Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tom Clancy's The Division

Massive Ubisoft PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
572 odpowiedzi na ten temat

#571 J3rzman Napisany 30 lipca 2018 - 11:19

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

 

Panowie i Panie czy ktoś z obecnych gra w ten tytuł na xklocku ? I zamierza zrobić te tarcze ?


no, ale jakie tarcze?

 

 

Są do zdobycia jakieś shieldy za które potem w dwójce dostanie się jakieś bonusy.


  • 0

#572 Daddy Napisany 30 lipca 2018 - 11:43

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

 

DMC grałeś sam/z randomami? Da się to przejść "w singlu"? Podoba mi się setting tej gry choć po 3h się nie wciągnąłem/nie miałem czasu przesiąść i skończył mi się GP. Ale teraz może na promce kupię na 3 miechy by w październiku pograć w FH4.

 

Da się przejść bo przed każdą misją ma szybki matchmaking, ale robienie tej gry solo jest nie dość, że dość cięzkie i upierdliwe to też nudne 

 

 

Marbel, jest dokładnie tak jak pisze bartez. Większość gry sam, misje z randomami, ale nie licząc pojedynczych leszczy nie było problemu z ogarnięciem. 

 

Ja próbowałem sam/z randomami i się nie dało, z powodu wysokiego zagrożenia śmiercią z nudów.

 

Nawet na premierę grało się fajnie, a teraz - jak poprawili prawie wszystko - jest jeszcze lepiej. Nudy nie stwierdzono :dad:


  • 1

#573 Daddy Napisany 11 maja 2019 - 20:27

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Dziś przypadkowo natknąłem się na ten film. Jak był już wrzucany to nie wiedziałem. Mogliby coś takiego zrobić o Div2.

 


  • 0



Inne z tagami: