Skocz do zawartości

Zdjęcie

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Monolith Productions Warner Bros. PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
231 odpowiedzi na ten temat

#121 Ryan Napisany 29 września 2014 - 19:10

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Może się okazać, że tak dobre oceny to wynik "kupowania" recenzji.

Opowiesz nam o tym standardzie branżowym? :olo:
  • 0

#122 MaxVarEmreis Napisany 29 września 2014 - 19:13

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A tam standard :) Nie wierze, że każdy tak robi*

 

 

*

Spoiler


  • 0

#123 fingus Napisany 01 października 2014 - 09:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Ciekawe ile dopłaciło Acti, aby Destiny miało średnią powyżej 50%. :parker:
  • 0

#124 Schrodinger Napisany 01 października 2014 - 09:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:
pewnie te 500 mln
  • 0

#125 Kradziej Napisany 01 października 2014 - 18:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Wasteland 2 jeszcze nie skończony a w Destiyn gram codziennie, niemniej zamówiłem i mam nadzieję grać już w piątek.

Za wersję na PC zapłaciłem zaledwie 84 zikos :^^: Będzie bez wątpienia pięknie wyglądać i szybko śmigać na moim mocarnym kompie :tak:
  • 0

#126 Shinigami Napisany 01 października 2014 - 21:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:

Zaavi wysłało moje zamówienie, pewnie będzie piątek-poniedziałek :^^: Idealnie, akurat odstawię Destiny po raidzie.


  • 0

#127 Schrodinger Napisany 01 października 2014 - 23:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:

Zaavi wysłało moje zamówienie, pewnie będzie piątek-poniedziałek :^^: Idealnie, akurat odstawię Destiny po raidzie.

Hahaha karwa
  • 0

#128 Sylvan Wielki Napisany 05 października 2014 - 00:20

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 609 Postów:

He, he. Gracze sądzili, że otrzymają średnią pozycję, a z rubieży przeciętności przycwałował czarny koń 4tego kwartału. Recenzenci są zachwyceni, chwalą system "Nemezis", a także znakomitą szatę graficzną.


  • 0

#129 Stan Napisany 07 października 2014 - 16:41

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 192 Postów:

Sam jeszcze zamówionej nie mam, ale kupie w październiku.

czekasz na tego zjebanego porta co ma byc na pece?

Wersja PC jest ponoc bardzo dobra i dobrze zoptymalizowana, także wiadomo na co kupię. ^_^ 


  • 0

#130 KoBik Napisany 07 października 2014 - 22:29

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:

Moja gra roku 2014. Fakt.


  • 0

#131 Shinigami Napisany 08 października 2014 - 07:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:

A ja wciąż czekam :( Tak się kończy zamawianie z Zaavi, poczta od nich zawsze idzie trzy lata. Ale przynajmniej kupiłem za niecałe dwie stufki :pf:


  • 0

#132 MaxVarEmreis Napisany 08 października 2014 - 07:53

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A ja wciąż czekam :( Tak się kończy zamawianie z Zaavi, poczta od nich zawsze idzie trzy lata. Ale przynajmniej kupiłem za niecałe dwie stufki :pf:

Gierka będzie już chodzić poniżej 200zł za nówkę, a Ty jeszcze od nich przesyłki nie dostaniesz :infamous:


 


  • 0

#133 Schrodinger Napisany 08 października 2014 - 08:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:
na allegro straszna posucha z tą gierką ... nie to co destiny, po miesiacu od premiery za 100 zł :yao:
  • 0

#134 Pawlik Napisany 08 października 2014 - 08:35

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Bo chyba coś cienko z dostępnością tej gry. Chciałem sprawdzić ceny w MM czy Saturnie i w ogóle mi gry w ich bazie nie znalazło. Na euro RTV też wersji na ps4 brak.
  • 0

#135 Stan Napisany 08 października 2014 - 08:57

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 192 Postów:

A wersja :master: za stówkę chodzi! 


  • 0

#136 Miśkoff Napisany 08 października 2014 - 15:13

Miśkoff

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Normalnie w MM na półce jest. Ta ich strona jest do d.... Cena zresztą też 239 zoltarów
  • 0

#137 KoBik Napisany 08 października 2014 - 17:26

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Dalem 250 mitrilow. Warto.
  • 0

#138 Miśkoff Napisany 08 października 2014 - 21:07

Miśkoff

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Jak dla mnie to największe zaskoczenie tego roku, :-) myślałem że to kolejna gra na licencji, a tu proszę, warto naprawde
  • 0

#139 Miśkoff Napisany 09 października 2014 - 21:17

Miśkoff

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Właśnie skończyłem grę naprawdę polecem :-) może nie fanatykom Tolkienowskiej prozy, ci będą marudzić. Po za tym super już dawno się tak nie ubawilem. Na liczniku 16 godzin więc nie jest źle, do tego cała masa zbieractwa i jakichś misji pobocznych została. Nie mniej ogólnie gorąco polecam :-)

Ten post był edytowany przez Miśkoff dnia: 09 października 2014 - 21:20

  • 0

#140 Kradziej Napisany 09 października 2014 - 21:19

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

A wersja :master: za stówkę chodzi!

Ziom, sklep.muve.pl + Kompania Graczy (zniżka 40% na gry PC) = Mordor za 83 zikos w dzień premiery ;) Polecam na przyszłość, jak ktoś gra na PC to właśnie te zniżki z Kompanii Graczy są genialne, także dlatego, że się same napędzają: po zakupie gry ze zniżką rejestrujemy ją i mamy punkty na kolejne zniżki :)

Ja zacząłem grać w sobotę, na liczniku mam 16 godzin i muszę przyznać, że gra jest świetna. Nieziemsko mnie jara, że to gra AAA pchana mechaniką, a nie fabułą, bo takie Assassyny właśnie całe się kręcą dookoła dennej fabuły. Tutaj tak nie jest. Co prawda misje fabularne są, dupska nie urywają i jeszcze stoją na drodze do odblokowywania kilku bardzo ważnych umiejętności, ale chodzi tu przede wszystkim o rozpracowywanie hierarchii orkowej armii. A w tej materii mamy pełną wolność.

Mam też ogromnego bonera jak tylko myślę o umiejętności teleportacji. Mierzymy w odległego wroga łukiem, naciskamy guzior i voila, w ułamku sekundy przy nim jesteśmy. Co najlepsze: nie ma tu ograniczenia zasięgu. Jeśli widzimy chociażby czubek głowy Uruka to możemy do niego skoczyć, nawet dwieście metrów! Bez żadnej zadyszki ze strony gry, wszystko płynniutko i pięknie. Czuć next-gen!
  • 2

#141 Sylvan Wielki Napisany 10 października 2014 - 10:49

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 609 Postów:

Pograłem dzisiaj 40 min.

Grafika - cóż, po tych wszystkich "ochach, achach, JAK TO tylko 8/10 za grafikę" spodziewałem się solidnego uderzenia. Z dużej chmury mały deszcz. 7/10 to absolutne maksimum co można dać, a gram na swoim PC master race: ultra, fHD, animacja nie śmie pokazać mniej niż 69 k/s i to podczas największych zadym. Postaci wyglądają bardzo dobrze (szczególnie przeciwnicy, główny bohater nie zachwyca, co może dziwić). Animacja zatrzymała się gdzieś na poziomie Asasyna drugiego. Zatem może te trzydzieści klatek w Unity, ale znakomicie animowane, nie będzie aż tak kuło w oczy. Tło jest średnie. Żaden to powiew nowej generacji.

Gra się przyjemnie. Super combo ala SF4 rządzi niepodzielnie. Świetnie się to prezentuje. Walki są wciągające i wymagające przy tym. Jak ktoś psioczy, że w Asasynach przeciwnicy stoją i atakuje nas jeden, dwóch oponentów, to niech wie, że tutaj jest podobnie. Co jednak jest oczywiste, inaczej grałoby się mało komfortowo.

Patrząc na ograniczenia konsol ze smutkiem w oczach spoglądam na jakość KuF II. O combo fHD i 60 k/s można zapomnieć.

Gra jest jednak miłym zaskoczeniem, ma kilka ciekawych patetntów, a animacje dobijania, skubania ostrzem przeciwników są ciekawie pomyslane - szczególnie spodobało mi się to, w którym przeciwnik na czworaka człapał wykończony walką, a protagonista wbija mu bezceremonialnie miecz w bebechy.


  • 0

#142 michalmarek77 Napisany 10 października 2014 - 17:11

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

uuuuu...to coś kiepściutka ta wersja pc :P Czyżby  brak post-processingu aż tak ją zbrzydził /brak motion blura, depth of field chyba jest słabszy no i brak AA w grze(choc to chyba da sie naprawcic automatycznym AA w opcjach k.graficznej)/

Popatrz na PS4 - zdecydowanie zasługuje na więcej niż 7/10 za wizualia..

iblYPvcsiNcS4v.jpg

10556944_1472019846394531_48460685186540

+ troche wrzucilem do giereczkowych skrinusi :)

 


  • 0

#143 Stan Napisany 10 października 2014 - 17:27

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 192 Postów:

Hmmm... 

 

 

imo wszędzie wygląda prawie tak samo, ale najlepiej jakby Sylvan wrzucił skriny 


  • 0

#144 KoBik Napisany 10 października 2014 - 17:30

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Nad czym tu w ogole dywagowac? Zajebista giera a jak zwykle sterta pierdolet jak i na czym wyglada.
  • 0

#145 michalmarek77 Napisany 10 października 2014 - 17:32

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
IMO tez, na artku DF, pomijając ten AA, tez niemal tak samo, wiec albo Sylwuś ma cos z oczami albo nie potrafie sobie odpowiednio ustawień w giereczce ustawić :P choć jeśli grał tylko 40 min, to faktycznie niczego nie widział. Mi też na początku gra wydawała się brzydka.
  • 0

#146 Miśkoff Napisany 10 października 2014 - 19:55

Miśkoff

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Na początku była raczej nudna, przynajmniej dla mnie. Rozkrecilo się dopiero po kilku godzinach gry, jak ubili mnie parę razy, więc rzadny zemsty nie chciałem odpuścić parszywym zielonoskurym zasrancom :-) . Im dłużej grałem tym bardziej wciągala. Co do Craft to na ps4 wygląda dobrze nie ma co narzekać tak jak na zrzutach od MM77 :-)

MM zemscilem się na twoim oprawcy :-)
  • 0

#147 Kradziej Napisany 10 października 2014 - 21:59

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Ja mogę zaraz jakieś screeny pyknąć, bo siadam do grania. Nie tak dobre, jak u Sylvana by były, bo kompa mam słabszego, ale też powinny być fajne.
  • 0

#148 michalmarek77 Napisany 10 października 2014 - 22:19

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

raczej lepsze, bo Sylvan niczego nie wrzucil :)

Dawaj, wrzuc do giereczkowych skrinusi, a co, SoM nigdy za wiele :P


  • 0

#149 Kradziej Napisany 10 października 2014 - 22:27

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
OK, to jednak w niedzielę, bo teraz wychodzę, a jutro nie będę miał kiedy ;)
  • 0

#150 Shinigami Napisany 15 października 2014 - 12:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:

No, Kradziej, dzięki za skriny :cf:

 

W poniedziałeczek łupnąłem sobie może z 5h, głównie latając za orkami i robiąc zadania poboczne zamiast fabuły. Jeszcze nie mam teleportu czy możliwości robienia sług, ale wybiłem już połowę kapitanów :kod:

Sterowanie Talionem to praktycznie stuprocentowa próba przeniesienia Batmana do Śródziemia. Są kontry, ogłuszenia, finiszery po ośmiu ciosach, uniki, rytmiczne wciskanie przycisków, nawet detective mode. Jedyna różnica, to brak linki pod R1. Inna sprawa, że kontrolki nie sprawują się AŻ TAK dobrze. Talion jest widocznie cięższy i wolniej reaguje na komendy, może w każdym momencie przerwać atak kontrą i bardziej wybacza wciśnięcie złego przycisku podczas walki. Wszystko wyczułem w sumie podczas pierwszego starcia z panopkami i od tego momentu musiałem się tylko przestawić na delikatnie inny styl rozgrywki :olo: Na pewno wadą jest, że właśnie rytmiczne nawalanie kombosów trzeba dopiero odblokować (jak w starszych AC), to powinno być aktywne od początku.

Ale walka ogólnie daje radę :^^:

 

Skradanko też jest super super. Szybkie, łatwe, przyjemne. Superbrutalne wykończenia też mnie jarają. Parkur i zwiedzanie świata są ok, tutaj bez większej rewelacji na razie. Nie miałem też możliwości pobawienia się nemezisem przez brak wspomnianej zdolności mącenia w umysłach popierdółek.


  • 1



Inne z tagami: