Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sunset Overdrive

XONE Insomniac

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
208 odpowiedzi na ten temat

#91 burnstein Napisany 30 października 2014 - 12:00

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Wroga oderwało od Destiny to, że wszystko co mógł zdobyć już zdobył i teraz czeka na dlc.


  • 0

#92 nole Napisany 30 października 2014 - 12:06

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 717 Postów:

Odłożył Destiny bo grał i grał, a i tak tych superfajnych broni ekskluzywnych dla konkuręcji nie zdobył.   :cf:


Ten post był edytowany przez nole dnia: 30 października 2014 - 12:06

  • 0

#93 vagrant3 Napisany 30 października 2014 - 12:11

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

Szczerze, fajny site, nie tylko dla Xboxozjebów... Dobre recenzje. Warto je poczytac, nawet jak sie jest sonyklapkiem, bo w wiekszosci dotycza multiplatform.

recek już nie czytam, bo opinia innych generalnie mało mnie interesuje (pomijając te kilka osób, które akurat recek nie piszą).

natomiast stronka wroga jest bardzo konkretna - żadnych bzdur, plotek, pisania o niczym na siłę. no może minimalnie :lukam:


Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 30 października 2014 - 12:11

  • 0

#94 michalmarek77 Napisany 30 października 2014 - 12:15

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Mam podobnie, choc imo recki czytac warto, zgadzac sie z nimi juz niekoniecznie.


  • 0

#95 iluck85 Napisany 30 października 2014 - 14:45

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Troche szkoda mi hajsu na 2 gry w przeciagu 2 tyg- 400zl. I nie wiem czy SO czy kolekcja szefa kuchni.... 


  • 0

#96 iluck85 Napisany 01 listopada 2014 - 11:09

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Kupiłem, bo nie wytrzymałem :D 

Czy goty, to nie wiem. Ale gra się świetnie, nie wiem jak dalej, bo na razie sam początek. 

Grając czuję się trochę jak w czasach PS2/xbox ( nie, nie chodzi o grafikę :fp: ) Czysty fun i miód który się wylewa. 

Można włączyć napisy, ale PL dubbing jest i tak. Nie brzmi najgorzej i cenzury też nie ma- ale można zmienić jak ktoś chce i ograniczy wulgaryzmy. 


  • 1

#97 Raikoh Napisany 01 listopada 2014 - 20:47

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ja biore, bo mi przypomina JSR. Zachwalaja, ze mozna robic tutaj cuda, a miasto jest cudnie zaprojektowane. Graficznie tez swietnie. 


  • 0

#98 Kurzy Napisany 01 listopada 2014 - 20:53

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 967 Postów:
Nie weźmiesz Rai :nie: już miałeś brać wii u z bayo 2 i nie wziąłeś :nie:
  • 0

#99 Raikoh Napisany 02 listopada 2014 - 03:45

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Wiiu? Przeciez pisalem juz od dawna, ze Wiiu nie kupie, bo po co mi 3 konsole. Nie chce konsoli dla jednej gry.


  • 0

#100 MonsieurWoland Napisany 02 listopada 2014 - 08:53

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Rajkosze miotasz sie z tymi zakupami konsol zupelnie jakbys zarabial najnizsza krajowa  :reggie: Nie widac tego hajlajfu oj nie widac.


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 02 listopada 2014 - 08:54

  • 0

#101 burnstein Napisany 02 listopada 2014 - 10:34

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Ja raczej węszę socjal niż nawet najniższą krajową.


  • 0

#102 Kurzy Napisany 02 listopada 2014 - 12:32

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 967 Postów:

Wiiu? Przeciez pisalem juz od dawna, ze Wiiu nie kupie, bo po co mi 3 konsole. Nie chce konsoli dla jednej gry.

 

A ja mam dowód z fejsbuka gdzie z przyjaciółmi z biednej Polski chwalisz się, że kupisz, że odłożona kasa czeka i że polecasz Wii U z Bayo 2 :doge:
 

Tak było! ;p :foch:


  • 0

#103 Raikoh Napisany 02 listopada 2014 - 18:52

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Jak sie miotam? Przeciez zamowilem XBone preorder - bo w zestawie z Advanced Warfare i Unity w preorderze, a do tego jest jeszcze Black Flag. Bede mial zapewne w piatek.

Dlatego WiiU nie chce, bo wiem, ze w lutym na bank musi byc PS4 z Bloodborne w zestawie.


  • 0

#104 iluck85 Napisany 09 listopada 2014 - 00:20

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

*
POPULARNY POST!

Rudolf wzywa do tablicy :ok: 

 

Pograłem dłużej niż jedną godzinę, ale do końca sporo brakuje. 

 

Bez zbędnego początku i opisu. Ludzie popijają energy drinka i zamieniają się w mutanty. Miasto jest oddzielone od reszty świata, a my musimy ogarnąć ten burdel. 

 

Z racji tego, że jesteśmy w getcie, to robimy co chcemy, jak chcemy. Raikoh się tam odnajdzie, a dokładniej pisząc, to odnajdzie się w edytorze postaci. Można się ubrać w totalna wiochę, a taki biedny ten edytor nie jest. 

Jednym ze składników rozgrywki jest poruszanie się po mieście. Chodzenie po chodniku nie jest fajne, a wręcz wolne i nie daje w sumie nic. Jazda się zaczyna jak zaczniemy się ślizgać po poręczach, dachu, liniach wysokiego napięcia. Wskoczenie na drzewo, parasol itp wybija nas wyżej. Nie korzystam z portali do szybkiego przemieszczania się, bo "latanie" po mieście faje masę frajdy. Te ślizganie od razu przypomni Jet Set Radio. 

Jak ktoś grał w Tony Hawka, to pamięta szukanie literek itp. Tutaj szukamy papieru toaletowego, kamer czy śmierdzących trampek. Trochę do zebrania jest, więc jak ktoś lubi lizać ściany- good luck. Jak ktoś będzie chciał, to zakupi mapę z zaznaczonymi pkt.

Jeszcze wrócę do poruszania się. Gra wręcz wymaga bycia ciągle w ruchu. Tu skoczyć, tam wyskoczyć, a tu się złapać kabla i GO. Pasek zajebistości rośnie, nasze specjały się uruchamiają i jest zabawa, a jeszcze większa jazda jak na ekranie jest dużo mutantów i kolejni dochodzą :) Czysty fun. 

 

Na razie zadania główne i poboczne są ok i na teraz jest jakieś tam urozmaicenie, a nie wiem co będzie dalej. W tle ładnie przygrywa muzyczka która idealnie wypełnia całość. 

W mieście nie jesteśmy sami więc korzystamy z pomocy innych. 

Gra także posiada wiele smaczków które nawiązują do współczesnej rzeczywistości(smartphony) czy pewnych zachowań. Sama gra nam przypomni, że to jest gra i chillout. Tak jest w grze i ok. Humor nie jest wybitny, ale o dno nie zahacza. Czasem się uśmiechnę pod nosem, ale boków nie zrywam. Konsola z PL językiem, a więc gra też PL. Jest dubbing i są napisy. Nie ma cenzury przy słowach K**a czy spier**aj.

Bronie są bazarowe i jedna strzela płytami, druga sylwester robi na środku ulicy, a jeszcze inna da nam misie. Tak trochę klimatycznie jak w Oddworld wrath stranger, tylko tutaj spluwy gadały, a w zasadzie pociski. 

Multi nie jest jakieś wyśrubowane i wskoczenie do budki daję nam kooperacje chyba dla 8 graczy max. 

Nazywa się to chaos i nazwa jest adekwatna do tego co się dzieje na ekranie. Wybieramy przez głosowanie gdzie chcemy się bawić, wbijamy i jazda. Na końcu bronimy w nocy naszej bazy i dostajemy fanty. Tyle. Nie jest specjalnie rozbudowane, ale miły dodatek. 

 

Nie wiem czy gra nie zacznie nudzić za kilka godzin. Misję się powoli robią schematyczne. Ale oprócz misji jest też pełno wyzwań- czasówki, nasza zwinność czy strzelanie. Miła odskocznia od biegania z pkt A, do pkt B. 

 

Oceniłbym coś pomiędzy 8, a 9. Jakby rozbudowali multi, coś tam jeszcze dorzucili, to pewnie 9. A za solidny, soczysty tytuł który daje sporo funu, to można przyznać spokojnie 8/8,5. 

 

Lucek poleca :sir: 

 

:ftopa:


  • 12

#105 michalmarek77 Napisany 09 listopada 2014 - 15:41

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:


  • 0

#106 Matt Napisany 22 listopada 2014 - 15:42

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Dzisiaj Sunsetem bawimy się za darmoszkę przez 24 godziny - bawimy się pełnym Sunsetem, a więc wpadają achievementy i mamy dostęp generalnie do wszystkiego. Żałuję, że nie wiodę życia studenciaka, bo bym Sunseta w 24h spokojnie rozwalił :) Graficznie jest świetny, humorystycznie też mi podszedł, ale do sterowania przyzwyczajał się będę raczej długo. Łączenie grindów, hopek i precyzyjnego strzelania to - jak na razie - zbyt dużo jak na sędziwy wiek matta. Mimo to, warto zagrać przed kupnem pełniaka.

Ten post był edytowany przez Matt dnia: 22 listopada 2014 - 15:42

  • 1

#107 Shinigami Napisany 22 listopada 2014 - 18:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:
Gra jest ok, ale w sumie nie chce mi się jej kończyć.
  • 0

#108 Aleks Napisany 24 listopada 2014 - 01:00

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

niestety nie zdążyłem przejść, bo czas udostępnienia przez MS nalicza od momentu zaczęcia pobierania (będę miał full wersję, wiec spoko), ale ograłem spory kawałek gry, i...

  • grafika bardzo ładna, kolorowa, stylowa i pełna detali,
  • postacie, fabuła, teksty... ogromne pokłady beki,
  • a sam gameplay... całkiem dobry, ale nic ponadto.

 

ogólnie gierka mocno przypomina Saints Row IV.


Ten post był edytowany przez Aleks dnia: 24 listopada 2014 - 01:10

  • 0

#109 wrog Napisany 24 listopada 2014 - 01:19

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

ogólnie gierka mocno przypomina Saints Row IV.

 

Chyba jednak za mało pograłeś.


  • 0

#110 Aleks Napisany 24 listopada 2014 - 01:21

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

styl graficzny, humor, super moce... no może nie tak mocno, ale jednak trochę przypomina.


  • 0

#111 Shinigami Napisany 24 listopada 2014 - 11:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:

Bardzo przypomina SR. Nie gameplayem, a podejście do wszystkiego.


  • 0

#112 vagrant3 Napisany 24 listopada 2014 - 11:57

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

oczywiście nawet nie chciało mi się tego sprawdzać. nie moja bajka.


  • 0

#113 Matt Napisany 24 listopada 2014 - 13:27

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Brakowało mi w tej grze ostrej amunicji (choć do konceptu gry ma się nijak) i takie troszkę na siłę łączenie grindu i trików ze strzelaniem. Ale też się przyczaję na pełniaka.
  • 1

#114 Aleks Napisany 02 grudnia 2014 - 10:13

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

niektóre misje to  :kult:

 


  • 2

#115 Dixi Napisany 02 grudnia 2014 - 10:34

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ten śpiewający bard  :bowdown:


  • 0

#116 fingus Napisany 02 grudnia 2014 - 10:41

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Polski va to poziom brygady rr, ale może to taka konwencja. :hihi: Bard bezbłędny, aż się Bard's Tale przypomina. :cry:
  • 0

#117 twilitekid Napisany 02 grudnia 2014 - 16:08

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Dubbing jak z kiepskiej kreskówki. Dramat


  • 1

#118 vagrant3 Napisany 02 grudnia 2014 - 22:31

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

polski dubbing w grach to zawsze dramat.


  • 0

#119 torq314 Napisany 02 grudnia 2014 - 22:38

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:

polski dubbing w grach to zawsze dramat.


Uncharted, The Last of Us, Tomb Raider

Trzy z brzegu, mają super dubbing, lepszy niż oryginał.
  • 1

#120 twilitekid Napisany 02 grudnia 2014 - 22:40

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

polski dubbing w grach to zawsze dramat.


Uncharted, The Last of Us, Tomb Raider

Trzy z brzegu, mają super dubbing, lepszy niż oryginał.

 

:zomg:  :zomg:  :zomg:

 

Tekst miesiąca.


  • 3



Inne z tagami: