Skocz do zawartości

Zdjęcie

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Monolith Productions Warner Bros. PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
231 odpowiedzi na ten temat

#1 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 18:46

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
middle-earth-shadow-of-mordor.jpg
 
Nowa giereczka w uniwersum małych ludzi z włochatymi stopami. Opisana jak third-person action game, więc pewno coś w stylu Wojny na Północy, choć może z bardziej rozbudowanymi elementami RPG. Gra wyjdzie na prawie wszystko, oczywiście oprócz Wii U, czyli PS4, XONE, PC, PS3 i X360.
 
http://www.gametrail...ordor-announced

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 14:56

  • 0

#2 Ryan Napisany 12 listopada 2013 - 18:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Spoczko. :)
  • 0

#3 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 18:56

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Mam nadzieję, że bedzie to jednak RPG  :please:


  • 0

#4 Schrodinger Napisany 12 listopada 2013 - 19:00

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
krap na licencji?
  • 0

#5 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 19:00

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

chyba ty #druciak 


  • 0

#6 cwany-lis Napisany 12 listopada 2013 - 19:04

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

szrot nad szroty


  • 0

#7 ACZ Napisany 12 listopada 2013 - 19:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Władca Pierścieni i Star Wars = kupa


  • 1

#8 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 19:12

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Władca Pierścieni i Star Wars = cudo.

:tak: 


  • 0

#9 fingus Napisany 12 listopada 2013 - 19:51

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Klimat Śródziemia aż bije z tego arta.
NOT :no:

Kolejna pospolita sieka fantasy o bohaterach, czarodziejach i zabijakach z doklejonymi fałszywymi wąsami Middlearthu. Gdybym był fanem, ciąłbym się właśnie kartką papieru.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 12 listopada 2013 - 19:53

  • 0

#10 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 20:05

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Lulz a czym jest Klimat Śródziemia jak nie pospolitą sieka fantazy( :cf: ) o bohaterach, czarodziejach i zabijakach? 


  • 0

#11 fingus Napisany 12 listopada 2013 - 20:20

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie rozjuszysz mnie trollowaniem, bo - jak pisałem - nie jestem fanem. ;) Ale faktem jest, że np. czarodzieje u Tolkiena, to były półboskie istoty, a taki Gandalf to nawet nie przypominam sobie, by za wiele czarował. A w każdej grze jest jakiś patałach z kijem który napiernicza fireballami niczym w dedekach (a nawet bardziej, bo klasyczne dedeki mają model magii z Vance'a, gdzie można zapamiętać ograniczoną liczbę zaklęć (użyć!) dziennie). :reggie:
  • 2

#12 Shinigami Napisany 12 listopada 2013 - 20:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Lulz a czym jest Klimat Śródziemia jak nie pospolitą sieka fantazy( :cf: ) o bohaterach, czarodziejach i zabijakach? 

 

Jak i Księżniczka Marsa jest pospolitą książką sajfaj. Trudno żeby od prekursorów gatunku oczekiwać czegoś dziś niespotykanego.


  • 0

#13 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 20:28

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Jak i Księżniczka Marsa jest pospolitą książką sajfaj. Trudno żeby od prekursorów gatunku oczekiwać czegoś dziś niespotykanego.

Dokładnie.

Nie rozjuszysz mnie trollowaniem, bo - jak pisałem - nie jestem fanem. ;) Ale faktem jest, że np. czarodzieje u Tolkiena, to były półboskie istoty, a taki Gandalf to nawet nie przypominam sobie, by za wiele czarował. A w każdej grze jest jakiś patałach z kijem który napiernicza fireballami niczym w dedekach (a nawet bardziej, bo klasyczne dedeki mają model magii z Vance'a, gdzie można zapamiętać ograniczoną liczbę zaklęć (użyć!) dziennie). :reggie:

 Dokładnie Gandalf był istota półboska, zresztą jak każdy Istari. No i Szynka napisał wszystko, trudno od prekursora wymagać czegoś niespotykanego, ale mi to tu w Śródziemiu pasuje. W dodatku magów tu nie za wiele i już Wojna na Północy to bardzo naginała.

 

Macie jeszcze logo gry:

 

shadowmordor-610x269.jpg

 

Ja tam czekam, oby to był RPG, actionRPG(jak Gothic?) 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 12 listopada 2013 - 20:31

  • 0

#14 xell Napisany 12 listopada 2013 - 20:38

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

O, wreszcie gra o ojczyznie Grega i Shinigamiego :!:


  • 0

#15 fingus Napisany 12 listopada 2013 - 20:40

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
No właśnie ta Wojna na Północy tak mnie zniesmaczyła. Mogłaby się pewnie nazywać "Wojna w Faerun" lub jakoś podobnie, zmieniliby wstawki i nikt by się nie połapał. Nawet by gra zyskała, bo mogliby bardziej urozmaicić przeciwników. :spoko:

A z tego może niech lepiej zrobią stealthowego sandboksa: łazimy hobbitem po bagnach, czaimy się po krzaczorach z łukiem w łapie i zasadzamy urukhaiom sneak kille jak w Far Cry 3, odbijając kolejne obozy orków, wdrapując się na wieże, oprawiając zwierzynę i wyszukując ukryte skarby. Plus skoki spadochronowe z orła. :cf:

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 12 listopada 2013 - 20:41

  • 1

#16 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 20:44

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Wojna na Północy byłaby bardzo spoko, gdyby nie ta elfka - mag, no karwa całe lore burzą tym. 

 


  • 0

#17 xell Napisany 12 listopada 2013 - 20:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

A z tego może niech lepiej zrobią stealthowego sandboksa: łazimy hobbitem po bagnach, czaimy się po krzaczorach z łukiem w łapie i zasadzamy urukhaiom sneak kille jak w Far Cry 3, odbijając kolejne obozy orków, wdrapując się na wieże, oprawiając zwierzynę i wyszukując ukryte skarby. Plus skoki spadochronowe z orła. :cf:

Jakby Ubi miało tę licencję to dokładnie tak by to wyglądało. Plus crafting przedmiotów, bo to teraz absolutny mus.


  • 0

#18 cwany-lis Napisany 12 listopada 2013 - 20:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

już rts'y na licecnji traktowały świat wykreowany przez Tolkiena z dużą dozą swobodnej interpretacji kurwa jego mać :sparta: ja wyrosłem z magii Śródziemia ale na pewno by mi znowu skradła serce, gdybym ujrzał ją w grze - te ciągle serwuje taką pulpę i srakę, że nijak tego przeczyścić i odfiltrować się nie da by nie krzywić się przy spożyciu - aż za często miałem wrażenie, że gram w produkt, który ma doczepioną licencję filmowej trylogii na siłę


  • 0

#19 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 20:53

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Jedynka to była kalka filmu, więc tu raczej nie ma sie czego czepiać, chyba ze filmu. Dwójka za to korzystała też z książek i moim zdaniem nie wywracała lore tak jak elf-mag z WnP. W dodatku Bitwa 2 była bardzo dobra grą. Gorzej z dodatkami.  


  • 0

#20 Ryan Napisany 12 listopada 2013 - 21:16

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Też mi się nie podoba, że każdy w gierce ma magię. :( Było pięciu Istarich i garstka umagicznionych przedmiotów w całym Śródziemiu, a w gierkach jest więcej magii na piksel kwadratowy. :/
  • 0

#21 fingus Napisany 12 listopada 2013 - 22:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Najgorsze nawet nie jest to, gdy twórcy łamią konwencję i de(u)pczą lore. Najgorsze jest to, gdy to się nie różni od jakiejkolwiek innej giereczki fantasy. Skoro już leci to na licencji, to niech będzie w tym coś wyjątkowego, coś innego. Na poziomie gameplayu, a nie tylko filmików. A nie to samo sztampowe trzaskanie piorunami, co wszędzie indziej. :sadcf:
  • 0

#22 Stan Napisany 12 listopada 2013 - 23:42

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

No, ale co tam ma być? Jak to sztampowy do bólu świat jest?  Miecze świetlne? :olo: 


  • 0

#23 fingus Napisany 13 listopada 2013 - 01:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
To, co napisano już powyżej, Ci nie wystarcza? Mam powtórzyć jeszcze raz?
Poza tym słowo "sztampowy" w odniesieniu do LotRa brzmi ciut niepoważnie - to tak, jakby powiedzieć, że Homer napisał sztampowy do bólu epos heroiczny. :hihi:
  • 0

#24 xell Napisany 13 listopada 2013 - 01:12

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Nie idziesz z duchem czasu, dzisiaj się nie mówi "sztampowy" tylko "generyczny" :!:


  • 1

#25 Stan Napisany 13 listopada 2013 - 10:15

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

To, co napisano już powyżej, Ci nie wystarcza? Mam powtórzyć jeszcze raz?
Poza tym słowo "sztampowy" w odniesieniu do LotRa brzmi ciut niepoważnie - to tak, jakby powiedzieć, że Homer napisał sztampowy do bólu epos heroiczny. :hihi:

Nie, nie wystarcza, mówisz, zróbcie coś aby było inaczej, to daj przykład czegoś aby pasowało do konwencji i co byś chciał ujrzeć, a nie rzucaj, że "to i to jest bee"

 

http://polygamia.pl/...darzeniach.html

 

Troche info: Głównym bohaterem nijaki Talion, chyba należy go nazwać ożywieńcem? W każdym razie zabili go on im uciekł za sprawa ducha zemsty, a teraz leci do Mordoru robić rozpierduchę. (płakę) Akcja pomiędzy Hobbitem a Władca Pierścieni. W grze ma być system, który bedzie tworzył unikalnych losowych przeciwników. Za grę odpowiada Monolith Productions, więc z RPGa raczej nici :(


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 13 listopada 2013 - 10:25

  • 0

#26 Ryan Napisany 13 listopada 2013 - 11:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Chwila, to my mamy tworzyć design gry w ME, czy licencjobiorca? Jakoś dało się grać w papierowego MERPa bez masy magii przy różnorodności osiąganej przez liczbę "podras" ludzkich i zależności społecznych między nimi.
  • 0

#27 Stan Napisany 13 listopada 2013 - 11:40

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ty zarzuciłeś przynajmniej jakims przykładem, a nie że jest "bee". To co oni tam wsadzi to inna sprawa. Po prostu chce aby fingus powiedział co chciałby zobaczyć w "generycznym" świecie Śródziemia, a nie tylko że mu sie nie podoba i że ma byc inne. 


  • 0

#28 Ryan Napisany 13 listopada 2013 - 12:38

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
To jest generyczna wersja unikalnego świata. W ME nie ma zbyt wiele generycznego fantasy (bo to generyczne fantasy wywodzi się od Tolkiena, nie odwrotnie), a gierki w ME niestety stają się do bólu generyczne. To mógłby być Faerun albo 1000 innych miejsc i wciąż by pasowało. Ale do ME nie pasuje.
  • 0

#29 Danteusz Napisany 13 listopada 2013 - 13:31

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

To jest generyczna wersja unikalnego świata. W ME nie ma zbyt wiele generycznego fantasy (bo to generyczne fantasy wywodzi się od Tolkiena, nie odwrotnie), a gierki w ME niestety stają się do bólu generyczne. To mógłby być Faerun albo 1000 innych miejsc i wciąż by pasowało. Ale do ME nie pasuje.

 

Tyle że Stan nie pytał co nie pasuje do ME, tylko co pasuje


  • 0

#30 Stan Napisany 13 listopada 2013 - 13:36

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Jeszcze pare info:

 

Gra ma mieć otwarty świat, system walki rodem z Batmana. Jeżeli mamy zabić wyższego ranga wroga, będzie możliwość porwania jego podwładnych i np. zabicia ich,bądź przekabacenia na swoja strone i wysłania jako szpiegów. Tu więcej: 

 

http://www.gram.pl/n...of-mordor.shtml


  • 0



Inne z tagami: