Skocz do zawartości

Zdjęcie

Growy Hardkor, czyli Speedruny i inne zboczenia


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
495 odpowiedzi na ten temat

#331 Ksenon Napisany 26 maja 2015 - 13:12

Ksenon

    Mega Man

  • Zbanowani
  • 148 Postów:
Cóż Torq, trudno się nie zgodzić, skoro właśnie mija 35 lat Pac-Man'a a gra jak była tak i dziś jest swieżutka i urzeka swą grywalnością. No i nadal jest grą dosłownie dla każdego, niezależnie od płci czy wieku.
  • 0

#332 Ney Napisany 26 maja 2015 - 13:36

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Potwierdzam, moja córa namiętnie gra w pac-mana od 5 roku życia :)


  • 0

#333 Spuczan Napisany 26 maja 2015 - 16:02

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:

Widzę, że mój post wywołał prawdziwą burzę w szklance wody. Aż zlecieli się prawie wszyscy z drużyny  :hihi:

 

Oczywiście przytrollowałem z tym postem co widać po ikonce na końcu. Zdanie które napisał lukaszSA powtarzałem wielokrotnie i wcale nie uważam, że to czas stracony.

 

@burn:

Nigdy nie twierdziłem, że grając w MGSy jest się lepszym człowiekiem. Poza tym wielokrotnie punktowałem największe debilizmy w serii MGS. Nie uważam, że grając w MGS, Flappy Bird czy Bejeweled ktoś lepiej zarządza swoim czasem. Nie ma to znaczenia jak spędzasz czas jeśli sprawia Ci to przyjemność. Ale przecież Ty tego nie zrozumiesz.

 

Nie rozumiem natomiast chwalenia się czasem spędzony przy grze lub co gorsze łączenie tego w jakimkolwiek stopniu z hc. Oczywiście ilość czasu potrzebnego do wymasterowania danej gierki będzie duża ale jakoś nie widzę żeby ktoś się tym chwalił. Można być dumny z osiągnięcia czegoś czego ktoś inny nie dokonał, wyrównania czyjegoś osiągnięcia lub wbicia trudnej platyny. Ale jakoś nie widzę, żeby ludzie którzy wbili platynę w Wipeout HD, DMC3 lub innej grze pisali: "spędziłem z grą 20000 godzin! wow!". A dlaczego? Ponieważ czas poświęcony na osiągnięcie czegoś nie robi na nikim wrażenia. No chyba, że wy podziwiacie kogoś kto może pograć sobie 4,5,6,7 lub 8 godzin dziennie. Nie zazdroszczę i nie oceniam ale nie jest to coś godnego podziwu.

 

I zdajcie sobie wreszcie sprawę "destinowcy", że nikogo nie boli, że gracie sobie tak długo w tą gierkę. Cieszycie się niczym michałmarek ogrywający Aliens vs Predator. I bardzo dobrze ponieważ najważniejsze jest to, że spędzacie czas z grą która sprawia wam mnóstwo frajdy. Wy się cieszycie, my się cieszymy a wy nadal tego nie rozumiecie.

 

Sam spędziłem z wieloma grami dużo czasu.Colin McRae Rally 2.0 StarCraft: Brood War, Baldur's Gate II, Diablo 2 czy PES3 to gry które wessały mnie na tysiące godzin. Ale czy uważam, że to hc? Nie.


  • 1

#334 burnstein Napisany 26 maja 2015 - 16:22

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

(...)

Ale przecież Ty tego nie zrozumiesz.

(...)

Wiadomo.


  • 0

#335 Otacon Napisany 26 maja 2015 - 18:42

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Czyli wiernie podążają po krzywej progresu torqa :cf:

tak działa parenting :tak:
A to nie jest tak że dzieci powinny być "lepsze" od rodziców?
  • 0

#336 Starh Napisany 26 maja 2015 - 18:49

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

a śmiali sie Raikoha, ze przeoral w soulsy 1000h. ba, swego czasu to mu nawet nie wierzyli, ze tyle przeorał. :yao:

 On serio przegrał tysiąc h w grze single player? WTF co za czub :o

 

W co ja przegrałem najwięcej hmmm wow'a nic nie pobije chyba do końca mego życia  :olo:


Ten post był edytowany przez Starh dnia: 26 maja 2015 - 18:51

  • 0

#337 ACZ Napisany 26 maja 2015 - 18:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:

przeciez soulsy mają online


  • 0

#338 Ksenon Napisany 26 maja 2015 - 18:57

Ksenon

    Mega Man

  • Zbanowani
  • 148 Postów:
DkS to też (a dla wielu głównie) multi. Skadinąd ja w singlu DOOMa przegrałem sumarycznie pewnie jakąś absurdalną liczbę godzin bo gram w niego (niemalże) "ciągle" od dnia premiery :P
  • 0

#339 Starh Napisany 26 maja 2015 - 18:59

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

przeciez soulsy mają online

Owszem mają, ale dla mnie jest ono zbyt uproszczone aby się w nie zagłębiać :P


  • 0

#340 Ksenon Napisany 26 maja 2015 - 19:13

Ksenon

    Mega Man

  • Zbanowani
  • 148 Postów:
Dla mnie WoW to jakaś agrywalna abstrakcja. Nie oceniam jednakże osób, które na granie weń poświęcił tysiące godzin.
  • 0

#341 Kazuo Napisany 27 maja 2015 - 01:31

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Myślałem, że moje 300+ h w multi Uncharted to spory wynik, ale jak zobaczyłem ile niektórzy natrzaskali w Destiny, to zmieniłem zdanie :olo: z drugiej strony, gdyby naliczyć moje godzinki spędzone przy Residentach, to pewnie wyszłaby jakaś pięciocyfrowa liczba :infamous:


  • 0

#342 jakub Napisany 27 maja 2015 - 08:41

jakub

    Link

  • Narybek
  • 255 Postów:

 

Mylicie hardkor z marnowaniem życia  :lol2:

 

Czas spędzony na czymś, co sprawia ci przyjemność nie jest czasem zmarnowanym.

 

 

Swego czasu przegrałem trochę godzin w taką małą grę, która nazywa się Teeworlds. Czy sprawiało mi to przyjemność? Tak. Czy był to czas zmarnowany? Raczej tak, bo mógłbym w tym czasie pograć w coś ciekawszego albo zrobić cokolwiek równie mało produktywnego, ale wnoszącego nieco więcej w moje życie.


  • 0

#343 lukaszSA Napisany 27 maja 2015 - 08:44

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Myśląc w ten sposób to wszystko co nie ma związku z podbojem wszechświata przez ludzi to marnowanie czasu na coś, co niczego nie wnosi do życia. 


  • 0

#344 jakub Napisany 27 maja 2015 - 12:44

jakub

    Link

  • Narybek
  • 255 Postów:

No właśnie nie chodzi mi o to, że trzeba rzucić giereczki i robić doktorat z fizyki, tylko że mogłem przyjemniej zmarnować ten czas np. oglądając jakiś dobry serial.


  • 0

#345 burnstein Napisany 27 maja 2015 - 12:57

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

Z kolei możesz czas spożytkować jeszcze lepiej niż oglądając dobry serial. Można tak w nieskończoność.


  • 0

#346 Hellmans Napisany 27 maja 2015 - 13:01

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Ci co szukają leku na raka to dopiero marnują czas.


  • 0

#347 tomasz Napisany 27 maja 2015 - 13:03

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

polecam zmienić hobby :duda:

 


  • 0

#348 fingus Napisany 27 maja 2015 - 13:50

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Rety, jaki długi post Spuczana. :yao: Jaką burzę w szklance wody? Na trollerskie komentarze padły trollerskie odpowiedzi, serio ktoś chce tutaj szukać jakiejś głębi, drugiego dna i bawić się w - pożal się Boże - filozofowanie pt. "na co warto jest marnować czas" i czy godzina grania jest bardziej zmarnowane przy jednym tytule niż przy innym? :duda:
  • 0

#349 Tawotnica Napisany 27 maja 2015 - 14:02

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Nie rozumiem natomiast chwalenia się czasem spędzony przy grze lub co gorsze łączenie tego w jakimkolwiek stopniu z hc. Oczywiście ilość czasu potrzebnego do wymasterowania danej gierki będzie duża ale jakoś nie widzę żeby ktoś się tym chwalił.


Ponad 120 godzin!  :kult:
 
U mnie będzie słabiutko ale niedługo wrzucę.


http://nikogoforum.p...3ds-statystyki/

:duda:

Jeśli ktoś trzaska tyle godzin w jeden tytuł, co chłopaki w Destiny to ode mnie dostanie propsy. Trzeba mieć świra na punkcie giereczek wideo, żeby tak się poświęcać. Nie wiem jak to inaczej nazwać niż hc.
  • 0

#350 Schrodinger Napisany 27 maja 2015 - 14:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

...Nie wiem jak to inaczej nazwać niż hc.

 

 

Pojebanie 


  • 6

#351 Stan Napisany 27 maja 2015 - 15:38

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Zgadzam sie, pojebanie. jak gralem klanowo w CoDa to już nie bya normalna luźna gra, ba nawet trening przed meczami mieliśmy z miejscami skanów czy jak rzucą c granaty na respa prawie! 

 

 

Choć nadal było to mocno hobbystyczne, niektóre klany miały schematy na każda mape(my na 2-3) i trenowali codziennie. 


  • 0

#352 burnstein Napisany 27 maja 2015 - 15:41

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

A, my tylko czizów szukamy :cf:


  • 0

#353 Schrodinger Napisany 27 maja 2015 - 15:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

Ja siedziałem prawie dwa dni lagując swoje połączenie żeby rozjebać Krote na hardzie czizem ale nie dało rady :ok: akceptuje swoje pojebanie, nie odpalałem gierki od niedzieli i już mnie nosi, musza w coś postrzelać z kolorowego lasera :duda:


  • 0

#354 Otacon Napisany 27 maja 2015 - 19:06

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Nie wiem kto poza dzieckiem lub bezrobotnym ma czas codziennie grać na kąsoli czy kompie :hmmm:
  • 0

#355 Schrodinger Napisany 27 maja 2015 - 19:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

Nie wiem kto poza dzieckiem lub bezrobotnym ma czas codziennie grać na kąsoli czy kompie :hmmm:

 

Nie zmieniam swojego toku myślenia i odpowiadam:

pojeby


  • 0

#356 lukaszSA Napisany 27 maja 2015 - 22:03

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Ktoś kto nie ma dzieci.


  • 0

#357 Kazuo Napisany 27 maja 2015 - 22:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Najbardziej to rozpiernicza mnie chyba Daddy. Takiego Taikuna jeszcze rozumiem, że ma czas marnować życie na głupie gierki i trzaskać w nich kilkaset godzin, ale staruszek DMC? Kolo z żoną, dzieciakami i poważną pracą na głowie? Szacun mega.


  • 0

#358 Ney Napisany 28 maja 2015 - 05:41

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Te same żony, z dzieciakami, z poważną pracą "marnują życie" na głupie seriale w stylu M jak Miłość i trzaskają w nie kilkaset godzin. Małżeństwo i potomstwo nie odbiera możliwości cieszenia się własnym hobby :fp:

 

Mnie najbardziej rozpiernicza jak łatwo Wam tu przychodzi wyzywać ludzi od pojebów (ok, mnie i moje godziny w D to jak najbardziej :tak: ) lub po prostu oceniać kto może/powinien mieć czas na granie lub nie...

 

 

 

 


  • 1

#359 burnstein Napisany 28 maja 2015 - 06:54

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

Zwykły ból dupy tych co nie mogą :tak:


  • 1

#360 lukaszSA Napisany 28 maja 2015 - 07:08

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Godzinę dziennie, to chyba każdy powinien znaleźć. No może raz na miesiąc się zdarzy, że cały dzień jest zawalony, ale wiadomo, nikt nie jest idealny. 


  • 0