Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rime

Tequila Works Grey Box Six Foot Switch XONE PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
108 odpowiedzi na ten temat

#31 BeSOS Napisany 13 sierpnia 2014 - 06:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Zelda z grafiki, Ico z gameplayu. Da1 ale mogliby jakas date premiery orientacyjna zarzucic...


  • 0

#32 KoBik Napisany 13 sierpnia 2014 - 07:05

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:

Dla każdego kto się choć trochę zna na dizajnie giereczek dla dzieci, inspiracje serią Zelda są jasne i dostrzegalne na pierwszy rzut oka. Rzekłem. :cf:

 

Czy to źle? dla mnie wygląda to na małe dzieło sztuki. Oby wyszło jak na trailerze. 

 

Fajnie, że jest miejsce dla takich infantylnych gierek - biorę w ciemno, jak i te które czerpią garściami z realizmu. Podobnie jak z filmami - znajdę czas i dla crapów dla mas i dla wybitniejszych obrazów. 


  • 0

#33 burnstein Napisany 22 sierpnia 2014 - 09:06

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Bawię się jutubem :olo:

LiyPBcf.gif


  • 0

#34 ACZ Napisany 21 października 2014 - 15:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:

z wywiadu jaki przeprowdził Gameractor z dyrektorem projektu:

 

- Gra łączy w sobie poczucie osamotnienia i odkrywania, podobnie jak to miało miejsce w klasycznych filmach takich jak np. Jazon i Argonauci oraz doświadczenia autorów z dzieciństwa, w śródziemnomorskim klimacie.
- Nie będzie walki, ale nie poczujesz się niepokonany, progres nie będzie łatwy. Jako dziecko nie jesteś świadomy wszystkich zagrożeń.
- Oryginalne elementy w zagadkach takie jak użycie perspektywy czy światła.
- Otwarty, ale zwarty świat. Wieża nie jest końcem, jest początkiem, niespodzianką dla graczy. Jeśli lubicie eksploracje, to pokochacie Rime. Jeśli lubicie zabijać potwory, nie oczekujcie tego.
- Inspiracjami są: Malarstwo Sorolli (światło), Ico, animacja w Shadow of the Colossus, Jak and Dexter, czy The Room.

 


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 21 października 2014 - 15:22

  • 0

#35 fingus Napisany 21 października 2014 - 15:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Jeśli lubicie eksploracje

Lubimy. :please:
Spoiler

  • 0

#36 nole Napisany 28 stycznia 2016 - 20:11

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Gra żyje i ma się dobrze! Już wkrótce nowe info.

 

https://twitter.com/...f_src=twsrc^tfw
 


  • 0

#37 fingus Napisany 28 stycznia 2016 - 21:41

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Shieeeet, serio to już ponad rok od poprzednich (nader skąpych) wieści? This is soooo waiting! :doge:
  • 0

#38 BeSOS Napisany 29 stycznia 2016 - 08:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Czuje ze dojebali ja powaznie i z indora na kilka h wyjdzie z tego mega killer :^^:


  • 0

#39 bartezoo Napisany 29 stycznia 2016 - 11:30

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Czuje ze doj**ali ja powaznie i z indora na kilka h wyjdzie z tego mega killer :^^:


No chyba nie bo ponoć sony jest wku,rwione bo wsadzili kasę w ten projekt a to małe studio ma problemy żeby stworzyć tę grę, ponoć nie mają pomysłu jak urozmaicić gameplay i gra jest najzwyczajnie w świecie nudna.

Zresztą oczekiwać killera po devie, który zrobił koszmarka w postaci Deadlight to nie wiem co trzeba mieć w glowie.
  • 0

#40 BeSOS Napisany 29 stycznia 2016 - 11:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tak tez moze byc bo to zadna nowosc ze dobrze zapowiadajaca sie gra okazuje sie sredniakiem ale zawsze oceniamy obietnice gry a nie koncowy produkt przed premiera bo inaczej sie nie da.


  • 0

#41 michalmarek77 Napisany 29 stycznia 2016 - 11:45

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

 

No chyba nie bo ponoć sony jest wku,rwione bo wsadzili kasę w ten projekt a to małe studio ma problemy żeby stworzyć tę grę, ponoć nie mają pomysłu jak urozmaicić gameplay i gra jest najzwyczajnie w świecie nudna.

Zresztą oczekiwać killera po devie, który zrobił koszmarka w postaci Deadlight to nie wiem co trzeba mieć w glowie.

 

 
Ciekawe, ciekawe...Z przyjemnością przeczytałbym źródło tych informacji potwierdzających "wk@rw Sony".
Możesz wrzucić linka? 
No i do jasnej cholery - "Deadlight" to przezajebista gra.

  • 0

#42 BeSOS Napisany 29 stycznia 2016 - 12:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

mi sie zdawalo ze w tym Tequilla sa tez ludzie z innych utalentowanych studiow dev ale nie pamietam kto i gdzie to psial :hmmm:

 

z wikipedii:

 

 It was established in 2009 by some of the former employees of Blizzard Entertainment, MercurySteam Entertainment, Pyro Studios, Sony Computer Entertainment Europe and Weta Digital to develop video games.

 

Deadlight ma srednia srednia (niecale 70%) ale nie zmienia to faktu ze Rime wyglada  zajebiscie i tez bankowo inne wewnetrzne studia Sony przy nim pomagaja bo to powszechna praktyka Sony przy produkcji exow.


  • 0

#43 bartezoo Napisany 29 stycznia 2016 - 13:07

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

No chyba nie bo ponoć sony jest wku,rwione bo wsadzili kasę w ten projekt a to małe studio ma problemy żeby stworzyć tę grę, ponoć nie mają pomysłu jak urozmaicić gameplay i gra jest najzwyczajnie w świecie nudna.

Zresztą oczekiwać killera po devie, który zrobił koszmarka w postaci Deadlight to nie wiem co trzeba mieć w glowie.

 
Ciekawe, ciekawe...Z przyjemnością przeczytałbym źródło tych informacji potwierdzających "wk@rw Sony".
Możesz wrzucić linka? 
No i do jasnej cholery - "Deadlight" to przezajebista gra.


http://m.neogaf.com/...7&postcount=128

No i do jasnej cholery - deadlight to straszny crap.
  • 0

#44 BeSOS Napisany 29 stycznia 2016 - 15:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Hehehe fajnie to sie czyta :) szczególnie z tym wycinaniem tekstur :olo: w sumie po co ktoś miałby to zmyslac, RIME to nie jest jakieś mega AAA żeby sabotowac. Myślę że to real shit :hihi:
  • 0

#45 burnstein Napisany 29 stycznia 2016 - 15:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Wzorowanie się na team ICO w stosunku 1:1 :banderas:


  • 0

#46 Schrodinger Napisany 29 stycznia 2016 - 15:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

tam musi Cerny wejść i ratować sytuacje :olo: 


  • 0

#47 BeSOS Napisany 29 stycznia 2016 - 16:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Cerny to może zrobić RIMe co najwyżej :hihi:
  • 0

#48 Dixi Napisany 16 marca 2016 - 18:57

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Dzieje się.

 

Tequila Works odkupiło prawa do gry

 

8sGjO2O.jpg

 

Tym samym najprawdopodobniej ekskluzywność na PS4 jest już nieaktualna i gra wyjdzie na wszystkie platformy wybrane przez dewelopera. Ciekawe co poszło nie tak.


  • 0

#49 Mateo Napisany 16 marca 2016 - 19:00

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 120 Postów:

Woow, raczej dobry news. 


  • 1

#50 Dixi Napisany 16 marca 2016 - 19:14

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Nie wiem czy tak dobrze. Nie chcę wróżyć z fusów, ale mam nadzieję, że nie jest to potwierdzenie tego, o czym wyżej na tej stronie pisał bartezoo, bo gra wyglądała fantastycznie.


  • 0

#51 bartezoo Napisany 17 marca 2016 - 10:44

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

I tylko wygląda hehe


  • 0

#52 burnstein Napisany 17 marca 2016 - 11:00

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Szkoda, myślę, że już można stawiać znicze.

[*]


  • 0

#53 bartezoo Napisany 17 marca 2016 - 11:04

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Gra w ogole oprócz tego trailera najwyraźniej w ogole nie istniała :D Najlepsze jest w tym, że nad grą pracował typ którego wyje.bali z Mecury Steam za zje.banie Castlevanii Lords of Shadow 2. Koleś ma chyba wyraźny problem ze swoim ego i wydaje mu sie, że jest jakimś mesjaszem a nie producentem na neogafie piszę o nim koleś posta, że typ uważa się za drugiego Tima Schafera 
 

This words are a direct quote from my source about this news and the studio itself (it contains his personal opinion):
 
"Sony required about one month ago the DEV KITs to be returned and canceled the fundings into Tequila Works, due of the game had no-sense. Basically there wasn't a game.
 
This is a consecuence of the bad studio direction, basically Raul Rubio thinks that he is the next Tim Schafer. The truth is that Raul was fired from MercurySteam. The people from MercurySteam speak really bad about him (the main critics are: he has no idea about games, technology and he has crazy ideas without sense). If you add that his wife is the chairman of Tequila Works and looking for info about her you can find this: 
 
http://www.notariado....N=AC&FLAG=MAIL
 
You could see that she is public notary in Spain. She hasn't any background making games. The results are, that Rime has no publisher and it is not cancelled due of they got public spanish founds to develop games:
 
http://www.minetur.g....lConcesion.pdf
 
If you take a look into their website and you compare the hellworkers list with the original team from Deadlight , only a couple guys remains from the original team. If all the team has left the studio, you must think that something wrong there is into the top of the company."
 
I'm a bit sad to be honest since i was there in the first days of the studio (not working).


http://www.neogaf.co...7#post198478087

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 17 marca 2016 - 11:07

  • 0

#54 BeSOS Napisany 17 marca 2016 - 11:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

No lipa, cos sie jebie. Czyli wyjdzie w 2019 albo wcale.


  • 0

#55 nole Napisany 28 lipca 2016 - 19:14

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Gra żyje i ma się dobrze! Już to kiedyś pisałem :cf:. Na pewno wyjdzie na PS4, ale pewnie też na inne platformy.

 

http://www.ibtimes.c...ng-soon-1572877

No ciekawe czy coś jeszcze z tego będzie, bo trailerek nadal robi.  :gusta:


  • 0

#56 nole Napisany 13 grudnia 2016 - 16:56

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Chyba można już przenosić do dział.

 

http://gematsu.com/2...witch-pc-brazil

Gra wyjdzie na PS4, XO oraz... Switcha.


  • 0

#57 Eldarion Napisany 13 grudnia 2016 - 17:31

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
i pc kawalerze betonowy
  • 0

#58 ACZ Napisany 03 stycznia 2017 - 21:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:


  • 0

#59 fingus Napisany 03 stycznia 2017 - 21:38

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Animacja drętwa, oprawa witnessowa (czyli ładna), taczanie kulek zapowiada zagadki i bardzo chciałbym aby faktycznie był jakieś, oby w dużej ilości i trudne, ale obawiam się że będzie to raczej samograj typu Journey z gameplayem porównywalnym z wygaszaczami ekranu. :(
  • 0

#60 twilitekid Napisany 03 stycznia 2017 - 21:44

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Wygląda wybornie i będzie na NS :banderas:

 

BTW czy ja tam dobrze widzę - będzie jakieś manipulowanie porą dnia w real time?


Ten post był edytowany przez twilitekid dnia: 03 stycznia 2017 - 21:45

  • 0



Inne z tagami: