Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kingdom Hearts 3

Square Enix PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
181 odpowiedzi na ten temat

#151 Pawlik Napisany 09 lutego 2019 - 12:22

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

teraz będzie na odwrót!!! :burn:

 

jaki gangbang na kopie Kazuo :olo:


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 09 lutego 2019 - 12:22

  • 0

#152 Nyjacz Napisany 09 lutego 2019 - 12:47

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Kazuo to dobry sprzedawca, pewnie miał największe wyniki w KFC  :cf:


  • 0

#153 Kazuo Napisany 09 lutego 2019 - 13:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Na szczęście nie musiałem w kfc pracować na kasie  :uff:

 

 

190 z wliczoną przesyłką, list polecony priorytetowy. 


  • 1

#154 BeSOS Napisany 09 lutego 2019 - 14:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pasuję :cf:
  • 0

#155 Woroq Napisany 09 lutego 2019 - 15:55

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:

Bierę! :)


  • 0

#156 xell Napisany 09 lutego 2019 - 23:14

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 306 Postów:
Jeszcze nie widziałem osiołka tak masakrującego jakąś grę za crapowatość :banderas:


  • 3

#157 oranje Napisany 09 lutego 2019 - 23:18

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Obejrzałem porównania scen z filmów z grą. Muszę to mieć :banderas:
  • 0

#158 Schrodinger Napisany 10 lutego 2019 - 03:21

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Dunkey pokazał te dialogi debilne i to czego nienawidzę i co było w andromedzie - opowiadanie emocji ... Już nie muszę tego kupować :)
  • 0

#159 Hellmans Napisany 10 lutego 2019 - 12:13

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

 

Nawet arin się pogubił, czyli mamy potwierdzenie że fabuła jest o niczym, gameplay jest biedny, za to gra jest absurdalną sklejką Disneyowskich światów i niczym więcej. Trzeba było tak od razu.


  • 1

#160 BeSOS Napisany 10 lutego 2019 - 12:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gameplay wygląda faktycznie chujowo. Dziwne że kaz się jara :cf:
  • 0

#161 Schrodinger Napisany 10 lutego 2019 - 12:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
No mi po Donkeyu to hajp opadł do zerowego poziomu.
  • 0

#162 Kazuo Napisany 10 lutego 2019 - 13:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Gierka na dobre 30 godzin, z prześliczną grafiką i zróżnicowanymi światami, z masą fajnych mini-gierek, super bajkowym klimatem i całkiem niezłą ilością rzeczy do porobienia, bez żadnych tanich DLC oraz mikrotransakcji, ale o tym już Wasi "rzetelni jutłjubowi wannabe-recenzenci" nawet nie raczą wspomnieć, bo wolą przez 10 minut filmiku pierdolić o tym, że nie zrozumieli fabuły :olo: nie powiem, z kilkoma rzeczami, o których mówią się zgadzam i pod pewnymi względami mnie też KH3 zawiodło, ale wystawiać oceny pokroju 1/5 i nie wspomnieć o żadnych plusach? Cóż, ważne że jest kontrowersyjnie, a wyświetlenia się zgadzają. Szkoda tylko, że później takie osiołki jak Wy wierzą tym pseudo znawcom i tracą fajną przygodę. 


  • 0

#163 Woroq Napisany 10 lutego 2019 - 13:33

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:
Kupilem, więc obiektywna i rzetelna opinia o Kingdom Hearts 3 będzie za miesiąc :hihi:
  • 1

#164 Hellmans Napisany 10 lutego 2019 - 13:35

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Gierka na dobre 30 godzin, z prześliczną grafiką i zróżnicowanymi światami, z masą fajnych mini-gierek, super bajkowym klimatem i całkiem niezłą ilością rzeczy do porobienia, bez żadnych tanich DLC oraz mikrotransakcji, ale o tym już Wasi "rzetelni jutłjubowi wannabe-recenzenci" nawet nie raczą wspomnieć, bo wolą przez 10 minut filmiku pierdolić o tym, że nie zrozumieli fabuły :olo: nie powiem, z kilkoma rzeczami, o których mówią się zgadzam i pod pewnymi względami mnie też KH3 zawiodło, ale wystawiać oceny pokroju 1/5 i nie wspomnieć o żadnych plusach? Cóż, ważne że jest kontrowersyjnie, a wyświetlenia się zgadzają. Szkoda tylko, że później takie osiołki jak Wy wierzą tym pseudo znawcom i tracą fajną przygodę. 

 

No Ty straciłeś przygodę życia w RDR2 (gdzie fabuła ma sens i dialogi orają, grafika ora, gra jest na 100h bez mikrotransakcji, są minigierki, zróżnicowane widoczki, a gameplay nikt mi nie wmówi że jest gorszy niż w KH3) i jakoś żyjesz, chory pojebiu.


  • 1

#165 lukaszSA Napisany 10 lutego 2019 - 13:36

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:
Kolekcja bajkowych minigierek na 30 godzin?

Faktycznie, mesjasz tyle tysięcy lat wyglądany :uff:
  • 0

#166 Schrodinger Napisany 10 lutego 2019 - 13:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
No tak to wygląda, fan service i kolekcja mini gierek na 30h meh do kosza.
  • 0

#167 xell Napisany 10 lutego 2019 - 13:55

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 306 Postów:

Gierka na dobre 30 godzin, z prześliczną grafiką i zróżnicowanymi światami, z masą fajnych mini-gierek, super bajkowym klimatem i całkiem niezłą ilością rzeczy do porobienia, bez żadnych tanich DLC oraz mikrotransakcji, ale o tym już Wasi "rzetelni jutłjubowi wannabe-recenzenci" nawet nie raczą wspomnieć, bo wolą przez 10 minut filmiku pierdolić o tym, że nie zrozumieli fabuły :olo: nie powiem, z kilkoma rzeczami, o których mówią się zgadzam i pod pewnymi względami mnie też KH3 zawiodło, ale wystawiać oceny pokroju 1/5 i nie wspomnieć o żadnych plusach? Cóż, ważne że jest kontrowersyjnie, a wyświetlenia się zgadzają. Szkoda tylko, że później takie osiołki jak Wy wierzą tym pseudo znawcom i tracą fajną przygodę. 

Osiołek owszem stawia na komedię, ale ogólnie jak opisuje wrażenia z gier to zawsze raczej rzetelnie, a ma wysoką oglądalność bo ludzie lubią jego content. Równie dobrze mogę napisać np. że Twoje opinie wynikają z bycia urodzonym na złym kontynencie otaku. :patyk:


  • 1

#168 BeSOS Napisany 10 lutego 2019 - 14:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zaraz zaraz to już nie wiem na co stawia Kaz, na fabułę czy gameplay? I w takim razie gdzie wpasowuje się KH3 skoro nie ma tu ani jednego ani drugiego :clown:?
  • 0

#169 Kazuo Napisany 10 lutego 2019 - 14:47

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Osiołek owszem stawia na komedię, ale ogólnie jak opisuje wrażenia z gier to zawsze raczej rzetelnie, a ma wysoką oglądalność bo ludzie lubią jego content. Równie dobrze mogę napisać np. że Twoje opinie wynikają z bycia urodzonym na złym kontynencie otaku. :patyk:

 

"Raczej" to tutaj słowo klucz. Rozumiem, że gra mogła mu się nie spodobać, ale uczepienie się fabuły, pieprzenie o niej przez większość czasu i niemal całkowite pominięcie plusów gry nie ma nic wspólnego z rzetelnością. Wysoka oglądalność? Śmiechłem. Pewdiepie albo Ninja od Fortnajta też mają wysoką oglądalność, a są idiotami. 

 

Zaraz zaraz to już nie wiem na co stawia Kaz, na fabułę czy gameplay? I w takim razie gdzie wpasowuje się KH3 skoro nie ma tu ani jednego ani drugiego :clown:?

 

Dobrze wiedzieć, że już przeszedłeś grę i wiesz o niej więcej ode mnie. Ładnie Ci youtuberzy wyprali mózg :tak:

 

 

W ogóle jak na graczy kompletnie nie zainteresowanych grą sporo o niej piszecie. Później będziecie płakać jak Wam wbiję do tematu o Apexie albo RDR2 i nawet BEZ WŁĄCZENIA GRY będę się Wam wymądrzał jak chujowo się w to gra i jaki to nudny szajz. Chyba niepotrzebnie się powstrzymywałem   :walter:


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 10 lutego 2019 - 14:48

  • 0

#170 Woroq Napisany 10 lutego 2019 - 15:11

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:
U mnie poziom hype nie spadł, przeciwnie. Moja córka obejrzała trailery i hype wzrósł o
Milion procent :zakochany:
  • 0

#171 xell Napisany 10 lutego 2019 - 15:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 306 Postów:

"Raczej" to tutaj słowo klucz. Rozumiem, że gra mogła mu się nie spodobać, ale uczepienie się fabuły, pieprzenie o niej przez większość czasu i niemal całkowite pominięcie plusów gry nie ma nic wspólnego z rzetelnością. Wysoka oglądalność? Śmiechłem. Pewdiepie albo Ninja od Fortnajta też mają wysoką oglądalność, a są idiotami.

Wcześniej twierdziłeś, że dunkey osiąga oglądalność przez kontrowersyjność albo negatywizm, co ja kwestionuję, bo on rzadko jest kontrowersyjny. Jego specjalnością jest raczej kontrastowanie settingu danej gry z jej faktyczną rozgrywką w celu uzyskania komicznego efektu, co mu się z reguły udaje i stąd jego popularność. Jego krytyka gier nie jest najważniejsza w tym co robi, ale z reguły ciężko mi się z nim nie zgodzić jak on gry krytykuje, i nigdy nie widziałem go cisnącego jakoś grę w różnym stopniu jak teraz KH3. Co dla mnie nie ma znaczenia, bo nigdy nie miałem zamiaru grać w KH3, ale zabawnie było to obejrzeć.
  • 0

#172 BeSOS Napisany 10 lutego 2019 - 15:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gra jest słaba, tyle w temacie!! Zamknąć posty!
  • 1

#173 Woroq Napisany 13 lutego 2019 - 20:36

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:
Kazuo, przepraszam za debilne pytanie, ale jak się w tej grze sejwuje i wychodzi z gry?
  • 0

#174 Tawotnica Napisany 13 lutego 2019 - 20:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:

Nawet to pierwszego save pointu nie doszedłeś, a już chcesz wychodzić z gry? :P 


  • 1

#175 Woroq Napisany 13 lutego 2019 - 20:53

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:

Nawet to pierwszego save pointu nie doszedłeś, a już chcesz wychodzić z gry? :P

Gra dziś przyszła i wyszarpalem parenaście minut na pogranie :( Jestem po pierwszej walce na Olimpie a nie chce trzeci raz zaczynać . Uśpilem konsolę :-) Trochę lipa
Soulsy rozpiescily mnie w kwestii save'ów.
  • 0

#176 Kazuo Napisany 13 lutego 2019 - 23:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Do zapisywania stanu gry masz save-pointy, takie jak widać poniżej ;) czasem stoi przy nich Moogle, ale nie zawsze

 

 

 

save-kh3.jpg

 

 

Musisz pstryknąć trójkąt na padzie i tam w menu robisz save. A wyjście z gry to chyba pod options. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 13 lutego 2019 - 23:28

  • 1

#177 Schrodinger Napisany 14 lutego 2019 - 01:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

dzis sie dowiedzialem ze w gierce nia ma zadnej postaci ze swiata ff ... slabo 


  • 0

#178 Kazuo Napisany 14 lutego 2019 - 01:16

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Są Moogle :cf:


  • 0

#179 Woroq Napisany 14 lutego 2019 - 02:31

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:
Grałem godzinę i pojawili się już: Cloud, Auron i ktoś trzeci :lol:




Jako Posągi w jakiejś retrospekcji ;)
  • 0

#180 Woroq Napisany 14 lutego 2019 - 02:37

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:

Do zapisywania stanu gry masz save-pointy, takie jak widać poniżej ;) czasem stoi przy nich Moogle, ale nie zawsze



save-kh3.jpg


Musisz pstryknąć trójkąt na padzie i tam w menu robisz save. A wyjście z gry to chyba pod options.


Dzięki

Ale wyjścia z gry nie ma :( Tylko w save pointach

Usypia nie konsoli to jeden z najważniejszych ficzerow PS4. Sprawia kłopoty konsoli przy liczeniu czasu spędzonego w grze ale i tak jest bardziej wartościowe dla oszczednosci czasu
  • 0



Inne z tagami: