Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii Sports Club

WiiU Namco Wii Sports HD Online Mikrotransakcje

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 18 września 2013 - 12:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Wii-Sports-Club_2013_09-18-13_006.jpg_60

6sIPMx7.jpg


Zakamuflowane było w dzisiejszym ND o Wii Fit U:

- Gry z Wii Sports (oryginalnego z 2006) w HD
- Działa tylko z motion plus
- jest online versus
- są rankingi
- Miiverse chat
- premiera 07.11.2013 (digital only)
- bazuje na mikrotransakcjach, pierwsze 24h f2p
- 9,99€ dla pojedynczej dyscypliny
- 1,99€ za 'dniówkę'
- na launch kręgle i tennis.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 03 czerwca 2014 - 23:22

  • 0

#2 funditto Napisany 18 września 2013 - 20:35

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Z jednej strony pomysł niezły. Z drugiej seria Wii Sports to chyba najbardziej dochodowa seria N ostatnich lat, więc dziwne jest robienie z niej f2p


  • 0

#3 Kaxi Napisany 18 września 2013 - 20:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Jak będe chciał wszystkie dyscypliny to zapłacę 50 euro, czyli pełną cenę za hd-port darmowej gierki.


  • 0

#4 Tawotnica Napisany 18 września 2013 - 20:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Mnie nikogo, mam Wii Sports na płytce, a Wii U ma wsteczną kompatybilność. To pewnie główny powód dlaczego to jest cyfra i rozdrobniona na mikropłatności - oferta dla ludzi, którzy mają ulubioną dyscyplinę i chcą sobie w nią pograć po sieci.

Zacząłbym się interesować, gdyby dali pingla albo mieczyki z Resort. Inna sprawa, że takie coś powinni oferować od launchu konsoli a nie rok po. 


  • 0

#5 Pious Napisany 18 września 2013 - 20:58

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Mogli sie wysilic i po prostu zrobic wii sports 3. Chyba, ze wg N to wysokobudzetowa pozycja i nie ogarneliby tego w natloku prac nad NEW smb 15.  

 

Ostatnio bylem nakrecony na tww i wiiu, ale tak przygladam sie co robi N i mi ochota coraz bardziej ulatuje.


  • 0

#6 torq314 Napisany 18 września 2013 - 21:13

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:
Bożesz Ty mój, jaki żal :(

Sportowano w hd DWIE dyscypliny z wii sports z 2006. Czekam na Wii Play HD, w odcinkach, co kwartał jedna minigierka.

Nie, no, po prostu przeszli samych siebie.
  • 0

#7 Tawotnica Napisany 18 września 2013 - 21:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Mogli sie wysilic i po prostu zrobic wii sports 3. Chyba, ze wg N to wysokobudzetowa pozycja i nie ogarneliby tego w natloku prac nad NEW smb 15.  

 

Widocznie nie traktują już serii z 'Wii' w nazwie jako priorytet ani jako system seller. Podobną tendencję można zauważyć na 3DSie, gdzie marketingowo casualowym wynalazkom typu Brain Training czy Nintendogs poświęca się dużo mniej uwagi, skupiając się na evergreenach Mario/Zelda/DK.

 

Ja tam nie narzekam, że jak najmniej siły roboczej poświęcają na Sportsy, Fity czy Party, bo i tak nie jestem w grupie docelowej tych gier. Nie rozwiązuje to problemu braku Metroidów, F-Zerów czy innych Star Foxów, ale 100x bardziej wolę kolejną platformówkę 2D niż jakieś składaki minigierek, w których mnie zmuszają do grania miiludkiem. 


  • 0

#8 Pious Napisany 18 września 2013 - 21:54

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Chodzilo mi raczej o sam fakt wydania tego w jakiejkolwiek formie. Tez wole platformowke 2d zamiast casualowego chlamu, ale N wydaje takie smieci, a innych gier jest jak na lekarstwo.


  • 0

#9 Tawotnica Napisany 18 września 2013 - 22:08

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Ja się boję pomyśleć jak długi cykl produkcji miała ta 'gra', bo znając Nintendo to przez dwa lata kombinowali jak w koncept Wii Sports wtrynić GamePada aż porzucili tą myśl i się teraz nie mogą wyrobić z pięcioma (s)portami na listopad, więc opychają po kawałku :olo:
  • 0

#10 Kaxi Napisany 19 września 2013 - 07:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Raczej zobaczyli jak kiepsko się sprzedaje Wii U, zobaczyli że ludzie chcą Wii SPorts 3, to w 4 tygodnie sklecili to żeby było przed świętami.


  • 0

#11 BeSOS Napisany 19 września 2013 - 08:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nieststy jest to dowod ze N nadal nie wie jak zachecic do kupna wiiU wiec staraja sie zwabic do niej pewnie odbiorcow Wii za pomoca tej gry...strasznie slabe i zenujace.
  • 0

#12 Godot Napisany 19 września 2013 - 08:19

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Żenada to mało powiedziane. Oni chyba zaprojektowali ten sprzęt na zasadzie: Ty, zrobimy ekranik, będzie osom, a gry się jakieś na to wymyśli...


  • 0

#13 Pious Napisany 19 września 2013 - 08:39

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Niestety tak to wygląda. Rzucili jakiś padlet, który jak zwykle jest kompletnie zbędnym gimmickiem i coraz bardziej to widać. Niedługo będzie jak z 2DS i wydadzą WiiU Lite lub WiiHD, bez padleta. Zobaczyłem to i odechciało mi się kupować ten sprzęt zupełnie. 18 Marianów i odgrzewane WiiSports, a zero gier na poziomie Zeldy i Metroida.


  • 0

#14 torq314 Napisany 19 września 2013 - 10:53

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:
jeszcze kręgle tam są ok, ale tennis jest kompletnie paściarski przecież :(
  • 0

#15 gruby Napisany 19 września 2013 - 14:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ja nie czuje oburzenia. Wiele rzeczy Ninny robi słabo, ale akurat to mnie jakoś nie bulwersuje. Golf i tenis to idealne imprezowki, opcja wykupienia którejś na wieczór ze znajomymi, albo zakup jednego sportu to fajna opcja. Dla mnie boks i kręgle mogłyby nie istnieć. Wole takie mini gierki kupować według swojego wyboru, albo wypożyczac. ma to imho wiecej sensu. Inna sprawa to czemu tego nie pchneli przy starcie konsoli???
  • 0

#16 ramzes64 Napisany 19 września 2013 - 23:52

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

Box z pierwsej czesci online i mnie mają / ponapierdzielałbym z jakimś najomym z sieci i sklepał mu pysk.

 

Golf zajebisty był, a tenis taki sobie.

 

Do kregli się jakoś przekonałem ze znajomymi na 4osoby. Ale ogólnie mogli dać więcej.

 

Seria WiiSport jest fajna, nie dla hardkorów, no ale pobawić się od czasu do czasu przy niej można.


  • 0

#17 ACZ Napisany 20 września 2013 - 02:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 160 Postów:

Box z pierwsej czesci online i mnie mają / ponapierdzielałbym z jakimś najomym z sieci i sklepał mu pysk.

ramzes, prawda jest taka, że nieważne co Ninny wypluje to zawsze cie mają. i mowie to ja, autorytet, legenda i krol tego przybytku.


  • 0

#18 Kaz Napisany 21 września 2013 - 11:02

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Niestety niesamowitą ch*jnie z tym odje*ali.

 

Czekam na nowego Wii Sports który będzie mega grywalny. Nie na płatną wersję gry która była za darmo i wyglądała łądniej graficznie prawie 10 lat temu.

 

...ale Tenis i tak ściągne za te kilka ojro żeby z maćkami pograć >.>


  • 0

#19 ramzes64 Napisany 01 października 2013 - 23:30

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

Box z pierwsej czesci online i mnie mają / ponapierdzielałbym z jakimś najomym z sieci i sklepał mu pysk.

ramzes, prawda jest taka, że nieważne co Ninny wypluje to zawsze cie mają

 

no nie zgodziłbym się z tym stwierdzeniem. Pokemony, Smash - są mi obojętne


  • 0

#20 Tawotnica Napisany 29 października 2013 - 04:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:


http://iwataasks.nin...sports-club/0/0

w nowym Iwata Ask's można przeczytać m.in., że developerem gry jest Namco Bandai ( :o), a Golf będzie rzeczywiście taki jak z tech dema - padlet z piłeczką leży na podłodze. Do każdego nowo dodanego sportu będzie darmowy 24-godzinny trial.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 29 października 2013 - 04:43

  • 0

#21 Tawotnica Napisany 08 listopada 2013 - 10:30

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:


To jak, gramy w te kręgle? Wypadałoby zebrać ekipę i wykorzystaç ten trial, skoro już dali.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 08 listopada 2013 - 10:58

  • 0

#22 torq314 Napisany 25 listopada 2013 - 00:32

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:
Dzisaj włączyłem na chwilę. Obegrałem jakichś trzech leszczy w tenisa, ludzie grają jak konsola słabo.

Ale kręgle są fajne! Znalazł trzech do gry, gościu z berlina, jakiś hiszpan i dziewczyna ze szwecji. I grało się fajnie, długo.

Za nic w świecie nie kupiłbym tej gry, ale wcale nie jest taka beznadziejna jak myślałem, głównie przez ten online.
  • 0

#23 Tawotnica Napisany 18 grudnia 2013 - 15:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:


Dzisiaj Golf. Kogokolwiek? Ja pewnie nie będę umiał grać, więc nawet o kupnie nie myślę, ale demko dla leżącego na podłodze GamePada sprawdzę :olo:
  • 0

#24 Kaz Napisany 18 grudnia 2013 - 17:24

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Golf mnie nie jarał ale dzięki niemu znowu będę miał dostęp do tenisa na 24 godziny :) wykożystam na jakiś meeting z kumplami :]

No i też zbadam jak się gra z padem na ziemi


  • 0

#25 ramzes64 Napisany 21 grudnia 2013 - 09:56

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

a mi sie golf na Wii bardzo podobal .... ale nie wiem jak wyjdzie sterowanie z Wii Motion Plus - z tym moze byc trudniej/inaczej.

 

Tak samo w tenisa, z WMP nie umiem grac, a na Wii remote bez przystawki dawałem rade. Także sprawdze, ale jak mi sie spodooba poczekam na obniżke. Akurat Golf i Box były wypasione.


  • 0

#26 Kaz Napisany 21 grudnia 2013 - 11:09

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

golf już chyba był w wii sports resort i ludzie nie narzekali... ja akurat trzymałem się z daleka od niego. Wii sports resort uwielbiam ale golf mnie nie jarał nigdy... trochę zbyt nudne i statyczne to jak się gra na czwórkę.


  • 0

#27 Pious Napisany 21 grudnia 2013 - 12:00

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

U mnie przeciwnie, tylko golf i bowling. Reszta w multi bezcelowa.


  • 0

#28 Tawotnica Napisany 16 maja 2014 - 12:47

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
http://www.siliconer...boxing-bowling/

wygląda na to, że jednak wydadzą to w pudle. Japonia dostanie grę w lipcu, my zapewne jeszcze w tym roku.
  • 0



Inne z tagami: