne 30?h.


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 24 lipca 2018 - 10:50

  • 0

#553 bartezoo Napisany 24 lipca 2018 - 11:00

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Niestety daddy update na PRO jest taki sobie, jest checkerboardowe niby "4K" (a jedyne co jest w 4K to hud/UI) i bez hdr. 


  • 0

#554 Otacon Napisany 24 lipca 2018 - 15:41

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
Dalej aby kogoś powalic trzeba mu władować cały magazynek w ryj?
  • 0

#555 bartezoo Napisany 24 lipca 2018 - 15:48

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Na a jak inaczej miałoby sens zdobywanie nowych pukawek skoro każdy by był na strzała?


  • 0

#556 Otacon Napisany 24 lipca 2018 - 15:59

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
Sens taki jak w realu? Czy.... wielu innych grach? Kilkanaście pocisków na klatę to jednak przesada
  • 0

#557 Schrodinger Napisany 24 lipca 2018 - 16:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Kilkanascie to chyba magazynkow schodzilo na bosskow
  • 0

#558 Chewie Napisany 24 lipca 2018 - 16:32

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Na a jak inaczej miałoby sens zdobywanie nowych pukawek skoro każdy by był na strzała?

bo sie strzela do ludzi a nie nanomaszyn?


  • 0

#559 Spuczan Napisany 24 lipca 2018 - 16:42

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Odkąd Dedi zaczął jeść chleb z innego pieca wskoczył do mojego prywatnego top5 najlepiej piszących użytkowników.


  • 2

#560 vagrant3 Napisany 24 lipca 2018 - 16:42

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
No jakby dali nanomaszyny to faktycznie byloby ciezko trafic
  • 0

#561 Chewie Napisany 24 lipca 2018 - 17:21

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

no do robotow, wiadomo o co cho


  • 0

#562 Daddy Napisany 24 lipca 2018 - 17:37

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Odkąd Dedi zaczął jeść chleb z innego pieca wskoczył do mojego prywatnego top5 najlepiej piszących użytkowników.

 

Ojej :oops:


  • 0

#563 bartezoo Napisany 25 lipca 2018 - 11:40

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

 

Na a jak inaczej miałoby sens zdobywanie nowych pukawek skoro każdy by był na strzała?

bo sie strzela do ludzi a nie nanomaszyn?

 

 

To jest gra wideo. 


  • 4

#564 J3rzman Napisany 26 lipca 2018 - 20:07

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:
Panowie i Panie czy ktoś z obecnych gra w ten tytuł na xklocku ? I zamierza zrobić te tarcze ?
  • 0

#565 Daddy Napisany 26 lipca 2018 - 20:19

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Ja mimo początkowej podniety po osiągnięciu 30lvl mi trochę opadł i już nie gram tak często, okazjonalnie wskoczę postrzelać, ale nie mam ciśnienia na te trudniejsze rzeczy.


  • 0

#566 Marbel Napisany 28 lipca 2018 - 16:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
DMC grałeś sam/z randomami? Da się to przejść "w singlu"? Podoba mi się setting tej gry choć po 3h się nie wciągnąłem/nie miałem czasu przesiąść i skończył mi się GP. Ale teraz może na promce kupię na 3 miechy by w październiku pograć w FH4.
  • 0

#567 bartezoo Napisany 30 lipca 2018 - 09:16

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

DMC grałeś sam/z randomami? Da się to przejść "w singlu"? Podoba mi się setting tej gry choć po 3h się nie wciągnąłem/nie miałem czasu przesiąść i skończył mi się GP. Ale teraz może na promce kupię na 3 miechy by w październiku pograć w FH4.

 

Da się przejść bo przed każdą misją ma szybki matchmaking, ale robienie tej gry solo jest nie dość, że dość cięzkie i upierdliwe to też nudne 


  • 0

#568 vagrant3 Napisany 30 lipca 2018 - 10:37

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

Panowie i Panie czy ktoś z obecnych gra w ten tytuł na xklocku ? I zamierza zrobić te tarcze ?


no, ale jakie tarcze?
  • 0

#569 Hellmans Napisany 30 lipca 2018 - 10:40

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Ja sobie przeszedłem solo, ale do kilku misji faktycznie musiałem wzywać wsparcie. Boss z miotaczem ognia w jednej misji mnie orał ostro.


  • 0

#570 fingus Napisany 30 lipca 2018 - 10:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Ja próbowałem sam/z randomami i się nie dało, z powodu wysokiego zagrożenia śmiercią z nudów.
  • 0



Inne z tagami: