Skocz do zawartości

Zdjęcie

Persona 5

PS3 PS4 Atlus Persona

• Zaloguj się by odpowiedzieć
425 odpowiedzi na ten temat

#421 Kazuo Napisany 04 grudzień 2017 - 13:47

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10752 Postów:
Pojechałeś Tajkun :uff: nie ma to jak napalm prawdy o poranku.
  • 0

#422 Spuczan Napisany 09 grudzień 2017 - 14:19

Spuczan

Demigod

• Forumowicze
  • 9543 Postów:

Darmowe ciuchy.

• 0

#423 banerski Napisany 11 maj 2018 - 02:38

banerski

Pikachu

• Narybek
  • 62 Postów:
E tam, dobra gierka.
  • 0

#424 banerski Napisany 27 maj 2018 - 21:51

banerski

Pikachu

• Narybek
  • 62 Postów:

Pytanie bez sarkazmu: w czym oprócz historii lepsze były P3 i P4? Obie te części mają również powtarzalny gameplay, o wiele słabiej zrealizowane dungeony (wolę rozwiązanie z P5, gdzie każdy dungeon jest zrealizowany od podstaw i unikalny, a jak ktoś woli losowo generowane lochy to wskakuje do Mementos) i w zasadzie jedynym naprawdę lepszym aspektem poprzedniczek jest ten oslawiony pacing historii oraz jej jakość. Jako gra P5 jest przemyślana lepiej moim zdaniem. Moja szklana kula podpowiada mi, że wspomnienia poprzedniczek przysłaniają Ci osąd ;) Po pracy obejrzę zakończenie, ale już wiem, że z oceną niżej niż 9,5/10 nie zejdę - przez te 90+ godzin bawiłem się wyśmienicie i nie odczułem znużenia ani przez moment, więc inaczej być nie może. A motyw przewodni gry, czyli

Spoiler
jak w ryj strzelił odzwierciedlają Polskę AD 2017 :olo: Już myślałem, że ostatnim bossem będzie Kijowski z armią KODeinistów

Dungeony w porządku, w ogóle cała giereczka dobra. Mi zajeła 100+ h, myślałem, że ze mnie speedrunner.
Bardziej podoba mi się myśl, choć niby oczywista, że każdy widzi (odbiera) świat inaczej i tym samym go tworzy.

Miałem taką rozkminę, że ostatnio same japońskie tytuły ogrywam. Teraz właśnie nie wiem czy NIER, XENO, czy NI MA KUNI.
  • 0

#425 Mateo Napisany 30 maj 2018 - 06:38

Mateo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3457 Postów:
Byłoby miło jakbyś wybrał Xeno 2, polecam gorąco ten tytuł.
  • 0

#426 burnstein Napisany 30 maj 2018 - 07:56

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41640 Postów:

Nier, to jedyna dobra gra z tych które wymieniłeś.

• 0

Inne z tagami: