Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duke Nukem 3D: Megaton Edition

książebubble gum come get some! hail to the king baby pigcops

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#1 nole Napisany 13 sierpnia 2013 - 10:42

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Come get some!

 

duke.jpg

 

 

 

 

 


 


  • 0

#2 McTomass Napisany 13 sierpnia 2013 - 17:06

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:

Właśnie takie stare dziadostwo powinni wydawać na Vicie. Gdyby nie ta konsola to zagrałbym pewnie nigdy w stare MGS'y. Do tego od razu niech ląduje w PlayStation Plus.


  • 0

#3 nole Napisany 12 grudnia 2013 - 18:14

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Będzie też na PS3 także można "przenieść do dział"!!!11one. :potter:  Developing już prawie ukończony. Gra będzie zawierać:

Duke Nukem 3D: Atomic Edition
Duke Caribbean: Life’s a Beach
Duke it out in D.C
Nuclear Winter
 
http://www.psnstores...r-ps3-and-vita/

Ostatnio Duka kończyłem na N64, a tych dodatków na oczy nie widziałem, także się nahajpowałem jak dzik!  :gusta:


  • 0

#4 erzetPL Napisany 14 grudnia 2013 - 12:33

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Dobry powód by kupić Vitę. :) Pamiętam te czasy, kiedy jako mały szczyl zagrywałem się w DN:Manhattan Project.  :ftopa:


  • 0

#5 BigJoe Napisany 05 stycznia 2014 - 22:06

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Wiadomo już co z premierą?


  • 0

#6 Dixi Napisany 06 stycznia 2014 - 11:04

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Konkretnej daty nie ma, ale w zeszłym miesiącu podawali, że gra jest już prawie ukończona, więc premiera to pewnie kwestia najbliższych miesięcy.


  • 0

#7 nole Napisany 20 maja 2014 - 13:18

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Devolver Digital na Twitterze:

"Duke Nukem 3D: Megaton Edition is being submitted for certification on PS3 and Vita this week - we'll keep you all posted on news! #GetSome"

Także już niedługo będzie można kopać tyłki, tylko gumę do żucia trzeba kupić bo mi się skończyła!!


  • 0

#8 nole Napisany 19 września 2014 - 15:43

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

"No new updates on Duke Nukem 3D: Megaton Edition for PlayStation - lots of certification issues unfortunately." :sciana: 

 


Arrrghhh...  :[


  • 0

#9 Wezyr Napisany 19 września 2014 - 17:17

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Ta gra to klasyk klasyków, oczywiście nie pokaże mocy PSV, ale zdecydowanie będzie warto zagrać.

 

 

Daaaaamn, I'm lookin' good :ass:


  • 0

#10 ACZ Napisany 07 stycznia 2015 - 00:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

jutro do zassania dla plusowiczów:


  • 0

#11 burnstein Napisany 07 stycznia 2015 - 00:33

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Ależ to będzie niegrywalny crap.


  • 0

#12 Schrodinger Napisany 07 stycznia 2015 - 00:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

te magiczne 10 klatek na sekunde, vita faktycznie umarła


  • 0

#13 michalmarek77 Napisany 07 stycznia 2015 - 05:19

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
10??? A czemu niby? Ta gra to cross-buy z PS3 wiec nie tylko na handheldach będzie grane :) Choć Burn ma racje- bez tony nostalgii, dla nowych w temacie DN3D ta gra będzie crapem roku - przekombinowany i za długie levele będą tylko gwoździem do trumny w takim przypadku. A dla fanow- must have. Genialnie, że giereczkowy DVR, obecny w ubozszej pod względem contentu, wersji 360 nadal jest obecny-kolosalnie uprzyjemnia kontakt z giereczka. Ja tam sprawdzę, choć za wiele pewnie nie pogram :P jak juz babrac się w 3D truchle to tylko Doom/Quake :)
  • 0

#14 Sotaku Napisany 07 stycznia 2015 - 22:56

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

jak juz babrac się w 3D truchle to tylko Doom/Quake :)

dokładnie
  • 0

#15 michalmarek77 Napisany 08 stycznia 2015 - 19:06

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Primo - ten watek chyba nalezaloby przeniesc do multiplatform, bo gra w tej wersji oprocz Vity , jest takze na PS3 i PC /choc tu chyba nie ma wszystkich ficzerow - nie wiem czy na piecu jest DVR/

 

Porownalem sobie dzis te wersje z wersja, ktora do tej pory byla ta definitywna - z Xboxa 360.

 

Wersja Vita/PS3 juz na starcie jest o nieba lepsza pod wzgledem contentu ale takze wyswietlania obrazu. Gra w wersji na konsole Sony wyswietla /w poprawnych proporcjach/ obraz w 16:9. Szoker! Tego mi brakowalo. Nie musze chyba pisac jak zwieksza to frajde z grania.

No i teraz, cos co dla jednych bedzie plusem, dla innych niekoniecznie. Wersja ta rozmywa tekstury. Bye bye paskudne kwadraty, ktore wystepowaly w oryginale jak i wersji Xboxowej. Wyglada to ladnie /na tyle na ile ta gra w ogole moze byc ladna/, szczegolnie na wielgachnym TV. Szkoda , ze dla ortodoksow /takich jak ja/ nie pozostawiono opcji dla niefiltrowanej grafiki. Chyba mam cos z lbem, ale wolalby jednak te kwadraty...Tak jakos, oryginalniej. Szczegolnie, ze w Doomie tego /bledu/ nie ma - grafika nie jest rozmyta i to daje ten prawdziwy, niewyretuszowany,  feeling.

Tak czy siak, to swietna wersja i chyba najlepsza wersja tej gry jaka jest dostepna w ogole. Polecam kazdemu fanowi! I tylko fanowi, ktos kto nie mial stycznosci z ta gra, bardzo szybko odbije sie z bolem zebow. Tak jak Doom jest zawsze i dla kazdego  miodny tak Duke Nukem 3d juz niekoniecznie.

A wersja X360 - coz, ma obraz tylko w proporcjach 4:3, mniej kontentu, motion blura i niefiltrowane tekstury - dzieki czemu nadal  pozostaje najwierniejsza, nowa inkarnacja starego dobrego Duke'a 3d. Fajnie, ze jest tam gdzies w czelusciach dysku mojej trzystaszescdziesiatki. Grac juz w te wersje nie bede, ale czasem odpale sobie dla "feelingu"...Granie, jak juz, to tylko w wersji Megaton w glorious 16:9


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 08 stycznia 2015 - 19:12

  • 2

#16 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2015 - 19:15

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Hehe, w końcu taki sam zjeb na punkcie oldskulowych efpeesów jak ja. Miło. :fa:


  • 0

#17 Rudolf Napisany 08 stycznia 2015 - 19:19

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

To ta wersja z plusa nie jest też na PS4? :/


  • 0

#18 michalmarek77 Napisany 08 stycznia 2015 - 19:23

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Niestety, to cross-buy na Ps3/Vita. Na razie nie ma żadnego info o choćby planowanej wersji na PS4. A szkoda. Kupiłbym :cf:
  • 0

#19 Nexus Napisany 08 stycznia 2015 - 19:49

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Szkoda, tez bym łyknął i powspominał.
  • 0

#20 ACZ Napisany 08 stycznia 2015 - 21:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Primo - ten watek chyba nalezaloby przeniesc do multiplatform, bo gra w tej wersji oprocz Vity , jest takze na PS3 i PC

nope, ponieważ handheldy mają swój oddzielny dział. co najwyzej mozesz zalozyc drugi temat (chociaz nie wiem po co) w dziale ps3 (dzial pecetowy jest traktowany jak bękart działu currentgen).


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 08 stycznia 2015 - 21:53

  • 0

#21 Sotaku Napisany 08 stycznia 2015 - 23:54

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Pograłem trochę i jest lepiej niż się spodziewałem, jeszcze ogram gierkę jak grafik mi się zwolni choć trochę. Dla mnie to podwójna frajda, bo za czasów świetności gry byłem zdecydowanie w obozie Quake'a i nie skończyłem nawet ksiecia
  • 0

#22 xell Napisany 09 stycznia 2015 - 00:47

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 313 Postów:

Pograłem trochę i jest lepiej niż się spodziewałem, jeszcze ogram gierkę jak grafik mi się zwolni choć trochę. Dla mnie to podwójna frajda, bo za czasów świetności gry byłem zdecydowanie w obozie Quake'a i nie skończyłem nawet ksiecia

Takiego level designu w dzisiejszych czasach nie uświadczysz :(


  • 0

#23 Sotaku Napisany 09 stycznia 2015 - 08:32

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Dokładnie, acha i po tym co pisali niektórzy spodziewałem się dużego klatkowania, a tu nic z tych rzeczy
  • 0

#24 michalmarek77 Napisany 09 stycznia 2015 - 16:29

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Próbowałem dziś grać w multi. Dzizas faking krajst. No nie da się :) lagi,lagi i jeszcze raz lagi. Przynajmniej na ps3. Trochę szkoda, miałem ochotę sprawdzić jak dziś w PvP sprawdziły się taki oldschool a się nie da...Może kiedyś to poprawia, choć wątpię by wtedy ktokolwiek miał ochotę na takie multi. Na szczęście singiel śmiga bezbłędnie :cf: A przy okazji leveldesignu DN3D - bardzo dobrze,imo, że fpsy ewluowaly i juz się nie robi tak pokreconych "labiryntowek", w które grając non stop trzeba szukać kratki wentylacyjnej, dzięki której dostaniemy się tam, gdzie jest ten cholery klucz/karta, której szukamy od godziny...
  • 0

#25 Ney Napisany 09 stycznia 2015 - 16:32

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Czyli da się na Vicie w to grać?

Nigdy nie grałem w tego Duke'a, byłem doomboyem :(


  • 0

#26 michalmarek77 Napisany 09 stycznia 2015 - 16:41

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Ja jestem DOOMzyebem 4 ever :cf: Z tego co sie orientuje ta wersja na Vicie jest osom. DN3D to nie Doom ale tez bardzo przyjemny oldschoolowy efpees.
  • 0

#27 burnstein Napisany 09 stycznia 2015 - 18:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Zassałem to wczoraj na Vicie i pograłem kilka minut, sterowanie to jakaś porażka, może jak zmniejszę czułość to będzie lepiej. Choć pewnie nie będzie i adios z karty.


  • 0