Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted 4: A Thief's End

PS4 Naughty Dog Uncharted

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1186 odpowiedzi na ten temat

#1081 filip Napisany 13 kwietnia 2017 - 13:23

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

 

goty sroty.


Tak jak tomasz pisze -- niech zrobią grafikę komuś, kto umie robić gry.

Wiadomo, nagrody się nie liczą, oceny też nie, a tym bardziej sprzedaż. Podstawą są opinie kanapowych ekspertów którzy krytykują co popadnie w necie.

 

 

Lol, no zdecydowanie tak. To forum kanapowych eskpertów o gierczkach i ich miejsce na wymianę opinii.

 

Jak chcesz popaczeć na cyferki i nagrody to wejdź sobie na metacritic albo poproś grega o update :hejka: I nie zabijaj innym vibe'u.

 

Abstrahując już od tego, że u osób nadmiernie sugerujących się ocenami, sprzedażami i nagrodami z defaultu podejrzewa się bezgustus fatalus, tj. dolegliwość takich grup jak: fani Taylor Swift, One Direction, wielbiciele kinowych blockbusterów, zajadający się kilka razy w tygodniu 10 lat temu sushi czy ćwiczący aerobik 10-15 lat temu.

 

Za modą nie nadążysz, a po latach i tak wszyscy pukają się w czoło wspominając stare trendy   :nie:


Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 13 kwietnia 2017 - 13:25

  • 0

#1082 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 13:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Nie zabijam vibe tylko wyśmiewam bezmyślny hate. Dla treningu wymień podobne do Uncharted, ale zdecydowanie lepsze gry z zeszłego roku.
  • 0

#1083 filip Napisany 13 kwietnia 2017 - 13:43

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Dzięki za propozycję ćwiczenia, ale może innym razem. 

 

Natomiast hejt na anczarted nie jest taki bezmyślny i stanowi odpowiedź na próby dorabiania temu pięknemu technicznie produktowi gęby fenomenalnej gry, jak kiedyś Crysisowi. Opinia o tej grze jest nadmuchana i jej fundamenty prawie zawsze stanowi grafika, co dało się zaobserwować w czasie po premierze nawet na naszym forum kanapowców.

 


  • 0

#1084 burnstein Napisany 13 kwietnia 2017 - 13:48

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

W Division strzela się jakieś 18756 razy lepiej niż w Uncharted.


  • 0

#1085 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 13:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Zarówno mechanika strzelania, jak i wspinania w Uncharted to ścisła czołówka branży. O ile da radę wskazać gry które w tych elementach są lepsze to jest ich niewiele, a żadna z nich nie spina ich tak płynnie z efektownymi akcjami i dobrze prowadzoną fabułą. Dlatego mówienie że gameplay w Uncharted jest kiepski to bezmyślny hejt spowodowany tym że czasem Drake komuś się nie przykleił do tej osłony co chciał.
  • 0

#1086 twilitekid Napisany 13 kwietnia 2017 - 13:54

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Zarówno mechanika strzelania, jak i wspinania w Uncharted to ścisła czołówka branży.

Hahahaha hohohoho hihihihihi!
  • 0

#1087 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 13:55

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Zarówno mechanika strzelania, jak i wspinania w Uncharted to ścisła czołówka branży.

Hahahaha hohohoho hihihihihi!
Wymień lepsze
  • 0

#1088 filip Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:00

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

 

 

Zarówno mechanika strzelania, jak i wspinania w Uncharted to ścisła czołówka branży. O ile da radę wskazać gry które w tych elementach są lepsze to jest ich niewiele, a żadna z nich nie spina ich tak płynnie z efektownymi akcjami i dobrze prowadzoną fabułą. Dlatego mówienie że gameplay w Uncharted jest kiepski to bezmyślny hejt spowodowany tym że czasem Drake komuś się nie przykleił do tej osłony co chciał

 

Bardzo chłodna i fachowa opinia.

 

Dobrze dla Ciebie, że tak dobrze Ci się grało w Unchartedy, ale wiele osób ta gameplayowa płycizna jednak już w tych czasach nudzi. Od premiery GoW czy Uncharted 1 minęło już ponad 10 lat i tak jak "ubi-game" zdążyło nabrać wydźwięku pejoratywnego, tak samo strzelanie z widoku TPP w kolejnych kill roomach poruszając się od zasłony, do zasłony, przestało być receptą na killera.

 

Hejt jest, odnoszę wrażenie, na całą przestarzałą i nieświeżą formułę, a nie na pojedyncze aspekty wykonania, jak przyklejanie się Drake'a do nie tej ściany, co trzeba.

.


Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 13 kwietnia 2017 - 14:01

  • 0

#1089 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Na razie tylko Burnstein podał przykład lepszej mechaniki strzelania. Wnioskuję z tego że Uncharted jest drugą najlepszą strzelanką w branży. Bo przecież gdyby byłoby inaczej zostałbym zalany przykładami, prawda?
  • 0

#1090 filip Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:12

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

No tak, to musi być prawda. Wszyscy krytycy U4 się mylą, potwierdzone.

 

Chyba że...

 

- shootery TPP po okresie rozkwitu przeżywają stagnację;

 

- nikomu nie chce się bawić w arbitralną wyliczankę gier, gdy druga strona może potem równie arbitralnie i z marszu te gry zdyskredytować. Mało to razy brałeś udział w takich "dyskusjach"?  :ziewa:


Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 13 kwietnia 2017 - 14:12

  • 0

#1091 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Najwyraźniej krytycy U4 zwyczajnie znudzili się cover shooterami, a nie Uncharted. Oczywiście masz rację co do stagnacji, ale nawet te 5-8 lat temu było tylko kilka gier z lepszą mechaniką niż U.
  • 0

#1092 Pawlik Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:16

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Praktycznie każda gra ma lepszą mechanikę strzelania. Bez sensu wymieniać, bo trzeba by było wymienić każdy shooter TPP.
  • 0

#1093 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:20

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Najwyraźniej nie grasz w wiele gier
  • 0

#1094 fingus Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Cóż za hipokryzja. Jak Dante jeździł po Bioshocku to nie były ważne opinie recenzentów czy oceny, ważne było że jemu się nie podoba. Ale jak trzeba poadwokacikować exowi Sonych, to cyferki i tabelki akurat pasują, więc teraz to one najważniejsze. :lol:
  • 0

#1095 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Nie jeździłem po Bioshocku, pisałem że w drugiej części gry znudził mnie schematami. Oceniłam go na 8, więc całkiem wysoko. Nie jestem jak hejterzy Uncharted którzy widząc sam tytuł gry mają reakcję Pawłowa i muszą napisać że strzelanie słabe a gra to crap

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 13 kwietnia 2017 - 14:37

  • 0

#1096 fingus Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Oj, może teraz Ci przeszło, ale pamiętam że reagowałeś właśnie tak i na każde wspomnienie tytułu musiałeś wcisnąć swoje trzy grosze. :hihi:
  • 0

#1097 Pawlik Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:46

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Gdzie pisałem, że crap? Uncharted wielbię jako filmowe gry, w każda gra mi się cudnie pomimo tego chujowego strzelania. Nie mam pojęcia jak możesz uważać, że strzelanie jest tu fajne, widocznie sam grałeś w małą ilość gier :olo: ja np kiedyś myślałem, że gex to mega platformer bo nie miałem porównania :tak:
  • 1

#1098 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2017 - 14:56

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Gdzie pisałem, że crap? Uncharted wielbię jako filmowe gry, w każda gra mi się cudnie pomimo tego chujowego strzelania. Nie mam pojęcia jak możesz uważać, że strzelanie jest tu fajne, widocznie sam grałeś w małą ilość gier :olo: ja np kiedyś myślałem, że gex to mega platformer bo nie miałem porównania :tak:

Uncharted ma fajnie pomyślane wymuszenie mobilności gracza, przeciwnicy z granatami nie pozwalają się zabunkrować za osłoną. Do tego dochodzi wielopoziomowość aren pozwalająca na flankowanie wrogów albo zdejmowanie ich po cichu. W połączeniu z dobrze reagującym na sterowanie bohaterem daje to bardzo przyjemną walkę. Dla porównania w Spec Ops mieliśmy killroom za kilkroomem z tabunem przeciwników, mało miejsca na manewry, co sprowadzało się do czekania aż ktoś wychyli się zza rogu i waleniu headshota. Natomiast w GTA4 bohater reagował ociężale, przez co przyjemność z walki nie była taka jak w Uncharted. To że istnieją lepsze mechaniki strzelania niż w U nie oznacza że jest ona słaba.
  • 0

#1099 oranje Napisany 13 kwietnia 2017 - 16:29

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Strzelanie w uncharted jest średnie, ale to i tak lepiej niż w bioshocku, który jest bardzo słabym fpsem
  • 0

#1100 Bzduras Napisany 13 kwietnia 2017 - 19:04

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Też coś wniosę do tematu o Uncharted 4: A Thief's End:

 

"Langusta żywi się głównie owocami morza, chociaż gdyby mogła jadłaby dżem".


  • 0

#1101 Nexus Napisany 13 kwietnia 2017 - 22:23

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:

Cała seria to kapitalna strzelanka TPP tak jak pisze Dante. W zeszłym roku przeszedłem jeszcze raz remastery i bawiłem się równie dobrze co kiedyś na PS3. Fakt, że w U3 na premierę zaczęli eksperymentować z celowaniem i grało się w to kiepsko ale na szczęście bardzo szybko wypuścili pacza bo była masa narzekania. 


  • 0

#1102 Nyjacz Napisany 14 kwietnia 2017 - 06:47

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
W PL N64 nie istnialo? Ja zagrywalem sie w Mario 64 od malego. Mimo to wole Crasha i mam argumenty!
  • 0

#1103 MonsieurWoland Napisany 14 kwietnia 2017 - 07:11

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

W PL N64 nie istnialo?

 

Rodzicie kupili mi N64. Bylem jednym z niewielu szczesliwcow. Rok 1998 z jednej strony PSX z chipem i plytkami z stadionu X lecia, z drugiej N64 z grami za 350zl. Turok 64 - 379 zl, na zawsze w naszych sercach ['] Takze nie, N64 w Polsce nie istnialo.

 

W ramach rozrywki mozesz jeszcze sprawdzic jaki % sredniej krajowej stanowily w 98' 4 stowki;)


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 14 kwietnia 2017 - 07:24

  • 0

#1104 filip Napisany 14 kwietnia 2017 - 07:23

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Paniska widzę! Oligarchowie!  :[

 

U mnie w gminie powiatu wołomińskiego jedyne N64, o jakim wiedziałem, nalezało do syna członka mafii :doge:


  • 0

#1105 Daddy Napisany 14 kwietnia 2017 - 09:37

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

I grał pewnie na nim w legalne gry za 350 zł :olo:


  • 0

#1106 burnstein Napisany 14 kwietnia 2017 - 10:14

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

(...) kapitalna strzelanka TPP (...)

:pf:


  • 1

#1107 Cola Napisany 14 kwietnia 2017 - 10:19

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Kapitalna gra akcji brzmi lepiej. Strzelanie w każdym Uncharted ssie na całej linii.


  • 0

#1108 bartezoo Napisany 14 kwietnia 2017 - 11:29

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

 

niech się lepie skupią na TLOU 2 

 

Też nikogo.

 

Lepiej niech zrobią to, co im wychodziło, czyli platformóweczkę.

 

 

Tak, no bardzo logiczne skoro ostatnią platformówke zrobili 16 lat temu. 

 

A strzelanie w U4 jest bardzo dobre, nie tak dobre jak w Gears of War albo Maxie Payne 3 ale zdecydowanie lepsze niż w większości strzelanek TPP czyli np w obu Tomb Raiderach, Quantum Breaku, The Division czy Watch_Dogs 


Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 14 kwietnia 2017 - 11:55

  • 0

#1109 kowal Napisany 14 kwietnia 2017 - 18:40

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
Uwielbiam Uncharted tak jak i Gearsy. W obu grach strzela mi się przyjemnie. Tomb Raidery też są niczego sobie w tym aspekcie. Ale Max Paine to już jest dla mnie totalna porażka. Nie pojmuję zachwytów nad tą grą.
  • 0

#1110 Nyjacz Napisany 14 kwietnia 2017 - 20:06

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

MP3 miał totalnie miodny gameplay, choć powtarzalny. Oczywiście bez auto-aima, bo z tym średniawa.


  • 0



Inne z tagami: