Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sunset Overdrive

XONE Insomniac

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
208 odpowiedzi na ten temat

#151 BeSOS Napisany 23 marca 2016 - 11:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

to sie gon :[  :[  :[


  • 0

#152 Pawlik Napisany 03 kwietnia 2016 - 14:11

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

skończyłem, jedna z najlepszych gier tej generacji! Mega szkoda, że tak zbombiła sprzedażowo. Skończenie gry zajęło około 10h, a każda minuta z tą grą to ciągły banan na gębie :D 

Gra jest kapitalna, kurwa, no zjebista. Wszystko tu gra i buczy, pasuje jak skarpetki na wymiar szyte dla shinana. Oprawa kolorowa, oczojebna, te wszystkie barwy wręcz wylewają się z telewizora w akompaniamencie wybuchów, muzyka rockowa, punkowa daje kopa energetycznego. 

Misje są z jajem i może czasem zbyt schematyczne to jednak humorem nadrabiają wszytko. No i właśnie, ten humor jest kapitalny, jedna wielka polewka z gier video, gier rpg i generalnie popkultury. 

Dubbing? Jeden z najlepszych jakie słyszałem w grach czy nawet filmach, jak się cieszę, że nie przełączyłem na eng, bo bym chyba żałował, wszytko zagrane kapitalnie, polecam!

Spokojnie daje rekomendacje i chętnie bym dał 10. 


  • 8

#153 BeSOS Napisany 03 kwietnia 2016 - 22:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
10h dam main quest? Nie robiłeś nic pobocznego?
  • 0

#154 Pawlik Napisany 04 kwietnia 2016 - 08:56

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Może więcej, muszę sprawdzić w dashu. Gra jest tak fajna i intesywana, że w ogóle się nie dłuży i stąd moje odczucie, bo jak czytam to na necie ludzie piszą, że zajeło im to 15-20h. 

Poboczne robiłem, ale nie wszystkie, te co akurat miałem pod ręką. Sunset ma taki flow, że grasz tak by było jak najmniej przerw, by akcja goniła akcję, przerywanie tego tylko po to aby przemieścić się gdzieś po jakiegoś questa tylko to burzy.


  • 0

#155 Hellmans Napisany 04 kwietnia 2016 - 09:43

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Ja mam nabite 23h ze znajdźkami i bez wszystkich wyzwań. 


  • 0

#156 BeSOS Napisany 04 kwietnia 2016 - 09:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

czyli idealnie, nienawidze wielkich rozwleczonych na sile sandboksow.


  • 1

#157 Spuczan Napisany 18 kwietnia 2016 - 18:11

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:

Osiem soczystych godzin za mną. Ostatnio tak się śmiałem grając w South Park: Kijek Prawdy i mimo iż to trochę inny rodzaj humoru to jest naprawdę dobrze. Pierwsze 15 minut trochę mi się dłużyło. Było słabo. Myślałem, że zrobię szybko główny wątek gry i gierka poleci na półkę. Nic z tych rzeczy. Każda kolejna minuta, każdy kolejny quest to jedna wielka szydera. Harcerze, gry rpg, wypasione bronie, Bryllcream i pojedynki z bossami to mistrzostwo świata.

 

WP_20160412_002.jpg

To jedyny standardowy pistolet. Do zdobycia czeka granatnik na miśki i dziwnie wyglądający obrzyn. To znaczy ja wiem co on przypomina a wy możecie się jedynie domyślać.

 

Gameplay też nie odstaje od reszty. Zaryzykowałbym, że to połączenie poruszania się po mieście jak THPS ze strzelaniem. Czyli mega miodek. Na początku troszkę tęskniłem za podwójnym dashem i uważałem, że gra ma martwe punkty (gdzie nie można było kontynuować płynnego poruszania się) ale jakże się myliłem. Jeżeli ktoś uważa, że to taki InFamous dla xbotów to jest w błędzie. Insomniac dostarczyli wypasioną grę. 

 

WP_20160415_003.jpg

Dopiero kupiłem 5 mapek a tu tyle rzeczy do podniesienia.

 

Do roboty jest mnóstwo rzeczy. Wyzwania, zbieranie butów, papieru toaletowego, baloników Fizzie, neonów i smartfonów. Jak zwykle się wciągnąłem i skaczę po mieście szukając wszystkiego co popadnie. Kończąc grę w około 10 godzin tak jak Pawlik dużo rzeczy się omija bo sam po tych 8 zrobiłem raptem parę wyzwań i nie znalazłem nawet 25% wspomnianych rzeczy.

 

WP_20160412_001.jpg

Kolejne wcielenie mojego bohatera.

WP_20160413_002.jpg

A to enta wersja. Na razie ostateczna.

 

Na osobny akapit zasługuje customizacja postaci i dobór mocy. Wygląd bohatera możemy zmienić w każdym momencie co jest bardzo fajne. Ciuchy są słabe ale wraz z postępami w grze dostajemy parę nowych rzeczy. Za to wybór odpowiednich wzmocnień dla naszego hiroła to mega :banderas: Każde starcie to jeden wielki rozpie***l. Nie ważne czy walczymy z parchami, potworkami czy robotami. To zawsze wypasione akcje obfitujące w bryzgające dookoła flaki i krew.

 

WP_20160415_002.jpg

Karta postaci. A na niej broń, wzmocnienia, pułapki i manipulatory.

 

Screeny by były ale to Xbox. I do robienia obrazków potrzebuję Xbox Live. Xbox Live oczywiście mam ale konsolka nie może połączyć się z internetem bo nie. I właśnie dlatego ludzie wymyślili telefony.


  • 6

#158 Spuczan Napisany 20 kwietnia 2016 - 11:47

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:

Główny wątek ukończony.

 

Teraz wziąłem się za dozbieranie wszystkich znajdziek i zrobienia wszystkich wyzwań. Zostało mi coś około 75% tego stuffu więc będę miał co robić. Widać, że wrog i zeratul przyłożyli się do tych drugich. Nie mogę pokonać pierwszego w strike'ach (dwa mosty, z czterech stron atakują odmieńcy) a drugiego w zabijaniu odmieńców za pomocą granatnika (skakanie po samochodach, plamy overcharge'a  przy których zbiera się plugastwo). Lucki, marbele i Pawliki raczej tylko liznęły temat.

 

W między czasie, czyli podczas podróżowania od buta do wyzwania, epxię bronie. Do podstawowego ulubionego zestawu dorzuciłem Fajerwerkownice i już czuję jej moc a to dopiero 2 poziom :banderas:

 

Muszę zdobyć więcej overcharge'a bo do nabycia zostało parę broni i mapek. Nie będę upgrade'ował wszystkich bo nie wszystkie przypadły mi do gustu.

 

Gierunia jest przednia.

 


Ten post był edytowany przez Spuczan dnia: 21 kwietnia 2016 - 17:07

  • 0

#159 Bzduras Napisany 19 października 2017 - 06:24

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Wczoraj odpaliłem na dwie godziny, widzę tu potencjał do zabawy jak w Jet Set Radio. Za wcześnie by wyrokować, a jeszcze wcześniej, by ogarnąć całą mechanikę poruszania się po tym mieście, ale gra się wybornie dreamcastowo


  • 0

#160 Marbel Napisany 19 października 2017 - 07:09

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ja po przerwie miałem wielki problem opanować na powrót mechanikę gry. I tak po czasie zostawiłem. Jednak by mieć fun to trzeba ogarniać sterowanie by gra była płynna.
  • 0

#161 Tynio Napisany 19 października 2017 - 07:16

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

@Itachi

 

Grałem jakiś czas temu niezła gierka, muszę przysiąść i skończyć.

Dodaj mnie na konsoli jak coś :)

 


  • 0

#162 Bzduras Napisany 19 października 2017 - 07:47

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Ja po przerwie miałem wielki problem opanować na powrót mechanikę gry. I tak po czasie zostawiłem. Jednak by mieć fun to trzeba ogarniać sterowanie by gra była płynna.

Nie dziwi mnie to, sterowanie wygląda na easy to learn-hard to master. Jako osobnik zaprawiony w Tony Hawkach, JSR i temu podobnym jednak czuję się tu jak ryba w wodzie ;)

 

@Itachi

 

Grałem jakiś czas temu niezła gierka, muszę przysiąść i skończyć.

Dodaj mnie na konsoli jak coś :)

Rzuć GT na PW


  • 0

#163 gruby Napisany 05 listopada 2017 - 16:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Sciagam z game passa, bedzie 14 dni zeby potrenowac :) (cebula).


  • 0

#164 gruby Napisany 06 listopada 2017 - 12:27

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Hmmm pogralem w to chwilę, ale jakoś mnie nie przekonało. Graficznie super, klimat teoretycznie fajny- takie crazy taxi tylko z rzucaniem mięsem i bez tego uroku. Rozgrywka natomiast jakaś taka słaba.Pewnie dalej się rozkręca, początek nudnawy. Poruszanie się po mieście trochę chaotyczne przynajmniej dla mnie. Może jeszcze program, ale za jaja to mnie nie chwycilo.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 06 listopada 2017 - 12:28

  • 0

#165 Bzduras Napisany 06 listopada 2017 - 13:17

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Odblokujesz parę skilli i jak nie wciągnie Cię płynne przemieszczanie z punktu A do B z sianiem zadymy po drodze i bez dotykania chodnika to już nic Cię w tej grze nie wciągnie
  • 0

#166 gruby Napisany 06 listopada 2017 - 14:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Tak też czułem. Jeszcze jedną szansę jej dam. Mam kilka nowych skilli, ale sedna rozgrywki to one nie zmieniły. Zobaczymy, z filmików wydawało mi się, że to idealna gra dla mnie... rzeczywistość brutalnie to weryfikuje.
  • 0

#167 Bzduras Napisany 06 listopada 2017 - 14:18

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Później w rozgrywce dochodzi kilka ruchów jeszcze. Kochaj albo rzuć ;)
  • 0

#168 Pawlik Napisany 06 listopada 2017 - 14:37

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Ta gra to sam sex, kwintesencja konsolowości spod znaku Segi, do tego kapitalny humor i super misje. Gruby, N Ci mózg wyżarło,bo SO to top3 tej generacji konsol. 


  • 5

#169 bartezoo Napisany 06 listopada 2017 - 15:38

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Tak jak Pan Pawlik mówi. Dla mnie świeta trójca Sunset Overdrive, Bloodborne, Bayonetta 2 - gry w których najlepiej się bawiłem na tej (zeszłej?) generacji.
  • 0

#170 gruby Napisany 06 listopada 2017 - 17:57

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mam po prostu wysokie standardy. :lord:
  • 0

#171 ACZ Napisany 06 listopada 2017 - 20:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:

Insomniac niedawno wspomniało, że dwójkę chętnie by zrobili, ale musiałby się do nich zgłosić wydawca zainteresowany wyłożeniem hajsu.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 06 listopada 2017 - 20:34

  • 0

#172 Spuczan Napisany 06 listopada 2017 - 20:58

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:

Jeżeli nie przekona cię znakomity humor, świetny gameplay, ciekawe misje fabularne i super bronie to raczej nic ci nie pomoże  :u2:


  • 1

#173 ACZ Napisany 24 maja 2018 - 23:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:

Gra wyjdzie na PC.


  • 0

#174 Daddy Napisany 25 maja 2018 - 00:00

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Ta gra to sam sex, kwintesencja konsolowości spod znaku Segi, do tego kapitalny humor i super misje. Gruby, N Ci mózg wyżarło,bo SO to top3 tej generacji konsol. 

 

Przekonałeś mnie!

 

Ściągam w ramach Game Passa!


  • 0

#175 Sylvan Wielki Napisany 27 maja 2018 - 13:38

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Zdecydowanie jedna z ciekawszych pozycji nie tylko na konsoli :xone: (XS), ale też ogólnie na tej generacji. I ta boska animacja :banderas:

Daddy możesz oczywiście zassać w ramach abonamentu Game Pass (po to wszak jest), ale gra i to nowa w sklepach jest po 40zł. No tylko spójrz jak to wspaniale się prezentuje:

HLQfuct.jpg


No i oczywiście skoro na blachę mają ją wypuścić, to być może wersja enhanced na One X się pojawi.
Kurde, zaraz po kombo Forza/Halo/Gears w pierwszej kolejności powinni usprawnić takie perełki, jak Ori, czy właśnie Sunset.  :challenge: 

 


  • 0

#176 vagrant3 Napisany 27 maja 2018 - 19:17

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Z tego co pamietam to gierka sie super prezentowala na zwyklym one, ale fakt - powinni wiecej tytulow zasilic update'ami z podniesieniem rozdzielczosci czy dodaniem hdr
  • 1

#177 Marbel Napisany 27 maja 2018 - 21:36

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Sylwek akurat to Twoje pudełko brzydkie z niemieckiej dystrybucji. Generalnie gra kolorowa, dynamiczna, po prostu konsolowa ale ja podchodziłem 3 razy i mimo że spoko to jakoś ze sterowaniem miałem zawsze problem i z przemieszczaniem po mieście. I etapy tower defense takie se.
No ale to moja opinia więc wiecie ;)
  • 0

#178 Schrodinger Napisany 30 maja 2019 - 23:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Mesjasz wylądował :cf: 
 
V2v1PyJ.jpg
vVlvjdL.jpg
QfJmNNo.jpg
CEROCOI.jpg
  • 3

#179 Spuczan Napisany 31 maja 2019 - 04:41

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:
Też miałem rudą w krótkich portkach.
  • 1

#180 bartezoo Napisany 31 maja 2019 - 12:40

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Co ten involuntary celibate robi z ludzmi 


  • 1



Inne z tagami: