Skocz do zawartości

Zdjęcie

MAD MAX

Avalanche Studios Warner Bros. PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
156 odpowiedzi na ten temat

#151 Nexus Napisany 01 sierpnia 2016 - 19:36

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Nie wdajac się w wojenki PC vs konsole akurat Maxa po raz drugi ograłem w wersji na pieca na Bravii 50 cali z padem do PS4. Fakt że pad był po kablu ale grało się w sumie tak samo komfortowo jak na konsoli.
  • 0

#152 BeSOS Napisany 01 sierpnia 2016 - 19:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

ja wiem ze tak mozna, pytam sie na jakim setupie gra kselos :)


  • 0

#153 BeSOS Napisany 05 sierpnia 2016 - 22:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gierka pekla. Dla mnie tytul na 8. Nie bede sie ppwtarzal po chlopakach, jak ktos szuka na maxa klimatycznego sandboxa to Mad Max jest idealy. Tylko odradzam
Czyszczenie mapy bo ja tak zrobilem i po 20 h wkradlo sie znuzenie wiec lepiej skupic sie glownie na fabule a czyszczenie mapy z umiarem ;)

No i czepne sie jeszcze sterowania samochodem, nie podszedł mi ten dxiwny lag, przez to wyscig ze Scrotusem w Gas Town to byla dreka (jak reszta misji gdzie jezdzilo sie fura w podziemiach bo na otwartym terenie nie przeszkadxa to tak bardzo).

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 05 sierpnia 2016 - 22:51

  • 0

#154 Cudak Napisany 23 listopada 2016 - 20:54

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Nooo, po kilkumiesięcznej rozłące z grą wreszcie udało mi się Maxa skończyć. 

 

Podpisuję się siurem pod postem Jedyna wyżej, odnośnie znużenia po czyszczeniu mapy. Właśnie przez to rzuciłem grę w kąt na dobre 3-4 miesiące. Jednak kiedy do niej wróciłem, to czyszczenie mapki znowu zaskoczyło i obecnie jestem na drodze do platynki. Oczywiście odpowiednio dawkowane sesje, bo inaczej rzygnę. 

 

Gra niezwykle przyjemna, jazda furą sprawiała mi sporo radochy, ale dopiero kiedy odpowiednio sobie ją zmodyfikowałem. Ciężkim czołgiem śmigało mi się znacznie lepiej niż szybką i lekką strzałą. Bardzo wnerwia mnie to, że gra bardzo marnie nagradza gracza za dokładną eksplorację. Wiadomo, że ulepszeniach twierdz i odbiciu większej części obozów złom to nie problem, ale mogliby zachęcić jakoś bardziej do sprawdzenia jakiegoś obozu na zadupiu niż kilkoma sztukami złomu czy strzępkiem przeszłości. Znajdźki więc na minus, a ta gra i ten wielki świat aż się prosił o coś więcej, co zachęcałoby jeszcze bardziej do odkrywania uroku Pustkowi. 

 

Tak samo mogłoby być więcej craftingu czy możliwości rozwoju Maxa. Postać dopakowałem na całego w miarę szybko, tak samo jak bronie wszelkiego rodzaju, trochę tutaj nie wykorzystany potencjał. 

 

Fabuła przyjemna, nic wybitnego, po prostu nie przeszkadza, ale też nie angażuje. Zero charyzmatycznych postaci, ale za to z jednym mocnym twistem, którego się nie spodziewałem i ocalił on grę przed jeszcze bardziej sztampowym zakończeniem niż się zapowiadało.

 

Gierka w moim odczuciu na mocne 7+.


  • 3

#155 nole Napisany 30 sierpnia 2018 - 18:46

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Pacz na PS4 3 lata po premierze, 13 GB i nawet niedodający obsługi PS4Pro. 3xPIESEŁ :dunno:

 

Added fixes for stuttering/lag issues.
Mad Max version 1.05 also added various bug fixes.
Added performance and stability improvements.
Added fixes for crashing issues with Mad Max 1.05.


  • 0

#156 Chewie Napisany 30 sierpnia 2018 - 19:04

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Przynajmniej cos robia w przeciwienstwie do firmy ktora nie moze wypuscic jednego pacza przez 6 lat *cough from software *cough i potem zamiast pacza wydaje "remaster" ktory tez jest niedorobiony


  • 0

#157 Nexus Napisany 30 sierpnia 2018 - 19:52

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Ja wciąż sobie pogrywam. :) I chyba jest jakoś płynniej, mowa o podstawowoym prosiaku.
  • 0



Inne z tagami: