Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hearthstone Heroes of Warcraft


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
275 odpowiedzi na ten temat

#271 Godot Napisany 25 sierpnia 2017 - 18:23

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Skończyłem, dostałem trzy paczki ze śmieciami i legendę na pył
  • 0

#272 Zois Napisany 15 grudnia 2017 - 11:53

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

Wszedł nowy dodatek "Koboldy i Katakumby" - oczywiście multum nowych kart z nowymi mechanikami.

Wszedł również nowy tryb przygodowy - bardzo ciekawy!

 

Na początek wybierasz klasę i zaczynasz ze zdefiniowaną talią kilku kart. Do pokonania masz 8 bossów z których każdy jest trudniejszy. Bossowie trafiają się losowi z jakiejś puli więc nigdy nie wiesz na kogo trafisz w kolejnej walce. 

Po pierwszej wygranej walce i chyba jeszcze w międzyczasie 1-2 razy , wybierasz "bonus" który będzie towarzyszył Ci do końca gry. Wybór jest 1 z 3 bonusów - ale tu też masz losowość więc nie zawsze wybierasz z tych samych bonusów ; a mogą to być takie jak "2x więcej zdrowia" , "koszt Twoich zaklęć jest o 1 mniejszy" , "minion przeciwnika kosztuje 1 więcej" itp

 

Dodatkowo, po każdej wygranej możesz rozbudować swoją talię o 3 dodatkowe karty. Wygląda to tak, że masz propozycje 3 paczek po 3 karty i wybierasz interesująca Cię paczkę. Oczywiście znów karty są losowe - aczkolwiek paczki są zawsze tematyczne.

 

Po wygraniu każdą klasą całego trybu, jest jakaś nagroda - nie wiem w sumie jaka. 

Jeśli przegrasz z jakimś bosem, to musisz zaczynać od nowa, ale oczywiście jeśli już jakąś klasą wcześniej wygrałeś, to nie kasuje się ta wygrana.

 

Dobre i darmowe!


  • 0

#273 Zois Napisany 13 kwietnia 2018 - 09:35

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

Dzisiaj wszedł kolejny dodatek - "Wiedźmi Las"  Karty do przejrzenia -> https://playhearthst...witchwood/cards

Na starcie dostaje się 3 pakiety + legendarkę (chyba losowo - pzrynajmniej w poprzednim dodatku były losowe - ja teraz trafiłem Księcia Liama), więc warto się zalogować bo może coś wpaść za darmo + ponieważ pewne karty wpadły do Dziczy, to jeśli ma się je w kolekcji, to dostaje się jakąś wartość pyłu.

 

 

A co niesie ze sobą nowy dodatek ? Jakoś mocno się nie wczytywałem, ale ciekawą opcją są karty z "Echo"  - polega to na tym, że jeśli ma się manę, to można daną kartę z Echo zagrać wielokrotnie.

Jest też opcja "Zryw" - stronnik ze Zrywem może zaatakować innego stronnika od razu po zagraniu, ale zaatakować bohatera może dopiero od następnej tury.

 

Jeśli chodzi o stronników legendarnych, to pojawiły się takie pod które można zbudować talię składającą się z kart o koszcie parzystym lub nieparzystym. Noobem jestem więc nie widzę w tym rewelacji, generalnie są takie legendarki które w zależności od parzystości wzmacniają moc specjalną albo redukują koszt użycia do 1 many.

 

Jest też fajny stronnik legendarny "Dreszczołak" - okrzyknięty "nowym Yoggiem", dla miłośników RNG. Niestety jest tylko dla Szamana. A robi tyle że powtarza każdy Okrzyk Bojowy ze wszystkich kart zagranych przez siebie w ciągu rozgrywki. Cele oczywiście losowe.


  • 0

#274 Rudolf Napisany 02 października 2018 - 20:53

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
Jeszcze nie wiem czy jest godna polecenia (streamy wyglądają co prawda bardzo dobrze), ale wyszła w końcu beta MTG: Arena. Co wyróżnia gierkę od Hearthstone'a poza samym systemem to dodanie różnych formatów, uwzględniono nawet "pauperową", gdzie gra się tylko kartami typu common, a więc raczej nie będzie trzeba wtedy wydawać kasy, żeby uzupełnić talię (oby). Jak gra okaże się godna to założę temat. Nie wiem czy ktoś tu gra poza mną (chociaż ostatnio tylko okazyjnie), ale gierka nawet po tylu latach jest wciąż grywalna, więc może ktoś się skusi.

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 02 października 2018 - 20:53

  • 0

#275 Wezyr Napisany 02 października 2018 - 21:56

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Ja gram papierowo, obecnie RU wizardzi na budżecie. Z resztą soulscar mage wypada zaraz ze standardu. Ta beta to PC only?
  • 0

#276 Rudolf Napisany 02 października 2018 - 21:59

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
Yup, póki co tylko na master rejsie.
  • 0