Skocz do zawartości

Zdjęcie

Shin Megami Tensei: Persona 3 Portable. Warto?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Woroq Napisany 12 października 2013 - 17:19

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:

Czy bez znajomości wcześniejszych części nie będę zagubiony od razu w III?

Czy wersja na PSP jest OK?

Czy seria to rzeczywiście najlepsze co Japończycy wydali w ostatnich latach w temacie jrpg?

Czy warto wydać 100 zł na grę na PSP?

 

Zachęcony komentarzami w temacie PS Vita, chciałbym po prostu zagrać w Personę, ale bez kupowania PS3 czy Vity... 8)


  • 0

#2 Dixi Napisany 12 października 2013 - 18:14

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ja przygodę z personą zaczynałem własnie od trzeciej części i to właśnie w wersji P3P. Też miałem lekkie obawy, ale okazały się nieuzasadnione. Historia to zamknięta całość, więc powinieneś czuć się tam jak w domu. Gra to przygoda pewnie na 70+ godzin, więc jeśli lubisz jrpg to na pewno nie będziesz żałował tej stówki. Bardzo fajny system tworzenia person, świetne postaci (szczególnie lubiłem Junpei i Mitsuru ), a także fajnie poprowadzona fabuła.

 

Ja grę skończyłem może ze 2 miesiące temu i na razie odpoczywam od serii, by za jakiś czas zabrać się za czwórkę. Po tylu godzinach gry trzeba trochę odpocząć od tworzenia Person i walk w dungeonach :)


  • 0

#3 Danteusz Napisany 12 października 2013 - 18:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Tak, tak, tak, tak, albo poczekaj na promocję
  • 0

#4 Dixi Napisany 12 października 2013 - 18:34

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

W sumie Dante ma rację, ta gierka jest dosyć często w promocji na PSN. W ciągu ostatniego półrocza była mimimum dwukrtotnie do wyrwania za pół ceny plus jakieś zniżki dla plusowiczów i wychodziło coś koło 50 złotych.


  • 0

#5 Tawotnica Napisany 12 października 2013 - 19:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:

Czy bez znajomości wcześniejszych części nie będę zagubiony od razu w III?

Czy wersja na PSP jest OK?

Czy seria to rzeczywiście najlepsze co Japończycy wydali w ostatnich latach w temacie jrpg?

Czy warto wydać 100 zł na grę na PSP?

 

Zachęcony komentarzami w temacie PS Vita, chciałbym po prostu zagrać w Personę, ale bez kupowania PS3 czy Vity... 8)

 

Tak,

Tak,

Nie, Xenoblade.

Tak, przy gierce na dziesiątki jak nie setki godzin da się przeżyć cenę. Poza tym nie kupuj cyfrowo, poszukaj wersji NTSC w necie, która miała większy nakład i powinna być tańsza od wydanej przez Ghostlight (sic!) europejskiej edycji. 


  • 0

#6 Woroq Napisany 13 października 2013 - 17:07

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:

Dzięki za podpowiedzi :) Stwierdziłem że nie będę szukał i czekał na promocję - dziś w nocy zassałem z PSN. Trochę drogo, bo 119 zł, ale sprzedaję Diablo III który mi się szybko znudził...

Moja córka jest chora więc siedzę w domu - zdążyłem parę godzin już przegrać. Bardzo podobają mi się postacie, choć myślałem że będę musiał się przyzwyczajać do grania gimnazjalistami. Najbardziej szokująca jest dla mnie muzyka - muszę się przyzwyczaić.

Ależ to inna gra niż producje Square/Enix. Czuję że do premiery PS4 mam w co grać.

 

A poza tym... PSP żyje!


  • 0