Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

CyberConnect2 Bandai Namco PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 21 grudnia 2013 - 01:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nowa gra z Naruto, tytuły robią się coraz głupsze :olo: Piąta i pewnie ostatnia odsłona serii na odchodzącej generacji konsol. Mają być nowe ficzery, ponad 100 postaci, specjalnie zaprojektowana przez Kishimoto wersja Naruto i jakaś opcja łączenia ultimate jutsu dwóch postaci (na screenach członkami dotykają się Naruto i Sasuke). Premiera w przyszłym roku.
 
A tu obrazki.
https://www.facebook...23318554&type=1
 

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 12:28

  • 0

#2 Hellmans Napisany 22 lipca 2014 - 09:21

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Ta seria tak bardzo nikogo, że przez 7 miesięcy nikt nie napisał "nikogo". Gra się fajnie, oprawa miecie, ale co z tego, skoro to Naruto.


  • 0

#3 Daddy Napisany 22 lipca 2014 - 10:51

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Skoro "nikogo", to czemu podniosłeś ten temat? :reggie: Trzeba było go zostawić.

 

Swoją drogą ja tam fenomenu Naruto nigdy nie kumałem, nie moja baja.


  • 0

#4 Zois Napisany 22 lipca 2014 - 11:28

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 803 Postów:

Baja jak baja, "odpowiedź" na Dragon Balla.

 

Co do samej gry to ciekawe, że dużo lepiej mi się grało w Naruto właśnie niż Dragon Ball'a, chociaż robiłem wiele podejść pod te wszystkie Budokaie, Tenkaichi i co tam było - no nie dało rady się w to wciągnąć.

 

naruto ma baaaaardzo uproszczony system walki, ale kurde czy żeby gra była miodna, to trzeba wcześniej spędzać godziny na spamiętywaniu kombosów ?

 

W wersje z tego tematu nie grałem, zresztą odkąd seria weszła w 3D to już mniej fajnie mi się gra. Zdecydowanie bardziej jarałem się wersjami "2D".


  • 0

#5 Kazuo Napisany 28 lipca 2014 - 03:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak na moje, to i tak najlepsza seria gier na bazie anime - Dragon Balle stoczyły się do poziomu ścierwa, a Naruto jak się trzymał, tak się trzyma dalej, poziom IMO wcale nie spada. Respekt dla Bamco za to, że tak pięknie traktują tę licencję. Grafika jest śliczna, system walki mimo, że niezbyt rozbudowany, to jednak daje sporo frajdy, a żywotność można liczyć w dziesiątkach godzin (w multi można ostro wsiąknąć, ale i story dla pojedynczego gracza z reguły prezentuje się ciekawie. walki z bossami = miazga). Kurde, jakby jeszcze Bleach trzymał taki poziom.


  • 0

#6 Zois Napisany 28 lipca 2014 - 12:47

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 803 Postów:

Pamiętam podjarkę jak zobaczyłem Bleacha na Ps2 na jakims konwencie M&A i sę myślę "wow to musi być ekstra skoro Naruto jest taki ekstra" - pamiętam, tylko że na ekranie było mnóstwo postaci + jeszcze kazdy summonował followerów no nie ogarnąłem w ogóle - za dużo się na ekranie działo i mashowanie guzików gówno dawało  :cf:

 


  • 0

#7 Bzduras Napisany 28 lipca 2014 - 15:07

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Jak cena spadnie to obadam. Trochę boję się, że wyjdzie z tego kolejne Generations - bez trybu fabularnego na miarę UNSów, bez walk z bossami i z kosmetycznymi zmianami w mechanice walki. Zaraz ściągnę demo i zobaczę, czy te zapowiadane zmiany faktycznie mają jakiś wpływ na rozgrywkę, czy to będzie czwarty raz "to samo, tylko inaczej".
  • 0

#8 Shinigami Napisany 28 lipca 2014 - 15:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Mają wpływ, mają. Samo demo jest czadowe, a pełna na pewno dostarczy aż miło.


  • 0

#9 Bzduras Napisany 28 lipca 2014 - 16:38

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Fakt, jest sporo nowości i gra wymusza trochę inny styl walki. Chyba jednak trzeba odłożyć hajs na wrzesień :)
  • 0



Inne z tagami: