Skocz do zawartości

Zdjęcie

PieCe, laptopy i ich kaprysy

problemy technika elektronika

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2163 odpowiedzi na ten temat

#31 cwany-lis Napisany 29 września 2004 - 17:52

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
dzisiaj spalił mi się monitor, pech niestety, bede musiał cos wykombinowac bo nowego monitora nie zamierzam kupowac, o nie ;) nie bedzie mnie na forum przez jakis czas, trzymajcie sie , strzała
  • 0

#32 Gość__* Napisany 30 września 2004 - 14:16

Gość__*
  • Goście
Ow Geez!! Mój komp to jakiś kosmos! Od czasu do czasu, ni to z gruszki, ni z marchewki sam się resetuje. Albo jak się czasami zawiesi i się wciśnie reset to się nawet włączyć nie chce. A żeby się włączył to trzeba postawić go na boku i zadziała. ROTFL. Ten komp to nadaje się na dwie rzeczy... Granie w pasjansa i do muzeum :]
  • 0

#33 Gość__* Napisany 30 września 2004 - 19:33

Gość__*
  • Goście
Ja mam obecnie zepsuty ram i hdd ale jeszcze dziala tylko traci niekiedy dane...stracilem kiedys 100albumów z muzyką :roll:
I wiesza sie co chwile, ale dziala przynajmniej internet i Tibia :D
  • 0

#34 Gość__* Napisany 02 października 2004 - 16:10

Gość__*
  • Goście
moj potrafi sie tak ok 5 minut wł.

a jak cos sie spie to klne na kompa i wtedy dziala..... :wink:
  • 0

#35 Gość__* Napisany 02 października 2004 - 16:12

Gość__*
  • Goście
ja uzywam telekinezy, i, o dziwo, przyspiesza :)
  • 0

#36 Shinigami Napisany 02 października 2004 - 16:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Mój piecyk o dziwo działa poprawnie. Choć wkurza mnie czasami gdy odrazu po włączeniu go otwieram jakieś okienko - zacina się skubaniec. Trzeba chwile poczekać i dopiero działać. Najlepiek ,a z tym moja siostara. Zawsze za pierwszym razem go zacina :D
  • 0

#37 Gość__* Napisany 02 października 2004 - 16:31

Gość__*
  • Goście
wizualizacja, czyli wobrazanie, ze wszystko jest OK, dziala, pod warunkiem, ze nie szuka sie Smellsa... Nirvany :?
  • 0

#38 luck1985 Napisany 02 października 2004 - 19:34

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Moj PC mial kaprys wieszania sie :/ Od tygodnia bez PC eh...... Takie padlo bylo , wiec nowy PC na dniach zawita :D Wtedy PS2 spakuje do kartona bo odrobie zaleglosci UNREAL :D
  • 0

#39 Gość__* Napisany 04 października 2004 - 19:51

Gość__*
  • Goście
hah, u mnie kiedys myszka dzialala raz na 50 klikniec, przesuwal sie z predkoscia biomorficznych form na obrazach Tanguy'ego i wieszal srednio co 3 minuty. W grudniu 2003 mial przeprowadzana operacje na twardym dysku, powszczepialismy implanty i zyje, sprawuje sie swietnie. Doooobry komputer, dooobry :P
  • 0

#40 luck1985 Napisany 07 października 2004 - 22:49

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Taaaa nowa sprzet sprzet stoi kolo mnie i daje rade ;) hehe
  • 0

#41 Gość__* Napisany 07 października 2004 - 23:30

Gość__*
  • Goście
cholerne PieCe, trzeba w nie non stop inwestowac. wlasnie jestem po przeszczepie monitora bo stary wymowil mi kontrakt po 8 latach :x
byl to 1 komputerowy zakup od bodajrze 4 czy moze 5 lat czyli odkad przesiadlem sie na naxt-geny. od tamej pory PieC sluzy wylacznie do pracy i korzystania z internetu.
  • 0

#42 Gość__* Napisany 07 października 2004 - 23:48

Gość__*
  • Goście
O PC trzeba dbać jak o zwierzę domowe. Jeśli się z tym pogodziecie, to wszystko będzie w porządku. Boisz się wirusów? Zainstaluj antyvira. Boisz się spyware? Skanuj system raz na tydzień Ad-Aware'em. Coś się knoci i nie wiesz co? Jest tysiąc programów diagnostycznych, żeby to zbadać. I tak dalej. Wymiana części to przykry obowiązek, ale ja np. wcale tak często nie kupuję nowych klocków, a gram we wszystko i bardzo rzadko mi się coś tnie. Na Athlonie 1600 XP, 256 DIMMów i gołym Radeonie 9600 (mój sprzęt) można grać spokojnie, a przecież to dziś zestaw średnio-cienki.
  • 0

#43 luck1985 Napisany 08 października 2004 - 00:43

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ja od dzis mam Athlona XP 2500 + , 512 ramu , Radeon PRO 9600 :> Daje rade do poprzedniego ,Celeron 700 , 128 ramu i Riva TNT 2 32 mega :> Nowy zakup nastapil po 4 latach , gdyby nie plyta glowna mial bym teraz X -box'a i pc tego ktorego mialem .
  • 0

#44 Pico Napisany 15 lutego 2006 - 16:50

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Kaprysy ma zwłaszcza przeglądarka IE, tak więc niedawno przerzuciłem się na MF.

A jeśli chodzi o np. gry (bo gram w konwersje z konsolek na PieCa) po prostu tak irytują, że Mnie trafia :evil: Widziałem już tyle gier zcrack'owanych na różne sposoby i z niektórymi po prostu nie chciało Mi się dalej kombinować, jak się walczyło na różne sposoby :?
  • 0

#45 Gość__* Napisany 15 lutego 2006 - 19:36

Gość__*
  • Goście
Obecnie przestałem wpakowywać kasę w PCta bo to nie ma sensu. Do internetu i pracy starcza a do grania w CSa, ET i kwaka styknie. A do większego grania mam konsolę :P
  • 0

#46 Gość__* Napisany 15 lutego 2006 - 20:47

Gość__*
  • Goście
Ja nie mam zadnych problemow z piecem :P. Jedyna gra w jaka gram, to Command & Conquer:Red Alert 2 :D. Mam male problemy z CD-ROMem, bo bardzo rzadko go uzywam. Gdy wkladam plytke, to strasznie charczy i wolno chodzi :/. POzatym nie mam zadnych problemow :P.
  • 0

#47 Gość_t0m3ek_* Napisany 15 lutego 2006 - 21:28

Gość_t0m3ek_*
  • Goście

Widziałem już tyle gier zcrack'owanych na różne sposoby i z niektórymi po prostu nie chciało Mi się dalej kombinować, jak się walczyło na różne sposoby

Tak to jest jak uzywa sie piartow, ktore sa be.
Co do mojego kompa to nie mam zadnych problemow, a mam tyle poinstalowanych zapor roznego rodzaju ze juz dawno zadnego wirusa nie widzialem.
  • 0

#48 batman2k3 Napisany 15 lutego 2006 - 21:47

batman2k3

    Link

  • Forumowicze
  • 296 Postów:

pico napisał/a:
Widziałem już tyle gier zcrack'owanych na różne sposoby i z niektórymi po prostu nie chciało Mi się dalej kombinować, jak się walczyło na różne sposoby

Tak to jest jak uzywa sie piartow, ktore sa be.

Idę o zakład, że były to problemy z StarForcem.

Ja już od dłuższego czasu nie mam problemów (odpukać!) z PieCem. Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio system instalowałem :D . Skoro jestem przy systemie, to należy się nieco pochwał (kudosów?) Micro$oftowi za XPka - jest stabilny jak mało które "okienka" i chyba właśnie dlatego Bill musi używać takich tanich chwytów w stylu "Halo 2 only for Vista" żeby sprzedać nowy system operacyjny.
  • 0

#49 Danteusz Napisany 15 lutego 2006 - 22:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Skoro jestem przy systemie, to należy się nieco pochwał (kudosów?) Micro$oftowi za XPka - jest stabilny jak mało które "okienka" i chyba właśnie dlatego Bill musi używać takich tanich chwytów w stylu "Halo 2 only for Vista" żeby sprzedać nowy system operacyjny.

Jest dokładnie tak jak mówisz. MS ma poważny problem ponieważ ludzie uważają XP za dobry system i nie chcą przesiadki, tymbardziej że Vista ma gigantyczne wymagania sprzętowe (nie istnieje jeszcze karta graficzna która wykorzysta 100% jego możliwości graficznych).
  • 0

#50 batman2k3 Napisany 15 lutego 2006 - 22:11

batman2k3

    Link

  • Forumowicze
  • 296 Postów:
Znając Billa to pewnie jeszcze znajdzie sposób na to by wmówić ludziom, że trójwymiarowy pulpit w nowy systemie jest im niezbędny :D .
Ten cały patent Vista-Exclusive to poroniony pomysł, mam nadzieję, że inni twórcy nie wezmą z niego przykładu i zbojkotują tą ideę.
Jeszcze co do rozbudowy PC, to tak na dobrą sprawę jeśli nie używasz kompa do grania (i nie jesteś grafikiem komputerowym, ani nic z tych rzeczy), to możesz go upgrade'ować mniej więcej co kilka lat, tak jakby to była konsola (sorry za bluźniercze porównanie). Jedynie wkrótce HDEra może to zmienić, wymagania do oglądania filmów w HDTV są kosmiczne.
  • 0

#51 Yoori Napisany 16 lutego 2006 - 12:28

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

aprysy ma zwłaszcza przeglądarka IE, tak więc niedawno przerzuciłem się na MF.

Ja zamieniłem na Opere, przy IE to nieraz forum się mi zatrzymywało w czasie :o :shock:

Mój PieC to kompletny świr :mrgreen: czasem sam się resetuje :o jak go wyłączam to niekiedy się uruchamia ponownie :o :lol: Przynajmiej zwisa już dawno nie miałem :P
  • 0

#52 Kleksandra Napisany 16 lutego 2006 - 15:21

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
No dobra, a może ktoś mi powie jak włączyć menagera windows?
Miałam jakiegoś wira (pozdro sam-wiesz-ktosiu :P ) i po jego usunięciu nie działa mi 'trzech króli', czyli alt+ctrl-del, bo 'administrator go wyłączył' :o No bardzo ciekawe, bo ja nim jestem i nic takiego nie robiłam :x
  • 0

#53 Danteusz Napisany 16 lutego 2006 - 17:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Spróbuj wpisać w start->uruchom taskmgr.
  • 0

#54 Kleksandra Napisany 16 lutego 2006 - 23:05

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Dalej to samo :? Wyskakuje ten sam komunikat.
  • 0

#55 Gość__* Napisany 17 lutego 2006 - 06:01

Gość__*
  • Goście
Reinstall windy :P
  • 0

#56 Kleksandra Napisany 17 lutego 2006 - 09:03

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Reinstall windy

Taaaa, tylko mi się nie chce i mam nadzieje, że da się to jakoś inaczej załatwić :mrgreen:
  • 0

#57 BioBuster Napisany 17 lutego 2006 - 09:27

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Reinstall windy

Taaaa, tylko mi się nie chce i mam nadzieje, że da się to jakoś inaczej załatwić :mrgreen:

Może pomoże zainstalowanie Process Explorera i zaznaczenie w options replace task manager?
  • 0

#58 Gość__* Napisany 17 lutego 2006 - 10:08

Gość__*
  • Goście
ja z moim nie mam problemów, nie wiesza sie nie psuje. ale mam kuzyna którego pc jest w takim stanie ze nic sie nie da na nim robić świtruje włącza sdie wyłacza kiedy mu sie podoba, zawiesza sie poprostu masakra tak sie wkurzył aż kupuje nowego:D
  • 0

#59 Gość__* Napisany 18 lutego 2006 - 21:42

Gość__*
  • Goście
A mój warczy jak odkurzacz (w srodku tony kurzu). Najśmieszniejsze jest to, że jak wysune tacke DVDromu i ją zamkne to przestaje :o
  • 0

#60 piterekd Napisany 18 lutego 2006 - 21:59

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

mam kuzyna którego pc jest w takim stanie ze nic sie nie da na nim robić świtruje włącza sdie wyłacza kiedy mu sie podoba, zawiesza sie

miałem to samo, kiedyś leżał przez dwa lata na boku, bo tylko wtedy działał normalnie, a później dopiero po kopniaku (lub wielu). w końcu się wkurzyłem i zaniosłem do naprawy. okazało się że mam poluzowaną złączkę między płytą główną a chyba (bo nie pamiętam) prockiem (!!). Takie małe nie powiem co a tyle nerwów straciłem :? poradź kumplowi żeby zaniósł kompa do jakiegoś serwisu, bo może da się go za małą kasę uratować. ja myślałem że to mi się dysk posypał i mi dlatego się wiesza i Win nie ładuje a tu tylko złączka...
  • 0