Skocz do zawartości

Final Fantasy XV

Square-Enix PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1517 odpowiedzi na ten temat

#31 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 00:33

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Nadęte teksy, dramatyczna muzyka i pełne zadumy postacie już na wstępie zapowiadają "ambitną" produkcję. Litości.

dokładnie - litości... :/

nadęte teksty, owszem - szkoda tylko, że te z trailera FF VERSUS XIII stoją na niskim poziomie językowym, podczas gdy te z MGS 4 stoją na wysokim poziomie językowym. dramatyczna muza, jasne - zapomniałeś tylko dodać, że to babsko, które wyje w tle trailera FF VERSUSU XIII, powinno zostać ukamienowane za całokształt tfurczości, podczas gdy muza z trailera MGS 4 urzekła samego Williamsa, który po jej usłyszeniu zdecydował się raz jeszcze rozpocząć współprace z Kojimą... pełne zadumy postaci - to widać gołym okiem. inna sprawa, że w trailerze FF VERSUSU XIII mamy do czynienia z klonem Clouda, który siedzi na tronie niczym Cartman z South Park na klopie, co jest żałosne, podczas gdy w trailerze MGS 4 możemy zobaczyć starzejącego się żołnierza nad grobem bohatera wojennego, w czym osobiście nic żałosnego nie widzę.

ech, whatever... i tak nie zrozumiecie różnicy między tworami Nomura a tworami Kojimy, skoro obie te postaci stawiacie wbrew logice na równi.

"Believe what you want to, as long as it makes you happy."
  • 0

#32 kafei Napisany 09 grudnia 2006 - 02:02

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
OK, zgadzam się że pod względem artystycznym trailer MGS na pewno stoi na wyższym poziomie. Ale i tak śmierdzi od niego kiczem i w nachalny sposób próbuje dać ci do zrozumienia, że masz do czynienia z dziełem wybitnym a to jest żałosne.
  • 0

#33 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 10:13

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Ale i tak śmierdzi od niego kiczem i w nachalny sposób próbuje dać ci do zrozumienia, że masz do czynienia z dziełem wybitnym a to jest żałosne.

jestem gotów się z tym zgodzić, choć "śmierdzi od niego kiczem" zastąpiłbym "epatuje z niego epicka podniosłość". ;)
  • 0

#34 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 10:22

Gość__*
  • Goście

baudolino - opisujesz kolejny trailer MGS4? :hmmm: Tak z opisu to brzmi mniej więcej...

OMG....

A sam w sobie trailer FF Versus XIII nie jest AZ taki zly - Baud nie unos sie tak swoja nienawiscia do Nomury. Nie jest moze wybitny i moze wieje od niego, kiczem, moze sa w nim "zolnierze w sredniowiecznych zbrojach uzbrojeni w karabiny maszynowe", ale na litosc boska, nie jest AZ TAK zle. Szkoda tylko ze wokal w tle jest do do dupy. I szkoda ze 3 miesiace czekalismy na trailer, ktory prawie nic nie pokazuje ;/
  • 0

#35 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 10:32

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Baud nie unos sie tak swoja nienawiscia do Nomury. Nie jest moze wybitny i moze wieje od niego, kiczem, moze sa w nim "zolnierze w sredniowiecznych zbrojach uzbrojeni w karabiny maszynowe", ale na litosc boska, nie jest AZ TAK zle

Sierg, nie broń Nomury. ;> ten trailer z pewnością nie jest wybitny i na kilometr wieje od niego kiczem, a fakt, że są w nim "żolnierze w średniowiecznych zbrojach uzbrojeni w karabiny maszynowe" sprawia, że - mówię poważnie - robi mi się mdło... :bue: damn, na srogość Odyna - ten trailer jest AŻ TAK zły. ;/

Szkoda tylko ze wokal w tle jest do do dupy.

przynajmniej co do tego nie ma między nami podziałów. ;)
  • 0

#36 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 10:35

Gość__*
  • Goście
BTW, mam prosbe: Moze mi ktos tu przytoczyc napisyz trailera? Bo moj slaby wzrok nie pozwala na ich odczytanie ;/
  • 0

#37 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 10:37

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.
William Shakespeare

An isolated nation protected by an ancient line of kings.
A modern civilization alive with the Crystal's songs of swords and sorcery.

A lone kingdom fighting to forestalll the outer world form imposing its heretic order.
The struggle for the final Crystal is merely a prologue to the chronicles of a new era.

for PLAYSTATION 3


żenua, że tak powiem... :niepewny:
  • 0

#38 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 11:00

Gość__*
  • Goście
Dobra...teks raczej ssie, a zestawianie tego z Shakespeare'em jest denne ;/

A lone kingdom fighting to forestalll the outer world form imposing its heretic order.

O jejku jejku, jak mrocznie to brzmi ;/
  • 0

#39 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 11:02

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

O jejku jejku, jak mrocznie to brzmi ;/

strach się bać... ;/

najbardziej martwi mnie to:

The struggle for the final Crystal is merely a prologue to the chronicles of a new era.

na ile części tej części FF XIII stawiacie? :rower: :bue: :trup:
  • 0

#40 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 11:04

Gość__*
  • Goście
Jakiej FF? Właśnie powstaje nowa seria SquareEnix: Fabula Nova Crystalis :rower: i w ciagu jednego E3 zdobyla juz 6 gier ;]
  • 0

#41 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 11:16

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
jasne, ale pajacyki z SE nie mają tyle odwagi, by oderwać od Fabula Nova Crystalis człon Final Fantasy - pewnie z otchłani ich umysłów docierana słaby głos resztek zdrowego rozsądku, który mówi, że bez FF w tytule nikt by tych ich syfów nie kupił. :ninja:
  • 0

#42 Ryan Napisany 09 grudnia 2006 - 11:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

pseudoprzeintelektualizowane

Poprawiłem za Ciebie.

Baud: nie czaję Twojej krucjaty mającej na celu uratowanie imienia FF. Nie ma co ratować - FF to kicha od baaaardzo dawna. :ninja:
  • 0

#43 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 11:27

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Baud: nie czaję Twojej krucjaty mającej na celu uratowanie imienia FF. Nie ma co ratować - FF to kicha od baaaardzo dawna.

jakiej krucjaty? :ninja: przecież otwarcie piszę, że nie ma już co ratować, że FF'y to syf od czasów FF VII (które jednak broniło się w swoim czasie przyjemnym gameplayem)... ekhm... zaszło nieporozumienie, moja droga księżniczko. ;P

Poprawiłem za Ciebie.

odczepcie się od tych MGS-ów - jeśli chcecie na nie narzekać, to zawitajcie do tematu o MGS 4.
  • 0

#44 Ryan Napisany 09 grudnia 2006 - 11:30

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ale z Twoich wypowiedzi bije jakaś iskierka nadziei: o rany, może jeszcze będzie jakiś dobry Final? Tak bardzo bym chciał...

Przynajmniej ja tak to odbieram. :) Do tematu o MGS 4 nie zaglądam, bo mi się niedobrze robi jak czytam peany na cześć Kojimy. :bue:
  • 0

#45 logan Napisany 09 grudnia 2006 - 11:32

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
A grales w jakas jego gre? :)
  • 0

#46 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 11:33

Gość__*
  • Goście

Poprawiłem za Ciebie.

Idz ksiezniczko wracaj do swojego Splinter Cella ;*

FF'y to syf od czasów FF VI

Zdaje mi sie, czy mowi to ta sama osoba jarająca się grami teamu od FFXII/FFT/VS ? ;p
FFVII byl przereklamowany, ale syfem bym go nie nazwal ;] FFVIII byl taki sobie, IX bardzo fajny, aczkolwiek mial specyficzny klimat, FFX byl zajebisty wedlug jednych, wujowy wedlug drugich, XI sie nie licy, wiec z tym syfem troche przesadzasz ;p
BTW wracajac do Versusa, to mam nadzieje, ze on, Agito, XIII i wszystkie inne Finale okaza sie beznadziejne i stana sie klapa i nie sprzedadza sie wogole! o! Bo moze wtedy Square zacznie robic nowe gry, bez FF w tytule ;]
  • 0

#47 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 11:34

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
nie no, FF XII, gra Matsuno, która na szczęście niewiele ma wspólnego z poprzednimi fajnalami, jest zajebista, ale Matsuno z SE został zwolniony/sam odszedł, więc nie ma we mnie nawet iskierki nadziei, że teraz, kiedy przyszłość serii spoczywa w łapach Nomury, jest jeszcze dla niej jakaś szansa. ;/

FFT też rządzi, ale cóż z tego - ta gra broniłaby się bez FF w tytule. co Matsuno miał zrobić, skoro mógł dostać forsę na tę grę tylko pod warunkiem, że będzie w jej tytule FF? ;/

kiedy pisałem, że FF od czasów FF VII to syf, miałem na myśli fakt, że FF VII, F VIII, FF IX i FF X to gry po prostu kiczowate, każda z poprana fabułą (FF IX zapowiadało się świetnie, ale ostatnie dwie płyty to istny freak show), wcale-nie-tak-zajebistym-jak-mówią OST i masą mniejszych lub większych irytujących mnie rzeczy. ;/
  • 0

#48 Ryan Napisany 09 grudnia 2006 - 11:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Siergiej: akurat Splinter mi się podobał. :) Skąd wiedziałeś? logan: owszem, żałuję wydanych pieniędzy. :/ Koniec OT!
  • 0

#49 kafei Napisany 09 grudnia 2006 - 11:43

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:

jestem gotów się z tym zgodzić, choć "śmierdzi od niego kiczem" zastąpiłbym "epatuje z niego epicka podniosłość".


"Believe what you want to, as long as it makes you happy."


:spoko: (czy to cytat z FF12?)

owszem, żałuję wydanych pieniędzy.

O rany, myślałem, że jestem jedynym człowiekiem w tej galaktyce, który nie lubi MGS. :shock:

PS. Wybaczcie lekkiego offtopa ale nie mogłem się powstrzymać.
  • 0

#50 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 11:46

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
tak, to z FF XII. fajny, bo tnie jak obosieczny miecz... :spoko:

anyway, kiedy skończy się ten MGS'owy offtop? :patyk:
  • 0

#51 Kyo Napisany 09 grudnia 2006 - 11:49

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
OMG OMFG jaki bishie-muthafuck'a!!!...... :blah:

Trailerze wskazuje na to, że będzie to gra na poziomie innych mega-dzieł Nomury, czyli będzie do dupy.
  • 0

#52 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 12:03

Gość__*
  • Goście
nie no kolejny elofagasik nomurki tnacy na palsterki super duperekipy.
pewnie biedak dzieki temu polu silowemu ma tez tak nieskazitelna cere
no i czekam na Gackta

acha - piekne zawodzenie w tle, jakbym slyszal mojego psa. Choc z szokiem przyznaje ze to bylo mniej zalosne niz sie spodziewalem
  • 0

#53 Ryan Napisany 09 grudnia 2006 - 12:17

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Fajny trailer! Niezłe wdzianko ma bohater, fajna gra świateł, niezły design zbroi przeciwników i mrożący krew w żyłach motyw z czerwonym okiem. (chyba w poprzednie wakacje był taki horror - Red Eye - prawda?) Muzyczka też niczego sobie. Tylko trochę kijowo, że naboje odbite od tarczy nie wracały do tych zatrzepistych oddziałów zabijając ludzi kolejno.

No i motyw z wyborem broni z inwentarza był wypasiony. :ninjadance:
  • 0

#54 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 12:19

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
księżniczko, odpuść sobie te prowokacje - nudzi Ci się w tych Stanach, czy jak? :P
  • 0

#55 Ryan Napisany 09 grudnia 2006 - 12:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ok, poważnie - muza zasysa na całej linii, ale nie czaję czemu się czepiasz tarczy. No i wybór stuffu z inwentarza naprawdę mi się podoba.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 12:23

Gość__*
  • Goście
ot docenia chłopak pewnie real-time weapon change :P
  • 0

#57 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 12:29

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
no i widzisz Ryan - tylko dzięki mocy PLAYSTATION 3 zasmakujesz potęgi RTWC. :rower:

BTW - uważam, że w tym trailerze jest jeden, dosłownie jeden fajny moment, ale zabija go a) design głównego bohatera b) muza w tle c) "rycerze w średniowiecznych zbrojach uzbrojeni w karabiny maszynowe"... :trup:

ogólnie jest to syf żerujący na postmatrixowej modzie na opowieści o mesjanistycznych postaciach obdarzonych boskimi zdolnościami, z działaniem których wiążą się oczywiście totalnie przegięte motywy. ja tego nie łykam, mnie to razi, mnie to wręcz wkur**a - jeśli Wam się to podoba, to looz. kupcie sobie FF V XIII i bądźcie szczęśliwi w czasie masakrowania "rycerzy w średniowiecznych zbrojach uzbrojonych w karabiny maszynowe" swoim nomurowskim megafagasem.
  • 0

#58 leon Napisany 09 grudnia 2006 - 12:51

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

jeśli Wam się to podoba, to looz. kupcie sobie FF V XIII i bądźcie szczęśliwi w czasie masakrowania "rycerzy w średniowiecznych zbrojach uzbrojonych w karabiny maszynowe" swoim nomurowskim megafagasem.

Skoro jak to piszesz "looz" to nie widze sensu twojej dalszej wypowiedzi i jechania po innych. Ja ci jade po MGS'ach i przy okazji po tobie, że grasz w pseudowymaginoideowe gry jakiegoś szaleńca Kojimy ?
FFVXIII może kupię jak dostanie wysokie noty.
:P
  • 0

#59 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 13:11

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

pseudowymaginoideowe

jakie? O-o

anyway, ile razy jeszcze będziecie przyczepiać się do MGS w temacie o FF V XIII? równie dobrze możecie przyczepić się do najnowszej części przygód Hugo - taki sam ma ona związek z tym tematem. :offtop:

Skoro jak to piszesz "looz" to nie widze sensu twojej dalszej wypowiedzi i jechania po innych.

po pierwsze, po nikim "nie jadę" - strasznie przewrażliwiony jesteś. po drugie - ja nie widzę sensu w pisaniu "OMG, ZOFMG, jakie pikne - ja chce to nowe FF!", a tak mniej więcej wygląda "retoryka" większości osób, które podniecają się FF V XIII. nie oznacza to jednak, że mam prawo zamykać ich wirtualne usta, loganie.
  • 0

#60 leon Napisany 09 grudnia 2006 - 13:15

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

loganie.

leonie.
I nie jestem przewrażliwiony. I nie podniecam się FFVXIII. Za to ty masz jakiegoś zajoba na punkcie Nomury i FF.
  • 0



Inne z tagami: