Skocz do zawartości

Zdjęcie

SOMA

Frictional Games PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
67 odpowiedzi na ten temat

#61 Ney Napisany 22 listopada 2017 - 18:10

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ta gra to żaden horror, to przede wszystkim walking symulator + absolutnie genialne story, potwory tylko przeszkadzaja tak naprawdę. Jak na PS4 wyjdzie ten patch to kończę jeszcze raz :)
  • 0

#62 xell Napisany 22 listopada 2017 - 18:18

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:

Mnie też przeszkadzały te sekwencje z potworami... Grę przeszedłem w tym miesiącu, dzień przed zapowiedzią patcha je usuwającego. :lol2: Gra zawsze telegrafuje, że jeden jest w pobliżu, a najszybszą metodę na przejście tych fragmentów to biegać jak maniak, aż się dotrze do odpowiednich drzwi. Bez sensu.

 

Czytałem po przejściu gry, że każdy z potworów ma różne zmysły i można opracować jakieś strategie, żeby eksplorować lokacje i ich unikać, ale w praktyce mija się to z celem. Polecam SOMĘ jako walking simulator. :tak:


  • 0

#63 Chewie Napisany 22 listopada 2017 - 18:34

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

no horror zaden tak samo outlast


  • 0

#64 Raikoh Napisany 22 listopada 2017 - 19:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Jaki jest sens grać w horror wiedząc, że nic Ci nie zagraża? Czego wtedy się bać? Nie czepiam się (tym razem :cf:), po prostu jestem ciekaw.

Jak to mawial Lovecraft - najwiekszy strach to strach przed nieznanym.

Tajemniczosc>Potworki


  • 1

#65 Schrodinger Napisany 22 listopada 2017 - 20:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Pierwszy twoj sensowny post od lat. Gratuluje.
  • 0

#66 gruby Napisany 24 kwietnia 2018 - 10:45

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Gram właśnie i jestem urzeczony klimatem. Trochę nasuwa mi na myśl Stasis- mega dobry PnC z kompów. Jedno co mnie wkurza to potwory- dałem ciała i nie wziąłem opcji żeby nie mogły zabijać i już mnie to wkurza a dopiero pierwszy potwór mi się trafił.
  • 0

#67 gruby Napisany 28 maja 2018 - 23:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Dojechałem dzisiaj tego crashera. Zakończenie fantastyczne. Cała przygoda mega na plus (oprócz spotkań z przeciwnikami, a szczególnie jednym, który napsuł mi sporo krwi). Fenomenalna gierka, aż nie mogę się doczekać kolejnej od Frictional. BTW - w special thanks wystąpił Adrian Chmielarz... Ktoś wie za co?


  • 1

#68 Nexus Napisany 29 maja 2018 - 08:27

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Faktycznie, może się kojarzyć nieco klimatem ze Stasis.
  • 0



Inne z tagami: