Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jett Rocket II: The Wrath of Taikai

Shinen 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 13 listopada 2013 - 17:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:



jako, że hajpujemy tego developera spod Monachium, to niech i Jett Rocket ma swój temacik. Gra dostępna od dzisiaj, wizualnie jak wszystko Shin'en robi ładne wrażenie. Grał ktoś w jedynkę?


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 06 kwietnia 2018 - 11:03

  • 0

#2 Kaz Napisany 13 listopada 2013 - 18:00

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Dziwne bo elementy gameplayu zrobione w "2D" prezentują się o wiele gorzej niż te w 3D.

Zaraz zbadam jaka cena na eshopie ale trailer nie porywa... jak na eshop może być ale poczekam pewnie na jakąś promocje... choć ich gry nie tanieją zbytnio.


  • 0

#3 ACZ Napisany 13 listopada 2013 - 19:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Mi się podoba.


  • 0

#4 ramzes64 Napisany 14 listopada 2013 - 00:42

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

mi sie nie podoba wcale.

jett Rocket na WiiWare jest fajny, ale ten wcale do mnie nie przemawia. Zacznijmy od tego że sam główny bohater wygląda jakoś inaczej 9zdjeli mu kask i ma hujowy fryz). Nie podoba mi sie ta gra na 3DSa, za to na WiiWare jest taką hybrydą Super Mario galaxy (głównie graficznie) z Super Mario Sunshine (przez ten jettpack, aka F.L.U.D.D.)


  • 0

#5 Tawotnica Napisany 10 lipca 2014 - 18:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Sprawdzaliście demko? Można zagrać w pięć różnych plansz z ograniczeniem do 1min. Wystarczy, żeby obadać z czym to się je. Graficznie jest ładnie, ale o ile sterylny art style w klocuszkach czy futurystycznym racerze się jeszcze sprawdza, tak w platformówce trochę pustkami świeci.

Najbardziej mnie przekonuje level 3D - dobrze mieć włączony efekt stereoskopowy, budzi skojarzenia z Marianami, nie jest taki łatwy jak dwuwymiarowe plansze. Gierka jest w promocji teraz i poważnie się zastanawiam na czy na to wydać dwie dychy czy na Pokemon TCG :hmmm:  

 


  • 0

#6 cybercotlet Napisany 10 lipca 2014 - 22:06

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Bierz wygląda spoko giera, sam bym brał gdyby nie stanowczy nadmiar gier no i kupiłem Kirbiego już <3 Pewnie sobie to kupie jak się ponownie pojawi w promocji :)


  • 0



Inne z tagami: