Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hearthstone Heroes of Warcraft


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
275 odpowiedzi na ten temat

#1 MonsieurWoland Napisany 20 sierpnia 2013 - 17:34

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Warcrafta uwazam za gre dla pryszczatych nerdow plci meskiej. Mam podobne zdanie o Magic the Gathering. O dziwo polaczenie tych 2 swiatow odpowiada mi. Ostatnio ruszyla beta, czekam na swoj klucz. 

 

 

Nowe zestawy kart mozna dokupic za twarda walute lub sukcesywnie odblokowywac wraz z level upami naszych postaci. 


  • 0

#2 Chewie Napisany 20 sierpnia 2013 - 18:40

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

słyszałem coś, może sprawdzę


  • 0

#3 cwany-lis Napisany 24 sierpnia 2013 - 08:47

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

płacenie autentycznych pieniędzy za niematerialne gadżeciki i bonusy mnie przeraża


  • 0

#4 MonsieurWoland Napisany 12 lutego 2014 - 11:26

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Nie musisz placic ani grosza;) Pare dni temu ruszyla otwarta beta. Wszystkie odblokowane karty przechodza do pelnej wersji.


  • 0

#5 MonsieurWoland Napisany 03 kwietnia 2014 - 21:47

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Wyszla wlasnie wersja na ipady :^^:


  • 0

#6 Rudolf Napisany 03 kwietnia 2014 - 21:53

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

Tylko na Ipada? Bo bym na komórce czasem popykał na wykładzie albo co :/ Do apple szajsu nie zawsze mam dostęp...


  • 0

#7 Aleks Napisany 03 kwietnia 2014 - 21:56

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
dobra gra na tablety, ciekawe ile zyska teraz na popularności
  • 0

#8 Schrodinger Napisany 03 kwietnia 2014 - 21:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 971 Postów:
a to jest normalna wersja czy tylko jakis wspomagacz do normalnej wersji?
  • 0

#9 Rudolf Napisany 03 kwietnia 2014 - 21:59

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

Zaraz sprawdzę jo

 

Nie widzę, tylko jakieś deck buildery są   :ok:

 

EDYTA 2

BETA jest 


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 03 kwietnia 2014 - 22:02

  • 0

#10 MonsieurWoland Napisany 04 kwietnia 2014 - 08:16

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

a to jest normalna wersja czy tylko jakis wspomagacz do normalnej wersji?

 

Normalna wersja. Dzieli wszystkie funkcje z wersja na PC. W chwili obecnej wersja na gejpady jest dostepna na applestore w kanadzie, australii i nowej zelandii. Za kilka dni ma byc w pozostalych regionach. Iphony i andki za kilka miesiecy. Gdybyscie kiedys chcieli kupowac paczki kart za gotowke to radze to robic na PC. Na ipadzie ceny sa o 20% wyzsze :olo:


  • 0

#11 Zois Napisany 04 kwietnia 2014 - 09:31

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

heartstone jest słabe.  Lepiej już się giercuje w pctowe wersje mtg

 

ale jest proste, mozna grac na internaszynal level juz od 1 minuty wiec na gierke na raz dwa pewnie wystarczy.

 

ogolnie skonczylem tutorial, i rozwalilem 3 gosci zeby dostac mounta w WoWie  :sir:


  • 0

#12 Wezyr Napisany 04 kwietnia 2014 - 10:08

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 404 Postów:

Hearthstone nudzi się po trzech potyczkach.


  • 0

#13 ACZ Napisany 04 kwietnia 2014 - 17:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 129 Postów:

ja w to bede gral na pc (ale jeszcze nie teraz), bo z tego co widzialem jest to karcianka po polsku.

 

a ze jest slaba to pie*dolicie i za malo graliscie, bo gierka jest ponoć w duchu easy to learn, hard to master.


  • 0

#14 MonsieurWoland Napisany 04 kwietnia 2014 - 21:52

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Na internaszonyl level nie bedziesz gral od pierwszej minuty ale rzeczywiscie gra jest wyjatkowo przystepna. Przez swoja wysoka losowosc jest tez zabawna. Gram codziennie po kilkanascie minut, robie questa i spadam :olo:


  • 0

#15 Aleks Napisany 04 kwietnia 2014 - 21:53

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Hearthstone nudzi się po trzech potyczkach.

 

 

jak ciągle przegrywasz to tak  :tak:


Ten post był edytowany przez Aleks dnia: 04 kwietnia 2014 - 23:20

  • 0

#16 Zois Napisany 05 kwietnia 2014 - 12:09

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

ja w to bede gral na pc (ale jeszcze nie teraz), bo z tego co widzialem jest to karcianka po polsku.

 

a ze jest slaba to pie*dolicie i za malo graliscie, bo gierka jest ponoć w duchu easy to learn, hard to master.

pierdolenie o szopenie.

 

Jak dotycczas sie gralo tylko w Piotrusia to moze faktycznie gra budzi zachwyty i rodzi wyzwania


  • 0

#17 MonsieurWoland Napisany 17 kwietnia 2014 - 08:15

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Dzisiaj wyszla wersja na iPada w wszystkich regionach.


  • 0

#18 MonsieurWoland Napisany 20 kwietnia 2014 - 09:44

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

By popular vote olo.

 

Wiedza podstawowa:

- To jest karcianka. Na zwyciestwo skladaja sie 3 czynniki.  Kolekcja kart, umiejetnosci, szczescie. Jezeli masz rozlegla wiedze na temat tych kart mozesz miazdzyc nawet bez rozleglej kolekcji. Zostalo to kilkukrotnie udowodnione przez streamerow ktorzy doszli od najnizszej rangi w rankingu (25) do poziomu legendary, nie wydajac centa. Jezeli natomiast nie masz szczescia - nie masz szans w tej grze. Mnostwo kart ma efekty losowe, nazywane popularnie rng. 

 

- Nie mamy wplywu na rng, skill przychodzi z czasem. Jak szybko powiekszyc swoja kolekcje? W tej grze sa 2 waluty. Gold i dust. Za zloto kupujemy booster packi w ktorych sa karty typu "expert" Karty basic otrzymujemy za podnoszenie lvl postaci od 1 do 10. (Nie jest to tozsame z poziomem w rankingu). Gold otrzymujemy za questy http://hearthstone.g...edia.com/Quest. Polecam przejrzec liste unique quests. Na sam poczatek zrobic: first blood, the duelist, level up, ready to go, crushed them all, ipack. Mamy z tego jednorazowy zastrzyk gotowki bez potrzeby wygrania pojedynku z zywym przeciwnikiem.  Oprocz unique questow mamy daily quests. Dostajemy 1 co 24h. Jednoczesnie mozemy miec aktywne 3 daily quests. Co 24h mozemy tez dropnac jeden daily quests i losowac drugi. Moja rada jest taka: zawsze dropcie questy za 40 golda. Gorszych nie wylosujecie a macie szanse na quest za 60 lub 100. Daily quests mozna nabijac tylko w play mode lub arena. Druga waluta to dust. Otrzymujemy go w wiekszosci przypadkow za rozlozenie (disenchant) kart. Ratio wymiany to 1:4. Tzn za rozlozenie karty otrzymujemy 1/4 dustu potrzebnego na jej stworzenie. Mozna tworzyc tylko expert cards ktore sa podzielone na commons (40 dust to craft) uncommon (100), epic (400), legendary (1600)

W decku mozna miec maksymalnie 2 takie same karty, z wylaczeniem legendary, gdzie limit jest ustawiony na 1.

 

Tanie decki do stworzenia na start:

http://www.hearthpwn...lay-zoo-warlock

http://www.hearthhea...980/face-hunter

 

Co do areny: tam wybieramy jedna karte sposrod 3 dostepnych, powtarzamy to 30 razy i mamy zupelnie losowy deck ktorym gramy przeciwko innym losowym deckom. Pierwsze wejscie jest za darmo, kazde kolejne kosztuje 150 golda. Gramy do 12 zwyciestw lub 3 przegranych, otrzymujemy nagrody. Ich jakosc zalezy od tego ile mamy zwyciestw. Booster pack jest jednak zawsze gwarantowany, oprocz tego mozemy dostac dodatkowy dust, zloto, lub zlote karty.  Zeby w arenie wyjsc na zero potrzebujemy 2-3 zwyciestw. (Sam pack to wydatek 100g, w nagrodach dostajemy kolejne 50).

 

edit: W tekscie moga byc bledy gramatyczne, stylistyczne, literowki i ortografy. Wisi mi to jestem obloznie chory olo.

edit2: To chyba moj najdluzszy post w historii forum. Choroba mi nie sluzy olo.


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 20 kwietnia 2014 - 10:30

  • 3

#19 Schrodinger Napisany 20 kwietnia 2014 - 10:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 971 Postów:
Zrobiłem te pierwszdee 6 misji, teraz widzę że mi podświetla tutorial, ubiłem / odblokowałem inną postać i co teraz? Wszystkich odblokowac? Czarodzeijka gralem i mam teraz 12/20 a demonem co go odblokowalem 10/20 co to?
  • 0

#20 Rudolf Napisany 20 kwietnia 2014 - 10:51

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

To są levele postaci, co drugi level dostajesz karty charakterystyczne dla danej klasy. Tutorial jest po to, żebyś sobie odblokował wszystkie klasy i załapał czym Ci się najlepiej gra. 


  • 0

#21 MonsieurWoland Napisany 20 kwietnia 2014 - 10:52

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Basic class cards. Jak wbijesz 10 lvl postacia bedziesz mial 20/20 dla danego bohatera. Nie wspomnialem ze oprocz powyzszych podzialow masz wlasnie karty z ktorych moga korzystac tylko dani bohaterowie i neutrale z ktorych moga korzystac wszyscy.


  • 0

#22 Texz Napisany 20 kwietnia 2014 - 10:52

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Przestań tracić czasu na gierki i załóż rodzinę. 

 

Wersja na iPada całkiem nieźle umila czas. Nie wierzyłem, że to za darmo i szukałem jakiegoś kruczku. Nie ma. 


  • 0

#23 Godot Napisany 20 kwietnia 2014 - 17:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jaką postacią najlepiej grać?
  • 0

#24 MonsieurWoland Napisany 20 kwietnia 2014 - 17:06

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Bez roznicy. Kazda ma swoje plusy i minusy. Dany daily quest czesto moga wykonac tylko 2 z 9 klas.  Obecnie najlepsze wyniki z najnizszym nakladem dustu ma hunter.

 

Obecnie niepodzielnie rzadzi ten deck: http://2p.com/573722...k-by-isuyou.htm

 

King Mukla i Leeroy na nizszych szeblach drabiny moga byc spokojnie wymienione na argent commander x2 lub wolf rider x2


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 20 kwietnia 2014 - 17:09

  • 0

#25 Rudolf Napisany 20 kwietnia 2014 - 17:55

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:
Olo ja właśnie łowcą gram :pf: po prostu lubię. I sam se talię zrobiłem :/

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 20 kwietnia 2014 - 17:56

  • 0

#26 MonsieurWoland Napisany 20 kwietnia 2014 - 18:22

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

BTW: wlasnie gram w HS, moj battletag shinianPL#2742


  • 0

#27 Rudolf Napisany 20 kwietnia 2014 - 19:25

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

Ja też właśnie pykam, leci inwajt. Jak co to valhallaman#2423


  • 0

#28 MonsieurWoland Napisany 20 kwietnia 2014 - 19:33

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Przyjete.


  • 0

#29 Rudolf Napisany 20 kwietnia 2014 - 19:54

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

Pokazano mi jak bardzo moja talia jest słaba... Dzięki za chyba najtrudniejsze starcie jakie miałem do tej pory w tej grze  :ftopa:


  • 0

#30 Schrodinger Napisany 20 kwietnia 2014 - 20:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 971 Postów:
wyslalem wam inwajty, shinian mnie dojechał jak burą sukę trzy razy, nawet szansy nie miałem, nie moja liga, z typami czasami wygrywam czasami nie, zalezy jak sie karta ulozy ale z nim nie ma szans :bowdown: no ale jak sam pisze 800 spotkan robi swoje

a jak wzialem zrobiona przez siebie talie a nie standardowo to w ogole porazka :ok: musze 'pogrindowac' i walnac 10 lvl kazdej postaci
  • 0