Skocz do zawartości

Devil May Cry vs Ninja Gaiden


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
139 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Ktora wg. was gra jest lepsza ? (97 użytkowników głosowało)

Ktora wg. was gra jest lepsza ?

  1. Ninja Gaiden (41 głosów [41.84%])

    Procent głosów: 41.84%

  2. Głosowanie Devil May Cry (57 głosów [58.16%])

    Procent głosów: 58.16%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#121 Holden Napisany 13 sierpnia 2011 - 14:31

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
qte sie nie sprawdzi w ng bo to techniczna gra od zawsze!!!
  • 0

#122 Gość_Kazuo_* Napisany 13 sierpnia 2011 - 14:50

Gość_Kazuo_*
  • Goście
I niby QTE miałyby się z tym kłócić? Moim zdaniem patent fajnie urozmaiciłby walki (chociażby z samymi bossami). Bayonetta przecież też jest dosyć technicznym slasherem, a mimo to tam QTE się sprawdziły, więc raz jeszcze - czemu nie w NG? Zresztą, jeżeli nawet nie podczas starć, to zawsze mogliby wcisnąć je do filmików, ewentualnie opracować specjalne sekcje przeznaczone pod nie (jak akcja z ciężarówką na trailerze). Takie tam trochę sranie, bo coś nowego to od razu źle...
  • 0

#123 Scorpio Napisany 13 sierpnia 2011 - 15:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Akurat Yakuza Kenzan z przyjemnością bym przywitał, ale nie ma jej w Europie. Niestety.

Piszę, że JA lubię mieć wizję ninja w feudalnej Japonii, a nie lubię takiego misz maszu. Tyle. Nie podeszło mi to w tej grze i nie mam zamiaru nagle zmieniać gustu, bo na forum nagle czytam, że jestem w błędzie. Tak, wolę klimaty Tenchu i już. A cycata agentka FBI czy CIA w mikrośmigłowu z wielkim młotem, która prosi w imieniu rządu Ryu o pomoc w walce z demonami to za dużo.
W dwójce NG bardzo podobała mi się m.in. lokacja na górze z setkami katan. W jedynce lodowa jaskinia. Miasta w takich grach nie podobają. Czy DMC, czy NG.

EDIT: to liczę, ze kupisz FF Versus, które współcześnie się dzieje :P
  • 0

#124 Holden Napisany 13 sierpnia 2011 - 15:32

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
bo ng to kontry to uniki, to comba które czesto sami odkrywamy. To nie jest gra w wktórej miło widziane sa momenty ktore sugeruja wcisniecie okreslonego przycisku
a poza tym lol, tak strasznie sie czepiacie tego designu jakby rzeczywiscie miał on w tej serii jakiekolwiek znaczenie
  • 0

#125 Gość_Kazuo_* Napisany 13 sierpnia 2011 - 15:41

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Osobiście jestem w stanie sporo znieść, ale NG zbyt często przekraczało granice dobrego smaku, zarówno jeżeli chodzi o fabułę, jak i sam design.
  • 0

#126 Holden Napisany 13 sierpnia 2011 - 15:47

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
nie no przeznij sie bo i tak tego nie zmienia, co ci zostaje?
  • 0

#127 Gość_Kazuo_* Napisany 13 sierpnia 2011 - 15:49

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Grać z zamkniętymi oczami?
  • 0

#128 iluck85 Napisany 13 sierpnia 2011 - 19:38

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Sralem na fabule w NG od zawsze :D Chodzilo o fun z gry,ta krew, trudnosc agrrrrrrrr
No i jedynka z legenda- wioslem........ jesuuu masakra.
Kupowalo sie treningowy kij (pisze, bo malo kto o tym wie ) i jechalo na max poziom, a wtedy z kija robila sie nowa bron:
Dodany obrazek

Potocznie mowilo sie- wioslo.

Jak kazda duza bron w kazdej grze, byla wolna, ale..... no wlasnie :lukam:
Jak sie mialo malo energi- na pierniecie, znaczki na broni swiecily, a wtedy nie bylo przebacz:



Nie ma zadnego filmiku z potega tej broni.


I najbardziej kozacki utwor wg mnie z 1 czesci


  • 0

#129 Holden Napisany 13 sierpnia 2011 - 19:46

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
treningowy kij? to nie watpie, kij jest słaba bronia
  • 0

#130 iluck85 Napisany 13 sierpnia 2011 - 19:54

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Chodzilo o to, ze musiales caly czas robic upgrade. Ogolnie nawet jak sie skupiles tylko na kiju,to max poziom osiagales pod koniec gry- okolice 11 chaptera o ile pamietam. Zaraz wrzuce moje 2 stare filmiki z NG ktore pewnie NIKOGO, ale to nic :D Przypomnialy mi dobre czasy w ktorych grze poswiecilem sporo czasu,okolice 400h. Cos czuje ze PS3 wejdzie na chate i do tego secik NG1 2 na PS3 i dorzuce na seta 3 :ass: Ladnie bedzie wygladac na polce :)
  • 0

#131 Holden Napisany 13 sierpnia 2011 - 19:57

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
ajlak pytanie: chcialbym kupic jeszcze raz ng 1 coby skonczyc w koncu, lepiej zainwestowac w 1 zwykła czy black?
  • 0

#132 iluck85 Napisany 13 sierpnia 2011 - 20:06

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Wiadomo ze black- dostaniesz Lunara i poziom MN ktorego nie ma w jedynce.
Black to wersja z dodatkami, ktore byly do zassania z Live Huricane Pack 1 i 2 - dla osob nie majacych lajwa, wydali wlasnie wersje Black.

1. Tutaj widac moj blad, chcialem za szybko skonczyc no i efekt widac :D Czesto ogladalem ten napis :cry: Ciezko sie wyrwac temu gosciowi, co tez jest widoczne. (Evil Ryu sie pojawia w paru momentach wlasnie w wersji black)



2. Taki mix z mojego wypasionego stylu gry :olo: Testowalem program do montazu wideo, wiec bezsensu tabliczka czy muzyka, no ale...




Filmy maja 7 lat ? Albo wiecej. Xbox i 14 calowy tivik :D
  • 1

#133 Scorpio Napisany 13 sierpnia 2011 - 22:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Akurat mnie interesuje :D

A Distorted World też kiedyś polecałeś, to mam na playliście do dziś :) (zresztą, jak cały OST z NG1, z dwójki już gorszy :/) A wiosło to jest wiosło bo chyba nawiązuje do słynnego pojedynku Musashiego z Sasaki Kojiro.
  • 0

#134 Holden Napisany 14 sierpnia 2011 - 17:42

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
w ng 2 teraz kolejny rasz gram, i odkrywam potencjał wczesniej niedocenianych broni. Kusarigama jest trudna do ogarniecia z powodu słabej siły, ale jest plastycznie spoko, ma duzy zasieg, i fajnie szybko sie nia wywija. No i sierpy, pomimo małego zasiegu cudwna bron to jest
  • 0

#135 iluck85 Napisany 14 sierpnia 2011 - 22:38

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Kozacka bron, to w jedynce Vigorian...
Dodany obrazek
  • 0

#136 Gość_Kazuo_* Napisany 15 sierpnia 2011 - 12:24

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Nic nie przebije dwóch katanek.
  • 0

#137 Holden Napisany 15 sierpnia 2011 - 12:37

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
przeciez to o tym pisałem luck :D
a od dwóch katanek wole tru miecz smoka który jest najmocniejsza bronia grze, choc taki vigorian jest bardziej satysfakcjonujacy
  • 0

#138 Gość_Kazuo_* Napisany 15 sierpnia 2011 - 12:46

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Może i są lepsze bronie, ale wywijanie dwoma katanami rozpieprza wszystko swoim efekciarstwem :^^:
  • 0

#139 iluck85 Napisany 15 sierpnia 2011 - 13:40

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Vigorian byl piekne :D Combo po 200-300 nie bylo trudnoscia, bylo efektownie i ten odglos ;D Podobnie jak nun chaku, jaral mnie ten dzwiek kiwania na lewo i prawo.
Ale numer jeden to podstawowa bron Ryu- pozniej 4 poziom jak ryu zamontowal krysztal..... Trzymanie y i ten teatr w powietrzu mistrzostwo!
  • 0

#140 Spuczan Napisany 15 grudnia 2011 - 12:16

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Devil May Cry za to:

http://www.youtube.c...4D95EBE73444D44
  • 0