Skocz do zawartości

Zdjęcie

Growy hardkor

mctomass kazuo narvany

• Zaloguj się by odpowiedzieć
262 odpowiedzi na ten temat

#31 Matt Napisany 30 grudzień 2013 - 21:05

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

Patrzac na Kazka i Narvanego - a takze biorac pod uwage 'szacun' bijacy z naszego forum, platyne w Vanquish mozna w ogole ocenic na 4/10. Dwoch 'Naszych' odpalilo sobie te gre, jeden skonczyl w dwa dni, drugi pobawil sie w swieta i tez splatynowal :hihi: Troche narzekali, ale poszlo im strasznie szybko :)

• 0

#32 oranje Napisany 30 grudzień 2013 - 21:47

oranje

14-0-0

• Forumowicze
  • 11527 Postów:

Dla mnie najbardziej wymagający był KZ2, ze względu na konieczność zmieszczenia się 1% najlepszych graczy tygodnia.

Oba Batmany były łatwe, Demon's soulsy na chwilę obecną są banalne, Dark souls był umiarkowany. Dead space też całkiem gładko poszedł. Bad company 2 było upierdliwe, ze względu na trofea online, MoH: Frontline stanowił jakieś wyzwanie, bo nie ma checkpointów w trakcie misji.

To jedyne tytuły u mnie, które mogły by być trudne.

Pozostałe 54 platyny bez historii wpadły.

• 0

#33 psxfan Napisany 31 grudzień 2013 - 00:08

psxfan

Rikimaru

• Forumowicze
  • 466 Postów:

Osobiście nie zdobyłem ani jednej platyny, ta jedną w sly wbił mi mój kuzyn ja tam nie chciałem sie w to bawić.

Ale zaczynam sie powoli w to wkręcać szczególnie w te gry które mi sie podobają, nie wyobrażam sobie robienia platyny tylko dla samej platyny mimo że gra mi sie nie podoba 

Nie wiem czy mi się uda, na razie najbliżej mam do diablo 3 ale nie wiem jak wyjdzie 

Wiem że trochę off top ale co tam, jestem leszcz jeśli chodzi o trofea/achiwy 

• 0

#34 iluck85 Napisany 31 grudzień 2013 - 00:15

iluck85

Deity

• Forumowicze
  • 14973 Postów:

Trudność platyny/calaka nie leży po stronie gry tak na serio ;) 

Zależy od nas- graczy. 

1. trzeba mieć czas

2.silną wole 

3.trzymać nerwy na wodzy.

Te 3 składniki składają się na sukces :D 

Nikt nie włoży do czytnika NG2 i nie poleci od razu z tematem. Trzeba poświecić od hoja godzin na ogarnięcie systemu, trzeba poznać każdego wroga/bossa. Jak się bronić, słaby pkt itd. A w tym wszystkich stalowe nerwy, bo jednak irytuje fakt oglądania co chwile napisu GAME OVER- czasem walka trwa krócej niż odpalenie gry od nowa :clown: 

Trudność Vanquisha polega TYLKO albo AŻ w jednym momencie- ten czelendz. I zapewne to zajęło więcej czasu niż ukończenie gry i wbicie pozostałych osiągnięć. 

Ps3tofea chyba GT5 oceniło na 10/10? Ocena skąd? Czasówki? Powtórki do bólu tego samego XX razy- znowu to samo, trzeba mieć czas. 

• 0

#35 Schrodinger Napisany 31 grudzień 2013 - 00:16

Schrodinger

PS4PRO + LG OLED 55B7V

• Moderatorzy
  • 55225 Postów:
gt5 ma 10/10 pewnie przez wyzwanie vetella
  • 0

#36 Schrodinger Napisany 31 grudzień 2013 - 00:22

Schrodinger

PS4PRO + LG OLED 55B7V

• Moderatorzy
  • 55225 Postów:
a takie pytanko, pewnie do Czycha bo ma pamięć do takich bzdetów, ktoś na forum ma platyne w Dead Space 2?
  • 0

#37 Matt Napisany 31 grudzień 2013 - 00:36

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

Ktos tu wbil na 100% Dead Space 2, a Czysio na pewno pamieta ksywke. 

iluck85, przestan juz o tym Ninja Gaiden 2, bo... nie, nie dokoncze :D Ale ostro mysle nad zagraniem - inna sprawa, ze katowalem to na PSvita i chyba w momencie wyjscia Raymana, skasowalem razem z save'm.

Aha, Taikun, pamietasz? Jesli Kazuo wbije platyne w Vanquish do konca roku, to ty platynujesz Hanke. No i jak bedzie? :hihi:

Ten post był edytowany przez Matt dnia: 31 grudzień 2013 - 00:37

• 0

#38 iluck85 Napisany 31 grudzień 2013 - 00:40

iluck85

Deity

• Forumowicze
  • 14973 Postów:

Ktos tu wbil na 100% Dead Space 2, a Czysio na pewno pamieta ksywke. 

iluck85, przestan juz o tym Ninja Gaiden 2, bo... nie, nie dokoncze :D Ale ostro mysle nad zagraniem - inna sprawa, ze katowalem to na PSvita i chyba w momencie wyjscia Raymana, skasowalem razem z save'm.

Aha, Taikun, pamietasz? Jesli Kazuo wbije platyne w Vanquish do konca roku, to ty platynujesz Hanke. No i jak bedzie? :hihi:

Spokojnie- nie będziesz srał w kształcie katany :cf: 

Ja nie tapczan i jego ME ani Raikoh i DS. 

Odpal na dużej konsoli ;) Misje masz dostępne ;) 

• 0

#39 Matt Napisany 31 grudzień 2013 - 00:45

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

I ponownie, ps3trophies...

http://www.ps3trophi...-sigma-2/guide/

Platyne w drugiej sigmie wyceniono na 9.27/10. Nie uwierze, ze Max Payne 3 jest trudniejszy. A rzekomo jest (10/10). 

• 0

#40 Hellmans Napisany 31 grudzień 2013 - 00:48

Hellmans

CHŁÓD

• Forumowicze
  • 7643 Postów:

Ps3tofea chyba GT5 oceniło na 10/10? Ocena skąd? Czasówki? Powtórki do bólu tego samego XX razy- znowu to samo, trzeba mieć czas. 

Oj tam czas, wystarczą dwie minuty :clown:

• 0

#41 iluck85 Napisany 31 grudzień 2013 - 00:53

iluck85

Deity

• Forumowicze
  • 14973 Postów:

Ta strona ssie ;) 

http://www.xboxachie...gaiden-2/guide/

There are a maximum of 70 Ninja Gaiden II achievements (60 without DLC) worth 3,796 (1,250)

48,591 tracked gamers have this game, 535 have completed it (1.10%) | 24 want to boost

MP3

There are a maximum of 67 Max Payne 3 achievements (46 without DLC) worth 4,549 (1,665)

37,112 tracked gamers have this game, 255 have completed it (0.69%) | 288 want to boost

Estimated achievement difficulty: 8/10
- Offline: 36/46 (830)
- Online: 10/46 (170)
- Approximate amount of time to 1000: 150+ hours
- Minimum number of playthroughs needed: 5

NG2 to gra z 2008.

• 0

#42 burnstein Napisany 31 grudzień 2013 - 00:53

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41296 Postów:

a takie pytanko, pewnie do Czycha bo ma pamięć do takich bzdetów, ktoś na forum ma platyne w Dead Space 2?

http://nikogoforum.p...club/?p=1371145

• 0

#43 Holden Napisany 31 grudzień 2013 - 01:14

Holden

je m'appelle Ferdinand

• Forumowicze
  • 9165 Postów:
Co do ng 2 to nie tylko trzeba miec sporego skilla ale tez czasu od chuja na przejscie gry 8 razy
  • 0

#44 iluck85 Napisany 31 grudzień 2013 - 01:17

iluck85

Deity

• Forumowicze
  • 14973 Postów:

11. Chyba, że chcesz pocisnąć na MN z nunchaku- i ostatni boss w 3 formach :cf: 

Szkoda, że nie wydali Sigmy na 360. 2 część nie przemawia do mnie w żaden sposób :( 

W 1 calak bym wbił. Jedyna gra która mnie doprowadziła do łez- Alma 

• 0

#45 Matt Napisany 31 grudzień 2013 - 01:20

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

Lucek, ale masz obie sigmy na ps vita i mozesz tam robic platyny :D Wiem, sprzedales, ale na forum zrobil sie ostatnio taki lekko hardkorowy klimacik (przez Kazika i Narvanego) i byc moze udzieli Ci sie do tego stopnia, ze znowu kupisz? :)

• 0

#46 iluck85 Napisany 31 grudzień 2013 - 01:27

iluck85

Deity

• Forumowicze
  • 14973 Postów:

Nie mam już cierpliwości do gier ;) 

Misje w NG2 odpuszczam przy 4 napisie GAME OVER :) 

Ok :ok: oglądałem Vite na allegro :cf: 

• 0

#47 ACZ Napisany 31 grudzień 2013 - 01:31

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 31852 Postów:

Pamiętałem, że Razel w DS2 wbił platkę. ;]

• 0

#48 narvany Napisany 31 grudzień 2013 - 02:30

narvany

Dante

• Forumowicze
  • 1380 Postów:

Też mam platynkę w Dead Space 2, a nawet 100% bo kupiłem DLC i też go wymęczyłem. ^_^

Sporo zabawy kosztowały mnie też platynki w CoD Classic, World at War i irytujący tryb zombie w Black Ops.

• 0

#49 Matt Napisany 31 grudzień 2013 - 02:48

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

:kwiatek:

Kurcze, powoli zaczyna byc mi wstyd pisac w temacie 'twoja ostatnia platyna/calak'. po prostu wstyd  :fp:

Wpadlem na ciekawy projekt, though  :lukam: Ja, leszcz z batmanem 8/10 zlapie sie za bary z Ninja Gaiden i w jakis tam sposob udokumentuje postep (duze slowo). Nie wiem, czy w ogole startowac, bo na przyklad kiedys przez kilka dni myslalem, ze Vergila w DmC Devil May Cry w ogole nie da sie pokonac na poziomie Heaven And Hell (ja na jednego strzala, a on z pelnym paskiem energii i na poziomie trudnosci HARD). Podczas kiedy ja wylewalem lzy na forum, Kazuo rozjechal DmC, a potem trylogie HD  :D Ale trzeba przyznac, ze forum 'nikogo i niczego' inspiruje do roznych rzeczy..

... z drugiej strony, kiedy sobie pomysle o wszystkich tych niemeczacych grach na PS3, ktore mozna spokojnie podplatynowac w tydzien / dwa (Jak pierwszy, Dead Space, RE6 i reszta tej ligii) - odechciewa sie projektu 'Ninja Gaiden przez rok'.

Ten post był edytowany przez Matt dnia: 31 grudzień 2013 - 03:05

• 0

#50 Schrodinger Napisany 31 grudzień 2013 - 03:09

Schrodinger

PS4PRO + LG OLED 55B7V

• Moderatorzy
  • 55225 Postów:
Mnie przez was tchnelo na platyne w dead space 2
  • 0

#51 Matt Napisany 31 grudzień 2013 - 03:21

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

Dobry pomysl Szrot, ale przypominam, ze nadal masz do wyplatynowania Hanke [[["Kazuo rzucam Ci wyzwanie. Zrób platyne w Vanquish do końca roku to w styczniu wbije platyne w Hanie Montanie i skażę się na wieczne biczowanie!"]]] i ze ostatnio pokonalo Cie LEGO :D Ja chyba przez naszych hardkorow wroce jednak do Max Payne 3 :) Moj save co prawda nie zapisal sie w chmurze i juz go nie mam, ale do tych trzech/czterech brakujacych trofeow nie potrzebuje go wcale. McTomass wkleil link, jak nabic 50 lvl online bez wlaczania online. Wystarczy do wyrzygania bawic sie w jedna krotka plansze i rozwalac kolesiom glowy niczym arbuzy - experience rosnie jak wariat. Przebijajac lvl 40 wpadnie trofeum za odblokowanie wszystkich broni online (ha!) - pozostanie juz tylko skonczyc gre na poziomie Hardcore, a potem... New York Minute Hardcore (jedynie tyle)  :cf:

Ten post był edytowany przez Matt dnia: 31 grudzień 2013 - 03:25

• 0

#52 Shinigami Napisany 31 grudzień 2013 - 11:06

Shinigami

GOW duchem metroida 2018

• Forumowicze
  • 34205 Postów:
Dajesz Matt, w końcu w czasach młodości byłeś hardkorem i grałeś w trudniejsze gry :P
  • 0

#53 Matt Napisany 31 grudzień 2013 - 14:02

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:
Nyu wpier.dolił platynę w Rayman Legends... Ma więcej cierpliwości, niż fani Nintendo wierzący w nowego metroida...........
  • 1

#54 burnstein Napisany 31 grudzień 2013 - 14:55

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41296 Postów:

Nyu wpier.dolił platynę w Rayman Legends... Ma więcej cierpliwości, niż fani Nintendo wierzący w nowego metroida...........

Nie.

• 0

#55 ACZ Napisany 31 grudzień 2013 - 17:10

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 31852 Postów:

Nyu wpier.dolił platynę w Rayman Legends

Ney

• 1

#56 Kazuo Napisany 01 styczeń 2014 - 02:44

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10473 Postów:

Wątek dla Waszego klepania, który ma platyne czy calaka w trudniejszej grze, z dedykacją dla pierwszego nołlajfa forum miażdżacego skillem, Kazuo.

Czuję się zaszczycony :olo:

A platynki, z których jestem w miarę dumny to:

Devil May Cry 3 HD      (9/10)

MGR: Revengeance     (9/10)

Vanquish                    (9.5/10)

I w sumie jeszcze z Resident Evil: Revelations, które ps3trophies.org ocenia na marne 7/10, ale to bullshit, bo gierka często podchodzi pod mocną dziewiąteczkę i na pewno nie da się jej wymasterować w 30 godzin, jak twierdzą panowie z w/w stronki. Z reszty pucharkowych osiągnięć nie jestem jakoś szczególnie dumny, ale spoko, dopiero się rozkręcam - w planach mam zrobienie platyn w Nindża Gajden 2 Max Paynie 3 i Dead Space 2, tylko nie wiem jeszcze kiedy się za to zabiorę i czy w ogóle starczy mi motywacji, bo gierki dosyć stare i jakoś strasznie mnie nie pociągają (no, ale przynajmniej będę miał w co grać przez 2 lata :cf: ).

• 1

#57 Shinigami Napisany 01 styczeń 2014 - 02:54

Shinigami

GOW duchem metroida 2018

• Forumowicze
  • 34205 Postów:

Co tam ciekawego jest do zrobienia w DMC3?

• 0

#58 Matt Napisany 01 styczeń 2014 - 02:58

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

2 lata? Przeciez Ty Max Payne 3 zrobisz w poltora dnia  :cf:  Pal licho, ze normalny, zwykly lamer potrzebuje miesiaca na sam tryb online :) Powiedziales Ninja Gaiden, wiec tym samym zrobiles 'summon iluck and his ninja gaiden stories' - bardzo nierozwaznie :) No i szkoda, ze PS3 nie ma opcji nagrywania filmikow z rozgrywki, bo po rozyebaniu takiego Vanquisha - od niechcenia wrzucilbys nam tutaj filmik z 6. challenge'a :) Ninja Gaiden niebezpiecznie mnie tu podgryza - podobnie jak dokonczenie w warunkach rodzinnych hardkorowego Maxa :D

• 0

#59 Kazuo Napisany 01 styczeń 2014 - 03:04

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10473 Postów:

W MP3 zadania online liczą się do platyny? Jak tak to lipeczka, nienawidzę takich trofików (bo z reguły są czasochłonne, a jeszcze "fajniej" jest kiedy są puste serwery). Po NG2 spodziewam się mega-hardkoru i to już na pewno nie będą 2-3 dni grania. No i masz rację, jakby ps3 miało funkcję "share" to z chęcią bym wrzucił tą akcję z Vanquisha.

Co tam ciekawego jest do zrobienia w DMC3?

Przejście Dante Must Die i Bloody Palace. Dla wyjadacza nic specjalnego, ale gracz, który wcześniej nie miał do czynienia z tą serią będzie robił tą platynę ze łzami w oczach, zwłaszcza przy DMD.

• 0

#60 Matt Napisany 01 styczeń 2014 - 03:19

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:

Kazuo - w Max Payne 3 jest troche trofikow online i jak dla mnie to porazka obu generacji konsol. Jak za 5 lat zechcesz splatynowac gre, serwery beda martwe i niczego nie ugrasz. Jedne z najglupszych dzbanow to oczywiscie 'wygraj dowolny deathmatch', a takze 'badz w druzynie, ktora wygrala 5 meczy pod rzad'. Do tego dochodza pierdy pokroju 'zastrzel kogos z listy znajomych', czy 'wbij 50 level online'. Patrzac na to mam odruch wymiotny i drugi raz absolutnie bym sie za to nie bral  :pf2: Single player jest za to bardzo fajny, zachlany Max wgryza sie w psychike calkiem skutecznie - a na przeszkodzie do platyny stoi oczywiscie przejscie gry na jednym zyciu :)

• 0

Inne z tagami: