Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1009 odpowiedzi na ten temat

#91 Kaxi Napisany 02 października 2013 - 16:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Można grać prawie wszystkim, poza łupkami kokosów:

BVhj0HQCcAAO1UK.png

Przyda się do grania w ew. multi. O ile kiedyś kupię tego Mariana w ogóle.


Na c**j? To jest kolejny nielogiczny marketing ktory miesza ludziom w glowach. Czy to nadal Wii czy przystawka do niej? Gra pojdzie na Wii czy musze kupic te Wiiu, a jak kupie na wiiu to musze kupic wiilota czy pojdzie na padlecie...a moze musze kupic prokontroler? Idiotyzm. Zamiast wykorzystywac na maxa padlet, prokontroler zostawic do virtualconsole czy COD-zjebow to zabawiaja sie w roznorodnosc. qr** jaka ta firma jest popie******a, w pale sie nie miesci :)

 

 

 

Zupełnie nietrafiony ten rant. Bitching dla samego bitchingu, Jedyn. A wystarczyło pomyśleć.

 

Przecież ta gra ma multi na 4. Czterech padletów nie podłączysz, a nawet jakbyś mógł, to by Cię nie było stać/szkoda by było kasy. A dla 3 osób które wpadają kilka razy w roku będziesz kupował nowe classic pady? Chyba dobrze ze mozesz wyciagnac z szafy stare kontrolery i dać córce/siostrze/koleżance do sterowania Piczką.


  • 0

#92 torq314 Napisany 02 października 2013 - 16:42

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
Serio grywacie w mario w multi? To kogoś?

W tym dirkcie iwata san mówi coś takiego, że gra "features four people multiplayer and ALSO has a competitive single player" (cytuję z pamięci), zupełnie jakby single był tam na dokładkę.
  • 0

#93 Tawotnica Napisany 02 października 2013 - 17:04

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

W każdej grze, w której technicznie jest to wykonalne powinno być wsparcie WSZYSTKICH kontrolerów, period. Jak można się w ogóle to czegoś takiego przyczepić? Jak na Wii nie dodawali opcji grania na CC w platformówkach to było źle, a teraz jak na WiiU na prośby fanów dodają, to też jest źle... smh 


  • 1

#94 Schrodinger Napisany 02 października 2013 - 17:04

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
ja mam pytania o iwate, dlaczego tak duza firma jak nintendo pozwala zeby iwata tym swoim lamanym angielskim na poziomie czterolatka mowil o grach? serio dajcie kogos bardziej ogarnietego a nie spietego staruszka
  • 0

#95 Pious Napisany 02 października 2013 - 17:04

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Pewnie, że gracie. Z dziewczyną z 4 razy NSMB Wii kończyłem. Multi w tym jest bdb, a tu zapowiada się zupełnie inny poziom. Co z tego w jakiej kolejności wspomniał o single? Czepianie się dla samego czepiania, jak to ma miejsce w tym dziale od dawna. Wiadomo, że gra jest prezentowana pod multi, ale to nie jest osobny tryb, a ta sama gra co w single. Naprawdę tryb single dorzucili na siłę i go okroili pewnie na dokładkę :fp: Dodatkowo jeśli ktoś nie zauważył to trailer pokazywał w 99% grę jednoosobową.


  • 2

#96 torq314 Napisany 02 października 2013 - 17:09

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Pewnie, że gracie. Z dziewczyną z 4 razy NSMB Wii kończyłem. Multi w tym jest bdb, a tu zapowiada się zupełnie inny poziom. Co z tego w jakiej kolejności wspomniał o single? Czepianie się dla samego czepiania, jak to ma miejsce w tym dziale od dawna. Wiadomo, że gra jest prezentowana pod multi, ale to nie jest osobny tryb, a ta sama gra co w single. Naprawdę tryb single dorzucili na siłę i go okroili pewnie na dokładkę :fp: Dodatkowo jeśli ktoś nie zauważył to trailer pokazywał w 99% grę jednoosobową.


Wiem przecież, mówię tylko że Iwata to dziwnie opowiedział, a nie że coś jest nie tak. Jesteś przewrażliwiony trochę.
  • 0

#97 Pious Napisany 02 października 2013 - 17:12

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Wszystkie te prezentacje iwaty to porażka imo. Mówi jak uczeń podstawówki, w prezentacjach wspominają o pierdach pokroju nowej ikonki w menu Pikmina z liczbą pkt w jakimś challengu :fp:, a DK ma teraz sierść. Te prezentacje wyglądają jakby robiła je jakaś mała biedna firma.


  • 0

#98 BeSOS Napisany 02 października 2013 - 21:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
To nie ejst biczing tylko ludzie "nie obyci w temacie" tak to odbieraja. polityka N jest niejasna jak pisze Dante, nie wiedza czy skupic sie na wabieniu do WiiU posiadaczy Wii czy skupic sie na nowym odbiorcy. Popatrz na forum ile osob sie zajaralo emulacja wii na ekranie gamepada.

I ja rozumiem ze polowa osob w tym dziale czuje jakas wewnetrzna potrzebe wybielania kazdej idiotycznej decyzji N ale czasem opanujcie sie bo az oczy bola od czytania tych herezji :hihi: Do Ciebie mowie Kox :hejka:
  • 0

#99 gruby Napisany 02 października 2013 - 21:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

No, ale co złego jest w tym, że gra obsługuje dużo kontrolerów, bo tego autentycznie nie kumam. 


  • 2

#100 Godot Napisany 02 października 2013 - 22:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Przez to, że gra obsługuje pady/wiiloty obsługa padleta będzie potraktowana po macoszemu. No bo gdyby padlet był ważną częścią gameplayu to nie dałoby się grać na zwykłym padzie, nie? A skoro flagowe gry Nintendo nie obsługują należycie padleta to na cholere on komu?
  • 0

#101 BeSOS Napisany 02 października 2013 - 22:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Case in point, dziekuje greg <3
  • 0

#102 Matt Napisany 02 października 2013 - 22:56

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Padlet jest potrzebny MI, bo telewizora nie mam :)


  • 0

#103 gruby Napisany 02 października 2013 - 23:02

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No ale co z tego? Konsola ma taki kontroler a nie inny, ale to chyba nie oznacza ze gra bedzie kiepska? Dual shock ma sixaxisa ale nikt nie płacze jesli jakaś gra go nie wykorzystuje w wybitnie nowatorski sposób. Skąd ta nagonka na padlet? Jak mowię wiele można zarzucić wiiu ale jest subtelna granica pomiędzy narzekaniem na faktyczne wady, a bitchingiem dla bitchingu.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 02 października 2013 - 23:03

  • 0

#104 BeSOS Napisany 03 października 2013 - 07:16

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gruby jak nie rozumiesz to Twoj problem, wyjasnilem to imo wystarczajaco jasno i nie widze potrzeby dalej ciagnac tematu :)
  • 0

#105 Godot Napisany 03 października 2013 - 07:23

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Będzie subtelna różnica mocy pomiędzy PS4 a WiiU. I pomiędzy PS3 a Wii też była. Gry na PS3 względem Wii i gry ma PS4 wględem WiiU różnią się i będą się różnić, na korzyść PS, rzecz jasna. Nintendo wyróżniało się sterowaniem. Teraz sterowania nie będzie, gry będą brzydsze, są odtwórcze. Więc? Czym mają się wyróżniać? Że są miodne? Miodnych gier nie brakuje
  • 0

#106 Pawlik Napisany 03 października 2013 - 08:07

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

o istnieniu tej gry dowiedziałem się dopiero wczoraj, zaglądając do tego tematu. To chyba idealnie świadczy o tym jak N pokpiło sprawę, wcześniej tytuł obił mi się o uszy, ale myślałem, że to kolejna część na 3ds.

W przypadku każdej nowej, wielkiej gry z Mario na nowy system, cały świat aż huczał o tym. W tym przypadku N dało dupy po całości. Taką grę mogli wydać potem jako urozmaicenie biblioteki, a cały swój power skupić na zupełnie "nowym ip" w uniwersum Mario. Teraz nawet jak powstaje taki tytuł, to imo wyjdzie za późno i bez tego efektu wow.

 

Co do tej grafiki, co wrzucił kox odnośnie kontrolerów, to uważam, że oprócz tego co wypunktował Jedyn z Gregiem, to jest ona myląca z tego względu, że jak jakiś casula zobaczy coś takiego w sklepie, to pomyśli - o fajnie, jest Wiilot na pudełku, to pewnie gra jest kompatybilna z moim Wii. A potem w domu będzie zonk.


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 03 października 2013 - 08:08

  • 0

#107 Texz Napisany 03 października 2013 - 08:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Wszystkie te prezentacje iwaty to porażka imo. Mówi jak uczeń podstawówki, w prezentacjach wspominają o pierdach pokroju nowej ikonki w menu Pikmina z liczbą pkt w jakimś challengu :fp:, a DK ma teraz sierść. Te prezentacje wyglądają jakby robiła je jakaś mała biedna firma.

 

Mi się prezentacje podobają. Są bardzo out of the box, jedyne w swoim rodzaju, nintendowskie. Na plus. 

 

Będzie subtelna różnica mocy pomiędzy PS4 a WiiU. I pomiędzy PS3 a Wii też była. Gry na PS3 względem Wii i gry ma PS4 wględem WiiU różnią się i będą się różnić, na korzyść PS, rzecz jasna. Nintendo wyróżniało się sterowaniem. Teraz sterowania nie będzie, gry będą brzydsze, są odtwórcze. Więc? Czym mają się wyróżniać? Że są miodne? Miodnych gier nie brakuje

Wyróżniają się tym, że są to gry Nintendo. Na takim Wii innowacyjność to kwestia pierwszych kilku miesięcy, kiedy człowiek zachłysnął się systemem. Po czasie jednak dążył do jak najnormalniejszego sterowania i z chęcią te machanie wiilotem wsadziłby jednemu i drugiemu CEO z Nintendo głęboko... Przykładem niech będzie Donkey Kong Country Returns, który na 3DSie bez udziwionego rolla tylko znajdującym się pod zwykłym przyciskiem, sprawia znacznie lepsze wrażenie niż w wersji na Wii. Obecnie z tego co widać Nintendo stawia na kompromis. Kto chce grać na Padlecie, gra na nim (kwestia dyskusyjna jak się sprawdza co pokazuje Rayman Legends, który w porównaniu z wersją na "normalne" konsole jest srogo upierdliwy, że o żyłowaniu wyników trudno pisać). Kto z kolei szuka tradycyjnego sterowania, pewnie jak ja z otwartymi rękoma przywita zwykłego klasycznego padzika. 

 

A co do SM3DW. I came, i saw, i came. Może nie jest to coś na miarę Mario Galaxy, bo konwencja jest mordę w mordę z 3DSową, ale ją akurat uważam za jedną z najlepszych odsłon Mariana, więc będzie z tego coś na prawdę na miarę Nintendo. 


  • 1

#108 BeSOS Napisany 03 października 2013 - 08:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Moze N liczy wlasnie na to - dzieciak kupi nowego Mario, Wii nie odpali, w sklepie sie dowie ze musi miec Wii u i dzieciak wtedy naciagnie na nie rodzicow :hmmm:

Miesiac temu kazdy krytykowal N, dwa dni temu pokazali trailer Mario z kolorowa oprawa i nagle "N defence force" sie utworzyl. Ja przynajmniej jestem w moim bitchingu konsekwentny :hihi:

Sam bylem gotow kupic wiiu w tym roku przed E3 bo bylem przekonany ze nowy Mario mnie zacheci do kupna konsoli tak jak swego czasu SMG przekonal mnie do nabycia wii. Wydawanie 1000 zl dla gry ktora jest po prostu kolejnym kolorowym plaformerem to imo slaby deal.
  • 0

#109 Malutki Napisany 03 października 2013 - 09:31

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Gameplay: 


  • 0

#110 gruby Napisany 03 października 2013 - 10:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Konsekwencja jest w cenie, snu mi z oczu nie spędzi to, że komuś przeszkadza brak marketingu jakiejś firemki. Dla mnie grzechy wiiu polegają głownie na tym, że wychodzi mega mało gier od N, a sam system ma kiepski os i fatalną długość życia baterii w padlecie. Nic wiec dziwnego, że jak pokaże się miodna gierka zapał i entuzjazm wracają.

Jak sie komuś system nie podoba to spoko. Mnie tylko dziwi taka histeria, gdy N coś źle robi. Zupełnie jakbyście byli największymi fanami N i każda ich zła decyzja wyzerala wam wnętrzności i rozgrzewają do czerwoności. Wiecej luzu, przecież nie macie tej konsoli i nikt nie każe jej kupować, wiec czy maja marketing ok czy nie, nie powinno wpływać na wasze dobre samopoczucie. To tylko firemka. Nie ma co sie tak ekscytowac.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 03 października 2013 - 10:02

  • 0

#111 Schrodinger Napisany 03 października 2013 - 10:03

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Jedyn kręci taki hejting jakby go w nocy odwiedzał Iwata i wpuszczał mu do kanału swojego Mariana
  • 0

#112 Schrodinger Napisany 03 października 2013 - 19:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Kto nie fapuje ten homos

original.gif
  • 0

#113 Pious Napisany 03 października 2013 - 19:58

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Trailer już z 5 razy widziałem. Genialnie to wygląda. Szkoda, że to nie jest nowy Mario z rozmachem, ale i tak będzie świetny.


  • 0

#114 Matt Napisany 03 października 2013 - 20:05

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Data premiery tego Mario pokrywa sie z data premiery PlayStation 4 jesli dobrze czytam internety. Sklonny jestem Play4 dac na sprzedaz, a Mario kupic i grac :)


  • 0

#115 torq314 Napisany 03 października 2013 - 20:24

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Zupełnie jakbyście byli największymi fanami N i każda ich zła decyzja wyzerala wam wnętrzności i rozgrzewają do czerwoności.


Nie wiem jak inni, mówię za siebie, ale DOKŁADNIE TAK JEST!!
  • 0

#116 Godot Napisany 03 października 2013 - 20:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
+1
  • 0

#117 gruby Napisany 03 października 2013 - 21:09

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Tak podejrzewałem. :)


  • 0

#118 BeSOS Napisany 03 października 2013 - 21:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gruby a ty bys nie chcial zeby wrocili do czasow robienia gier z n64/GCN? A nie poszli w eksperymentowanie ze sterowaniem i olewanie oprawy? N z tamtych czasow to inna firma, ja wole n z przeszlosci.
  • 0

#119 gruby Napisany 03 października 2013 - 21:56

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Chciałbym, akurat gadamy w temacie jednej z nich. 


  • 0

#120 Tawotnica Napisany 15 października 2013 - 20:56

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
3eWMmOv.jpg
tvEr0Vf.jpg
xc5vjAO.jpg

więcej:

http://nintendoevery...-screenshots-2/

lookin' good.
  • 1



Inne z tagami: