Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1009 odpowiedzi na ten temat

#121 Kaxi Napisany 15 października 2013 - 21:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Wow this one. Click to enlarge:

 

96017_Enemy_7_.jpg


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 15 października 2013 - 21:55

  • 1

#122 fingus Napisany 15 października 2013 - 22:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Zauważyłem, że jeszcze nic nie pisałem w tym temacie, zatem właśnie piszę.
Jak ktoś już kupi, to liczę na regularny screenstorm. :^^:
  • 0

#123 torq314 Napisany 15 października 2013 - 22:07

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:

Zauważyłem, że jeszcze nic nie pisałem w tym temacie, zatem właśnie piszę.
Jak ktoś już kupi, to liczę na regularny screenstorm. :^^:


Nie kumam. Przecież nie będziesz w Zeldę cisnął jak wszyscy dookoła będziemy grać w Mario. Chyba że swoje WiiU komuś w tym czasie chcesz pożyczyć.

Innej możliwości nie widzę, jak można mieć WiiU i nie kupić tego na premierę?
  • 0

#124 Pious Napisany 15 października 2013 - 22:09

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Screen ostatni robi wrażenie. Pięknie to wygląda. Mogę od nowa zacząć dramę z kupnem WiiU? Nie mam drugiego brata, żeby robić uniki :cf:


  • 0

#125 Matt Napisany 15 października 2013 - 22:31

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Pious, dajesz :hihi:
  • 0

#126 BeSOS Napisany 15 października 2013 - 23:13

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Grafika sliczna ale tylko dlatego ze N w sprytny sposob obeszlo moc Wiiu robiac gre w rzucie izometrycznym...podobnie zreszta zrobili z SMG gdzie zamiast duzych leveli gra skupila sie na mini levalach bardzo dopiesczonych...jest to jakies rozwiazanie ale to juz kolejny mario po SMS gdzie nir ma duzych otwartych swiatow...
  • 0

#127 fingus Napisany 16 października 2013 - 00:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Nie kumam. Przecież nie będziesz w Zeldę cisnął jak wszyscy dookoła będziemy grać w Mario. Chyba że swoje WiiU komuś w tym czasie chcesz pożyczyć.

Innej możliwości nie widzę, jak można mieć WiiU i nie kupić tego na premierę?

Widzę, że w jednej z przyszłości już kupiłem WiiU. :yes:
  • 0

#128 torq314 Napisany 16 października 2013 - 07:51

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:


Nie kumam. Przecież nie będziesz w Zeldę cisnął jak wszyscy dookoła będziemy grać w Mario. Chyba że swoje WiiU komuś w tym czasie chcesz pożyczyć.

Innej możliwości nie widzę, jak można mieć WiiU i nie kupić tego na premierę?

Widzę, że w jednej z przyszłości już kupiłem WiiU. :yes:


sam to napisałeś, bodaj w wątku o Watch Dogs.
  • 0

#129 lukaszSA Napisany 16 października 2013 - 08:51

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Nie kumam. Przecież nie będziesz w Zeldę cisnął jak wszyscy dookoła będziemy grać w Mario. Chyba że swoje WiiU komuś w tym czasie chcesz pożyczyć.

Innej możliwości nie widzę, jak można mieć WiiU i nie kupić tego na premierę?

Widzę, że w jednej z przyszłości już kupiłem WiiU. :yes:

 


Niektórzy wierzą, że istnieje nieskończenie wiele wymiarów, w których są wszystkie możliwe wydarzenia. Więc gdzieś na pewno kupiłeś już Wii U


  • 0

#130 Schrodinger Napisany 16 października 2013 - 09:23

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:



Nie kumam. Przecież nie będziesz w Zeldę cisnął jak wszyscy dookoła będziemy grać w Mario. Chyba że swoje WiiU komuś w tym czasie chcesz pożyczyć.

Innej możliwości nie widzę, jak można mieć WiiU i nie kupić tego na premierę?

Widzę, że w jednej z przyszłości już kupiłem WiiU. :yes:


 

Niektórzy wierzą, że istnieje nieskończenie wiele wymiarów, w których są wszystkie możliwe wydarzenia. Więc gdzieś na pewno kupiłeś już Wii U


Na pewno jest też taki, w którym fingus rzucił gierki w kąt i zajął się habilitacją.
  • 0

#131 MaxVarEmreis Napisany 16 października 2013 - 09:29

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Czemu Mario jest cały w wazelinie??....albo po dłuższej chwili, nie, nie chce tego wiedzieć.


  • 0

#132 burnstein Napisany 16 października 2013 - 09:29

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

I taki w którym fingus jest sonybojkiem po politologii.


  • 0

#133 Matt Napisany 19 października 2013 - 15:31

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Fuck me (seriously!) - złożyłem pre order na amazonie - dostawa do domu DAY ONE - ilość screenshotów wstawionych na forum - OBŁĘDNA i GWARANTOWANA (to nie moja wina, po prostu mój mózg po trzydziestce to już totalny śmietnik wyprany przez nintendo). Miałem tego nie kupować, ale kilka dni temu do czytnika Wii U wpadł mi Super Mario Galaxy 2 i zmarłem na miejscu! Tak cudownie rozwiniętej formuły Super Mario 64 nigdy się nie spodziewałem - MIAZGA! 3D World zapowiada się jeszcze lepiej, więc nie ma opcji, abym tego nie kupił! Tego dnia świeżo przyniesione do domu PS4 i cały ten killzone 4 będą się po prostu kurzyć w rogu - no chyba, że wcześniej to w cholerę sprzedam (ebay skasował mi aukcję na chwilowo fikcyjny przedmiot :D)
  • 0

#134 Schrodinger Napisany 19 października 2013 - 15:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Matt taki koming ałt i wezwanie Mastaha w jednym poście, no no ... teraz juz wiem po co były te foty w bokserkach
  • 0

#135 Texz Napisany 20 października 2013 - 09:51

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Po co komu PS4, gdy 4 razy słabsza konsola zgniata wszystkie te wodotryski z Killzone czy Drive Club? 


  • 4

#136 lukaszSA Napisany 20 października 2013 - 16:23

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Ale zmiana nastawienia. Widać taki był plan Nintendo - uśpić czujność wroga i w odpowiednim momencie zaatakować.


  • 0

#137 funditto Napisany 23 października 2013 - 05:33

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Nowy gameplay:


  • 0

#138 BeSOS Napisany 23 października 2013 - 06:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Super, pokazali cala gre prawie, juz nie musze kupowac :hihi:
Podnieta mi minela, nie ma tu absolutnie nic nowego, levele swoja skala wrocily do czasow Crocka na PSXa...wielka szkoda ze to nie ejst nowy duzy mario a jedynie na szybko sklecony mission pack z 3DSa. Gameplay wydaje sie nawet prostacki bo najwyrazniel leci sie do przodu, ewentualnie wspina, tak jak level prowadzi.
  • 4

#139 torq314 Napisany 23 października 2013 - 07:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:

Super, pokazali cala gre prawie

na przykładzie Super mario 3DS mogę powiedzieć, że jest dokładnie odwrotnie. było też ze 150 trailerów, gameplayów, a i tak gra KOSIŁA je wszystkie z przytupem i miała takie patenty, że szczęki z podłogi się zbierało. do tego wszystkie poukrywane znajdźki, które są tak naprawdę esencją tak skonstruowanych leveli.

dla mnie pewniak.
  • 1

#140 Pious Napisany 23 października 2013 - 08:10

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Super, pokazali cala gre prawie

na przykładzie Super mario 3DS mogę powiedzieć, że jest dokładnie odwrotnie. było też ze 150 trailerów, gameplayów, a i tak gra KOSIŁA je wszystkie z przytupem i miała takie patenty, że szczęki z podłogi się zbierało. do tego wszystkie poukrywane znajdźki, które są tak naprawdę esencją tak skonstruowanych leveli.

dla mnie pewniak.

Tur story.

 

Powiem więcej, Mario 3D Land na trailerach był bardzo przeciętny. Pamiętam, że każdy miał obawy, bo gra wyglądała na ograniczoną i z powolnym tempem. W praniu wyszło, że gra jest nie do pobicia i jako jedyna do tej pory jest idealnym przykładem na pomysłowe użycie 3D. 10/10

 

Tu już nie mam obaw. Day 1. Gra wygląda na dużo szybsza od tej z 3DS i zapewne mają jeszcze milion nieujawnionych patentów, a pokazali w tym trailerze naprawdę dużo. W multi gra będzie bombowa.


  • 0

#141 Kaz Napisany 23 października 2013 - 15:17

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Super, pokazali cala gre prawie, juz nie musze kupowac :hihi:
Podnieta mi minela, nie ma tu absolutnie nic nowego, levele swoja skala wrocily do czasow Crocka na PSXa...wielka szkoda ze to nie ejst nowy duzy mario a jedynie na szybko sklecony mission pack z 3DSa. Gameplay wydaje sie nawet prostacki bo najwyrazniel leci sie do przodu, ewentualnie wspina, tak jak level prowadzi.

 

hahahahahahahahah


  • 0

#142 BeSOS Napisany 23 października 2013 - 17:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

smiejesz sie z tego ze zamiast WW wyslali ci X-coma? :hihi:


  • 1

#143 Tawotnica Napisany 23 października 2013 - 20:21

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:


^ to samo co funditto wrzucał tylko po angielsku. Nie wiem jak się można nie jarać. 5:27 to :mog: Wszystko pięknie, jest różnorodność, fajne power upy (wisienki!) etc., ale krew mnie zalewa jak widzę, że sub-bossem znowu jest BamBam i martwi mnie trochę muzyka. Brzmi jakby poszli w stronę jazzy, coś a la Mario Kart zamiast orkiestry jak w Galaxy, co moim zdaniem jest krokiem wstecz. Aranżacje w SMG dodawały +100 do epickości.
  • 0

#144 Rudolf Napisany 23 października 2013 - 20:34

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Z jednej strony kusi... Z drugiej to prawda jest taka, że Galaxy mi się nie udało nawet skończyć  :ok: Marian to już nie jest dla mnie to... Tak jak ktoś pisał wyżej: potrzebuję całej otoczki, jakiejś fabuły konkretnej, żeby cisnąć do przodu... Skakanie grubasem dla samego skakania to już dla mnie za mało   :sad:


  • 0

#145 torq314 Napisany 23 października 2013 - 20:41

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:


Z jednej strony kusi... Z drugiej to prawda jest taka, że Galaxy mi się nie udało nawet skończyć :ok: Marian to już nie jest dla mnie to... Tak jak ktoś pisał wyżej: potrzebuję całej otoczki, jakiejś fabuły konkretnej, żeby cisnąć do przodu... Skakanie grubasem dla samego skakania to już dla mnie za mało :sad:


To jest droga donikąd. Jeżeli straciło się przyjemność z grania dla samego grania, to z całym szacunkiem, kino i książki dostarczają takiej "otoczki i fabuły konkretnej" że powinno się w ogóle zapomnieć o graniu.

Ten post był edytowany przez torq314 dnia: 23 października 2013 - 20:41

  • 0

#146 fingus Napisany 23 października 2013 - 20:52

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

http://www.youtube.c...h?v=qnInWnRCTKk

:mog: No, nareszcie jakaś konkretna gra na konsolkę Nintendo. Świetnie to wygląda. Tak sobie właśnie przypominam, że Wii kupiłem dla Super Mario Galaxy...
Spoiler


A Jedyn widzę mocno cierpi w usiłowaniu znalezienia sobie jakiegokolwiek argumentu, by nie bratać się z WiiU. :hihi:
  • 0

#147 Rudolf Napisany 23 października 2013 - 20:59

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:


Z jednej strony kusi... Z drugiej to prawda jest taka, że Galaxy mi się nie udało nawet skończyć :ok: Marian to już nie jest dla mnie to... Tak jak ktoś pisał wyżej: potrzebuję całej otoczki, jakiejś fabuły konkretnej, żeby cisnąć do przodu... Skakanie grubasem dla samego skakania to już dla mnie za mało :sad:


To jest droga donikąd. Jeżeli straciło się przyjemność z grania dla samego grania, to z całym szacunkiem, kino i książki dostarczają takiej "otoczki i fabuły konkretnej" że powinno się w ogóle zapomnieć o graniu.

Bardziej chodzi już o same platformówki...  W takich TRPGach to mogę nawet walczyć z Putinem (GR:Shadow Wars) byleby system był dobry. Kto wie, może jak u kogoś zobaczę to się zastanowię. Chociaż będzie to ciężkie przy 340 posiadaczach konsoli w Polsce  :olo:


  • 0

#148 Kaz Napisany 23 października 2013 - 21:16

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Strzeż boże platformówki od fabuły... w Marianie piękne jest to że włączasz i... grasz. Gdzieś kiedyś podobno widziano grę o niebieskim jeżu i pięknej młodej dziewczynie, miłość i pocałunki unosiły się w powietrzu... nie jest to dobre połączenie i po dziś dzień ludzie zastanawiają się łot da fak.


  • 2

#149 Rudolf Napisany 23 października 2013 - 21:26

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Strzeż boże platformówki od fabuły... w Marianie piękne jest to że włączasz i... grasz. Gdzieś kiedyś podobno widziano grę o niebieskim jeżu i pięknej młodej dziewczynie, miłość i pocałunki unosiły się w powietrzu... nie jest to dobre połączenie i po dziś dzień ludzie zastanawiają się łot da fak.

Takie połączenie to chyba jest nielegalne  :olo:


  • 0

#150 Tawotnica Napisany 23 października 2013 - 21:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Strzeż boże platformówki od fabuły... w Marianie piękne jest to że włączasz i... grasz. Gdzieś kiedyś podobno widziano grę o niebieskim jeżu i pięknej młodej dziewczynie, miłość i pocałunki unosiły się w powietrzu... nie jest to dobre połączenie i po dziś dzień ludzie zastanawiają się łot da fak.

 

To ja tylko rzucę hasłami Megaman X, Metroid albo z nowszych Braid czy jajcarskie Guacamelee! Dobra fabuła może być szczątkowa, a dodawać klimatu i sprawić, że gierka bardziej zapada w pamięć. Nie mam nic do nastawienia Nintendo "gameplay-first", ale spokojnie można im zarzucić, że nawet nie próbują się starać w tej materii w swoich flagowych platformówkach. To, że z postaci Mariana można wycisnąć niezłą historię pokazało przecież niejednokrotnie Paper Mario. 


  • 0



Inne z tagami: