Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil Umbrella Chronicles


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
140 odpowiedzi na ten temat

#31 Sylvan Wielki Napisany 07 kwietnia 2007 - 10:37

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Tu raczej wszystko będzie rozbijało się o sterowanie a nie oprawę. choć szkoda iz ten Wii cały nie jest kilka razy mocniejszy . Cóż Manhunt 2 + RE4 .... chyba będzie trzeba Wii odkurzyć.
  • 0

#32 Shinigami Napisany 10 kwietnia 2007 - 20:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Shoty z Upadku Umbrelli. Nie wygląda to oszałamiająco, ale na szczęście nie jest też jakoś szczególnie źle. No i jest przynajmniej minimalna interakcja z otoczeniem :)
  • 0

#33 Kaxi Napisany 11 kwietnia 2007 - 18:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
A może mi ktoś wytłumaczyć DLACZEGO te shoty wyglądają okropnie? Na GO w komentach wszysyc stwierdzili że to jets mega brzydkie. A ja naprawde nie rozumiem czemu. Ślepne od tego slęczenia przed monitorem czy co? Ja rozumiem, że to nie jest poziom next genów, ale obecne shoty z Umbrelli IMO zblizaja sie do poziomu najladniejszych gier na GC (czyli, niestety, tym samym poki co na Wii).
  • 0

#34 Sylvan Wielki Napisany 13 kwietnia 2007 - 12:08

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Wii to nie NG. Mało tego , to nawet nie middle-gen. Chyba nikt nie oczekuje oprawy ala "Gears of War". Zresztą jakby nie patrzeć to i tak będzie to jedna z najlepiej wykonanych pozycji na Wii i wcale nie jest z oprawą źle jak psioczy się w około. Fakt można usprawnić animację ale skoro gra w 1/4 jest ukończona dopiero , to być może to jest winą tego stanu rzeczy .
  • 0

#35 gruby Napisany 13 kwietnia 2007 - 12:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No nie wiem, oprawa wygląda fajnie. Nowy trailer pokazuje sporo fajnych akcji z fizyką. Myślę, że ta gra może nas mile zaskoczyć. Nowy trailer jest: http://www.valhalla.... ... icles.html
  • 0

#36 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2007 - 12:31

Gość__*
  • Goście
Fajne te zniszczenia, strzaly, rozwalajace sie wokol obiekty i takie tam "szmery-bajery"...ale mnie to nie przekonuje, ani troche. Mimo wszystko wole gdy Resident Evil utrzymany jest w koncepcji horroru mniej lub bardziej przepelnionego akcja, niz gdy zamienia sie w strzelanke bedaca, jakby to ujal Scorpio, "flashy"
  • 0

#37 Krill Napisany 13 kwietnia 2007 - 15:00

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Z każdym kolejnym, jakkolwiek krótkim, trailerem ten ekskluzywny, unikalny Resident Evil staje się coraz fajniejszy. Dobrze, że stylistyka jest ewidentnie rodem z Resident Evil 1 z GCN- taka właśnie mnie osobiście najbardziej pasowała. A celowniczkowy schemat rozgrywki plus interaktywność i dużo ścierwa do ubicia przy użyciu wiilota brzmi bardzo fajnie. Trzeba już szykować te :tak: 200 PLN...
  • 0

#38 Godot Napisany 13 kwietnia 2007 - 15:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nom, zwlaszcza ze poprzednie "celowniczki" z Resident Evil w tytule byly megahitami :ninja:
  • 0

#39 Krill Napisany 13 kwietnia 2007 - 15:16

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Wierzę, że Umbrella Chronicles będzie przynajmniej tak miodne, jak seria House of The Dead. No i byłoby dobrze, gdyby okazało się głębszym tytułem, który ukaże uradowanym hardkorowym maniakom tej serii zakończenie wielu fascynujących wątków. Podobnie jak MGS 4.
Dla mnie tak naprawdę najbardziej liczy się to, że będzie to RE obsługujący wiilota- ten element sam w sobie już jest ekscytujący. Data wydania jeszcze nie jest nawet znana, więc możemy być pewni, że skośnoocy programiści zarywają nad nią teraz noce. Będzie to na pewno porządna gra, która użytkowników Wii uczyni dumnymi jak pawie, gdyż tylko im dane będzie w to zagrać...
  • 0

#40 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2007 - 15:18

Gość__*
  • Goście
Fakt. Inni beda musieli sie zadowolic marnym Resident Evil 5 ;(
  • 0

#41 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2007 - 18:01

Gość__*
  • Goście
Resident Evil 4 Wii: first video
http://www.jeux-fran... ... video.html
  • 0

#42 Kaxi Napisany 13 kwietnia 2007 - 18:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Bardzo ejstem jestem happy z tej fizyki i destrukcji wszelkieog otoczenia :ninjadance: Własnie to rpzeiwdywałem i tak to sobie wyobrazałem :hurra: Czyli w tym momencie uwazma ze ta gra ma szanse wygladac naprawde niezle.


Co do Re4: fajna ta reklama, podoba mi się :skacze:


PS. Krill, jakbys byl miły i czasem ograniczal swoj patetyczny jezyk, to byłbym wdzięczny. Czasem sie nie da tego czytac po prostu, zwlaszcza jak pasuje to jak piesc do oka, czyli teraz (przy RE5 to Umbrella moze co najwyzej cicho poplakiwac).
  • 0

#43 Krill Napisany 13 kwietnia 2007 - 22:13

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Mowa jest o next-genowym, a raczej current-genowym produkcie na niezwykle popularną konsolę, której część rynku zżera głownie Xbox, toteż porównanie jest jak najbardziej na miejscu. Szczególnie, że UCh zapowiada się na miodny tytuł, który i tak dostaniemy szybciej, niż Xboye i posiadacze PS3 swoją część. EOT z mojej strony.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2007 - 07:30

Gość__*
  • Goście
Resident Evil 4
Wii Edition Trailer
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
Gameplay Montage
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
  • 0

#45 Kaxi Napisany 14 kwietnia 2007 - 09:21

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Na IGN jest hands-on z Umbrelli i filmik z tego nagrany. Brzmi to wszystko obiecująco, a co ciekawe gra się ma pojawić w Japonii już tego lata, a robiona jets od roku nibby. Wczensije byly informacje ze to dopiero 25% prac. Ogolnie hands-on bardzo ciekawy, zawiera wiele ciekawych i/lub optymistycznych informacji.

Wlasnie sciagam filmik.
  • 0

#46 Mani Napisany 14 kwietnia 2007 - 11:44

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
http://media.wii.ign...187/vids_1.html

tu ten filmik. Kaxi wyprzedziłeś mnie :D
  • 0

#47 Sylvan Wielki Napisany 14 kwietnia 2007 - 11:59

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

nom, zwlaszcza ze poprzednie "celowniczki" z Resident Evil w tytule byly megahitami :ninja:


Fakt, do rangi "Gears of war" jakby "troszkę" im brakowało , ale nie były to złe gry , nawet pomimo mocno przeciętnej oprawy . Zresztą Pierwsze GTA tez Greg megahitami nie były a później jak sprawy sie potoczyły?

Ta pozycja być może , przełamie nie najlepszą passę tejże odmiany BioHazard. Zresztą gra wygląda coraz lepiej (^^)
  • 0

#48 gruby Napisany 14 kwietnia 2007 - 17:12

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jestem na tak. Lubię celowniczki, a wygląda na to, że tutaj dostaniemy jeszcze pewną doze kontroli. Klimat mi sie podoba. Ogólnie mam nadzieję na niezłą sieczkę.
  • 0

#49 Godot Napisany 14 kwietnia 2007 - 18:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
pierwsze GTA nie bylo hitem? :cooo: ponad milion sprzedanych egzemplarzy sie sprzedalo pierwszej czesci (plus dodatek)
a strzelanek w swiecie residenta bylo juz kilka i zadna hitem nie byla
  • 0

#50 Sylvan Wielki Napisany 14 kwietnia 2007 - 19:09

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Jestem na tak. Lubię celowniczki, a wygląda na to, że tutaj dostaniemy jeszcze pewną doze kontroli. Klimat mi sie podoba. Ogólnie mam nadzieję na niezłą sieczkę.


Ja również. Faktycznie ten odłam Biohazard nie jest aż tak dobra jak główna seria , ale jest miłą odskocznią na pewno a Wii da nowe możliwości.
  • 0

#51 Godot Napisany 14 kwietnia 2007 - 19:11

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ale jakie nowe mozliwosci? niszczenie otoczenia? przeciez to zadna nowa mozliwosc, jedynie smaczek
  • 0

#52 Sylvan Wielki Napisany 15 kwietnia 2007 - 12:17

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
A ktoś pisał o otoczeniu O_o Pisząc iż Wii da nowe możliwości Greg, chodziło mi raczej o to , że nie będziemy z gun'em/padem statycznie niemal siedzieć przed konsolą a raczej wariować Wiilot'em . :ninjadance:
  • 0

#53 Godot Napisany 15 kwietnia 2007 - 12:28

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
LOL! a dlaczego? nie moglem z pistoletem "wariowac" przed ekranem? albo siedziec z wiilotem na fotelu? sama mechanika nic a nic sie nie zmienia, co za roznica czy celujemy pistoletem czy wiilotem?
  • 0

#54 Mani Napisany 15 kwietnia 2007 - 15:48

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Prawda jest taka, że gra nie bedzie tak rajcowała jak pełnoprawne części serii RE. Mimo to ludzie się na to rzucą choćby nawet po to by przeżyć "upadek" korporacji PARASOLKA. Ja sie wstrzymam aż Wii zejdzie cenowo do pułapu odpowiadającego jej specyfikacji (mam nadzieję, że to nastąpi w miare szybko).
  • 0

#55 miki Napisany 15 kwietnia 2007 - 17:13

miki

    Mega Man

  • Narybek
  • 147 Postów:

Ja sie wstrzymam aż Wii zejdzie cenowo do pułapu odpowiadającego jej specyfikacji (mam nadzieję, że to nastąpi w miare szybko).

Jak to mówią nadzieja matką głupich sądząc po wynikach sprzedaży cena wii nie spadnie zbyt szybko.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2007 - 10:20

Gość__*
  • Goście
Resident Evil: Umbrella Chronicles
Capcom Gamers Day 07 Gameplay
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
  • 0

#57 Kalafior Napisany 30 kwietnia 2007 - 17:36

Kalafior

    Pikachu

  • Narybek
  • 66 Postów:

Resident Evil: Umbrella Chronicles producer Masachika Kawata and other Capcom folkin sit down with Japan's Famitsu and describe what makes the Wii version different from previous entries in the RE series. Kawata says that during the initial stages of development, Umbrella Chronicles was similar to RE 4, but that play system was too complicated for the hardware and its customers. Capcom had to make the game easier because noob Wii users like things simple!

http://kotaku.com/ga...easy-256281.php
W skrócie: developerzy Capcom'u w początkowej fazie tworzyli RE:UC opierając się na mechanice i gameplay'u z RE4. Jednakże w porę sobie uświadomili że większość użytkowników Wii to są niedzielni wujkowie i babcie w domach starości dlatego postanowili przerobić ją na prostego shotera w stylu poprzednich części RE: Gun Survivor. :cooo:

Teraz to już całkiem straciłem szacunek do tej platformy. Skoro sami twórcy przyznają że aby trafić do konsumentów na Wii, lepiej jest wydawać proste popłuczyny dla mamusiek niż złożone pozycje. :ninja:

Widocznie dźika sprzedaż Wii wśród non-gamerów staje się przekleństwem dla 'normalnych' graczy. Mam jednak nadzieję że w końcu Wii dostanie Konkretne tytuły - inaczej długo się nie zmieni opinia o Wii jako "only for Party"
  • 0

#58 Gość__* Napisany 30 kwietnia 2007 - 17:49

Gość__*
  • Goście
Okładeczka z RE4 , bardzo ładna moim zdaniem
Dodany obrazek
  • 0

#59 Danteusz Napisany 30 kwietnia 2007 - 18:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
To jest okładna z PALowskiego RE4 na PS2 w której zmieniono kolor czerwony na biały. Wolę czerwoną, choć do białego pudełka od Wii lepiej pasuje biała.
  • 0

#60 Krill Napisany 30 kwietnia 2007 - 19:00

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nie bede przebierał w słowach- zajebiście mi się ten oszczędny w kolorach boxart podoba. Choćby pod względem okładki wersja ta bije inne na głowę. Szkoda, że gra sama w sobie to typowy odgrzewany kotlet przeznaczony głownie dla nowych w temacie lub tych, którzy kiedyś te gre olali, a teraz nie mają w co na Wii grać...
  • 0