Skocz do zawartości

Shin Megami Tensei: Persona 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
285 odpowiedzi na ten temat

#121 wiedziu Napisany 26 września 2007 - 07:58

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:

ukradne kumplowi konsole

odstaw fajki i browary ustukaj 399zl i kup nowa z gwarancja, a nie tam zaraz bedziesz kradl,co do P3 czy mozna juz gdzies skladac zamowienia?
  • 0

#122 Gość__* Napisany 26 września 2007 - 08:09

Gość__*
  • Goście

odstaw fajki i browary

nie pale, nie pije ;P poza tym jego konsola ma fajne modyfikacje ;>
  • 0

#123 Gość__* Napisany 07 października 2007 - 18:06

Gość__*
  • Goście
ja pie%$le nie wytrzymam, musze zdobyc Persone 3. I nie wiem co robic, kupowac jakies gowno i importowac, czekac czy wyjdzie w Europie... ratujcie, pomóżcie, radźcie :(
  • 0

#124 Gość__* Napisany 07 października 2007 - 18:09

Gość__*
  • Goście

nie wytrzymam, musze zdobyc Persone 3. I nie wiem co robic, kupowac jakies gowno i importowac, czekac czy wyjdzie w Europie... ratujcie, pomóżcie, radźcie :(

zalezy kiedy premiera, jak za dwa miechy bedzie to bym poczekał, jak za pół roku to powiedziałmbym - bierz ntsc!
  • 0

#125 Gość__* Napisany 07 października 2007 - 18:19

Gość__*
  • Goście
właśnie o premierze nic nie wiadomo u nas heh ;/
  • 0

#126 Gość__* Napisany 07 października 2007 - 18:24

Gość__*
  • Goście

właśnie o premierze nic nie wiadomo u nas heh ;/

to uznaje kwestie za rozwiązaną. choc może inni niech sie wypowiedzą...

anyway Baud powiedział że warto brać nawet ntsc choc wiadomo ze możę być drogo.
  • 0

#127 Gość__* Napisany 07 października 2007 - 18:25

Gość__*
  • Goście

właśnie o premierze nic nie wiadomo u nas heh ;/

to uznaje kwestie za rozwiązaną. choc może inni niech sie wypowiedzą...

anyway Baud powiedział że warto brać nawet ntsc choc wiadomo ze możę być drogo.


chyba odłoże i kupie bo mnie szlak trafi inaczej
  • 0

#128 Kaxi Napisany 14 października 2007 - 13:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Polecam całą mocą. To będą dobrze zainwestowane pieniądze. Ja wiem, 60 godzin zabawy?
  • 0

#129 Kyo Napisany 14 października 2007 - 13:13

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Najpierw niech w Europie wyjdzie :P .
  • 0

#130 Kaxi Napisany 14 października 2007 - 13:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Dyskusja była o zakupie wersji NTSC.
  • 0

#131 Kyo Napisany 14 października 2007 - 15:04

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Sory, Kaxi - nie zauważyłem, że twój post nawiązywał do wcześniejszej rozmowy ... :lama:

Konkretna data premiery PALowskiej wciąż nieznana niestety...
  • 0

#132 cwany-lis Napisany 14 października 2007 - 15:17

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
a tak w ogóle to wydanie tej gry o smaleniu cholewek do uczennic w mundurkach i waleniu demonów astralem po pysku jest w Europie pewne ?
  • 0

#133 Gość__* Napisany 14 października 2007 - 15:21

Gość__*
  • Goście

a tak w ogóle to wydanie tej gry o smaleniu cholewek do uczennic w mundurkach i waleniu demonów astralem po pysku jest w Europie pewne ?

SMT3 i DDSy wyszły to jest szansa ze i to wyjdzie choć coraz bardziej to pobożne życzenie niż realna szansa
  • 0

#134 Kyo Napisany 14 października 2007 - 15:29

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Nah, ma wyjść na pewno, jakoś w pierwszym kwartale 2008. MegaTeny są poza Japonią całkiem popularne :P .
  • 0

#135 Gość__* Napisany 14 października 2007 - 16:10

Gość__*
  • Goście

Nah, ma wyjść na pewno, jakoś w pierwszym kwartale 2008.

aha

MegaTeny są poza Japonią całkiem popularne :P .

może nie tak jak FF ale powoli powoli...
  • 0

#136 Kaxi Napisany 31 października 2007 - 17:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Zapomniałem napisać.


Po 80 godzinach z Personą 3 mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych RPGie jakie miałem przyjemność napotkać w życiu. :klaszcze: Dawno się tak nie zżyłem z bohaterami. Dawno nie nie było mi aż tak przykro, że to już koniec. :(

Atlus MUSI wydać P3: FES w USA! Bo uschnę. :ninjadance:
I będę musiał kiedyś wysupłać grosz na PS3, by zagrać w czwórkę.



Ej, naprawdę chciałbym spędzić jeszcze trochę czasu z Junpei, Akihiko, Mitsuru, Fuuką i Yukari.
  • 0

#137 Kyo Napisany 31 października 2007 - 18:06

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
To żeś narobił smaku, Kaxi :( . I jak ja teraz wytrzymam do PALowskiej premiery :P .

Damn, skoro zarówno Baud, jak i Kaxi tak się o Personie 3 wypowiadają (do tego jeszcze opinie recenzentów), to chyba rzeczywiście mamy do czynienia z jednym z najlepszych jRPG :hmmm: .....
  • 0

#138 Gość__* Napisany 31 października 2007 - 20:55

Gość__*
  • Goście

Po 80 godzinach z Personą 3 mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych RPGie jakie miałem przyjemność napotkać w życiu. :klaszcze:

dałeś 8,5 :cry: OSIEM i PÓŁ!!! :cry:

ja grałem 5 godzin i wiem to samo ze Persona rządzi!!! ^^ (nie powiem czy lepsza od EP bo najpierw musiałbym skończyć obie ale social link to cos na co podświadomie czekałem całę życie. pomysł mam potencjał na przysłość).
  • 0

#139 Kaxi Napisany 01 listopada 2007 - 15:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

dałeś 8,5 OSIEM i PÓŁ!!!



Teraz wiem, że to za mało. Ale fizycznie niemożliwe jest ukończenie 80-godzinnego rpga przed napisaniem recenzji (wyjatek: Banan recenzuje nowego Finala i nie robi nic innego przez cały tydzień). Zreszta gdybym pisał recenzję teraz, do oceny dodałbym może 0,5 oczka, z powodów czysto obiektywno-profesjonalnych.


Ale osobiście, jako gracz, to dla mnie jedna z najlepszych gier z jakimi się spotkałem i zapamiętam ją na długo. Te dwa miesiące (tyle mniej wiecej zajelo mi wygranie tych 80 h - zycie, studia i neo nie pozwalają na więcej) z Personą zżyło mnie z bohatermai gry jak... nie, nie prawdzimi ludźmi. Ale jak z bohaterami ukochanej książki z lat młodości. Wydają się niemal żywi. Dawno, daaaawno żadna gra nie spowodowała bym się tak zindetyfikowałem z głównym bohaterem (myślałem o nim jak o sobie) i jego towarzyszami (toż to moi przyjaciele! Nawet do Aigis, które z początku nie trafiłem, w koncu sie przekonał - zreszta bo takim outrze nie mogłem nie ;) ).

Cóż, Banan pisze w FAQu obecnym o ocenaniu gier. I tak juz jest ze czesto chcialoby sie cofnac czas i gre ocenic wyzej lub nizej. Persona 3 powinna dostac wiecej. Choc to tylko notka. Ważne jest to, co mam w podpisie :)
  • 0

#140 Gość__* Napisany 01 listopada 2007 - 16:29

Gość__*
  • Goście

Teraz wiem, że to za mało. Ale fizycznie niemożliwe jest ukończenie 80-godzinnego rpga przed napisaniem recenzji (wyjatek: Banan recenzuje nowego Finala i nie robi nic innego przez cały tydzień). Zreszta gdybym pisał recenzję teraz, do oceny dodałbym może 0,5 oczka, z powodów czysto obiektywno-profesjonalnych.

spoko nabijam sie trochę, akurat werdykt jest mało istotny. zreszta wiem zę akurat mozę sie okazać ze cała gra fajna a finał jest tak do chrzanu że psuje całe wrażenie. wieć trudno oceniać rpga po 10-20 godzinach grania. (choc ja to czasem robie, a co!)

Cóż, Banan pisze w FAQu obecnym o ocenaniu gier. I tak juz jest ze czesto chcialoby sie cofnac czas i gre ocenic wyzej lub nizej. Persona 3 powinna dostac wiecej. Choc to tylko notka. Ważne jest to, co mam w podpisie :)

prawda
  • 0

#141 Danteusz Napisany 01 listopada 2007 - 20:04

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:
8.5 to jest bardzo dobra ocena, niekażda świetna gra musi dostawać 10 :) Recenzja jest zachęcająca, świetnie napisana i daje dobry obraz gry. Po jej przeczytaniu mam ochotę zagrać, a o to w tym wszystkim chodzi :) Problem w tym że obiecałem sobie nie zaczynać kolejnych gier zanim nie przejdę tych co zacząłem ;)
  • 0

#142 Kyo Napisany 01 listopada 2007 - 20:23

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

8.5 to jest bardzo dobra ocena


Dokładnie, nie wiem czemu często zdarza się, że ludzie omijają gry na "8" szerokim łukiem, jak jakiegoś crap'a. "Ósemka" oznacza przecież grę bardzo dobrą, po prostu nie rewelacyjną :P .

BTW Gamespot też dał Personie 8.5 (taką samą też dostał SMT:Nocturne, zresztą) a taka ocena u nich musi oznaczać, że gra naprawdę jest czymś cholernie dobrym :ninja: .

Podobno w marcu premiera w EU. Oby nic się nie zmieniło w tej kwestii...
  • 0

#143 baudolino Napisany 04 listopada 2007 - 21:59

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
Kaxi, dałeś ciała z tą oceną i tyle. Powiedzmy jednak, że Twoja obecna sygnaturka jest dającą się zaakceptować formą wirutalnego posypania głowy popiołem. ;>
  • 0

#144 Gość__* Napisany 04 listopada 2007 - 23:27

Gość__*
  • Goście

BTW Gamespot też dał Personie 8.5

gamespot to gamespot ma filmy i wszyscy o tym wiedzą :ninja:
  • 0

#145 Kyo Napisany 12 listopada 2007 - 17:07

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
8.5 to i tak bardzo dużo, zwłaszcza jak na Gamespot :ninja: .

Hah, wreszcie znalazłem konkretną datę wydania wersji PAL. Na szczęście(albo nieszczęście) nie ma być to marzec 2008, a 28 stycznia 2008 . Coś czuję, że zawalę najbliższą sesję egzaminacyjną...
  • 0

#146 Gość__* Napisany 12 listopada 2007 - 17:08

Gość__*
  • Goście

Szykuje mi się zawalona sesja egzaminacyjna....

moze choć w Personie zaliczysz rok...
  • 0

#147 Scorpio Napisany 12 listopada 2007 - 17:21

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Coś czuję, że zawalę najbliższą sesję egzaminacyjną...

Dlatego zawsze konsole oddawałem do przeglądu na tydzień przed sesją :P Niby była gotowa na drugi dzień, ale zawsze po tygodniu minimum odbierałem XD


Kyo - bądź silny, nie daj się studiom :)
  • 0

#148 Kyo Napisany 12 listopada 2007 - 17:45

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Hehe, spoko Scorpio, dzięki :) . Zimowa sesja jakoś w dwa tygodnie po premierze P3 mi wypada, więc może jeszcze dodatkowe trzy tygodnie jakoś wytrzymam ;) .

Szkoda, że tak długo im zajmuje ta wersja PAL, no ale nic w tym dziwnego, skoro poza samą konwersją jeszcze muszą przetłumaczyć długaśnego RPGa na 4, czy 5 dodatkowych języków...
  • 0

#149 baudolino Napisany 12 listopada 2007 - 20:23

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

jeszcze muszą przetłumaczyć długaśnego RPGa na 4, czy 5 dodatkowych języków...

a o ile się założymy, że nie będzie żadnego tłumaczenia - że po prostu przeniosą na grunt europejski lokalizację amerykańską?
  • 0

#150 Kyo Napisany 12 listopada 2007 - 21:17

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Możliwe, że tak długo im to zajmuje, gdyż się zwyczajnie opierdzielają, ale prawdopodobnie będą jednak ze cztery języki poza angielskim do wyboru.

Zresztą whatever :P .
  • 0