Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hyrule Warriors: Definitive Edition

WiiU KoeiTecmo Nintendo Zelda Omega Force Dynasty Warriors Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
208 odpowiedzi na ten temat

#31 Kaxi Napisany 18 grudnia 2013 - 21:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Albo próba zainteresowania Zeldą Japonczyków? Fanbase DW i SW w Japonii > fanbase Zeldy.

 

 

No ale w 2014 nowej Zeldy nie będzie.


  • 0

#32 Tawotnica Napisany 18 grudnia 2013 - 22:06

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

To robi sens. Zdaje się, że tam w Japonii A Link Between Worlds jeszcze nie wyszło, więc jeżeli 'za niedługo' to musou ma się ukazać, to daty premier byłyby mocno zbliżone.  


  • 0

#33 Kaxi Napisany 18 grudnia 2013 - 22:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Just a thought: po demie Zeldy na E3 i zapowiedzi tej gry, sensowne by było, gdyby nowa Zelda też miała (umiarkowanie) realistyczny artstyle.

 

Ale znając Nintendo, oba projekty są tak rozdzielone, że nie wie lewica co robi prawica.


  • 0

#34 morciba Napisany 18 grudnia 2013 - 23:08

morciba

    Pikachu

  • Narybek
  • 74 Postów:

Ta gra wyglada strasznie slabo. Przyznaje, ze w Mario 3D World tez nie wierzylem, ale w to nie wierze bardziej. 


  • 0

#35 Likensmart Napisany 18 grudnia 2013 - 23:42

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:

Ciekawy eksperyment. Kiedyś pisałem, że chciałbym zobaczyć jakiś slasher z Zeldy. :ftopa:

Jak wyjdzie całość zależy już od nich. Pomysł na szlachtowanie dziesiątek goblinów na raz wzięli zapewne z końcówki SS i postanowili połączyć to z DW.


  • 0

#36 Tawotnica Napisany 19 grudnia 2013 - 01:52

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

jakkolwiek byśmy nie hejtowali tej gry, to uwagi dostała sporo:

 

hHMZTJi.png

 

ponad 400k wyświetleń trailera w niecały dzień. Ciepnięcie marką Zelda w Warriorsy zadziałało. Dla porównania - trailer od Warriors Orochi 3 Hyper nawet do 100k nie dobił. 


  • 0

#37 mic Napisany 19 grudnia 2013 - 12:34

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Pozytywnie można odnotować fakt, że to było całkowite zaskoczenie. Co do gry sam nie wiem bo grałem w wersje na 3ds samurai warriors i mnie ta gra nie porwała zupełnie i poszła na allegro... Tu rozumiem, że będzie coś podobnego tylko w uniwersum Zeldy - sam nie wiem osobiście, ale zainteresowanie jest - na gafie temat o tej gierce ma już 57 stron :)


  • 0

#38 erzetPL Napisany 19 grudnia 2013 - 16:39

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Slashery, to nie dla mnie. Jak zakupię konsolę, to chciałbym, zeby była juz pełnoprawna Zelda HD, ale jak na razie się na to nie zanosi. 


  • 0

#39 Danteusz Napisany 19 grudnia 2013 - 19:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
To jest reskin DW, wiec wiadomo co z tego wyjdzie: gra na 7 dla niszowego grona odbiorców
  • 0

#40 Texz Napisany 19 grudnia 2013 - 20:04

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Czy ja wiem... odzew w fanbase jest mega pozytywny. DW w świecie Hyrule, z ostrymi riffami muzycznymi które kojarzy praktycznie każdy... to nie może się nie udać.
  • 0

#41 Danteusz Napisany 19 grudnia 2013 - 20:45

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

To co opisałeś jest właśnie reskinem DW


  • 0

#42 Kaz Napisany 19 grudnia 2013 - 23:56

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Ciekawi mnie jaka będzie lista postaći. Link, Sheikh i...? Zelda, Gannondorf może? Goron jako postać grubasa? Toon link? Jak nintendo im pomoże to może zrobią z tego grę na 8. Gry z LEGO to też były max 7mki a tak na prawdę to nudne crapy a z pomocą ninny powstała genialna gra. Pozostaje nam wieżyć że i tu tak będzie... a jeśli nie? Nawet na takiej wysuszonej w nowe tytuły konsoli jak WiiU przyda się zwykły średniak... i będzie to ciekawa pozycja dla kolekcjonerów Zeldy - może w przyszłości będzie o niej tak głośno jak na cd-i ;]

 

Ja jestem dobrej myśli i cieszę się z tego crapika :]


  • 0

#43 Stan Napisany 19 grudnia 2013 - 23:59

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ciekawi mnie jaka będzie lista postaći. Link, Sheikh i...? Zelda, Gannondorf może? Goron jako postać grubasa? Toon link? Jak nintendo im pomoże to może zrobią z tego grę na 8. Gry z LEGO to też były max 7mki a tak na prawdę to nudne crapy a z pomocą ninny powstała genialna gra. Pozostaje nam wieżyć że i tu tak będzie... a jeśli nie? Nawet na takiej wysuszonej w nowe tytuły konsoli jak WiiU przyda się zwykły średniak... i będzie to ciekawa pozycja dla kolekcjonerów Zeldy - może w przyszłości będzie o niej tak głośno jak na cd-i ;]

 

Ja jestem dobrej myśli i cieszę się z tego crapika :]

Oczywiście , all hail nintendo :hihi: 

 

Spoiler


  • 0

#44 fingus Napisany 20 grudnia 2013 - 00:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Potwierdzam, Kaz pierniczy aż żal czytać. Seria Lego to najlepsza rzecz, jaka spotkał tę branżę w ciągu ostatnich kilku lat. :reggie:
  • 0

#45 Kaz Napisany 20 grudnia 2013 - 00:13

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:


Ciekawi mnie jaka będzie lista postaći. Link, Sheikh i...? Zelda, Gannondorf może? Goron jako postać grubasa? Toon link? Jak nintendo im pomoże to może zrobią z tego grę na 8. Gry z LEGO to też były max 7mki a tak na prawdę to nudne crapy a z pomocą ninny powstała genialna gra. Pozostaje nam wieżyć że i tu tak będzie... a jeśli nie? Nawet na takiej wysuszonej w nowe tytuły konsoli jak WiiU przyda się zwykły średniak... i będzie to ciekawa pozycja dla kolekcjonerów Zeldy - może w przyszłości będzie o niej tak głośno jak na cd-i ;]

 

Ja jestem dobrej myśli i cieszę się z tego crapika :]

Oczywiście , all hail nintendo :hihi:

 

Spoiler

a tobie jak się podobało lego city undercover?  :hihi:

 

no ale to norma że pececiarz powie że gry od nintendo to śmieszne zabaweczki ale lepsze jest mroczne lego star wars mimo że ofkoz undercovera na oczy nie widział. - to tak jeśli chcemy się prześcigiwać w kalecznej logice bo twoje porównanie o nintendofilu było tak z dupy że aż smutne.

 

Już bardziej po ludzki to chodziło mi o to że nintendo dzięki nadzorowi sprawiło że powstała gra o wiele lepsza niż poprzednie tytuły z serii (a nie potwierdzi tego tylko ktoś kto w undercover nie grał) i to samo może czekać serię Warriors.  Koi też "zrobili z serii Warriors coś a nie nintendo." Tylko że ninny może im pomóc to ulepszyć. A to że większość pisze że seria to crap to nie do końca prawda... tak jak i w przypadku lego.


  • 1

#46 Stan Napisany 20 grudnia 2013 - 00:17

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Podobało się, choć grałem może z 5 minut no maks 10, a Star Wars Lego nie jest mroczne, teraz widać kto grał w co. Gówno wiesz, gówno widziałeś kaziu i jesteś Nintendofilem(i to takim że aż zęby bolą), fingus potwierdza :hihi: 


  • 0

#47 fingus Napisany 20 grudnia 2013 - 00:19

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Moje LC:U czeka jeszcze (w folii :hihi:) na ogranie, ale póki co posilę się gamerankingiem i - ojejku - widzę całą masę gier z Lego w tytule o ocenach wyższych niż to zbawienie od Nintendo. Nie wiem, czy będzie lepsza czy gorsza - wiem że świetnie się bawiłem przy paru poprzednich odsłonach, jak już pogram w tę, to nie omieszkam napisać. A Ty w które Lego grałeś poza LC:U?
  • 0

#48 Kaz Napisany 20 grudnia 2013 - 00:31

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Podobało się, choć grałem może z 5 minut no maks 10, a Star Wars Lego nie jest mroczne, teraz widać kto grał w co. Gówno wiesz, gówno widziałeś kaziu i jesteś Nintendofilem(i to takim że aż zęby bolą), fingus potwierdza  :hihi: 

 

sarkazm... zgoogluj to.

 

 

Grałem w każdą część lego oprócz LEGO Marvel więc nie mów że gówno widziałem bo jestem prawdziwym hardcorem w tej gangsterskiej serii.

 

Tak tylko nadmienię że jak sobie włączyłeś 5minutowy gameplay z lego undercover na youtubie i przybliżyłeś pada z pegazusa do ekranu komputera to niekoniecznie można to uznać za granie w grę... ale niech ci będzie że grałeś.

 

Nie przeczę że jestem nintendofilem ale nie wypada aby koleś mający xbox 360 i ps3 jeździł innych od nintendo fili. Równie dobrze mogłeś kupić dwa pecety i chwalić się kolegom że masz dwie różna platformy do grania przez co masz szeroki pogląd na gry.

 

ale póki co posilę się gamerankingiem i - ojejku - widzę całą masę gier z Lego w tytule o ocenach wyższych niż to zbawienie od Nintendo.

ojejka a gdzie widzisz tę całą masę wyższych ocen? Bo jak już widzisz wyższe oceny to chyba zauważyłeś że mają je te tytuły które mają po 6 - 20 recenzji a nie 60 recenzji jak to ma undercover. ojejkux2

 

A Ty w które Lego grałeś poza LC:U? 

Jak już pisałem kilka miesięcy temu w temacie o undercover bratanica jest fanką więc grałem w praktycznie każdą grę z serii.


  • 0

#49 Pious Napisany 20 grudnia 2013 - 07:00

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Ja yebie, dorosle konie kloca sie o klocki lego  :peace:


  • 0

#50 Stan Napisany 20 grudnia 2013 - 09:45

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Podobało się, choć grałem może z 5 minut no maks 10, a Star Wars Lego nie jest mroczne, teraz widać kto grał w co. Gówno wiesz, gówno widziałeś kaziu i jesteś Nintendofilem(i to takim że aż zęby bolą), fingus potwierdza  :hihi: 

 

sarkazm... zgoogluj to.

 

 

Grałem w każdą część lego oprócz LEGO Marvel więc nie mów że gówno widziałem bo jestem prawdziwym hardcorem w tej gangsterskiej serii.

 

Tak tylko nadmienię że jak sobie włączyłeś 5minutowy gameplay z lego undercover na youtubie i przybliżyłeś pada z pegazusa do ekranu komputera to niekoniecznie można to uznać za granie w grę... ale niech ci będzie że grałeś.

 

Nie przeczę że jestem nintendofilem ale nie wypada aby koleś mający xbox 360 i ps3 jeździł innych od nintendo fili. Równie dobrze mogłeś kupić dwa pecety i chwalić się kolegom że masz dwie różna platformy do grania przez co masz szeroki pogląd na gry.

Jak juz to ironia nie sarkazm, nawet nie wiesz czego używasz :hihi: 

 

Aha czyli ps3 i x360 to tak naprawdę tylko zamknięte PCty i aby być tru gejmerem z możliwością wypowiedzi muszę kupić wiiu i 3dsa? Ołkej , ale pierdoły, typowe... 

 

Oczywiście, na jewtubie... a nie czekaj jednak grałem na WiiU, straszne co nie?


  • 0

#51 lukaszSA Napisany 20 grudnia 2013 - 12:10

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Jak juz to ironia nie sarkazm, nawet nie wiesz czego używasz :hihi:

 


Z tego co wiem, to sarkazm od ironii różni się tym, że jest złośliwy i ma na celu zaatakowanie drugiej osoby. :hmmm:


  • 0

#52 Stan Napisany 20 grudnia 2013 - 12:51

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

No własnie, a mówienie o mrocznym LEGO Star Wars to atak na kogoś? Raczej pod ironie podchodzi. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 20 grudnia 2013 - 15:47

  • 0

#53 lukaszSA Napisany 20 grudnia 2013 - 12:54

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Może to był atak, tylko nieudany


  • 0

#54 Shinigami Napisany 20 grudnia 2013 - 12:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Grałbym.

W tej serii (coś tam Warriors) była jakaś sensowna fabuła ?

W Dynasty Warrios fabuła oparta jest na Romance of the Three Kingdoms, więc jest dosyć sensowna.
  • 0

#55 Malutki Napisany 20 grudnia 2013 - 14:49

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Pozytywnie można odnotować fakt, że to było całkowite zaskoczenie. Co do gry sam nie wiem bo grałem w wersje na 3ds samurai warriors i mnie ta gra nie porwała zupełnie i poszła na allegro... Tu rozumiem, że będzie coś podobnego tylko w uniwersum Zeldy - sam nie wiem osobiście, ale zainteresowanie jest - na gafie temat o tej gierce ma już 57 stron :)

Heh ten niskobudżetowy crapiszon ma więcej wyświetleń na oficjalnym kanale Nintendo niż epicka Bayonetta i jestem przekonany ,że sprzedaż również będzie wysoka ,wszakże cała przygoda dzieje się w świecie Zeldy ,a zagorzali fani na pewno to łykną   :fp: .


  • 0

#56 Kaz Napisany 21 grudnia 2013 - 10:53

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Aha czyli ps3 i x360 to tak naprawdę tylko zamknięte PCty i aby być tru gejmerem z możliwością wypowiedzi muszę kupić wiiu i 3dsa? Ołkej , ale pierdoły, typowe...

Dokładnie tak samo typowe jak robienie ze mnie nintendofila bo twierdze że nintendo przy nadzorze nad undercoverem zrobili o wiele lepszą grę... coś o czym matt np biadoli w temacie o undercover od kilku tygodni a do nintendofila mu tak daleko jak mi do posiadacza xboxa. jestem nintendo i playstationową whore więc pewnie nie będę nigdy miał x'a.

 

 

Podobało się, choć grałem może z 5 minut no maks 10, a Star Wars Lego nie jest mroczne, teraz widać kto grał w co. Gówno wiesz, gówno widziałeś kaziu i jesteś Nintendofilem(i to takim że aż zęby bolą), fingus potwierdza  :hihi: 

 

sarkazm... zgoogluj to.

 

 

Grałem w każdą część lego oprócz LEGO Marvel więc nie mów że gówno widziałem bo jestem prawdziwym hardcorem w tej gangsterskiej serii.

 

Tak tylko nadmienię że jak sobie włączyłeś 5minutowy gameplay z lego undercover na youtubie i przybliżyłeś pada z pegazusa do ekranu komputera to niekoniecznie można to uznać za granie w grę... ale niech ci będzie że grałeś.

 

Nie przeczę że jestem nintendofilem ale nie wypada aby koleś mający xbox 360 i ps3 jeździł innych od nintendo fili. Równie dobrze mogłeś kupić dwa pecety i chwalić się kolegom że masz dwie różna platformy do grania przez co masz szeroki pogląd na gry.

Jak juz to ironia nie sarkazm, nawet nie wiesz czego używasz :hihi:

Rozmawiałem z Miodkiem na GG zanim wysłałem tego posta i powiedział mi że określając lego star wars mianem 'mrocznego' robię niezłą szyderę a to automatycznie czyni ze mnie sarkastycznego sk*rwiela... ale to bardzo możliwe że mam słabą nawijkę i moja ironia była zbyt mało złośliwa aby ją podpiąć pod sarkazm. Przyznaję, poległem... zwyciężyłeś tę krwiożerczą internet cripple fight! W kolejnej będę skuteczniejszy.

 

 

Co do gry to trochę mnie kusi żeby sprawdzić warriors orochi 3 hyper bo oceny ma niezłe to bym sobie porównał 'standardzik' a później tę wersję zeldową którą i tak chcąc nie chcąc kupie na pewno bo jestem zeldową dz*wką. Cena na Wiiu jest całkiem przystępna i o dziwo nawet tańsza niż na X'a...


  • 0

#57 fingus Napisany 21 grudnia 2013 - 12:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

ojejka a gdzie widzisz tę całą masę wyższych ocen? Bo jak już widzisz wyższe oceny to chyba zauważyłeś że mają je te tytuły które mają po 6 - 20 recenzji a nie 60 recenzji jak to ma undercover. ojejkux2

Undercover ma 40 recenzji, a nad nim jest np. Star Wars 2, które ma 59 recek. Krętaczysz, aby wyszło na Twoje? Wszystkie legutkowe gierki prezentują zbliżony poziom: 80% +-5%. A Undercover nie wybija się ponad to. Przynajmniej w reckach. A te bajania o tym, że Nintendo robi najlepsze gierki to już od dawna nieprawda.
  • 1

#58 Schrodinger Napisany 21 grudnia 2013 - 12:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

Nintendo robi najlepsze gierki dla nintendozjebów :)


  • 0

#59 Stan Napisany 21 grudnia 2013 - 12:50

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Dokładnie tak samo typowe jak robienie ze mnie nintendofila bo twierdze że nintendo przy nadzorze nad undercoverem zrobili o wiele lepszą grę... coś o czym matt np biadoli w temacie o undercover od kilku tygodni a do nintendofila mu tak daleko jak mi do posiadacza xboxa. jestem nintendo i playstationową whore więc pewnie nie będę nigdy miał x'a.

Gdybym jeszcze opierał sie tylko na tym temacie odnosnie twego zakochania w grach nintendo. Co do drugiej części, fingus juz napisał Undercover nie jest nawet najlepiej oceniana grą z Lego, ta jest Star Wars 2

Rozmawiałem z Miodkiem na GG zanim wysłałem tego posta i powiedział mi że określając lego star wars mianem 'mrocznego' robię niezłą szyderę a to automatycznie czyni ze mnie sarkastycznego sk*rwiela... ale to bardzo możliwe że mam słabą nawijkę i moja ironia była zbyt mało złośliwa aby ją podpiąć pod sarkazm. Przyznaję, poległem... zwyciężyłeś tę krwiożerczą internet cripple fight! W kolejnej będę skuteczniejszy.

Ukrywanie swojej nie wiedzy za wymuszona i nieśmieszną historyjką... jak tam chcesz.

Zapomniałem EOT


Hyrule Warriors wygląda jak kupa, tak aby trzymać sie tematu. Aż wstyd, że wypuścilitrailer z grafą rodem z 2003 roku, jakieś standardy powinny jednak być w produkcjach ponoć AAA.

Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 grudnia 2013 - 12:52

  • 0

#60 Tawotnica Napisany 21 grudnia 2013 - 15:03

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Nie wiem co się tak czepiliście tych legutków. Dla mnie sprawa jest prosta - napchali eater eggów z Marianów i przez to, że jest exem dobrze dostosowali grę do GamePada. Tym samym tytuł zyskał na współpracy z Nintendo, bo dobrze funkcjonuje jako gra na WiiU, lepiej niż Batman czy niedawno wydane Marvel na tej samej platformie. Case closed, możecie się rozejść, a rankingi z GR wklejać w wojnach.

Czy Hyrule Warriors coś skorzysta z dojenia Zeldy zobaczymy. Pomarzyć zawsze można, ale nie sądzę, żeby Koei się specjalnie wysilili i dodali na przykład wsparcie WiiMotion+. Akurat ciachanie hordy Moblinów tak jak w mieczykach z Wii Sports Resort byłoby w sam raz na taką bezmózgową rozgrywkę w musou. Coś w ten deseń:
ZyuqI.gif
(dla niewtajemniczonych: to Dyasty Warriors na PS Vita)
tylko z wagglem zamiast tycaniem szybki :olo:

...

Nie, LEGO Zelda to byłby lepszy pomysł niż Warriors Zelda :reggie:
  • 0



Inne z tagami: