Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Silent Hill in my head" - twórczość fanów SH


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
173 odpowiedzi na ten temat

#61 ACZ Napisany 10 września 2006 - 19:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 128 Postów:
Mi się podobają te malunki na ścianach.
  • 0

#62 AiszA Napisany 10 września 2006 - 20:05

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

Mi się podobają te malunki na ścianach.


Cały czas się uczę, poznaję coraz to nowsze techniki bo również rzeźbię :) Wszystko pod okiem mojego Patrona/nauczyciela, tak wygląda mój świat zajęć w Belgii... Tutaj/w Polsce pracuję przy odnawianiu mebli, a dorabiam malowaniem artystycznym na umowę zlecenie... dlatego żeby się wyrabiać, studiuję zaocznie... To tyle, bo odbiegamy od tematu...
  • 0

#63 Blizzard Beast Napisany 10 września 2006 - 20:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Dyskusja jest zenujaca. ZENUJACA. Biedne dzieci beda sie klocic o obrazki. Aisha unosi sie duma i nie bedzie przepraszac za zrobienie chryi, wiec dostaje warna. Ostrzegam, ze KAZDY, kto bedzie tu robil JAKIEKOLWIEK podjazdy dostanie warna.
  • 0

#64 keogh Napisany 10 września 2006 - 20:48

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
. .
  • 0

#65 Pico Napisany 10 września 2006 - 20:53

Pico

  • Forumowicze
  • 10 678 Postów:
fwank, widzę że ciągniesz to dalej by ktoś odpisał. Warn.
  • 0

#66 Psycho-Mantis Napisany 10 września 2006 - 21:56

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Witam

Psycho-Mantis: widziałem foty Twojego modelu piramidogłowego na innym forum. Mega szacun - naprawdę mi się podoba. :) Dłubiesz coś w grafice 3D, czy pracujesz tylko w rzeczywistych materiałach?



Dziękuję :^^: Wole stare dobre rzemiosło. Ja materia i godziny spędzone nad dłubaniem. :^^:

Odnośnie prac Aiszy. Jak dla mnie są bardzo dobre. Oczywiście nie mówię, że są idealne. Wymagają jeszcze dopracowania. Ale każdy się czegoś uczy. Niektórzy rodzą się z talentem, A niektórzy muszą go wypracować. Moje prace też nie biorą się z powietrza. Ponad 10 lat siedzę w modelarstwie i cały czas się uczę bo niestety ja się nie urodziłem z talentem :P . Moje prace są jeszcze na niskim poziomie. Moi znajomi robią takie modele, ze mi szczęka opada. Ale staram się rozwijać umiejętności. Zapewne to samo robi AiszA. Zresztą widać potencjał , malunki na ścianach są rewelacyjne. Prace pokazuje się przede wszystkim po to by uzyskać opinie które są bardzo pomocne. Dlatego nie warto przejmować się krytyką, wręcz trzeba być za nią wdzięcznym. Bo nic tak nie motywuje do pracy jak solidna i konstruktywna krytyka. Dlatego czekam w napięciu na kolejne prace naszej forumowej koleżanki. Mam nadzieję, że odsłoni nieco swoich warsztatowych umiejętności i nam je zaprezentuje.
  • 0

#67 Zois Napisany 11 września 2006 - 11:04

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

fwank, widzę że ciągniesz to dalej by ktoś odpisał. Warn.
_________________


LOOOOL, Pico daj na luz - jak w tym poscie fwanka widziales zachete do dalszych pojazdow to jestes jakims ponadczasowym wizjonerem.

Szkoda tylko ze jak Aisha pisze urzekajace historie o swoim hobby i wrzuca offtopowe obrazki to nawet uwagi nie zwrocisz.


Dobra konie polemiki wrzucam kolejne tym razem aż dwie foty, z conceptami potworów :]] Haw fan


No dobra, chyba wiekszosc sie zgodzi ze [przynajmniej na tle pozostalych tworczosci tu zamieszczonych] to najwieksza padaka ;>

Jako ze najwiecej rzeczy nawrzucala tu Aisha to powiem tak -
nie kazdy opuszczony budynek nadaje klimatu grozy, ale od tego trzeba zaczac - jednak smutne jest to ze te zdjecia ktore zrobilas sa bardzo do siebie podobne - jak juz korzsytasz z graficznych ubarwien to roznicuj, bo naprawde mimo ze zdjecia przedstawiaja rozne rzeczy to wygladaja tak samo.

Fotka Lake View Hotel'u mi sie spodobala, chociaz tylko w miniaturce, bo w powiekszeniu znow jakis filtr wyskoczyl [nie znam sie na tym - to negatyw jest?] i troche mi to zepsulo koncept, aczkolwiek sam temat bardziej mi przypomina Return to Castle Wolfenstein niz SH


Modele Mantis'a oczywiscie the best :hurra:



Jeszcze co do prac malarskich Aishy [tych offtopowych] ;>
Nie znam sie na sztuce, nie mam talentu i zamilowania do rysowania - dlatego kazdy kto cos rysuje jest dla mnie pro. Sa jednak obrazy, ktorych nie docenie z jakiegos powodu.
Te Twoje prace mi sie podobaja, bardzo lubie taka kolorystyke i imo jest ok...tylko zeby jeszcze na temat SH.
Aha - tej pierwszej prezentacji nei chcialo mi sie sciagac wiec nie wiem co tam jest ;)

Mam nadzieje ze all mighty Pico mnie nie zwarnuje bo w koncu sprzyjajaca opinia dla jego kolezanki-co-to-nawet-niezbyt-za-soba-przepadaja LOL

czynmy dobro
  • 0

#68 keogh Napisany 11 września 2006 - 14:58

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
. .
  • 0

#69 AiszA Napisany 21 września 2006 - 16:25

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Coś na rozruszenie i mam nadzieję mimowolny uśmiech :) Ktoś miał niesamowite wyczucie rytmu i poczucie humoru ;) Autora nie znam, linka od kumpla dostałam...

Silent_Hill 2___Night_at_the_Silent_Hill___FULL
  • 0

#70 Zois Napisany 21 września 2006 - 16:36

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Dobre, klimaty Noc w Roxbury zawsze roxx, chociaz 4 minuty to za duzo. tak ze 2 max i byloby spoko, niemniej jednak zawsze podziwialem ludzi ktorzy potrafia tak zgrac obraz z dzwiekiem, szacun dla niejakiego Fungo...
  • 0

#71 AiszA Napisany 21 września 2006 - 16:25

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Coś na rozruszenie i mam nadzieję mimowolny uśmiech :) Ktoś miał niesamowite wyczucie rytmu i poczucie humoru ;) Autora nie znam, linka od kumpla dostałam...

Silent_Hill 2___Night_at_the_Silent_Hill___FULL
  • 0

#72 Zois Napisany 21 września 2006 - 16:36

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Dobre, klimaty Noc w Roxbury zawsze roxx, chociaz 4 minuty to za duzo. tak ze 2 max i byloby spoko, niemniej jednak zawsze podziwialem ludzi ktorzy potrafia tak zgrac obraz z dzwiekiem, szacun dla niejakiego Fungo...
  • 0

#73 AiszA Napisany 22 września 2006 - 08:41

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
SH Movie... Piękny kawałek (Poets Of The Fall), świetnie wkomponowane obrazy... chce się patrzeć i słuchać z rzędu kilka razy :zakochany: Gdzie indziej wrzucę teledysk do tego kawałka...

Silent__Hill __PotF:___Carnival__of__Rust
  • 0

#74 Mani Napisany 29 września 2006 - 20:57

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Aisha juz dawno dałem linka do tego teledysku POTF w temacie o teledyskach.Wieczorkiem wkleje pare fotek do tego tematu bo dziś w Pyskowicach była z rana mgła no i super to wyszło.Czarnobiałe fotki roxx
!

Oto obiecywane fotki:

Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

[url=http://img529.imageshack.us/my.php?image=07qv5.jpg]Dodany obrazek
  • 0

#75 piterekd Napisany 29 września 2006 - 21:23

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Mani respect!! :kult: Foty i klimat jak z filmu :hurra:
  • 0

#76 Insane_Girl Napisany 29 września 2006 - 21:57

Insane_Girl

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Bardzo fajne fotki :klaszcze:
  • 0

#77 Mani Napisany 29 września 2006 - 22:00

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Mam nadzieje ze jutro z rana znowu bedzie mgła to porobie troche wiecej fotek bo dziś to śpieszyłem sie na pociąg i to takie fotki w biegu robione.I najbardziej podoba mi sie fota nr.2 gdzie widać w oddali kościół otulony przez mgłę :hurra: My Masterpeace.
  • 0

#78 Texz Napisany 30 września 2006 - 10:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja wiem, że wysłałeś mi te fotki w prowokacji, bo wiesz że będą mnie palce świeżbić na myśl o przeróbkach w nowym Photoshopie C2 :)
Nie pomyliłeś się. :) Z resztą na pierwszy rzut oka widać jak efekt finalny się prezentuje.
ps. tytuł miałbyć Mani's Death Railway Station, ale to nie po polskiemu :^^:
Dodany obrazek
  • 0

#79 ACZ Napisany 30 września 2006 - 13:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 128 Postów:
Buahahaha :lol:
  • 0

#80 piterekd Napisany 30 września 2006 - 21:37

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Teraz t3xz rządzi :hurra:
  • 0

#81 Gość__* Napisany 30 września 2006 - 22:21

Gość__*
  • Goście
T3xz genialny! :hurra: :lol:
  • 0

#82 Pico Napisany 01 października 2006 - 12:23

Pico

  • Forumowicze
  • 10 678 Postów:
Ludzie... już... spokojnie ;] Nie spamić tutaj. A sam obrazek może bardziej by nadawał się do jajcarskiego topicu :ninja: . No ale jak horror, to horror...
  • 0

#83 Shinigami Napisany 01 października 2006 - 17:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 381 Postów:
Nie znasz się pan. Fota zarządza i pokazuje SH w całej okazałości :jeee:
  • 0

#84 Mani Napisany 08 października 2006 - 11:33

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Chyba raczej mnie pokazuje ;) T3xzior ciągle męczysz to jedno moje foto zagadaj na gg to dam Tobie ich troche :D
  • 0

#85 nicun Napisany 23 października 2006 - 20:42

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:
Zdjęcie znalezione w sieci, ale pierwszym skojarzeniem jest Silent Hill:
Dodany obrazek
( http://img69.imagesh...9564/jettl6.jpg )
A może to zdjęcie pochodzi z Silent Hill? Szczerze mówiąc, to nie wiem.
  • 0

#86 Pico Napisany 23 października 2006 - 22:07

Pico

  • Forumowicze
  • 10 678 Postów:

Zdjęcie znalezione w sieci, ale pierwszym skojarzeniem jest

Początek i dalsza cześć gry w SH3! No jak nic! :ninja: Fachowa fota... Respect.

OT
p.s.
Weź mnie na PM zapodaj link do tej stronki.
EOT
  • 0

#87 keogh Napisany 24 października 2006 - 20:32

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Kilkanaście postów wyżej podczas polemiki z Ajszelkiem pisałem, że kiedyś sobie rysowałem szkicowałem i bazgrałem. Przy dzisiejszych głębszych porządkach odnalazłem sporą część z nich, mam tez wyjątkowe szczęście, że mój aparat akuratt działa. Wrzucam pare ku sadystycznej uciesze Aiszy, ale dobrze wiesz moja miłości, że posiadam autokrytykę i wiem, że te prace są słabe ale z chęcią wysłucham co w nich sie nie podoba(nie tylko od Ciebie). Prace są bardzo stare , wszytskie szkyrfane na lekcjach w liceum, na większości znajdują się daty powstania, a także przedmiot na którym praca była rysowana :] Acha dodam jeszcze, że prace niekoniecznie związane są z Silentem, ale sądze, że jest to topic ogólno-horrorowy (nie będę przecież zakładał topa "horror in my head")
Bla bla ble czas na rysunki enjoy:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

No tela co znojdł żech, jak oblukam więcej to na pewno wrzuce.

edit:
każdy kto miałby ochotę zobaczyc jeszcze inne prace zapraszam tu http://www.neo-plus....p=212164#212164
  • 0

#88 DanteTDH Napisany 30 października 2006 - 13:16

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Witam!
Dziś dodaję coś od siebie do tematu - nie powiem - ciekawy:)

Relax in Silent Hill.

Miłego oglądania:)
  • 0

#89 AiszA Napisany 30 października 2006 - 22:07

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

Witam!
Dziś dodaję coś od siebie do tematu - nie powiem - ciekawy:)

Relax in Silent Hill.

Miłego oglądania:)

Naprawdę dobre ;) Wszystko gitesik, te połączenie kolorów, cienie, światło... tylko ten papieros, wyrzuciłabym :P Może dlatego, że nie palę :D
  • 0

#90 DanteTDH Napisany 31 października 2006 - 10:27

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Ja też nie palę - jednak 'Workocielny' miał prawo do relaksu, bo i praca ciężka, i otoczenie nieprzyjazne, więc nie pozbawiajmy go przyjemności;D
  • 0