Skocz do zawartości

Shin Megami Tensei: Persona 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
285 odpowiedzi na ten temat

#61 baudolino Napisany 14 maja 2007 - 12:52

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

I przy okazji byłbym biedny ;]

osobiście byłbym skłonny ponieść to poświęcenie... ;)
  • 0

#62 Balth Napisany 14 maja 2007 - 12:57

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
ja też. Właśnie sobie słucham wszelakich OST z P3 i P3FES i nadal nie moge wyjść z podziwu ;]

Baud masz u mnie wielkie piwo ;] :pijak:
  • 0

#63 baudolino Napisany 14 maja 2007 - 13:00

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Właśnie sobie słucham wszelakich OST z P3 i P3FES i nadal nie moge wyjść z podziwu ;]

cieszę się, że nie jestem jedyną osobą na tym forum, dla której te, bądź co bądź eksperymentalne, kawałki (w dodatku z engrishowymi tekstami) są zajebiste. naprawdę bardzo mnie to cieszy. ;)
  • 0

#64 Gość__* Napisany 14 maja 2007 - 20:55

Gość__*
  • Goście
zaraz sprawdze tego osta co tak chwalicie bo muza z EP była fajna ale nie było tam kawaków co mnie zabiły, typowa muzyka do tła (chyba zę dalej cos sie zmnienia).
  • 0

#65 baudolino Napisany 18 maja 2007 - 12:09

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
http://forums.ffonli...ead.php?t=48140 - tylu wrzut na P3 w jednym topicu jeszcze nie widziałem, a przecież ten topic ma 2 strony... :ninja:

Persona 3 = Tower of Druaga + Dating Sim + some Persona and one of the worst original soundtracks made since Drakengard.

I'm assuming that the dating sim aspects will make this game only suck a little less in English than it did in Japanese.

:blah:
  • 0

#66 Kyo Napisany 18 maja 2007 - 12:28

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Eeee.... Heh, brak mi słów :ninja: . Ciężko mi by było uwierzyć, że ta gra jest słaba, bądź nawet tylko przeciętna...

Może dlatego takie opinie, bo to FF forum :P ? ...... :( .....
  • 0

#67 Gość__* Napisany 18 maja 2007 - 12:33

Gość__*
  • Goście

http://forums.ffonline.com/showthread.php?t=48140 - tylu wrzut na P3 w jednym topicu jeszcze nie widziałem, a przecież ten topic ma 2 strony... :ninja:

Persona 3 = Tower of Druaga + Dating Sim + some Persona and one of the worst original soundtracks made since Drakengard.

I'm assuming that the dating sim aspects will make this game only suck a little less in English than it did in Japanese.

:blah:

fakt ze to forum FF ma chyba wpływ na te wypowiedzi...

anyway tak troche na boku tematu, brnę w Eternal Punishment, i choć pewnie tracę jakies smaczaczki wynikajace z nieznajomości Innocent Sin ale i tak gra jest przekozacka, zamiast isć z fabuła to biegam, zbieram karty i leveluję. chyba w zadnym rpgu nie miałem z tego frajdy takiej jak tu...
  • 0

#68 baudolino Napisany 18 maja 2007 - 12:47

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

anyway tak troche na boku tematu, brnę w Eternal Punishment, i choć pewnie tracę jakies smaczaczki wynikajace z nieznajomości Innocent Sin ale i tak gra jest przekozacka, zamiast isć z fabuła to biegam, zbieram karty i leveluję. chyba w zadnym rpgu nie miałem z tego frajdy takiej jak tu...

dokładnie - EP to genialna gra. grałem w nią wprawdzie 2 godziny, ale już te 2 godziny wystarczył, bym postawił ją na szczycie znanych mi jRPG-ów (inna sprawa, że dzieli ten szczyt z kilkoma innymi pozycjami). :tak:

P3 ma wiele nowych elementów w stosunku do poprzednich Person i to właśnie wielu graczom nie odpowiada... heh, osobiście uważam, iż to dobrze, że Atlus postanowił zmienić oblicze serii - czasy się zmieniają, więc i gry muszą się zmieniać. wystarczy podać tu przykład Zeldy: TP - genialna przecież to gra, ale wiele osób i tak uważa, że Nintendo powinno w końcu gruntownie przemodelować tę serię.
  • 0

#69 Balth Napisany 18 maja 2007 - 18:59

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Co do tego cytatu, chociaż zazwyczaj godzę się z tym, że ktoś ma odmienne zdanie to śmiem twierdzić, że pisał to jakiś fanboy pozycji Shit Enixu i kretyn. Kurczę, chce Personę, nakręcam się coraz bardziej [o ile bardziej się da] ;]
  • 0

#70 baudolino Napisany 02 czerwca 2007 - 21:00

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
nadal słucham remixów z Renincarnation i przyznam szczerze, że ani trochę mi się nie znudziły. moje ulubone kawałki to: Mass Destruction (nie lubię rapu, ale ten kawałek po prostu rządzi), Deep Breath Deep Breath (kolejny rapowy kawałek, który jakimś cudem mi się podoba) i When the Moon's Raching out the stars (dziwaczne toto, ale ma w sobie to magiczne "coś").

heh, zaczynam powoli żałować, że poświęciłem tak dużo czasu na słuchanie muzy z P3... teraz inaczej będę odbierał samą grę (można powiedzieć, że trochę sobie tą muzą zespoilowałem)...

edit: preview rpgfan'a: http://rpgfan.com/pr...ona3/index.html

edit2: Dodany obrazek
oficjalna okładka amerykańskiej wersji?
  • 0

#71 Gość__* Napisany 02 czerwca 2007 - 21:03

Gość__*
  • Goście

edit2:
oficjalna okładka amerykańskiej wersji?

nawet fajna taka oszczędna...(zwłąszcza przy fakcie że amerykańskie zazwyczaj wyglądaja tak jakby ktoś na nie n**rał)
  • 0

#72 baudolino Napisany 02 czerwca 2007 - 21:11

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
szczerze mówiąc, okładka ta - oficjalna czy nie - też mi się podoba... przeczytałem jednak sporo negatywnych opinii na jej temat, włącznie z tekstem: "(...) that's terrible. It's like Atlus USA is trying to make their covers look as amateur as possible."
  • 0

#73 Scorpio Napisany 02 czerwca 2007 - 21:30

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hmmm, trochę opakowania od DDSów przypomina. Mam na mysli tutaj gry taneczne - tam zwykle jest cień postaci na w miare jednorodnym tle.
  • 0

#74 Balth Napisany 06 czerwca 2007 - 15:19

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Muszę przyznać że podoba mi się ta amerykańska okładka. Dobra robota moim zdaniem chociaż i tak wolę te japońskie :P
  • 0

#75 Gość__* Napisany 24 czerwca 2007 - 00:04

Gość__*
  • Goście
http://high-scoreonl... ... 3-footage/ - filmiki z amerykańskiej wersji P3. VA jest naprawdę bardzo dobry, ale japońskiemu, niestety, znacznie ustępuje... A jeśli o samą grę chodzi, to... :cooo:

Nie mogę się już doczekać! :^^:

edit: W necie pojawiło się, już dawno zresztą, info o... europejskiej premierze P3. o__O Nie jest to jednak żadne sprawdzone info, a wręcz... na 99% jest to jakiś bullshit (napisało o tym raptem kilka mało znanych serwisów). :/
  • 0

#76 Kyo Napisany 24 czerwca 2007 - 10:54

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

edit: W necie pojawiło się, już dawno zresztą, info o... europejskiej premierze P3. o__O Nie jest to jednak żadne sprawdzone info, a wręcz... na 99% jest to jakiś bullshit (napisało o tym raptem kilka mało znanych serwisów).


Oby to nie był bullshit. Oby to nie był bullshit! Oby to nie był bullshit :cry: ....

Wydadzą P3 w EU i będę kontent.
  • 0

#77 Gość__* Napisany 11 lipca 2007 - 09:58

Gość__*
  • Goście
Amerykańska strona P3 w końcu ruszyła - http://www.atlus.com/persona3/. Gorąco polecam sekcję "Character" - każdy z jedenastu przedstawionych profili posiada trzy filmiki prezentujące daną postać (a w przypadku jednego z nich - postaci, tj. grupę Strega) w akcji (Akihiko rocks! xD). :)
  • 0

#78 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 11:42

Gość__*
  • Goście
Jakiś czas temu wysłałem zapytanie do amerykańskiego oddziału Atlusa nt. ew. planowanych wydań ich gier w Europie, a konkretnie Odin Sphere oraz Persona3 właśnie.

Otrzymałem potwierdzenie odnośnie Odin Sphere, które zostanie wydane napewno, z kolei Persona jest w fazie planów, z kontekstu jednak wynika, iż główną kwestią w tej sprawie jest znalezienie wydawcy.
  • 0

#79 Kyo Napisany 12 lipca 2007 - 12:54

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Otrzymałem potwierdzenie odnośnie Odin Sphere, które zostanie wydane napewno, z kolei Persona jest w fazie planów, z kontekstu jednak wynika, iż główną kwestią w tej sprawie jest znalezienie wydawcy.


Holy fu*kin' shit :klaszcze: !

To i tak już coś, no i jeszcze Odin Sphere! You made my day :mrgreen: !
  • 0

#80 Balth Napisany 12 lipca 2007 - 14:14

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Naprawdę świetna informacja, nie będe musiał PS2 przerabiać. Mam nadzieje, że się sprawdzi.
  • 0

#81 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 14:43

Gość__*
  • Goście
Wiecie, chłopaki - jeśli (powiedzmy to sobie szczerze) takie średniaki jak Shadow Hearts 3 i Devil Summoner 3 trafiły do Europy, to czemuż ich wydawcy - Ghostlight i Koei - mieliby olać tak świetną grę, jaką jest P3? Niestety, pewnie przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy na europejską premierę i dlatego osobiście nie mam zamiaru czekać na żadne oficjalne info odnośnie premiery na starym kontynecie, tylko importuję amerykańca - chcę zagrać w P3 nie później, niż na początku sierpnia (a jeśli wszystko dobrze pójdzie, zagram jeszcze w tym miesiącu).
  • 0

#82 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 16:46

Gość__*
  • Goście

...Niestety, pewnie przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy na europejską premierę...


to akurat fakt, pozwolę sobie zacytować urywek odpowiedzi:

But if you can't wait, then go ahead and import the NTSC versions as it'll probably be a while until they reach Europe.


  • 0

#83 Kyo Napisany 12 lipca 2007 - 17:09

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Cóż, tak zawsze jest z jRPGami. Oby to było tylko kilka miesięcy...

Szkoda jednak. Jak świetnie by było, gdyby Persona 3 miała premierę w Europie równolegle z amerykańską...
  • 0

#84 Gość__* Napisany 17 lipca 2007 - 21:26

Gość__*
  • Goście
Według brytyjskiego oddziału Amazon KOEI wyda P3 w Europie... 29 marca 2008 roku - http://www.amazon.co...=sr_1_1/203-722.

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać... :ninja:
  • 0

#85 Kyo Napisany 17 lipca 2007 - 22:01

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Hehe, jak zwykle trzeba poczekać z pół roku. Cóż, nie żeby to było pierwszy raz... W końcu wersja europejska musi być przetłumaczona na 4-5 języków ( :trup: ), a że w Personie jest tekstu od groma... Heh, plus jeszcze sama konwersja. Oby był przełącznik 50hz/60hz ...
  • 0

#86 Gość__* Napisany 17 lipca 2007 - 22:32

Gość__*
  • Goście

W końcu wersja europejska musi być przetłumaczona na 4-5 języków ( :trup: ), a że w Personie jest tekstu od groma...

Mam nadzieję, że to ironia... W końcu ani ludzie z Ghostlight DDS-ów, ani ludzie z KEOI DS-a nie przetłumaczyli (w PAL-owskich wersjach tych gier dostępny jest tylko angielski, a w praktyce amerykański...). Pewnie tak samo będzie z P3. Zresztą... wypuszczenie danego tytułu w Europie w dwa lata po premierze w Japonii to po prostu przegięcie - nawet jeśli mowa o grze jRPG i nawet jeśli trzeba ją przetłumaczyć na te 3-4 języki.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 17 lipca 2007 - 22:34

Gość__*
  • Goście
SMT3 za to jest w 3 jezykach
  • 0

#88 Gość__* Napisany 17 lipca 2007 - 22:41

Gość__*
  • Goście

SMT3 za to jest w 3 jezykach

Jest w trzech językach dlatego, że Ghostlight współwydało tę grę z UbiSoft i to właśnie UbiSoft zadbało o te trzy języki.

EDIT: Prawie zapomniałem - pojawiły się już pierwsze recki amerykańskiej wersji. Game Informer dał 8.5, a PlayMagazine 9.5... :^^:
  • 0

#89 Kyo Napisany 18 lipca 2007 - 17:46

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Mam nadzieję, że to ironia...


Nope, to nie była ironia. Miałem wrażenie, że DDS było przetłumaczone w 3 językach. Zresztą, nie chodziło mi tyle o gry wydawane u nas przez Ghostlight, a jRPGi ogólnie.
  • 0

#90 Gość__* Napisany 20 lipca 2007 - 20:02

Gość__*
  • Goście
http://www.gamealmig... ... _3_Review/ - jedna z pierwszych netowych recek amerykańskiej wersji P3 (jeśli nie pierwsza).

EDIT: Prawdziwa okładka P3:
Dodany obrazek
Nie wiem, jak Wam, ale mnie bardzo się podoba! :)

Okazuje się, że to, co widzieliśmy wcześniej, jest okładką zbiorczego opakowania dla P3, artbook'a oraz OST.

Tutaj znajdziecie szersze info na temat genialnie przez Atlus wydanej amerykańskiej wersji P3 (a także więcej skanów).
  • 0