Skocz do zawartości

Początki grania


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
130 odpowiedzi na ten temat

#121 phsx Napisany 20 marca 2008 - 10:33

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
A pamiętam może ktoś taką karciankę na C64, gdzie dało się wpisywać własne imię a potem kompjuter starał się je wymówić? Ile ja przy tym miałem zabawy to nawet sobie nie wyobrażacie :ninjadance:
  • 0

#122 piterekd Napisany 21 marca 2008 - 05:18

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Wilk łapał jaja a zając je rzucał. Jestem pewien, bo mam tego handhelda u siebie w domu, na chodzie. :ninjadance:

Możliwe, nie pamiętam, wiem tylko że któryś się tam z kosza wynurzał :P
btw. szacun że jeszcze działa :^^:
  • 0

#123 Gość_Zero_* Napisany 31 stycznia 2010 - 15:01

Gość_Zero_*
  • Goście
ahh gdy sobie przypomne mojego ukochanego NESika :cry: kuzyn go zepsuł tak bym miał do dzisiaj :/
  • 0

#124 Razel Napisany 31 stycznia 2010 - 15:06

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 411 Postów:
4-5 lat miałem jak zacząłem pykać na swojej atarynce :D Do tej pory najmilej wspominam Montezuma's Revenge :)
  • 0

#125 piterekd Napisany 31 stycznia 2010 - 16:03

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
a ja Mario BB z Neesa :oops:
  • 0

#126 Mephi Napisany 23 sierpnia 2011 - 12:34

Mephi

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 418 Postów:
Początki? komputerek kumpla i pykanie w „pekka kana” czy jakoś tak platformówka z kurczakiem i „skrzaty 2” też platformówka ale z elementami rpg jak sklep i sie pety kupowało. Pamiętam też automaty nad morzem...mmmmm Virtua Fighter.
  • 0

#127 BigBoss1982 Napisany 25 sierpnia 2011 - 11:23

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
Ja napiszę w skrócie :

Ruska gierka imitująca Atari 2600
Potem Atari 800 XL/XE oprócz kaseciaka miałem jeszcze flop drive :D
Potem Amiga 600 ( wspaniale wspominam ten okres )
No i grudzień 1993 mój pierwszy PC - 486 DX2 / 66 MHZ, 4 MB RAM, 340 MB HD, 512kb Trident SVGA :D, Sound Blaster 16 i wypukły jak dupa murzynki monitor 14' Samsung :D i się zaczęło na ostro.
W 98 kupiłem PSXa
Potem odstawiłem granie na ładnych parę lat i w 2004 kupiłem PS2 , rok później jeszcze Gamecuba i jeszcze rok później PSP
Od marca 2008 nawalam już tylko na X360 i jestem cholernie zadowolony z tej konsoli :D
  • 0

#128 Shin Ryu Napisany 25 sierpnia 2011 - 12:31

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Począteczek... To było Atari 800XL i River Raid, ostro mną wtedy pozamiatało hehe (z 5 czy 6 lat miałem :) )
  • 0

#129 Psycho-Mantis Napisany 25 sierpnia 2011 - 13:18

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
U mnie początkiem była chyba podróbka Atari 2600, pamiętam te setki godzin grane w kreta, ale i inne gry, najfajniejsze były te odgłosy i zielony obraz, kurcze, te czasy nie wrócą... może i dobrze :P

Szybko potem przyszedł Pegasus, to była złota era grania , świetna jakość, grafika, masa gier, po prostu bajka.

Potem była Amiga 500! Maszyna kultowa, :hurra: pamiętam giełdy komputerowe i szukanie nowości. Gry mieszczące się na kilkunastu dyskietkach, albo ciągła ich zmiana jak w Body Blows - między rundami to chyba buło trzeba z 50 razy dyskietki zmienić hehehehhe

No i pierwsze polskie gry jakie grałem, do dziś mi się niektóre crapy śnią po nocach jak „Rajd przez Polskę”, albo „Skaut Kwatermaster” :lol2:

To był sam początek, potem tego było sporo po drodze, ruskie te kieszonkowe konsolki, Game Boy, GBA, GBC, no i masa innych, aż łza się kręci w oku.
  • 0

#130 Sotaku Napisany 25 sierpnia 2011 - 15:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Ja zaczołem na atari i gierce z rolnikiem walącym kreta :D , potem był pegazus, i inne stacje, gameboye też sie przetoczyły, następnie szarak a w końcu Ps2

U mnie początkiem była chyba podróbka Atari 2600, pamiętam te setki godzin grane w kreta, ale i inne gry, najfajniejsze były te odgłosy i zielony obraz, kurcze, te czasy nie wrócą... może i dobrze :P

Szybko potem przyszedł Pegasus, to była złota era grania , świetna jakość, grafika, masa gier, po prostu bajka.

Potem była Amiga 500! Maszyna kultowa, :hurra: pamiętam giełdy komputerowe i szukanie nowości. Gry mieszczące się na kilkunastu dyskietkach, albo ciągła ich zmiana jak w Body Blows - między rundami to chyba buło trzeba z 50 razy dyskietki zmienić hehehehhe

No i pierwsze polskie gry jakie grałem, do dziś mi się niektóre crapy śnią po nocach jak „Rajd przez Polskę”, albo „Skaut Kwatermaster” :lol2:

To był sam początek, potem tego było sporo po drodze, ruskie te kieszonkowe konsolki, Game Boy, GBA, GBC, no i masa innych, aż łza się kręci w oku.

No i co się powtarzasz :olo:
  • 0

#131 Gamemen Napisany 05 lutego 2012 - 22:35

Gamemen

    Mega Man

  • Narybek
  • 146 Postów:
Ja zaczynałem do Amigi 600 (którą ciągle mam i do tego SPRAWNĄ!) i grywałem na niej w takie gry jak Baby Joe, RoboCop i wiele innych dziwnych platformówek (i nie tylko), które zapamiętam do końca życia. Ach, to były czasy.
  • 0