Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kingdom Hearts 3

Square Enix PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
181 odpowiedzi na ten temat

#1 Kazuo Napisany 11 czerwca 2013 - 03:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Kingdom_Hearts_III_Logo-1-.png
 
 
Prawie 8 lat czekania i w końcu jest zapowiedź. Ponoć exclusive na PS4, ale biorąc pod uwagę co stało się z serią Final Fantasy, to nie chce mi się wierzyć, że i KH nie pokaże się też na nowym Xboxie (temat zawsze można przenieść do odpowiedniego działu). Fani przygód Sory i spółki zacierają pośladki :D
 
 
Krótki trailer
 
 

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 15:28

  • 0

#2 ACZ Napisany 19 czerwca 2013 - 16:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:

info z Famitsu:

 

  • Reżyserem gry będzie Tetsuya Nomura, pomoże mu Tai Yasue, kompozytorem będzie Yoko Shimomura, a producentem Rie Nishi.
  • Sora uda się w podróż by znaleźć klucz, który ma możliwość przywrócić serca. KH III zakończy także wątek Xehanorta, Organizacji XIII i zamknie rozdział Poszukiwacza Ciemności.
  • Jest to bezpośrednia kontynuacja Kingdom Hearts: Dream Drop Distance, z podobnym wyborem światów. Nie zdecydowano jednak jeszcze które z nowych się pojawią w KH III.
  • Potwierdzono obecność Goofiego, Donalda. Być może zagramy Riku i Kairi.
  • Kingdom Shader odpowiadać ma za przepiękną grafikę, która będzie się dostosowywać do odpowiedniego świata Disneya.
  • Sora odkryje prawdziwą moc "Kluczostrza".
  • Między zespołem FF XV i KH III panuje zdrowa rywalizacja by stworzyć lepszą grę, która pojawi się jak najszybciej. Nowe informacje i materiały zobaczymy na pewno na TGS (wrzesień) i D23 (październik).

  • 0

#3 fingus Napisany 19 czerwca 2013 - 17:10

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Niech ktoś w końcu zmieni tego taga, bo oczy krwawią. :trup:
  • 0

#4 Scorpio Napisany 19 czerwca 2013 - 20:22

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Nie ma nic o Gwiezdnych Wojnach? :-)


  • 0

#5 Kazuo Napisany 20 czerwca 2013 - 02:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Gwiezdne wojny raczej się pojawią (pojedynek: Goofy vs Darth Maul? Chcę!!), mam tylko nadzieję, że nie będą ładować nic z Marvela, bo to będzie pasować do KH jak pięść do oka. Jaram się strasznie tą grą, jedna z moich najukochańszych serii ever :please:


  • 0

#6 Scorpio Napisany 20 czerwca 2013 - 06:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

AKurat wyobrażam już sobie Obi-Wana i Q.G.Jina w konwencji KH. Powinno być fajnie :D


  • 0

#7 Dixi Napisany 15 października 2013 - 10:56

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Jest nowy filmik z gameplayem:

 


  • 0

#8 Kaxi Napisany 15 października 2013 - 11:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Wygląda bardzo current-genowo.


  • 0

#9 MaxVarEmreis Napisany 15 października 2013 - 11:13

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Szału nie ma. PS3/X360 pewnie by to pociągnęły. W rozgrywce też nie widać głębokich zmian.


  • 0

#10 Kazuo Napisany 15 października 2013 - 12:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nom, raczej spokojnie mogłoby wyjść na PS3/x360. Co nie zmienia faktu, że jestem już tak spragniony nowego KH, że rzuciłbym się na to nawet gdyby miało grafę z gameboy'a.


  • 0

#11 BeSOS Napisany 15 października 2013 - 15:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

piec.


  • 0

#12 Schrodinger Napisany 15 października 2013 - 15:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
ostatnio widzialem trailer kingdom hearts 2 hd, a ze nigdy w serie nie gralem to chyba czas zakupic jedynke i dwojke niebawem w ejżdi
  • 0

#13 Kazuo Napisany 15 października 2013 - 15:55

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ty sobie nie kupowałeś ostatnio 3DS'a? Masz na tej konsolce jedną z najlepszych części (Dream Drop Distance), tylko że fabuła w tej serii jest nie mniej zawiła niż w MGS'ie (powaga), więc bez znajomości poprzednich części ch*ja zrozumiesz. Ostatnio na ps3 wyszło KH 1.5 w którym masz 3 odsłony naraz, więc jest dobra okazja, żeby nadrobić zaległości. Jak dla mnie jedna z najlepszych giereczek evah :please:


  • 0

#14 Schrodinger Napisany 15 października 2013 - 15:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
czyli co? najpierw to KH 1.5 z PS3, tam sa trzy giereczki, wszystkie trzeba ograc? potem KH2 i na koniec dream drop distance?
  • 0

#15 Kazuo Napisany 15 października 2013 - 16:09

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jako znafca serii napiszę Ci tak - żeby w pełni ogarnąć fabułę musiałbyć przejść wszystkie części w tej kolejności:  KH 1.5 (w którym masz jedynkę, Chain of Memories i Days), KH2 (póki co tylko ps2, ale S-E już zapowiedziało odświeżoną wersję na pleja3), KH: Birth by Sleep (na razie tylko na psp) i KH: Re Coded, (NDS only), a dopiero potem możesz brać się z Dream Drop Distance. No, chyba że masz gdzieś fabułę, ale to akurat jest jeden z najmocniejszych punktów tej serii (w każdej części jest multum smaczków, nawiązań itp.) więc IMO takie granie mija się wtedy z celem, bo to tak jakbyś zaczynał przygodę z Metal Gearem dopiero od czwórki.

 

 

Aha, właśnie doczytałem, że w KH 2.5 też mają być trzy części (2, Birth by Sleep i Re:coded), więc w sumie jak przejdziesz te dwie składanki, to wtedy śmiało możesz brać się za tą część na 3DSa.

 

 

kurde, chyba sobie zaraz wyjmę ps2 z szafy

 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 15 października 2013 - 16:22

  • 0

#16 Lady Luck Napisany 15 października 2013 - 17:17

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

KH3 dzieje się w Disneylandzie? :hmmm:

 

Wygląda ślicznie, ale faktycznie nie jakoś niesamowicie next- genowo. Ostatnie KH, w jaki grałam, to druga część, ale mam ochotę zaopatrzyć się w przyszłości w 1.5 i 2.5, aby ograć wszystko po kolei i ogarnąć, o co właściwie w tej grze chodzi (bo, szczerze mówiąc, fabuła Dwójki tak wszystko kretyńsko wykręciła, że pod koniec już sama nie wiedziałam kim, z kim i dlaczego walczę).


  • 0

#17 Dixi Napisany 16 czerwca 2015 - 20:46

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Podbicie po ponad 1.5 roku :banderas:

 

Trailer z E3

 


  • 0

#18 Kazuo Napisany 17 czerwca 2015 - 01:38

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Bajka, po prostu bajka. Dajcie mi to już teraz :please: :please: :please:


  • 0

#19 ACZ Napisany 18 czerwca 2015 - 22:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:

Nomura:

 

Chociaż ciężko go porównać do olbrzymich produkcji sandboksowych, świat Kingdom Hearts III jest znacznie większy niż w poprzedniczkach. Znacznie skróciliśmy również czasy ładowania. We wcześniejszych częściach dobiegałeś do końca planszy i musiałeś czekać, aż wczyta się następna - teraz nie ma takich przerw, jak widać na zwiastunie, gdzie Sora zeskakuje ze wzniesienia.

Otoczenie będzie targane różnymi wydarzeniami w czasie rzeczywistym - np. zaklęcie przywołujące tornado poskutkuje wirującymi źdźbłami trawy wokół trąby powietrznej.

 


  • 0

#20 Schrodinger Napisany 18 czerwca 2015 - 23:04

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
nie planują czasem reedycji 1 i 2 na PS4? :olo:
  • 0

#21 Kazuo Napisany 19 czerwca 2015 - 00:02

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A po co pytasz? Przecież to tylko głupiutka seria z Goofym i Donaldem, prawda? Idź sobie pograj w coś "poważnego".


  • 0

#22 Schrodinger Napisany 19 czerwca 2015 - 00:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
też prawda i coś z łatwą platynką :^^:
  • 0

#23 Kazuo Napisany 19 czerwca 2015 - 00:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ano najlepiej :^^:


  • 0

#24 Kazuo Napisany 09 grudnia 2016 - 02:28

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Najpierw FFXV, a teraz Kingdom, ale będzie orańsko w styczniu :banderas:


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 09 grudnia 2016 - 02:33

  • 0

#25 Schrodinger Napisany 09 grudnia 2016 - 08:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Też zamierzam nabyć żeby ogarnąć uniwersum bo nigdy nie grałem
  • 0

#26 Lady Luck Napisany 09 grudnia 2016 - 08:48

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Nauczyli się liczyć do 3! :cooo:
  • 1

#27 Kazuo Napisany 09 grudnia 2016 - 15:30

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Teraz mogą dawać korepetycje Valve :cf:

 

 

Też zamierzam nabyć żeby ogarnąć uniwersum bo nigdy nie grałem

 

Kurde, Tajkun już chyba z 10 razy polecałem Ci KH, weź się ogarnij w końcu :olo: naprawdę warto, ta seria ma magię jak żadna inna, do tego fabułą, klimatem i designem miażdży wszystko, a jak wychowałeś się na bajkach Disneya, to już w ogóle warto po nią sięgnąć. Najgorzej jest się wkręcić, bo z wierzchu wygląda to mega infantylnie, ale jak już załapiesz o co chodzi (czyli jak zaczniesz grać w KH2, bo wtedy historia staje się mroczniejsza i niesamowicie się rozpędza, zaczyna bardziej przypominać serial anime z mocarnymi twistami), to gwarantowane niesamowite przeżycia. Jeszcze mi podziękujesz ;)


  • 0

#28 Schrodinger Napisany 09 grudnia 2016 - 15:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
No bo na PS2 mnie gierka ominęła, przy PS3 to te rimejki powychodziły chyba jak miałem w co grać albo kupiłem PS4 więc teraz jest ostatnia okazja, wszystkie gierki, przerywniki i inne gówna na jednej płycie więc się ogarnę i kupuję.
  • 0

#29 fingus Napisany 09 grudnia 2016 - 15:39

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Tyż nie grałem, ale wygląda mocno homo, więc może bym sprawdził. Jedynka i dwójka mają być jakoś razem z trójką? Czy już są zremasterowane? Bo pewnie nie znając ich, nie zrozumiem fabuły? Mam nadzieję, że gra nie jest bardzo długa.
  • 0

#30 Kazuo Napisany 09 grudnia 2016 - 15:53

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ta seria ma wiele odsłon, a żeby w pełni ogarnąć całą historię (prawdziwa epopeja i wcale tu nie wyolbrzymiam) trzeba zagrać w każdą, albo przynajmniej obczaić filmiki na płytkach z kolekcją, inaczej nie polecam w ogóle nastawiać się na KH3.

 

Najlepiej grać w tej kolejności:

 

- KH1

- KH: Chain of Memories

- KH: 358/2 Days

- KH2

- KH:Birth by Sleep

 

no i to co teraz wychodzi, czyli KH: Dream Drop Distance + Final Chapter Prologue. Jak się ogarnie to wszystko, to wtedy dopiero można być przygotowanym na ostatnią odsłonę (dopiero zapowiedzianą). Każda część jest plus minus na 20 godzin, więc macie co robić :cf:

 

 

Jedynka i dwójka mają być jakoś razem z trójką? Czy już są zremasterowane? Bo pewnie nie znając ich, nie zrozumiem fabuły?

 

Szykują na ps4 dwie kolekcje zawierające najważniejsze odsłony (te które wymieniłem), więc będzie okazja zapoznać się ze wszystkim jeżeli nie miałeś okazji zrobić tego na ps2/ps3. Bez znajomości tych gier ani rusz. Wiem, że brzmi to trochę zniechęcająco, ale powtórzę raz jeszcze - warto jak cholera. Nie ma drugiej jak magicznej i wciągającej serii gier.  IMO obok Final Fantasy najlepsze co kiedykolwiek wyszło od Square.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 09 grudnia 2016 - 15:59

  • 0



Inne z tagami: