Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz NIE gracie? I dlaczego, karva!

wstyd

• Zaloguj się by odpowiedzieć
577 odpowiedzi na ten temat

#1 burnstein Napisany 08 maj 2012 - 16:49

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 39859 Postów:

Fez. Bo wyszedł tylko na Żydboxa.

Ultimate Marvel vs Capcom 3. Bo nie osiągnął jeszcze satysfakcjonującej mnie ceny.

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 29 lipiec 2013 - 22:57

• 0

#2 fingus Napisany 08 maj 2012 - 16:51

fingus

• Moderatorzy
  • 31802 Postów:
W Skajrima. Bo siedzę na forumie. :kidding:
  • 0

#3 DaddyMadCaddy Napisany 08 maj 2012 - 16:58

DaddyMadCaddy

Epikurejczyk (c) fingu

• Moderatorzy
  • 27182 Postów:
W Skyrim. I Deus Ex. Bo nadrabiam inne gry z listy, a nie lubię grać w kilka na raz.
  • 0

#4 Schrodinger Napisany 08 maj 2012 - 16:59

Schrodinger

• Reformatorzy
  • 51775 Postów:
W trylogię Mass Effect ale tak żeby niczgo nie pamiętać z dotychczasowej gry !!!
  • 0

#5 Sotaku Napisany 08 maj 2012 - 17:05

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 38184 Postów:
Skyrim, bo gram w jednego RPG na raz, a właśnie wrócilem do Dragon Age, a Reckoning czeka następny w kolejce...
  • 0

#6 Druciak Napisany 08 maj 2012 - 17:07

Druciak

Vice City

• Forumowicze
  • 12445 Postów:
nie gram w pare eksów na plejstejszyn 3, ale już niedługo nadrobię zaległości :sir:
  • 0

#7 Cudak Napisany 08 maj 2012 - 17:09

Cudak

witam

• Forumowicze
  • 23502 Postów:
W Skyrim. Grze trzeba poświęcić czas, a ja takowego nie będę miał za wiele w nadchodzących miesiącach.
  • 0

#8 Kaxi Napisany 08 maj 2012 - 17:14

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11852 Postów:
Nie gram w nowe Fire Emblem, bo nie wyszło jeszcze w Europie.
Nie gram w Mighty Switch Force, bo piszę na forumie.
Nie gram w żadną fajną przygodówkę na Steamie, bo nie mogę znaleźć/się zdecydować.
  • 0

#9 Zwyrol Napisany 08 maj 2012 - 17:23

Zwyrol

The Strong, Silent Type

• Forumowicze
  • 3623 Postów:
Resident Evil 6, Mafia 3, God Of War Ascension, Splinter Cell 6, Hitman Absolution, Bioshock Infinite, Tomb Raider reboot, Batman Arkham World

Chciałbym zagrać, ale nie mogę bo jeszcze te gry nie wyszły. :hihi:
  • 0

#10 Sylvan Wielki Napisany 08 maj 2012 - 17:27

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7245 Postów:
W Hankę, ponieważ już 100% wpadło. :why:
  • 0

#11 torq314 Napisany 08 maj 2012 - 17:47

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:
w Dark Souls. głupio ugrzązłem na chwilę, wyleciała na półkę i jakoś nie może wrócic, bo ciągle coś jest innego, jakiś Skajrim na przykład od pół roku albo inne przeszkadzajki.

szkoda mi tej gry, rzadko która ma taki fajny klimat.

w Deus Ex, szkoda mi zainwestowanych pieniędzy, wynudziłem się przy tej grze jak w liceum na rosyjskim. chciałbym natomiast to dokończyc ze zwykłej przyzwoitości.

w Test Drive Unlimited 2. obiecywałem sobie że tym razem na pewno kupię, nawet ją parę razy w sklepie w rękach miałem, ale zawsze wygrywała refleksja że szkoda mi czasu, bo są lepsze gry.
  • 0

#12 Sylvan Wielki Napisany 08 maj 2012 - 17:56

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7245 Postów:
Po "dlaczego" powinien być przecinek (w tytule).

AN, ponieważ czekam na Make i Daddy'ego + Debeef combo.
  • 0

#13 Godot Napisany 08 maj 2012 - 17:57

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22852 Postów:
Zelda Skyward Sword. Jakoś mi nie po drodze z tą gierką
  • 0

#14 Cr0ss2500 Napisany 08 maj 2012 - 18:32

Cr0ss2500

Dante

• Forumowicze
  • 1584 Postów:
Wiedzmina 2 doszedłem do 2 aktu i dalej jakoś nie mogę od 5 dni podejść i uruchomić gierki...
Batman : AC zacząć cholerne New Game +
SSX po prostu zacząłem doszedłem może do 5 miejscówki -____- dead end no fun.
Dead Space 2 został mi jeden chapter - zwiecha, przestałem grać bo - nowe gry :P
DLC do Deus Ex'a nie miałem już sił robić tego na acziwy i znudziło mnie.
Skyrim gdzieś tak 80% fabuły i jakoś mnie dalej nie ciągnie - cieno.

Oczywiście to wszystko chciałbym zakończyć jak i pozaczynać chociaż, ale jakoś nie mam chęci ani ochoty, a teraz jeszcze te premiery w Maju ... eeh... może w wakacje.
  • 0

#15 TEXZ Napisany 08 maj 2012 - 18:43

TEXZ

RAM Eater

• Forumowicze
  • 28088 Postów:
SSX - no fun, no gejm
Torq, gdzie utknąłeś w Dark Souls?
  • 0

#16 Nexus Napisany 08 maj 2012 - 18:57

Nexus

Tears In Rain

• Forumowicze
  • 5986 Postów:
Deus Ex, tyle się dobrego nasłuchałem a to nuda raczej. Kiedyś spróbuję skończyć bo mimo wszystko klimat ciekawy.
Kane and Lynch Dead men - fajni kolesie, ciekawa historia ale tych którzy wymyślili sterowanie powinni powiesić z jaja i przypilnować żeby za szybko nie umarli... Utknąłem gdzieś tam i na razie do tego nie wracam, jka będzie czas to wypróbuję swoją cierpliwość. .
Assassin's Creed, ten w Rzymie, za dużo tych Włoch już było jednak po AC2. Z ciekawości jeszcze kiedyś ruszę ale muszę odsapnąć od tego południowego akcentu.
  • 0

#17 torq314 Napisany 08 maj 2012 - 19:13

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:

Torq, gdzie utknąłeś w Dark Souls?

na Capra Demon. spróbowałem kilkanaście razy i nie starczyło mi cierpliwości na losowość tego starcia (szedłem prawą stroną a i tak zwykle dopadały mnie psy).

potem miałem plan żeby trochę dopakować postać, gdzieś pójść w stronę tych duchów albo trochę dalej w ogród (ubiłem motyla, ale dalej gdzieś chyba można było pójść), ale wyszedł Skyrim i tyle było Dark Souls.
  • 0

#18 Schrodinger Napisany 08 maj 2012 - 19:23

Schrodinger

• Reformatorzy
  • 51775 Postów:

Deus Ex, tyle się dobrego nasłuchałem a to nuda raczej.

W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-T-F !? :mog:
  • 0

#19 torq314 Napisany 08 maj 2012 - 19:31

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:

W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-W-T-F !? :mog:

to niestety prawda jest.
ciasne lokacje, liniowe wątki, jakieś wymyślne minigierki i wytarta historyjka o walce złych korporacji i że Ci dobrzy to jednak nie są tacy dobrzy.

przesadzam, ale ja też się zawiodłem. jeśli nie ma otwartego swiata, to niech chociaż rozmach będzie, a nie trzy strzępki jednostronicowych gazet na krzyż, które buduja "tło fabularne" i dwa zaułki na krzyż, w którym w jedym ktoś diluje, a w drugim stoi koniecznie jakaś panna lekkich obyczajów :ziewa:

nawiasem mówiac, jedynka też mnie w połowie znudziła.
  • 0

#20 Schrodinger Napisany 08 maj 2012 - 19:35

Schrodinger

• Reformatorzy
  • 51775 Postów:
gadaj do ręki torq! :foch:

wracaj do otwartego skajrima i zwiedzaj łąki i zanudzaj 500h bez sensu :foch:
  • 0

#21 torq314 Napisany 08 maj 2012 - 19:42

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:
spoko, popatrz parę postów wyżej - napisałem że chciałbym tę grę skończyć, z przyzwoitosci.
  • 0

#22 BigBoss1982 Napisany 08 maj 2012 - 20:20

BigBoss1982

Sub-Zero

• Forumowicze
  • 621 Postów:
Ja też się nie nudziłem przy DEUS EX HR i przeorałem go dwa razy i to z całą pewnością jedna z najlepszych gier tej generacji. Kwestia gustu i tego czego szukamy w grach.

A ja póki co nie gram w ME3 bo czekam na DLC latem, nie gram w RE 6 bo go nie ma i nie gram póki co w Red Dead Redemption bo jeszcze się zastanawiam czy rzeczywiście warto poświęcić na nią te kilka złociszy i dziesiątki godzin.

Warto ?
  • 0

#23 Druciak Napisany 08 maj 2012 - 20:23

Druciak

Vice City

• Forumowicze
  • 12445 Postów:
za***iście k***a warto. :tak:
  • 0

#24 Nexus Napisany 08 maj 2012 - 20:25

Nexus

Tears In Rain

• Forumowicze
  • 5986 Postów:
Zagram jeszcze na pewno bo swoj klimat ma. Moze po prostu akurat inne gierki mnie wciagnely i ciut za duzo hype'u bylo na forach.
  • 0

#25 phsx Napisany 08 maj 2012 - 20:28

phsx

\m/

• Forumowicze
  • 5388 Postów:
Skyrim.
Nayebałem 80 godzin, dotarłem może do 1/3 fabuły, wykułem sobie ten najlepszy armor i ... nuda, nuda, nuda nie chce mi się w to grać, chciałbym to w końcu skończyć i pozbyć się ale nie da rady :olo:
Dark Souls.
Czekam na konwersje, trzymam kciuki, czekam bardziej niż na Diabełka III.
Fez.
Jak burnsztajn.
  • 0

#26 Shinigami Napisany 08 maj 2012 - 20:41

Shinigami

bilf

• Forumowicze
  • 33157 Postów:
W Rezonąs of Fet coś nie gram. Polatałem z godzinę, co prawda się jeszcze nie zawiodłem, ale coś się zebrać nie mogę.
  • 0

#27 TEXZ Napisany 08 maj 2012 - 21:00

TEXZ

RAM Eater

• Forumowicze
  • 28088 Postów:

na Capra Demon. spróbowałem kilkanaście razy i nie starczyło mi cierpliwości na losowość tego starcia (szedłem prawą stroną a i tak zwykle dopadały mnie psy).

potem miałem plan żeby trochę dopakować postać, gdzieś pójść w stronę tych duchów albo trochę dalej w ogród (ubiłem motyla, ale dalej gdzieś chyba można było pójść), ale wyszedł Skyrim i tyle było Dark Souls.

Ostatnio grałem od poczatku i rozwaliłem gnoja za pierwszym razem. Grunt to rozwalenie psów i potem walka 1 na 1, ucieczka gdy bierze dwa miecze do siebie i robi nimi jeden zamach, a tarcza i kontratak gsy wali nimi osobno. No i można wymierzać unik gdy robi zamachy...
Kilkanaście lv. Miałem ino... Heh
  • 0

#28 torq314 Napisany 08 maj 2012 - 21:32

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:

Ostatnio grałem od poczatku i rozwaliłem gnoja za pierwszym razem. Grunt to rozwalenie psów i potem walka 1 na 1, ucieczka gdy bierze dwa miecze do siebie i robi nimi jeden zamach, a tarcza i kontratak gsy wali nimi osobno. No i można wymierzać unik gdy robi zamachy...
Kilkanaście lv. Miałem ino... Heh

za drugim razem zawsze jest łatwiej. wcześniej grałem trochę inną postacią i przypominam sobie że np. z Tauronem męczyłem się trochę. za drugim razem nową postacią też padł za pierwszym razem.
  • 0

#29 fingus Napisany 08 maj 2012 - 21:43

fingus

• Moderatorzy
  • 31802 Postów:
No to masz cierpliwość, jeśli próbowałeś go kilkanaście razy. Ja sprobowałem dwa i pomachałem mu łapką. :hejka: Wróciłem, jak się podpakowałem na duchach i w ogrodzie, i pękł przy pierwszym podejściu. Jaki brałeś gift? Nie wytrych? Mógłbyś go wtedy w ogóle ominąć i od razu iść do Blighttown.
  • 0

#30 BigBoss1982 Napisany 08 maj 2012 - 21:57

BigBoss1982

Sub-Zero

• Forumowicze
  • 621 Postów:
Torq, idź i kup u kowala klucz do tych zamkniętych wrót w Darkroot Garden. Chyba 20.000 kosztuje o ile dobrze pamiętam. Tam jest po prostu farmiarnia dusz :) przemęcz się ze 2 godzinki i zobaczysz jak ci staty powindują do góry. Tylko uważaj bo jak na początku tam włazisz to kolesie są groźni. Obyś się nie zdziwił :)
  • 0