Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1009 odpowiedzi na ten temat

#901 ramzes64 Napisany 01 kwietnia 2014 - 21:17

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

wybieram rower!


  • 0

#902 BeSOS Napisany 02 kwietnia 2014 - 13:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Plus legends wyglada jak milion dolarow...


  • 0

#903 Tawotnica Napisany 08 kwietnia 2014 - 22:09

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:
http://www.edge-onli...-says-nintendo/

^w nowym numerze Edge będzie wywiad producentami gry z EAD Tokyo.
  • 0

#904 Kaxi Napisany 08 kwietnia 2014 - 22:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:

Już wypaplali że robią nowego Mario, ale nie powiedzieli na co.

 

Spoiler


  • 0

#905 funditto Napisany 08 kwietnia 2014 - 22:25

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Może robią na tą trzecią odnogę ;) i ten Smash Bros 6 też na to - 2 takie killery na launch i wygrana generacja :P


  • 0

#906 BeSOS Napisany 09 kwietnia 2014 - 07:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

News oczywisty.

Na bank nie WiiU, raczej tez nie 3DS chociaz na nim jeszcze by sie sprzedało...

Najmądrzej byłoby zrobic to na nowa konsole ale po failu 3DWorld to i tak nie udźwignie to nowej konsoli.


  • 0

#907 Godot Napisany 17 sierpnia 2014 - 18:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gram sobie od nowa. No i nadal nie jest to ta magia co w innych trójwymiarowych Marianach... Szkoda ogromna.
  • 0

#908 gruby Napisany 03 kwietnia 2015 - 15:14

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja gram teraz i jak dla mnie magia wylewa sie z ekranu. Każda plansza ma fajne patenty, sporo do odkrycia a gameplayowo wydaje mi sie ze jest równie ciekawie co w galaxy. Obie sa świetne i o ile nie skończyłem 3dworld to po czterech światach postawiłbym je spokojnie obok galaxy2. Mniej tu experience a wiecej gameplayu, jednak to najwyższej próby czysta platformowka.

To co mnie zaskoczyło to jak ślicznie ta gra wyglada w ruchu. Teksturki które na fotkach wyglądają płasko okazują sie dość szczegółowe a oświetlenie i same modele dają radę. Druga rzecz to multi, od którego sie uzależniłem.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 03 kwietnia 2015 - 15:17

  • 1

#909 Pawlik Napisany 03 kwietnia 2015 - 15:52

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ja nic tu nie pisałem? No ale w sumie wszystko co chciałem to napisałem gruby :)


  • 0

#910 torq314 Napisany 03 kwietnia 2015 - 16:46

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 478 Postów:

Ja gram teraz i jak dla mnie magia wylewa sie z ekranu. Każda plansza ma fajne patenty, sporo do odkrycia a gameplayowo wydaje mi sie ze jest równie ciekawie co w galaxy. Obie sa świetne i o ile nie skończyłem 3dworld to po czterech światach postawiłbym je spokojnie obok galaxy2. Mniej tu experience a wiecej gameplayu, jednak to najwyższej próby czysta platformowka.


wrażenie świeżaka, też takie mielismy.

refleksja przyjdzie później, jak już skończysz całość i będzie Ci brakować znajdziek, sekretów, skrótów, swobody (ograniczenie czasowe?!), różnorodności (w galaxy - levele na tempo, grawitacja, przejścia 3d-2d itd).

nie chcę Ci podcinać skrzydeł, to super gra, ale jak skończysz i ochłoniesz to przyznasz nam rację.
  • 0

#911 fingus Napisany 03 kwietnia 2015 - 16:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Weź już nie nudź, marudo.
  • 0

#912 Pawlik Napisany 03 kwietnia 2015 - 16:48

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

+1

 

jeszcze kupę dobrej zabawy przed grubym :) Pamiętaj o kapitanie Toadzie, co za gierka :D


  • 0

#913 torq314 Napisany 03 kwietnia 2015 - 17:06

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 478 Postów:

Weź już nie nudź, marudo.


o rany, zgryźliwy dziadku, wystarczy się dwie strony cofnąć w tym wątku żeby zobaczyć kto najbardziej krytykuje.

Spoiler

  • 0

#914 lukaszSA Napisany 03 kwietnia 2015 - 19:29

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

Gdzieś tam powoli w tle gram sobie w Super Mario Galaxy 2.

 

Nie grałem w 3D World, ale w porównaniu do 3D Land Galaxy to zupełnie inna liga. Wszystko jest zrobione z wielkim rozmachem. Duże plansze, dużo do roboty. No i muzyka, która brzmi jak z wielomilionowego hitu Disneya. Formuła 3D Land jest dobra do handhelda. Na dużej konsoli to jak pół-indyk.


  • 1

#915 gruby Napisany 03 kwietnia 2015 - 19:36

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Moze sie znudzi, nie wykluczam. Ale mi sie właśnie to podoba, ze wpadam na plansze, jest jakiś motyw do ogrania, jest troche znajdziek i jazda dalej. Formuła szybkich i intensywnych plansz bardO mi podeszła no i sprawdza sie swietnie w multi gdzie nią ma sekundy bez rechotania, albo płaczu. :)

Zobaczę jak to bedzie, ale dla mnie galaxy i 3d to totalnie inne rzeczy. 3d to po prostu Mario jak z pegazusa, a galaxy to juz cos a la platformówka-adventure, na dobra sprawę mogłaby być zupełnie nowym IP. Obie super. nie ma co po 3d oczekiwać epickich akcji, a przynajmniej ja ich nie oczekuje i doceniam różnorodność, design i mechanikę.

Ale racja, na refleksje przyjdzie czas pozniej. Teraz trzeba ciorac :)

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 03 kwietnia 2015 - 19:37

  • 0

#916 torq314 Napisany 03 kwietnia 2015 - 20:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 478 Postów:

Moze sie znudzi, nie wykluczam. Ale mi sie właśnie to podoba, ze wpadam na plansze, jest jakiś motyw do ogrania, jest troche znajdziek i jazda dalej. Formuła szybkich i intensywnych plansz bardO mi podeszła no i sprawdza sie swietnie w multi gdzie nią ma sekundy bez rechotania, albo płaczu. :)

Zobaczę jak to bedzie, ale dla mnie galaxy i 3d to totalnie inne rzeczy. 3d to po prostu Mario jak z pegazusa, a galaxy to juz cos a la platformówka-adventure, na dobra sprawę mogłaby być zupełnie nowym IP. Obie super. nie ma co po 3d oczekiwać epickich akcji, a przynajmniej ja ich nie oczekuje i doceniam różnorodność, design i mechanikę.

Ale racja, na refleksje przyjdzie czas pozniej. Teraz trzeba ciorac :)


dokładnie jak pisze Łukasz.

też masz racje, jest inaczej i też fajnie, ale właśnie to jest formuła dla handhelda. tu brakuje epickiego rozmachu, u licha, to jest ichniejsza topowa konsola stacjonarna, mamy prawo oczekiwać że gry będą "stacjonarne".

to troche tak, jakby jakieś lekko dopasione Link Between Worlds wydali (*) zamiast normalnej Zeldy. też by nam się podobało i w ogóle, ale byłby mniej więcej taki niedosyt jak tu jest.

(*) kużwa, żebym tylko nie wykrakał :ok:
  • 0

#917 jakub Napisany 03 kwietnia 2015 - 20:57

jakub

    Link

  • Narybek
  • 255 Postów:

A graliście sami, czy w kanapowe multi? Bo multi jest naprawdę dobrze zrobione. Tak ze sto razy lepiej niż w NSMB U. W 2D druga osoba wręcz przeszkadzała, tutaj można było np. rzucać drugą postacią, przez co łatwiej się na niektóre platformy wchodziło. Dla mnie to najlepsze Mario w jakie grałem, ale jeszcze nie miałem okazji przejść Galaxy. Leży kupione, ale muszę coś zrobić z sensorbarem, bo obecnie to nie działa.

 

Ostatnia z ostatnich plansz to taki platformówkowy wycisk, że przechodziliśmy to chyba ponad 2h. Dla mnie jest to najlepsza giereczka na Wii U (no może razem z Bayo 2)

 

A lekko dopasione LBW zamiast normalnej Zeldy brałbym mocno  ^_^


  • 0

#918 Tawotnica Napisany 04 kwietnia 2015 - 11:34

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:
tak a propos formuły Marianów:


powyższy filmik bardzo ładnie wyjaśnia na czym polega filozofia designu leveli w 3D World.
  • 1

#919 gruby Napisany 04 kwietnia 2015 - 23:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dojechałem do ostatniego bowsera. Twist na końcu jak w 6 zmysle. Prawie. Gierka cały czas na propsie a graficzka w planszach lawowych - poezja :) aż sie chce metroida... :/
  • 0

#920 gruby Napisany 05 kwietnia 2015 - 19:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ok linia fabularna zrobiona. Boss świeży i epicki jak rzadko w marianach, udało mi sie go przejść na oparach. Ostatnie levele w multi to bedzie mordor.
  • 0

#921 Godot Napisany 27 kwietnia 2015 - 12:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja jestem od wielu miesięcy w drugim bonusowym zestawie światów i kompletnie nie chce mi się grać. Jest o kilka klas niżej niż w Galaxy 1/2. Porównanie mam świeże, bo właśnie Galaxy odpaliłem, żeby sprawdzić czy to mi Mariany się znudziły, czy jednak 3D World jest słabsze. No i to drugie, niestety.

Tak btw. ile jest WiiU na rynku? I z wielkiej trójcy mamy grę z handhelda w wersji 1.5 jako Mariana, remaster gry, której remaster potrzebny nie był jako Zeldę i stare gierki na VC jako Metroida. Bosko. Dobrze, że Mario Kart kopie dupska, bo inaczej zwątpiłbym w moc sprzętu i w samo Nintendo
  • 0

#922 lukaszSA Napisany 27 kwietnia 2015 - 12:49

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

Wii U już 2.5 roku ma

 

Metroid nie należy do wielkiej trójcy. A przynajmniej nie w oczach Nintendo. Ale fakt. Mario pewnie był początkowo na 3DSa planowany, Zelda to tylko HD Port (choć dobry, ale TP go bardziej potrzebuje), a na Metroida trzeba pewnie jeszcze z 5 lat poczekać. 


  • 0

#923 gruby Napisany 27 kwietnia 2015 - 17:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
U mnie sm3d kręci sie od premiery i żywotność ma lepsza niż galaxy... Ale to kwestia gustu. Ten Mario jest bardziej arkadowy wiec łatwiej mi wpasc poszukać kilku gwiazdek i wypaść. Gameplayowo - mistrz, ale widocznie nie dla każdego.
  • 0

#924 gruby Napisany 27 kwietnia 2015 - 17:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Tfu nie od premiery a od zakupu :) to jednak co innego bo poślizgu miałem z rok, :)
  • 1

#925 Tawotnica Napisany 17 listopada 2016 - 23:40

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:
Na pewno gdzieś na poprzednich stronach psioczyłem na soundtrack. Że nie taki epicki jak w Galaxy. Że za bardzo jazzowo-swingowy. Bzdury mocno gadałem omamiony rozgoryczeniem, że nie dostałem Galaxy 3. Słucham sobie teraz ostu 3D World i część utworów po prostu zmiata Galaxy w pył. Dużo większa różnorodność, więcej odwołań do oldschoolu.

Shifty Boo Mansion to mistrzostwo świata do którego Ghostly Galaxy się nawet nie umywa:



Epickość u Bowsera prawie taka jak w 1996:



Double Cherry Pass to earworm prima sort:



jeszcze z kraszerów -
Tower Showdown 2:
Sunshine Seaside:
i bigbandowa wersja ww pt. Chainling Charge:
Rearanżacja Gusty Garden Galaxy: https://www.youtube.com/watch?v=T-xjejirRi8

Throwbacki?
Zjeżdżalnia z SM64: https://www.youtube.com/watch?v=J-0hzvMPdnM
Super Mario Kart: https://www.youtube.com/watch?v=eMHGioWDZDA

Mając nowe Mario 3D na horyzoncie nie mogę się doczekać co Koji Kondo & spółka wymyślą w sferze muzycznej tym razem :gusta:
  • 2

#926 Kaxi Napisany 18 listopada 2016 - 09:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:

to tak ładnie brzmi w grze też, bo nie pamiętam? Czy w grze MIDI, a tutaj orkiestra?


  • 0

#927 Tawotnica Napisany 18 listopada 2016 - 10:30

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:

w grze też jest orkiestra  :tak:

 

Niesprawiedliwie ten 3D World dorobił się opinii wielkiego rozczarowania. Nie miał może tak spójnego konceptu jak SMG, ale był dopieszczony jak mało która gra w dzisiejszych czasach. Klątwa WiiU - większości wrył się w pamięć słaby pierwszy pokaz z E3 i tytuł brzmiący jak sequel gry na 3DSa. Weź genialne zwiastuny listopadowe sprzed premiery, puść to jako Mario Switch i całe forum by miało mokro w majtach, że nadchodzi GOTY.   


  • 1

#928 Kaxi Napisany 18 listopada 2016 - 11:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:

Może tak, ale ja grałem kilka godzin, a potem zaczęło się kurzyć, więc włączyłem Allegro mode.


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 18 listopada 2016 - 11:42

  • 0

#929 Godot Napisany 01 września 2017 - 07:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Została mi jedna gwiazdka do zdobycia, ale jest upierdliwa i mi się nie chce narazie (to ta z Linkiem). Rozumiem, że coś się stanie jak ją zdobędę. Mam też wszystkie flagi i pieczątki oprócz 4. Jako, że grałem Marianem cały czas dostałem pieczątkę Mariana. Pewnie muszę wszystkimi skonczyć? Jest coś za to? I mogę przelecieć te plansze i dotknąć słupa, czy muszę na czubek wskoczyć?
  • 0

#930 Tawotnica Napisany 01 września 2017 - 08:04

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:
Nie musisz wszystkimi kończyć, ale musisz wszystkie czubki zaliczyć. Za wymaksowanie (słupki, pieczątki, gwiazdki) dostajesz
Spoiler
, więc warto.
  • 0



Inne z tagami: