Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz NIE gracie? I dlaczego, karva!

wstyd

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
754 odpowiedzi na ten temat

#121 torq314 Napisany 26 maja 2013 - 15:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
Za 119 zł w mm był Far Cry 3. Jeszcze niedawno kupiłbym bez wahania, ale teraz w kontekście nadchodzącego The Last of Us nie kupiłem, mimo że solennie sobie obiecywałem, że jak zejdzie do takiego poziomu to kupię.
  • 0

#122 narvany Napisany 27 maja 2013 - 16:23

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Spec Ops: The line - wysoko na mojej wishliście, miałem ją już zabrać ze sklepu, ale musiałbym naruszyć moją zasadę, że nie biorę więcej niż 3 gier podczas jednej wizyty. Chciałem, ale wziąłem gry, które już dłużej mąciły mi głowę.

 

Vanqiush - tylko pobierać i grać, ale zawsze jest coś innego niedokończonego, albo mało miejsca i pobieram coś mniejszego..


  • 0

#123 Chewie Napisany 02 czerwca 2013 - 10:04

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Chciałem grać w Phoenixa Wrighta ale gdzieś mi zginęła ładowarka ????
  • 0

#124 Scorpio Napisany 02 czerwca 2013 - 12:09

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Już od jakiegoś czasu: ALAN WAKE. Bo nie mam X0 i nie mam wystarczająco silnego laptopa.


  • 0

#125 Spuczan Napisany 11 czerwca 2013 - 21:22

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 050 Postów:

Też chciałem zagrać w Alana ale miałem problem z zapłaceniem przez PP. Próbowałem z milion razy i się nie udało a potem promocja się skończyła ;(


  • 0

#126 Hellmans Napisany 11 czerwca 2013 - 22:17

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Nie gram w The Division, bo jeszcze nie mam.


  • 0

#127 cwany-lis Napisany 13 czerwca 2013 - 04:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

nie zagrałem w DEUS EX bo sprzedałem x'a przeto :sciana:


  • 0

#128 Razel Napisany 15 czerwca 2013 - 07:38

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Nie gram w żadną grę, bo mi się nie chce.


  • 0

#129 burnstein Napisany 15 czerwca 2013 - 09:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 127 Postów:

czyli offtopujesz

 

W co teraz NIE gracie (a chcielibyście)
  • 0

#130 Wezyr Napisany 15 czerwca 2013 - 10:09

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Wieśiek Edycja Rozszerzona :(

 

Nie mogę grać, bo "minimalne wymagania nie zostały spełnione". Troszkę mi smutno, bo PC daje sobie radę z Dead Space 3 czy Assassins's Creed Revelations :(


  • 0

#131 torq314 Napisany 15 czerwca 2013 - 11:17

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

Wieśiek Edycja Rozszerzona :(

Nie mogę grać, bo "minimalne wymagania nie zostały spełnione". Troszkę mi smutno, bo PC daje sobie radę z Dead Space 3 czy Assassins's Creed Revelations :(


Kwintesencja pecetowego grania.
  • 1

#132 Razel Napisany 15 czerwca 2013 - 11:21

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Wieśiek Edycja Rozszerzona :(

Nie mogę grać, bo "minimalne wymagania nie zostały spełnione". Troszkę mi smutno, bo PC daje sobie radę z Dead Space 3 czy Assassins's Creed Revelations :(


Kwintesencja pecetowego grania.

Chyba u Ciebie i Maki.

Słaby troll jest słaby :)
 


  • 0

#133 Chewie Napisany 16 czerwca 2013 - 19:02

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Wieśiek Edycja Rozszerzona :(

Nie mogę grać, bo "minimalne wymagania nie zostały spełnione". Troszkę mi smutno, bo PC daje sobie radę z Dead Space 3 czy Assassins's Creed Revelations :(


Kwintesencja pecetowego grania.

 

Kwintesencja braku pojęcia o danym temacie.


  • 0

#134 torq314 Napisany 16 czerwca 2013 - 19:20

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

Kwintesencja braku pojęcia o danym temacie.

przyznaję że to był cios poniżej pasa i przepraszam, natomiast Twój jest akurat całkowicie chybiony.

lata temu, kiedy jeszcze grywałem na PC, właśnie w taki sposób zostałem zdradzony. dawniej, możesz tego nie wiedzieć, bo młody jeszcze jesteś, gry pecetowe ZAWSZE się uruchamiały, co najwyżej po prostu źle działały, tak było nawet przez długi czas grania pod Windowsami.

nawet już później, kiedy wymagania nie były jeszcze weryfikowane, ale po prostu fizycznie czegośtam się nie miało, dawało się to obejść. w Obliviona na PC grałem mimo nie posiadania karty graficznej implementującej jakieśtam szejdery, ale miałem emulator software'owy, który dzięki dobremu prockowi nadrabiał mi braki hardłeru.

pierwszą grą która mi się nie uruchomiła całkowicie był jeśli dobrze pamiętam Test Drive Unlimited, czyli mówimy o całkiem niedawnych czasach, już tej generacji. potem wyrywkowo ze dwa razy sprawdziłem, nie uruchomił mi się na pewno Mass Effect i jeszcze coś.

wtedy też ostatecznie pożegnałem się z graniem pecetowym.

wytrwałem całkiem długo, zaczynałem kiedy jeszcze Ciebie chłopcze nie było na świecie, a dziś podobnie jak fingus i jeszcze pewnie parę osób używam peceta do emulowania DOSa i starych konsol.

wiem że chciałeś jakąś ostrą ripostą rzucić, ale takie ad personam są akurat najbardziej podatne na spudłowanie.
  • 0

#135 iluck85 Napisany 17 czerwca 2013 - 18:32

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

A nie korci zeby czasem odpalic cos multi wlasnie na PC? 

Skyrim? :cf: 


  • 0

#136 Sotaku Napisany 17 czerwca 2013 - 18:34

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

Mnie tam nie kusi :olo:


  • 0

#137 fingus Napisany 17 czerwca 2013 - 18:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Odapalałem Portal 2 na pececie bo jakoś za grosze dawali na steamie. Ale nie dostrzegłem lepszych doznań, więc nie widzę za bardzo sensu.
  • 0

#138 iluck85 Napisany 17 czerwca 2013 - 18:39

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Ale to tylko jedna gra, a moze przy innej cos by sie zmienilo? 

 

Jak gralem na X w Wiedzmina 2, to i tak wiedzialem, ze lepiej bedzie na PC i wolalbym na PC to ograc. 

 


  • 0

#139 fingus Napisany 17 czerwca 2013 - 18:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
PC to jest platforma nadludzi dla nadludzkich gier, nie chcę jej kalać odpalając jakieś tam konsolowe g*wna, dlatego na pececie gram wyłącznie w exy. Chyba, źe mnie jakiś wydawca oszuka i po roku lub dwóch zapowiada mojego exa na konsole. Podłość. :ok:
  • 0

#140 Chewie Napisany 17 czerwca 2013 - 20:04

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

bla bla bla

 

Wszystkie osoby krytykujące PC próbują odpalać gry na przedwojennych laptopach. Trochę śmieszne. Tak czy inaczej to nie jest odpowiedni temat na tego typu dyskusje.


  • 0

#141 Wezyr Napisany 17 czerwca 2013 - 20:09

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Sorry, ale nie uważam, żeby i5 z 8GB szybkiego ramu i Intelem HD na którym śmiga mi Dead Space 3 było przedwojenną specyfikacją. Na konsoli grasz, bo są to sprzęty do grania. Na PC można bawić się w prezentowanie gierek na zasadzie "pa, moja karta jest lepsza, niż tfoja ma szejdery!" i jakieś konfiguracje. Kto co lubi, ja tam lubię grać.


  • 0

#142 Chewie Napisany 17 czerwca 2013 - 20:13

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Czy ja w jakikolwiek sposób odniosłem się do ciebie?


  • 0

#143 torq314 Napisany 17 czerwca 2013 - 20:26

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:


bla bla bla


Wszystkie osoby krytykujące PC próbują odpalać gry na przedwojennych laptopach. Trochę śmieszne.

Przecież wiadomo że jak się ma wypasioną maszynę z 8 rdzeniowym prockiem, 8 giga ram i topową kartę grafiki to się nie krytykuje pecetowego grania. Krytyka peceta jako maszynki do grania wynika właśnie z tej filozofii, że ciągle musisz dokładać, jak do starego opla, bo inaczej figę masz, jak Maka, prędzej niż się spodziewasz.

A to co napisałeś zabrzmiało tak, jakbyś dopiero teraz zrozumiał o co ludziom chodzi. NIE gramy na pecetach, bo one NIE uruchamiają gier!
  • 0

#144 Kradziej Napisany 17 czerwca 2013 - 20:31

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Cała ta rozmowa ma jakiś dziwny początek - Maka napotkał ewidentny bug w oprogramowaniu (jeśli śmiga mu Dead Space 3 to nie ma szans, żeby Wiedźmin, gra z 2007 roku, nie chciał się odpalić) i nagle mówimy o tym, jak to trzeba ciągle usprawniać kompa?


  • 0

#145 torq314 Napisany 17 czerwca 2013 - 20:32

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

Cała ta rozmowa ma jakiś dziwny początek - Maka napotkał ewidentny bug w oprogramowaniu (jeśli śmiga mu Dead Space 3 to nie ma szans, żeby Wiedźmin, gra z 2007 roku, nie chciał się odpalić) i nagle mówimy o tym, jak to trzeba ciągle usprawniać kompa?


To jest w temacie, jak najbardziej. "I dlaczego karva" - to dyskutuję dlaczego.
  • 0

#146 Chewie Napisany 17 czerwca 2013 - 20:40

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Ja już nie dyskutuję bo zrobiły się zwykłe wojenki.


  • 0

#147 Wezyr Napisany 17 czerwca 2013 - 20:55

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Czy ja w jakikolwiek sposób odniosłem się do ciebie?

 

Chodziło mi o to, że problem często zbywa się tekstami typu "za słaba konfiguracja", a tak naprawdę nikt nie może przyznać po prostu, że granie na PC ma jednak swoje kaprysy i ograniczenia.


  • 0

#148 Chewie Napisany 17 czerwca 2013 - 21:39

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

To prawda, ale jak się zasmakuje modowy świat skyrima i grafikę to nie chce się wracać. Nigdy jeszcze nie ulepszałem kompa bo dopiero niedawno pozbyłem się poprzedniego, który miał już 10 lat. I tak przeważnie gram na konsoli.


  • 0

#149 Otacon Napisany 18 czerwca 2013 - 07:11

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Ja do tej pory mialem 3 kompy. Pierwszego dostalem w technikum- slabiutka konfiguracja w tamtych czasach alem sie cieszyl. Odpalalem na tym trzy pierwsze fallouty, quakei i pierwszego gotika na win98. Po jakims czasie koleszka mi zrobił upa systemu na Xp ktorego uzywalem jeszcze do zeszlego roku :king: gotik2 dla mnie juz byl noiegrywalny. Technicznie grac sie dalo ale to byla juz kupa jak skyrim na ps3-niby grac sie da ale w minimalnym stopniu kazystamy z tego nad czym tworcy sie narobili. Znalem typa co na 333Mhz gral w G2 :fp:
Wysiedzialem na tym kompie z 10 lat az internet, yt zaczal haczyc i ledwo dalo sie cos robic ze zdjeciem w formacie jpg. Gdzie tam ukochane rawy...
Za free dostalem niby lepssego,o ktorym lepiej nie mowic. Grafa z marketu jak i chyba caly komp...

I na tym koniec low-low-endu :cf:
Teraz smiga mi wszystko co chce i zaden pacholek nie powie mi pol roku i wymieniasz wszystko :hihi:
Chyba na tej generacji kosol wojny specsowe w kompach zwolnily bo konsole to kaganoec dla tworcow :olo:
  • 0

#150 KoBik Napisany 18 czerwca 2013 - 08:08

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:

Gram i nadal będę grał na konsolach. Póki kompletnie znikną z rynku, to będę grał w bierki. Rzekłem. Miałem jednego peceta do interneta a od ponad roku mam lapka i walę stacjonarne badziewie z masą kabli, specjalnym stanowiskiem w pokoju i innym mało wygodnym spędzaniem czasu przy internetach. 


  • 0