Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hearthstone Heroes of Warcraft


 • Zaloguj się by odpowiedzieć
272 odpowiedzi na ten temat

#271 Godot Napisany 25 sierpień 2017 - 18:23

Godot

  Everyone has a price!

 • Forumowicze
 • 23615 Postów:
Skończyłem, dostałem trzy paczki ze śmieciami i legendę na pył
 • 0

#272 Zois Napisany 15 grudzień 2017 - 11:53

Zois

  Silenzio Prima Della Lotta

 • Forumowicze
 • 5492 Postów:

Wszedł nowy dodatek "Koboldy i Katakumby" - oczywiście multum nowych kart z nowymi mechanikami.

Wszedł również nowy tryb przygodowy - bardzo ciekawy!

 

Na początek wybierasz klasę i zaczynasz ze zdefiniowaną talią kilku kart. Do pokonania masz 8 bossów z których każdy jest trudniejszy. Bossowie trafiają się losowi z jakiejś puli więc nigdy nie wiesz na kogo trafisz w kolejnej walce. 

Po pierwszej wygranej walce i chyba jeszcze w międzyczasie 1-2 razy , wybierasz "bonus" który będzie towarzyszył Ci do końca gry. Wybór jest 1 z 3 bonusów - ale tu też masz losowość więc nie zawsze wybierasz z tych samych bonusów ; a mogą to być takie jak "2x więcej zdrowia" , "koszt Twoich zaklęć jest o 1 mniejszy" , "minion przeciwnika kosztuje 1 więcej" itp

 

Dodatkowo, po każdej wygranej możesz rozbudować swoją talię o 3 dodatkowe karty. Wygląda to tak, że masz propozycje 3 paczek po 3 karty i wybierasz interesująca Cię paczkę. Oczywiście znów karty są losowe - aczkolwiek paczki są zawsze tematyczne.

 

Po wygraniu każdą klasą całego trybu, jest jakaś nagroda - nie wiem w sumie jaka. 

Jeśli przegrasz z jakimś bosem, to musisz zaczynać od nowa, ale oczywiście jeśli już jakąś klasą wcześniej wygrałeś, to nie kasuje się ta wygrana.

 

Dobre i darmowe!


 • 0

#273 Zois Napisany 13 kwiecień 2018 - 09:35

Zois

  Silenzio Prima Della Lotta

 • Forumowicze
 • 5492 Postów:

Dzisiaj wszedł kolejny dodatek - "Wiedźmi Las"  Karty do przejrzenia -> https://playhearthst...witchwood/cards

Na starcie dostaje się 3 pakiety + legendarkę (chyba losowo - pzrynajmniej w poprzednim dodatku były losowe - ja teraz trafiłem Księcia Liama), więc warto się zalogować bo może coś wpaść za darmo + ponieważ pewne karty wpadły do Dziczy, to jeśli ma się je w kolekcji, to dostaje się jakąś wartość pyłu.

 

 

A co niesie ze sobą nowy dodatek ? Jakoś mocno się nie wczytywałem, ale ciekawą opcją są karty z "Echo"  - polega to na tym, że jeśli ma się manę, to można daną kartę z Echo zagrać wielokrotnie.

Jest też opcja "Zryw" - stronnik ze Zrywem może zaatakować innego stronnika od razu po zagraniu, ale zaatakować bohatera może dopiero od następnej tury.

 

Jeśli chodzi o stronników legendarnych, to pojawiły się takie pod które można zbudować talię składającą się z kart o koszcie parzystym lub nieparzystym. Noobem jestem więc nie widzę w tym rewelacji, generalnie są takie legendarki które w zależności od parzystości wzmacniają moc specjalną albo redukują koszt użycia do 1 many.

 

Jest też fajny stronnik legendarny "Dreszczołak" - okrzyknięty "nowym Yoggiem", dla miłośników RNG. Niestety jest tylko dla Szamana. A robi tyle że powtarza każdy Okrzyk Bojowy ze wszystkich kart zagranych przez siebie w ciągu rozgrywki. Cele oczywiście losowe.


 • 0