Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co dalej warto zaliczyć na siódmej generacji konsol

Gamecube X-box Playstation 2 Dreamcast

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
49 odpowiedzi na ten temat

#31 michalmarek77 Napisany 09 stycznia 2015 - 22:29

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Niby racja, choc ten kiepski Beyond i tak jest sporo lepszy od TWAU...

To byłaby świetna gra, gdyby nie ta pochrzaniona achronologiczność. 

 


  • 0

#32 Rudolf Napisany 09 stycznia 2015 - 22:39

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Beyond jest średni co najwyżej (przewidywalny, fabularnie meh, a do tego wybory nie mają znaczenia w przeciwieństwie do HR, ale to już napisał Kazuo), a TWAU jest bardzo dobry   ^_^


  • 0

#33 twilitekid Napisany 09 stycznia 2015 - 23:10

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
HR trzeba ograc, nie ma dyskusji. Chocby po to, aby zobaczyc, ze da sie zrobic gierke, ktora przynajmniej bez wiekszej sciemy sprawia wrazenie nieliniowej ;). No i mimo wszystko trzyma to w napieciu.
  • 0

#34 Kazuo Napisany 09 stycznia 2015 - 23:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No i dla świetnego klimatu. Wprawdzie Se7en to nie jest, ale i tak jest gęsto.


  • 0

#35 Marbel Napisany 10 stycznia 2015 - 00:05

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Marbel, masz specyficzny gust. Trudno mi raczej cokolwiek Tobie polecic...
:hmmm: Sprawdz Resistance 3. Nie musisz znac poprzednikow. Jak Ci sie spodoba, moze wymysle cos jeszcze :cf:

Tobie się akurat wszystko podoba, jakbyś miał 12 lat i odkrył konsole ;)
Resi 3 grałem godzinę i tempo gry mi się nie podobało bo właśnie dużo gadania tam było, strzelanie takie sobie. I grałem w z pl dubbingiem, co dołożyło jeszcze do pieca...
HR może sprawdzę jeszcze. Infamous 2 mam jeszcze w folii na półce.
  • 0

#36 iluck85 Napisany 10 stycznia 2015 - 00:24

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

HR olałem po 1-2godzinach. Co kto lubi.

Splinter Cell nie ma startu do tych 1 odsłon. Ale ostatni Blacklist must have. Tego wcześniejszego możesz zlać. Ja zlałem. Blacklist świetny. Inny, ale czuje się jak w domu.

Deus Ex- też nie lubię rpg, a tutaj tego rpgowania mało. W sumie wcale? :hmmm: Ale klimatyczna gra.

Enslaved możesz zaliczyć. Może nie przypasować. Ale jak nie celujesz w calaka, to na zaliczenie powinno przypasować. Świetny duet, laska wymowna, a lokacje w mieście są mega. Może klimat nie przypasować.

Bayo- slasher i w sumie możesz wciskać byle co i będzie fajnie. Kilka momentów gdzie musisz ogarniać co robisz.

COD- wszystkie, to są gry na zaliczenie. Nie ma tam polotu, wybujałej fabuły. Końcowe napisy i płyta out.

GOW- j/w 

Mirors edge, to tak jak Bayo. Przypasuje albo nie. Ja zlałem. 

 

 

w COD 4 masz mało acziwów- nie ukończyłeś? 

Najlepszy COD. 

 

Nie jest to rasowy RPG, ale możesz zaliczyć sobie Fable 2. Na ekranie bajkowo i całkiem przyjemna szpila na zaliczenie.

 

Wiedzmin 2 nie przypasował? Na początku system walki może wydawać się skomplikowany. Ale potem jest świetnie. 

 

Vanqusih? Mogę odsprzedać ;)

Sleeping Dogs?

Prince of Persia? 

 

Wzrokiem przeleciałem po profilu i nie wiem czy w to grałeś. 

 

 

 

 


  • 1

#37 Marbel Napisany 10 stycznia 2015 - 00:39

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
CoD 4 mam problem w Rosji i zaciąłem się w serii przez to. Cwany pisał kiedyś, że proste to gry więc od razu hard dałem i w miejscu gdzie lata helikopter i trzeba się do szopy przebić mnie pokonuje :/
Wiedźmin fajny nawet i fabuła i klimat (a nie lubię fantasy), tylko, że w tym mieście portowym i wszystko i nic do zrobienia i się zirytowałem po jakichś 30-60 minutach w nim. Może kiedyś...
Myślałem że kupię Bayo na wyprzedaży psn ale podobno wersja PS3 jest schrzaniona. Chyba już prędzej jakiegoś GoW łyknę.poza tym jakoś w pudełku drogie to.
Fable to nie moje klimaty, ale Enslaved chyba tak. Kiedyś grałem w demo i klimat mi bardzo podpasował, jednak taki trochę z tego był samograj i to mnie martwi.
PoP... Tylko na PS2 i głownie Sands of Time. Na X360 mam nawet jedną cześć, chyba Forgotten Sands czy jakoś tak, ale słabe to i popłuczyny po marce. Dlaczego nie zrobią baśniowego PoPa w stylu SoT??
Do Deusa nie umiem się przekonać. Niby moje klimaty, bo sf ale gdzieś widziałem mnóstwo modyfikacji i obawiam się, ze mnie ten element odrzuci. Chyba, że fabuła i gameplay przyciągnie, jak to kiedyś zrobił ME.
No i Blacklist jest coraz bliżej odfoliowania :)
Vanquish nie mój typ - grałem na PS3 jak było w Plusie na pożyczonej konsoli i nie chwyciło mnie wcale. IMO zbyt chaotyczna młócka.

Dzięki za wpis :)

PS. Jak się ma Xcom z mechaniki gry do Declassified (w sensie zarządzanie małą drużyną)??

Ten post był edytowany przez marbel007 dnia: 10 stycznia 2015 - 00:41

  • 0

#38 iluck85 Napisany 10 stycznia 2015 - 00:45

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Misja w Rosji? Po tym polu się czołgasz? Tam nie trzeba przeczekać? 

Ja Bayo mam w pudełku- mogę dokończyć i się dogadamy :cf:

Enslaved samograj? eee nie. 

Grałeś w Fable? Lekkie i przyjemne. Nie zatniesz się, bo będzie ślad który wskaże drogę. Tam nawet zginąć nie można :yao: Tracisz chyba expa czy bronie słabsze, ale jako tako nie zgniesz. Fajne i przyjemne :)

Robisz popierdółki albo fabularne misje. Czasem popierdółki przechodzą do następnego aktu. Warto przysiedzieć przed Witcherem.

Deus- widziałeś, ale nie grałeś. Również możemy się dogadać :cf: Pudełko mam. 

Jak Van jest chaotyczną młócką, to nie wiem czy się odnajdziesz w Bayo. 

 

 


Ten post był edytowany przez iluck85 dnia: 10 stycznia 2015 - 00:46

  • 0

#39 Marbel Napisany 10 stycznia 2015 - 00:49

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Z tym dogadaniem to musisz tydzień poczekać. Może coś wpadnie na urodziny a pózniej może uzupełnię do końca moją kolekcję gierek jak będzie kasa. Jeszcze Black Ops 1 bym chciał, oczywiście musi być w b.dobrym stanie jakby co.

Ten post był edytowany przez marbel007 dnia: 10 stycznia 2015 - 00:51

  • 0

#40 iluck85 Napisany 10 stycznia 2015 - 00:50

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Muszę zobaczyć, leży od dłuższego czasu i większość na wykończeniu. 

 


  • 0

#41 keogh Napisany 10 stycznia 2015 - 02:50

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

myślę, że nie powinieneś pominąć 'blur'


  • 0

#42 oranje Napisany 10 stycznia 2015 - 03:05

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Trylogię Modern warfare trzeba ograć. W 3. części są fajnie pokazane pewne wydarzenia z jedynki.
  • 1

#43 xell Napisany 10 stycznia 2015 - 08:36

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 331 Postów:

Trylogię Modern warfare trzeba zakopać na pustyni jak swego czasu ET.

Fixed.


  • 0

#44 Hellmans Napisany 10 stycznia 2015 - 10:34

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Beyond to pozycja obowiązkowa. Mamy tam Ellen Page we wszystkich możliwych stylizacjach. Czy tu trzeba coś dodawać?


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 10 stycznia 2015 - 10:34

  • 0

#45 Bzduras Napisany 10 stycznia 2015 - 11:28

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Beyond może nie, bo w zasadzie najbardziej błyszczy grafiką (pamiętam, jak świeżo po Beyondzie odpaliłem TLoU - twarze postaci od razu rzuciły się w oczy) i całkiem fajną akcją, ale fabularnie płaszczy się pod Heavy Rainem. Ta druga autentycznie mnie pochłonęła i dała satysfakcjonujący finał, a to w wuj dużo w obecnych czasach. Beyond 7/10, HR - 9+/10.


  • 1

#46 Kazuo Napisany 11 stycznia 2015 - 00:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Beyond to pozycja obowiązkowa. Mamy tam Ellen Page we wszystkich możliwych stylizacjach. Czy tu trzeba coś dodawać?

 

Tylko jedna jej "stylizacja" byłaby warta zakupienia tej gry, ale niestety nie wykorzystano potencjału pewnej sceny :sadcf:


  • 0

#47 Hellmans Napisany 11 stycznia 2015 - 02:09

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ale można się wysiusiać :cf:


  • 0

#48 Kazuo Napisany 11 stycznia 2015 - 02:18

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

:gusta:


  • 0

#49 nole Napisany 11 stycznia 2015 - 15:09

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:
Przypninam tylko, że Beyond na 99,9% będzie na PS4.
  • 0

#50 Kazuo Napisany 11 stycznia 2015 - 23:45

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Zapewne w cenie nowej gry, podczas gdy na ps3 do wyrwania jest grubo poniżej stówki :hihi:


  • 0



Inne z tagami: