Skocz do zawartości

Zdjęcie

Outcast: Second Contact

Appeal Big Ben Interactive PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 01 sierpnia 2013 - 13:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
eurogamer:

Deweloperzy z firm AMA Studios oraz Appeal połączyli siły, by utworzyć nowe studio - Daoka. Belgowie już od dwóch lat zajmują się nowymi tytułami, zmierzającymi „w przyszłości” na konsole nowej generacji.
Daoka zajmie się także klasyczną serią Outcast. Pierwsza odsłona powstała w 1999 roku i choć spodobała się krytykom, to nie osiągnęła zadowalającego wyniku finansowego. Gracz wciela się w Cuttera Slade'a, który eskortuje naukowców planujących zamknięcie czarnej dziury na planecie kosmitów. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.
W lipcu tego roku kilku twórców oryginalnej wersji zręcznościówki odkupiło od Atari prawa do gry i współpracuje z Daoka nad nową odsłoną.
„Nasze studio popiera kooperację i jest zarządzane demokratycznie. Dzięki temu powstały idealne warunki dla kreatywnych twórców, którzy mogą skupić się na naszym wspólnym celu: wspaniałych grach!” - napisali twórcy w informacji prasowej.

 
dawajcie mi plusy za tego niusa.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 15:30

  • 2

#2 burnstein Napisany 01 sierpnia 2013 - 13:55

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Nic co by potwierdzało, że gra powstaje, temat do zamknięcia, a dla Czysia karny ku*as.


  • 0

#3 cwany-lis Napisany 01 sierpnia 2013 - 14:50

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

dałem plusa bo jak byłem małym cyganem to zagrywałem się w demko tej gry - guzik rozumiałem ale klimat był taki, że mi się loki prostowały


  • 0

#4 ACZ Napisany 26 maja 2017 - 19:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:


  • 0

#5 ACZ Napisany 09 czerwca 2017 - 20:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Trailer porównujący starocia z rimejkiem:


  • 0



Inne z tagami: