Skocz do zawartości

Zdjęcie

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

WiiU Retro Studios Nintendo Donkey Kong Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
533 odpowiedzi na ten temat

#31 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 08:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Rozwalaja mnie te developers diary Nintendo. Przy DKC TF lansuja sie ze zaimplementowali Donkeyowi futro pomimo wyzszych kosztow produkcji :fp: Futro, ktore mial juz Donkey w DKC JB na GCN :fp:

Swoja droga chyba kazdy zapomnial ze ta gra jest owocem kolejnego wielkiego klamstwa. Ile razy padalo pytanie co robi Retro i ile razy odpoiwedz sugerowala cos przelomowego, wielkiego,innowacyjnego??? Nintendo najzwyczajniej klamie w zywe oczy, zaczelo sie od Reggiego a teraz przenioslo na reszte firmy.

DKC TJ wyglada na mega fajna gre ale mogl ja zrobic kazdy inny wewnetrzny team N a nie najzdolniejsze studio w ich szeregach.

Nienwiem conjest dla mnie wiekszym zawodem, nowy Mario czy DKC TJ zamiast nowego IP/MP.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 12 czerwca 2013 - 08:34

  • 0

#32 Tawotnica Napisany 12 czerwca 2013 - 09:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 104 Postów:

Pokazaliby nowe IP w stylu Wonderful 101 i Super Mario Galaxy 3 i też byś jechał po tym jak po wszystkim, co robi Nintendo :olo: 


  • 0

#33 Kaxi Napisany 12 czerwca 2013 - 14:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:

Cannon Canyons

 

 

Po przęłknięciu już trochę faktu, że robi to Retro, powoli się hajpuję na gierkę.

 

Pomysłowa i naprawdę ładna, nie wiem czego od niej chcecie = jest ładniejsza od poprzedniej części (efekty, rozmach, liczba detali) + jest w HD = myślę, że to jest to, czego realistycznie można od 2 generacji gier na Wii U oczekiwać. Bardzo podoba mi sie stylistyka, wikingowo-arktyczne motywy, i te całe ujęcia kamery w 3D.

 

W sumie, to na razie jedyny must-have ekskluzywny na ten rok: Mario prawdopodobnie zleję ciepłym płynem (chyba że okaże się bardzo fajny również w singlu to kupię po pół roku), Pikmin 3 mnie nie jara, Wii Party U nikogo, Wii Fit nikogo, W101 zapowiada się coraz lepiej, może nawet kupię jak przedpremierowe recki mnie nagrzeją, ale nie jest to must na pewno :)  Kupię też jakąś party-gierkę i multiplatformę może, no ale to już takie dodatki a nie dania główne.


  • 0

#34 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 15:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Chcemy od niej tego zeby byla Metroidem a nie Donkey Kongiem :olo: Bo gra wiadomo, bardzo spoko jest...w sumie moze i bym sie bardziej jaral gdyby niedawno nie wyszla na Wii wiec nie ma juz czynnika zaskoczenia...


  • 0

#35 Pious Napisany 12 czerwca 2013 - 15:39

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Dokładnie. Teraz oglądam trailer na spokojnie i podoba mi się dużo bardziej, jak zreszta każda gra, którą wczoraj pokazali, ale wciąż nie czuć tej magii co popierwszym pokazie DKCR. Pewnie mocno się napalę jak odświeżę sobie DKCR dziś na 3DS, ale jednak mocny niesmak pozostanie. Nigdy się nie doczekam MP4, albo innego Metroida FPP od Retro. Wielka szkoda.


  • 0

#36 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 16:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

No wogole dalo ciala z tym streamem, mi na laczu 60 mbps sie cial niemilosiernie i przeskakiwal o kilka minut :fp: Zakladali ze tak malo osob to obejrzy? :hihi: Kolejny dowod na to ze sa niedzisiejsi.


  • 0

#37 ogqozo Napisany 13 czerwca 2013 - 12:15

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Przecież mogli sequel DKCR dać komuś innemu, to nie filozofia zrobić, jak pokazało Monster Games.

 


Jest lekka różnica między napisaniem gry a przepisaniem gry.


  • 0

#38 ACZ Napisany 13 czerwca 2013 - 23:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

loading levelu trwa prawie 30 sekund, ale do premiery może to poprawią.


  • 0

#39 Pious Napisany 14 czerwca 2013 - 05:43

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Juz oficjalnie powiedzieli, ze loadingi beda jak w dkcr.


  • 0

#40 Tawotnica Napisany 14 czerwca 2013 - 07:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 104 Postów:

Niech jeszcze potwierdzą wsparcie pro controllera i nie ma się o co martwić. 


  • 0

#41 gruby Napisany 22 lipca 2013 - 10:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jest już data premiery w EU? Po chwili zawodu, donkey wszedł na szczyt listy najbardziej oczekiwanych premier roku. Gamepleye są świetne. Znowu rozegra sie krwawa bitwa: ray czy donkey. :) dawno nie było tak doskonałego roku dla fanów platformowek.
  • 0

#42 Godot Napisany 21 sierpnia 2013 - 15:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Kupię, z braku laku... Świetnie się bawiłem z pierwszym DKCR, ale platformówka 2D to nie jest gra dla której kupuje się nową konsolę.


  • 0

#43 Kaxi Napisany 28 sierpnia 2013 - 17:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:

Już sama okładka nakręca:

 

yT2t8RP.jpg


  • 0

#44 gruby Napisany 30 sierpnia 2013 - 10:44

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Kurcze brzmi to oczywiście żenadnie, ale WiiU ma świetne okładki exów. Pikmin3, W101, NSMBU, WW, Scribblenauts i ten Donkey. Świetnie wyglądają.


  • 0

#45 ACZ Napisany 30 sierpnia 2013 - 13:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

moim zdaniem to tylko zasluga tego, ze wszystkie gry, ktore wymieniles są grami kolorowymi.


  • 0

#46 Malutki Napisany 29 września 2013 - 09:42

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Co by było gdyby stare dobre Rare odpowiadało za nowego DKC :

dkc1kkkyc.jpg

dkc2jtk3z.jpg

http://www.neogaf.co...=583566&page=20

Jest to prawdopodobnie fanowska wizja remak'u  trzeciej odsłony ,a zaprezentowane poziomy pochodzą z finałowych rund ;)

 


  • 0

#47 Tawotnica Napisany 29 września 2013 - 10:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 104 Postów:

Co by było gdyby Rare odpowiadało za nowego DKC :

KBCdvHd.jpg

 

 

fix'd. Stare dobre Rare się skończyło i nigdy nie powróci :( 

 

 


  • 0

#48 Matt Napisany 29 września 2013 - 17:19

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Retro swietnie spisuje sie w roli 'zamiennika' IMHO. No, ale ja caly czas o tym cholernym DKCR, w ktorego stracilem jakiekolwiek nadzieje, ze kiedys przestane grac :) Levele sa ultramiodne na tyle, ze moge jedna runde powtarzac i po 20 razy bez najmniejszego znuzenia. Nawet gdyby Tropical Freeze byl tylko CTRL+C CTRL+V w wyzszej rozdzielczosci to mysle, ze spokojnie opchnie kolejne tysiace konsolek :P


  • 0

#49 Malutki Napisany 29 września 2013 - 19:16

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Kiedy patrzę na te screeny ,które wkleiłem wyżej to myślę sobie ,że bardziej do mnie przemawiają te animowane renderowane tła niż trójwymiarowe otoczenie :)


  • 0

#50 torq314 Napisany 29 września 2013 - 19:25

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 469 Postów:

Co by było gdyby stare dobre Rare odpowiadało za nowego DKC :
dkc1kkkyc.jpg
dkc2jtk3z.jpg
http://www.neogaf.co...=583566&page=20
Jest to prawdopodobnie fanowska wizja remak'u trzeciej odsłony ,a zaprezentowane poziomy pochodzą z finałowych rund ;)


Znam na pamięć to miejsce, krwi sporo napsuło swego czasu. I życze sobie, żeby tamte stare Donkey Kongi zostawić w spokoju. Ich remake w HD byłby dużą KRZYWDĄ uczynioną dla nas graczy!

One wtedy były fajne, dzisiaj nawet też da się pograć, ale tylko przy założeniu, że bierze się to przez filtr dwudziestu lat. W innym przypadku są czerstwe i współczesne platformówki zjadają je bez problemu na śniadanie. Główny problem polega na tym, że czym dalej tym jest słabiej, wszystkie części przez te lata kończyłem po sto razy, w tym na emu, i o ile początkowy świat, dwa są super mega, to tak od trzeciego w każdej części zaczyna się czerstwina i sandał.
  • 0

#51 Pious Napisany 29 września 2013 - 20:11

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Bzdura. W pierwszym wszystko jest tip top, a światy takie jak fabryka to klasyka. DKC3 to w całości zmęczenie materiału. Same gry już nie powalają, ale zestarzały się dosć dobrze. Szczególnie muzycznie.


  • 0

#52 torq314 Napisany 29 września 2013 - 20:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 469 Postów:

Bzdura. W pierwszym wszystko jest tip top, a światy takie jak fabryka to klasyka. DKC3 to w całości zmęczenie materiału. Same gry już nie powalają, ale zestarzały się dosć dobrze. Szczególnie muzycznie.


To nie że "bzdura" tylko może że masz własne zdanie. Bzdurą moze być coś sprzeczne z obiektywnymi faktami, a nie z subiektywną opinią.

Moim zdaniem właśnie takie światy jak fabryka to sandał serii, a z kolei trójka się kapitalnie zaczyna i cały pierwszy świat do beczki jest super.
  • 0

#53 Likensmart Napisany 29 września 2013 - 22:32

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:

Industrialne etapy były jednymi z najlepszych w grach Rare. DKC3 jest najsłabsze z trylogii, ale nadal gra mi się w niego przyjemnie i nie odczuwam zmęczenia materiału. Najlepszą częścią zawsze było dla mnie DKC2. 

 

Jak gram w niektóre gry Rare to mam łzy w oczach, niedawno odpaliłem Conkera BFD i grałem ze świeczkami przez pierwsze minuty gry, :cry: mam oryginał na kartridżu.


Ten post był edytowany przez Likensmart dnia: 29 września 2013 - 22:32

  • 0

#54 Malutki Napisany 30 września 2013 - 10:25

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Dla mnie cała trylogia DKC należy do czołówki najlepszych platformerów w jakie kiedykolwiek grałem.Te gry wcale się nie zestarzały.

Bzdura. W pierwszym wszystko jest tip top, a światy takie jak fabryka to klasyka. DKC3 to w całości zmęczenie materiału. Same gry już nie powalają, ale zestarzały się dosć dobrze. Szczególnie muzycznie.

Oj tak muzyczka była i jest genialna i cieszę się ,że powraca oryginalny kompozytor ,David Wise :) 

http://www.youtube.c...67nkzoJ_2M#t=49

:zakochany:


  • 0

#55 Pious Napisany 30 września 2013 - 10:33

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Jest, jest. W to się gra świetnie nawet dziś, a muzyka tylko dodaje. Nie wiem, czy trzeba lubić retro granie, czy mieć duży dystans do grafiki i technikaliów, ale DKC to jedne z najlepszych gier ever i nic tu nie wieje sandałem. DKC3 jest wyraźnie słabsze od 1 i genialnej 2, ale to nie znaczy, że jest słabe. Często nawet mam ochotę wziąć się za maksowanie tego znowu, bo sejwy na Wii poszły do kosza.

 

Ten kawałek też jest świetny


Ten post był edytowany przez Pious dnia: 30 września 2013 - 10:38

  • 0

#56 torq314 Napisany 30 września 2013 - 12:30

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 469 Postów:

jedne z najlepszych gier ever i nic tu nie wieje sandałem

wieje, tak od połowy każdej z gry.

do połowy to są gry na 101/100, moje ukochane i na pamięć gram. od połowy jak się zaczynają levele typu las albo fabryki to jest skucha.

muza wiadomo że wymiata. oprócz wiadomo podwodnej na przykład ta


  • 0

#57 Danteusz Napisany 30 września 2013 - 12:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 879 Postów:

Ależ ta gra kiedyś musiała robić wrażenie grafiką


  • 0

#58 Kaxi Napisany 01 października 2013 - 15:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:

Please understand :(


  • 0

#59 Pious Napisany 01 października 2013 - 15:09

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Zrozumiełem... że nie warto kupować tej konsoli. platformer 2d odłożony :fp:


  • 0

#60 torq314 Napisany 01 października 2013 - 16:11

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 469 Postów:
Co, co, bo nic nie wiem?
  • 0



Inne z tagami: